Trampas JAV imigracijos įstatymus pavadino "pačiais kvailiausiais pasaulyje"

Algimantas Lebionka
+ 12 - 1
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2018/07/trampas-jav-imigracijos...
7536-07-01 (2018 m.), skaitė 122
0

https://4.bp.blogspot.com/-N26vgq34UK8/WzhszblgmiI/AAAAAAAAKkE/atY5Gx71VlAWzpIz3uONiw36_g7j_QLzACLcBGAs/s1600/4735264.jpg

JAV prezidentas Donaldas Trampas birželio 30 dieną savo Twitter parašė:

„When people come into our Country illegally, we must IMMEDIATELY escort them back out without going through years of legal maneuvering. Our laws are the dumbest anywhere in the world. Republicans want Strong Borders and no Crime. Dems want Open Borders and are weak on Crime!“

Pastaruoju metu JAV vyksta skandalas. Balandį Teisingumo ministerijai paskelbus „nulinę toleranciją“ migracijos įstatymų pažeidėjams, tarp jų ir migrantams, pažeidusiems valstybės sieną su vaikais. Sulaikytus tėvus įkalina ir skiria kriminalines bausmes. Jų vaikus siunčia į specialius centrus, nes JAV įstatymai draudžia suimti vaikus. Nuo balandžio 19 d. buvo surinkta 2,3 tūkstančiai tokių atskirtų vaikų. Trampo priešininkai dėl to sukėlė kritikos ir protestų bangą.

Šeštadienį daugelyje JAV miestų vyko protesto mitingai prieš prezidento administracijos veiklą. Protesto akcijų dalyviai reikalavo pagreitinti vaikų grąžinimą giminėms. Trampas davė pavedimą Teisingumo ministerijai parengti priemones, kurios leistų sienos pažeidėjams likti kartu su savo vaikais įkalinimo vietoje iki bus nagrinėjamos jų prieglobsčio suteikimo bylos.

Kokie gi imigracijos įstatymai Lietuvoje? Kodėl Lietuvos etninė sudėtis keičiama neatsiklausus tautos valios, kodėl Lietuvos piliečiai diskriminuojami šitų „pabėgėlių“ atžvilgiu, o jų pensijos ir minimalūs atlyginimai yra kelis kartus mažesni negu gauna iš Lietuvos valstybės „pabėgėliai“?

Man atrodo, kad JAV migracijos įstatymai yra ne patys kvailiausi pasaulyje, nes yra šalis Lietuva, kurios valdžia ir įstatymai – kvailumo ir korupcijos etalonas, kvailumo ir korupcijos atskaitos taškas.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1013146187510243328


92% Plius 92% Plus
8% Minus 8% Minus
12   1
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 0

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


1180 3 +40 -2 Anno

JAV laidoja EUROPĄ (3)

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito