Prancūzija: afrikiečiui nebeteks džiaugtis auksiniais dantimis, Paryžiaus priemiestyje plėšikai juos išlupo

Algimantas Lebionka
+ 8 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2018/07/afrikieciui-nebeteks-dz...
7536-07-05 (2018 m.), skaitė 157
1

https://3.bp.blogspot.com/-k4iCT32dCLw/Wzu5FV31czI/AAAAAAAAKow/FfvoimhW9fc49aR7Wl_eC53oDDjeAGXIgCLcBGAs/s1600/GettyImages-149200476-640x480.png

Paryžiaus priemiesčiai, apgyvendinti ateivių iš Afrikos, garsėja nusikalstamumu. Praėjusį penktadienį vakare Sena-Sen-Deni rajone pas 37-metį vyrą buvo išplėšti keli auksiniai dantys. Be to nabagas prarado mobilų telefoną.

Pagal tyrimo duomenis, keli plėšikai užpuolė auką, apiplėšė, tada pamatė jo auksinius dantis ir juos išlupo. „Visa tai, kad gauti €50“, - nelaimėlis pasakė policijai. Vyras buvo nuvežtas į artimiausią ligoninę. Jo gyvybei nėra grėsmės.

„Breitbart“ pažymi, kad toks užpuolimas nėra blogiausia, kas gali ištikti žmogų Paryžiaus afrikietiškuose priemiesčiuose.

Vasario mėnesį „Breitbart“ pranešė, kad Paryžiaus priemiestyje Clichy-sous-Bois trys afrikiečiai iš Cape Verde salos užpuolė žmogų, kandžiojo jo veidą, o atkąstus žmogienos gabalus rijo.

Žmogėdros praeivį užpuolė Hectoro-Berliozo alėjoje, 6 valandą vakare, jie jam nukando ir suėdė dalį ausies ir apatinę lūpą. Auką pavyko išvaduoti nuo žmogėdrų. Apgraužtas paryžietis buvo gydomas Montfermeil ligoninėje.

Paryžiaus priemiesčiai tapo tokie pavojingi, kad net prancūzų nacionalinė kurjerių kompanija atsisakė teikti paslaugas dėl pavojaus darbuotojų gyvybėms.

Atsitiktinių užpuolimų Prancūzijoje įvyksta po 777 per dieną. Paryžiuje vasario mėnesį per vieną užpuolimą buvo peiliu sužaloti šeši žmonės.

https://www.breitbart.com/london/2018/07/03/thieves-rip-gold-teeth-man-mouth-street-paris-no-go-zone/

http://lebionka.blogspot.com/2018/02/is-afrikos-su-pabegeliais-i-europa.html


100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
8   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. Šturmuotojas 0 0
2018-07-06 08:26:55

Babuinai aiškinosi tarpusavio santykius , nieko čia  nuostabaus. Ar kas nors stebisi kai vilkas papjauna avina , arba ,kad  tigras laukinėje gamtoje su kitais gyvūnais draugiškai nesugyvena? Afrikiečiai negrai yra kitokie žmones nei baltieji , smegenų struktūra ir jos tūris skiriasi , o tai įtakoje socialaus elgiasio ir mąstymo įpatybes . Mes juk nesigynčysim kuris gyvūnas yra gražesnis šaunesnis tarkim vilkas , ar lapė .Tai yra visiškai skirtingi gyvi organizmai pasižymintys skirtingomis savybėmis . Tai kad tautiečiai nesistebėkite asocialiu juodaodžių elgiasiu , tai lygiai tas pats stebėtis , jei paleistum laukinių šimpanzių būrį į žmonių gyvenama miestą ir stebėtis jų bjauriu gyvulišku elgiasiu . Taigi mokslu daktaras Algimantas Lebionka visiškai teisus tvirtindamas kad "Europiečiai niekada negyvens saugiai kartu su afrikiečiais, nes žmogaus protiniai sugebėjimai yra užprogramuoti DNR"
 

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito