Weidel: Vokietija virto beprotnamiu

Algimantas Lebionka
+ 15 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2018/07/weidel-vokietija-virto-...
7536-07-05 (2018 m.), skaitė 231
1

https://3.bp.blogspot.com/-g9xxFaWWCY8/Wzz2lGZbGBI/AAAAAAAAKpY/Igee8AuYy1I-34WK5wMu7y9_xFhkDsefwCLcBGAs/s1600/28459937_10215526349095605_1906649171_o.jpg

Birželio 3 dieną Vokietijos Bundestage vyko debatai dėl šalies biudžeto. Pirmoji posėdyje pasisakė „Alternatyva Vokietijai“(AfD) frakcijos lyderė Alice Weidel. 

Savo pasisakymą ji pradėjo kritika ginčo tarp valdančiųjų partijų KDS ir KSS prieglobsčio suteikimo klausimu. Veidel pareiškė: „Vokietija virto beprotnamiu, o federalinio kanclerio administracija – tai jo vadavietė“. Savo kreipimesi į Merkel Weidel pasakė, kad ji kaip kanclerė žlugo visomis prasmėmis, ir privalo kaip galima greičiau palikti savo postą.

Weidel savo kalboje pažymėjo Merkel valdžios nesėkmes energetikos srityje, jos kovą su automobilių gamintojais, kreditavimą žlugusios Graikijos ekonomikos vokiečių mokesčių mokėtojų ateities sąskaita.

Vokietija, Weidel žodžiais, yra „gudri hippi-valstybė, kuri nesugeba racionaliai veikti".  Ponia Merkel „patyrė nesėkmę visose srityse, ji nieko nepasiekė, be visų gudravimų sėdėti kanclerės kėdės, jau senai sulaužė koaliciją. Ir tam jie skaldo Vokietiją, tam jie skaldo Europą, tam jie skaldo ir ardo savo nestabilią koaliciją ir pribaigia savo nuosavą partiją. Taip kad pabaikite gedulingą žaidimą ir, prašau pasitraukite nuo jo!“

Tuo Merkel kritika nepasibaigė. Laisvųjų demokratų lyderis Kristian Lindner pareiškė, kad vyriausybė nuo 2015 metų užsiima asmeninėmis problemomis ir dar pabėgėlių krize, o ne Vokietijos problemomis. Lidnerio žodžiais, Zeehoferis sugeba suskaldyti sąjungą, bet ir kelia grėsmę visai vyriausybei.

Šaltinis:

http://www.pi-news.net/2018/07/weidel-deutschland-ist-das-narrenhaus-das-kanzleramt-die-zentrale/


100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
15   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 1

1. Šturmuotojas 0 0
2018-07-06 09:54:13

Patys bjauriausi globalistai kurie propaguoja heterokromonofilija tai yra  lytinis potraukis ir lytiniai santykiai kitos rasės priešingos lyties atstovams , kas iš esmės prilygsta zoofilijai . Dėl to po kelių kartų iliejus svetimos rasės kraujo sumenkėja tos tautos narių protiniai sugebėjimai , sumažėja ir smegenų tūris . Vidutinis grynakraujas baltasis turi 1275 gramu smegenų ,  o negras turi tik 992 gramus .Sumaišius gaunasi hibridas Kiekvienas dviejų skirtingų rūšių veislių susiliejimas, sukuria produktą stovinti per vidurį tarp savo Tėvų lygmens.
Tai reiškia palikuonį stipresnį už silpnesnės rūšies Tėvą ar Motina, bet silpnesni už stipresnės rūšies Tėvą ar motiną. Dėl tos priežasties toks produktas neatsilaiko kovoje prieš aukštesnę rūšį.Taigi faktiškai per egzotiška meilę ir jos palikuonis, europiečiai degraduoja , evuliucine prasme išsigimsta , tampa labiau į primatus  panašesni ,genialumas ir gebėjimas kurti fundamentalius produktus kurių gamtoje nėra( pvz cheminės medžiagos  prietaisai mechanizmai) yra prarastas amžiams . Manau moteris arba vyras kuriam patinka seksas su kitos rasės atstovais , yra latentinis zoofilas turi užslėpta  lytini potrauki gyvūnams .  Tarkim baltoji  prostitutė už pinigus gali patenkinti ir negrą ar azijietį  , tai jinai už didesnę sumą  pinigų ar už dozę narkotikų galėtų patenkinti ir gyvulį : šunį ,arklį ar kiaule , tuo man pačiam teko  įsitikint susitikus su  prostitute narkomane ir su ja pabendravus .

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito