"Violetinis maras" persimetė į JAV Kongresą (5)

Anonimusas
+ 13 - 2
Autorius: Aleksandras Galvanauskas
Šaltinis: https://sputniknews.lt/columni...
7536-07-03 (2018 m.), skaitė 545
5

Neringą Venckienė, archyvinė nuotrauka
Neringą Venckienė, archyvinė nuotrauka

Lietuvą politiškai globojanti Amerika anaiptol neskuba vykdyti mūsų valdžios prašymo grąžinti į šalį anti-pedofilinės epopėjos pradininkę Neringą Venckienę. Panašu, kad JAV tiesiog metodiškai ignoruoja tam tikras Vilniaus pastangas

Trejus metus Amerika nereagavo į Lietuvos išduotą arešto orderį, tad garsioji bėglė ramiai gyveno Čikagos priemiestyje ir dirbo ten floriste. Dabar štai vienas po kito atidedami teismo posėdžiai, kuriuose turėjo būti nagrinėjamas Venckienės ekstradicijos klausimas.

O prieš kelias dienas atkeliavo naujiena, tapusi šaltu dušu mūsų teisėsaugai. Net du JAV Kongreso nariai (Krisas Smitas ir Rendis Hultgrenas) vienas po kito pateikė Kongresui beveik identiškus įstatymo (!) projektus, kuriais siūlo ne tik nutraukti Venckienės ekstradiciją Lietuvai, bet dar ir paleisti ją į laisvę, kol bus nagrinėjamas jos prašymas suteikti jai politinį prieglobstį Amerikoje.

Tarsi to būtų negana, K. Smitas pridūrė, kad ši moteris turėtų būti ne teisiama, o giriama už drąsą kovoje už teisybę. Tai bent! Aršiausi Venckienės oponentai dabar turėtų karčiai pripažinti, kad, naudojant jų leksiką, "violetinis maras" persimetė į pačią demokratijos širdį, į Ameriką, dar daugiau — į patį širdies centrą, Kongresą.

Tokios įvykių eigos jie aiškiai nesitikėjo. Jie manė, kad suveiks paprastos, biurokratinės ekstradicijos procedūros. Tačiau be daugelio trūkumų, JAV demokratija turi vieną didelį privalumą. Ten dar gyvena daug pareigūnų, kurie nepasiduoda politiniam šališkumui, bando vertinti faktus, ypač jeigu jie turi politinio persekiojimo prieskonį.

Tie pareigūnai, nors ir patalpino Venckienę į Čikagos pataisos namus šių metų vasario mėnesį, tačiau padarė tai greičiau prevenciškai, kad ji niekur nedingtų, kol jos klausimas bus nagrinėjamas teisme. O nagrinėjant tą klausimą, nešališka akis negalės nepastebėti daugybės prieštaringų ir politizuotų Venckienės bylos detalių.

Taip, ši buvusi teisėja, greičiausiai, pažeidė ne vieną ir ne du įstatymo straipsnius, įsijautusi į savo dukterėčios Deimantės Kedytės istoriją ir nepaklususi teismo sprendimui grąžinti ją motinai. Tačiau masę abejonių mūsų teisėsaugos nešališkumu sukėlė mįslingos, viena po kitos užklupusios mirtys — iš pradžių Venckienės brolio Drąsiaus Kedžio, žuvusio per nalaimingą atsitikimą, o po to ir pedofilija kaltinto Andriaus Ūso, kurio kūnas rastas griovyje.

Todėl kovingąją Venckienę ir jos advokatus galima suprasti, kai jie tikina, jog Lietuvoje jai gresia fizinis susidorojimas. Pernelyg daug priešų ji įsigijo, be gailesčio kritikuodama korupciją teismų sistemoje ir galimą pedofilų dangstymą. Kad pedofilų Lietuvoje nėra, tuo būtų sunku patikėti, žinant, kad šis iškrypimas statistiškai pasklidęs visose šalyse.

Venckienės problema ta, kad ji galbūt ir teisingai (kas dabar galutinai įrodys?) užaštrino šią problemą, tačiau susitelkė tik į vienos mergaitės, savo dukterėčios, atvejį. Šioje istorijoje persipynė giminės — Venckienės brolis Kedys pats ėmėsi vykdyti teisingumą, nušaudamas jam įtartiną teisėją.

Rimčiau būtų buvę, jeigu Venckienė ir jos kompanija būtų įvykdę vienos šeimos ribas peržengiantį, platesnį viso ar bent jau dalies pedofilų tinklo demaskavimą, su ne vieno, o kelių vaikų istorijomis, ir jeigu jos brolis nebūtų pats ėmęsis vykdyti linčo teismo, kuris visada turi neigiamą atspalvį nešališkų žmonių akyse.

Bet yra, kaip yra. Visos teisybės mes dabar jau nesužinosime. Šiuo atveju, gal ir teisi garsioji disidentė Nijolė Sadūnaitė, kuri, rašydama Venckienę ginantį laišką JAV teisėsaugos institucijoms, atkreipė jų dėmesį į tą aplinkybę, kad šiandien teisingumą nepriklausomoje Lietuvoje vykdo tie patys teisėjai, kurie dar vakar, prie tarybų valdžios, ramiai sau vykdė "socialistinį teisingumą", pagal vienintelės partijos nurodymus. Natūralu, kad žmonės nepasitiki tokiais teisėjais ir prokurorais.

Todėl sveikintina, kad JAV teisėsaugos atstovai neskuba grąžinti N. Venckienės  mūsų teisėsaugai. Jie jaučia, kad ši istorija yra labai politizuota. Ir jie mato, kokia dar nebrandi yra Lietuvos demokratija. Istoriškai pati būdama bėglių iš Europos valstybe, Amerika įdėmiai vertina kiekvieno naujo bėglio ar bėglės atvejį. Ypač, jei ta bėglė dar neseniai vadovavo opozicinei, parlamentinei partijai ("Drąsos Kelias").

Savo lobistinį darbą atlieka ir kiti bėgliai — naujieji JAV lietuviai, kurių daugelis apsigyveno būtent Čikagoje. Minėtų JAV Kongreso narių įstatymo projektai dėl Venckienės atsirado, matyt, ne be jų įtakos. Be to, ne tik Sadūnaitė, bet ir dar keli garsūs disidentai parašė ilgus kolektyvinius laiškus JAV institucijoms.

Tad ši istorija nebaigta. Ir kas gi žino, galbūt po kiek laiko Venckienė grįš Lietuvon ant balto žirgo?

86% Plius 86% Plus
14% Minus 14% Minus
13   2
Komentarai: 5
5. vladas lukosevicius 2018-07-06 03:43:17

NAGLAI MELUOJA KGB PROSTITUTĖ GRYBAUSKAITĖ , kad negaudavo medžiagos .

Vien tik iš manes prezidentūra gavo labai daug medžiagos apie Jancevičiaus , Valantino , Valio , Žiobienės ir daugelio teisėjų nusikaltimus su audio ir video irodymais.

Teko bendrauti net su VAD vyr. operu O. Karuba kuriam buvo pateikta daug medžiagos ,,, turiu audio irašą kurį pateiksiu seimui .

KGB  prostitutė  Grybauskaitė  žinojo  apie  užsakytas  žmogžudystes ,pedofiliją  ir  prekybą  vaikais .

O vėliau šie nusikaltimus vykdę ir dengę pareigūnai , prokurorai ir teisėjai kilo pareigose .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oleg <oleg@vad.lt>    2011 m. spalis 5 d. 16:19

Kam: vl55755@gmail.com

 

   Laba diena p. V.Lukoševičius. Gavome Jūsų laišką adresuotą LR Prezidentei D.Grybauskaitei ir 1 teismo pirmininkui S.Juocevičiui(2011-09-26).

 Kadangi neradome galimybių su Jumis susisiekti (nepalikote nei telefono, nei adreso), tai ir norime tokiu būdu užduoti Jums kelėtą klausimų.

 Puikiai suprantome, kad Jus jaudinates dėl savo vaikų psichinės ir fizinės sveikatos, bet kodėl Jus parašėte būtent LR Prezidentei, o ne į kitą instituciją, ko tikites iš šio laiško ir ką planuojate daryti ateityje?

Ar turite ryšius su savo vaikais? Jei ne, tai kodėl? Kodėl Jus manote, kad vaikus kažkas nori parduoti?

Prašome Jus atsakyti į šiuos klausimus, bet dar geriau paskambinti man arba duokit savo telefono numerį ir mes jums paskambinsim.

 

_____________

Pagarbiai,

VAD prie VRM,

Operatyvinio skyriaus vyriausiasis specialistas

Olegas Karuba, mob. +370 698 35431

 

0 0
4. Valstybės vadovų 2018-07-04 20:26:22

genocidas prieš žmones.Ačiū,Dievui,pagaliau yla lenda iš maišo.Kiek gąsdino .žudė,bet vis viena žmonės nebijo,nes saulės pirštu neina uždengti.Sėkmės Neringai ir jos šeimai bei giminėms.

7 0
3. vladas lukosevicius 2018-07-04 20:00:08

SUSIMASTYKITE ....
Prie KGB prostitutės Grybauskaitės buvo suklastotos visos rezonansinės bylos susijusios su užsakytomis žmogžudystėmis , pedofilija ir nusikaltimais prieš vaikus ........

Pikeliškių smurto prieš vaikus ir pedofilijos byla ...
Veliučionių socializacijos centro smurto prieš vaikus byla ...
Šviekšnos socializacijos centro smurto prieš vaikus , pedofilijos byla ...
Viešvilės vaikų globos namų pedofilijos byla ...
Vilniaus ,, MINTIES ,, vaikų globos namų daugkartinio smurto , pedofilijos byla ...
Pakartotinai klastota prokuroro T. Birštono nužudymo byla ...
Kusaitės terorizmo byla ...
Saugumiečio V. Pociūno nužudymo byla ...
Milinio nužudymo byla ...
Kauno pedofilijos ir žudynių byla ...
Suklastotos visos Garliavos gynėjų bylos , kad pridengti pedofilus ...
Dangstomas VSD pedofilas ir žudikas Erikas Tomaševskis ...

4 0
2. Salvė 2018-07-04 00:18:57

Drąsu, gerb. Vladai, labai drąsu.

4 0
1. vladas lukosevicius 2018-07-03 15:16:05

NAGLAI MELUOJA KGB PROSTITUTĖ GRYBAUSKAITĖ , kad negaudavo medžiagos .

Vien tik iš manes prezidentūra gavo labai daug medžiagos apie Jancevičiaus , Valantino , Valio , Žiobienės ir daugelio teisėjų nusikaltimus su audio ir video irodymais.

Teko bendrauti net su VAD vyr. operu O. Karuba kuriam buvo pateikta daug medžiagos ,,, turiu audio irašą kurį pateiksiu seimui .

O vėliau šie nusikaltimus vykdę ir dengę pareigūnai , prokurorai ir teisėjai kilo pareigose .

Apie  KGB  prostitutės  Grybauskaitės  nusikaltimus  jau  gavo medžiagą  visų  šalių  ambasados  ir  atstovybės .
Gauna   medžiagą  ir  JAV  senatas  ,  bei  visų  šalių  parlamentai .

KGB prostitutė Grybauskaitė pavadino Rusija teroristine valstybe ....

Tuoj pasižiūrėsime KGB prostitute , Rusija ar Lietuva yra teroristinė valstybė kurioje VSD su prokuratūros priedanga organizuojami nusikaltimai prieš vaikus  , kad nuslėpti savo nusikalstamas veiklas ,,, užsakytas žmogžudystes , narkotranzitą , pedofiliją ....

 

14 0

Siųsti komentarąEvaldas Balčiūnas. Kiek žydų ašarų yra giroje kurią geriame?
Alvydas Veberis. Žalioji valdžios ir teisingumo mafija
Seimas paskelbė dviejų dienų referendumą, su dviejų savaičių pertrauka, dėl dvigubos pilietybės įteisinimo (1)
Lietuva neturi ko pasiūlyti pasauliui, išskyrus nepriklausomybės imitaciją
Kvietimas į mitingą prieš cenzūrą LRT: SUGRIAUKIME PROPAGANDOS SISTEMĄ!
Dovilas Petkus. Raudonasis Linas vis dar sėdi kabinete
Kremliaus ruporas surengė dar vieną hibridinę ataką prieš Lietuvą
Artėjant Timati gastrolėms konservatoriai intensyvina savo mėgiamo atlikėjo reklaminę kampaniją
„Bado akcijos“ metinėms
Žurnalistai prieš visuomenę (3)
Atitrūkimas nuo realybės: Lietuva aukoja branduolinį saugumą dėl politikos
Latvijos verslininkas pateikė 30 milijonų eurų vertės ieškinį prieš Lietuvą Paryžiaus arbitražui
Rusofobija Lietuvoje ― išimtis ar taisyklė?
L. Linkevičius toliau ragina panaikinti Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentą
Kuo pasitikėti — reitingais ar širdimi?
Lietuviški kačiukai ir šuniukai kartu su kibinais keliaus į Japoniją
Šimtai sunkvežimių už 70 milijonų eurų padės dar labiau atgrasyti Rusiją (5)
Kaimynų kerštas Lietuvai: Lietuva vėl išsidūrė su SGD terminalu
Kiaulės ausys ant neveikiančios sinagogos durų - nusikaltimas, o patyčios iš šventinių mišių - legalus reklamos būdas (1)
Prekybcentrių („Maxima“, „Norfa“, „Iki“, „Rimi“) vergai valdžios nejaudina (2)
Atsakymas į klausimą: "Bliamba, žmonės, na kada Jūs pradėsit patys galvoti?" (2)
Liudvikas Jakimavičius. Tokios protkrušystės gal galėtume tikėtis Mozambike ar Šiaurės Korėjoj (2)
Dėl naujienų portalo DELFI tendencingo manipuliavimo viešąja nuomone ir […] Arvydo Juozaičio teisių pažeidimo (1)
Vėl šventė skurstantiems: „Lidl“ parduotuvėje p-rezidentė D. Grybauskaitė davė startą šimtmečio „Maisto banko“ akcijai (6)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI