Merkel susitarė su Vokietijos Vidaus reikalų ministru Zeehoferiu dėl migracijos

Algimantas Lebionka
+ 1 - 7
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2018/07/merkel-susitare-su-zeeh...
7536-07-03 (2018 m.), skaitė 126
2

https://3.bp.blogspot.com/-Nk0SMmOV2hY/WzrfNIzpBCI/AAAAAAAAKn8/bQGFttxKR60APY74v0RH4VU9LR2ia8VjQCLcBGAs/s1600/630x356.jpg

DW informuoja, kad po įtemptų derybų Vokietijos VRM vadovas Horstas Zeehoferis ir Vokietijos kanclerė pasiekė kompromisą dėl pabėgėlių. Zeehoferis liks ministro poste. Apie tai jis pranešė vėlai vakare pirmadienį, birželio 2 dieną.

Krikščionių demokratų sąjungos (KDS) pirmininkė Angela Merkel ir Krikščionių socialinės sąjungos (KSS) pirmininkas Horstas Zeehoferis „pasiekė susitarimą, kaip ateityje užkirsti kelią nelegaliai nelegalią imigraciją per Vokietijos ir Austrijos sieną“. Apie tai informavo Zeehoferis.
 

44497032_303.jpg

Merkel pasakė apie „gerą kompromisą“, kurį pasiekė derybų dalyviai. Šis susitarimas numato sukūrimą Vokietijoje tranzitinių centrų pabėgėliams. Tai leis „ES išlaikyti partnerystės dvasią ir tuo pačiu metu padarytas lemiamas žingsnis sutvarkant antrinę migraciją“, pabrėžė Merkel.

 

Registruoti kitose ES valstybėse migrantai gali būti trumpam laikui apgyvendinti tranzitiniuose centruose, o po to deportuoti į ES valstybes. Jeigu Vokietija ir kitos ES valstybės nebuvo sudariusios sutarties, kuri reguliuoja pabėgėlių sugrąžinimo procedūrą, migrantus sulaikys ant Vokietijos sienos ir neįleis į šalį.
 

630x356%2B%25281%2529.jpg

Horstas Zeehoferis, kuris šiuo metu užima Vidaus reikalų ministro ir partijos pirmininko postus (nuo 2008 metų), buvo pareiškęs, partijos vadovybės posėdyje, kad artimiausių trijų dienų bėgyje ketina pasitraukti iš abiejų šių pareigų. Jis sukritikavo susitarimus, kurie buvo pasiekti ES viršūnių susitikime dėl pabėgėlių praėjusią savaitę.

Birželio 28-29 d. ES valstybių vadovai susitarė dėl pabėgėlių srauto stabdymo priemonių: ES pasienio tarnybos Frontex stiprinimo, pabėgėlių stovyklų Šiaurės Afrikoje steigimo, sukūrimo ES teritorijoje stovyklų migrantams, kurių prašymai suteikti prieglobstį yra dar svarstomi. Be to, Ispanija ir Graikija priims atgal pabėgėlius, sulaikytus kertant Austrijos-Vokietijos sieną, kurių duomenys jau įtraukti į duomenų bazę EURODAC.

Austrijos dienraštis Krone skelbia Zeehoferio-Merkel susitarimo tekstą:

DhIGHiCWAAAgDkk.jpg

Nuorodos:

https://www.dw.com/ru/глава-мвд-и-канцлер-фрг-достигли-согласия-по-миграционному-вопросу/a-44496925

https://www.krone.at/1733612


12% Plius 12% Plus
88% Minus 88% Minus
1   7
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 2

2. ateityje neturėtu būt konfliktų tarp baltosios rasės tautų 0 0
2018-07-07 00:43:32

Jei LIETUVA  ir jos kaimynai išliks rasiškai grynos tautos Baltarusija Lenkija  Rusija , o tarkim Vokietija virs beždžionynų arabų ir negrų mišinių .Konflikto atveju manau visiškai pateisinama tai kas liko iš vokiečių tautos sunaikinimas nesigailint nei moterų ar vaikų , kurie nebebus baltieji kaip mes žmones .  Atsižvelgiant į gamtos dėsnius, nėra nieko teisingesnio, kaip kova už savo rasės išlikimą.Ir ateityje neturėtu būt konfliktų tarp baltosios rasės tautų . Tauta yra rasės dalis. Ištikimybė savo rasei negali būti varžoma geografinėmis ir nacionalinėmis sienomis. Jeigu žmonės tai supras – nebebus daugiau brolžudiškų karų.

1. Šturmuotojas 0 0
2018-07-07 00:25:22

Jei išnagrinėtume visas Europos žmonių nuopuolio priežastys, iškart pastebėsim, kad didžiausią įtaką tam turėjo neįsigilinimas į Rasinę problemą.Pamiršdama rasinių pamatų problemą, senoji Europa panaikino išimtinę teisę, kuri suteikia teisę žmonėms gyventi šioje planetoje.
Tautos savo palikuonys padarančios mišrūnus, arba leidžiančios savo žmonės būti paverstais mišrūnais, padaro nuodėmę prieš Amžinosios Apvaizdos valią.
Į tokių tautų žuvimą, nuo stipresnio rankos negalima žiūrėti, kaip į tragediją, bet priešingai, kaip į teisingumą, kuris atėjo iš motinos gamtos ir kurios šaknys rasiniame kraujyje. Tokia tauta (išniekinusi savo kraują) neturi teisės skustis, dėl savo egzistencijos praradimo.
 

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito