Zoofilija tipinis sunkesnės tolerastijos formos pasireiškimas (7)

Anonimusas
+ 4 - 0
Autorius: Šturmuotojas
Šaltinis: https://plus.google.com/commun...
7536-07-06 (2018 m.), skaitė 596
7

Patys bjauriausi globalistai kurie propaguoja heterokromonofilija tai yra  lytinis potraukis ir lytiniai santykiai kitos rasės priešingos lyties atstovams, kas iš esmės prilygsta zoofilijai. Dėl to po kelių kartų įliejus svetimos rasės kraujo sumenkėja tos tautos narių protiniai sugebėjimai, sumažėja ir smegenų tūris. Vidutinis grynakraujas baltasis turi 1275 gramu smegenų,  o negras turi tik 992 gramus  (gorilos smegenų masė 566 g). Sumaišius gaunasi hibridas Kiekvienas dviejų skirtingų rūšių veislių susiliejimas, sukuria produktą stovinti per vidurį tarp savo Tėvų lygmens.

Tai reiškia palikuonį stipresnį už silpnesnės rūšies Tėvą ar Motina, bet silpnesni už stipresnės rūšies Tėvą ar motiną. Dėl tos priežasties toks produktas neatsilaiko kovoje prieš aukštesnę rūšį.Taigi faktiškai per egzotiška meilę ir jos palikuonis, europiečiai degraduoja , evuliucine prasme išsigimsta , tampa labiau į primatus  panašesni ,genialumas ir gebėjimas kurti fundamentalius produktus kurių gamtoje nėra ,pvz cheminės medžiagas sudetingus  prietaisus mechanizmus ,yra prarastas amžiams.

Manau moteris arba vyras kuriam patinka seksas su kitos rasės atstovais , yra latentinis zoofilas turi užslėpta  lytini potrauki gyvūnams .  Tarkim baltoji  prostitutė už pinigus gali patenkinti ir negrą ar azijietį  , tai jinai už didesnę sumą  pinigų ar už dozę narkotikų galėtų patenkinti ir gyvulį : šunį ,arklį ar kiaule , tuo man pačiam teko  įsitikint susitikus su  prostitute narkomane ir su ja pabendravus.

Istoriniai rasių maišymo rezultato pavyzdžiai:


Aleksandras Puškinas - aštuntadaliu negras, niekam nežinomas kažkokios barbarų tautelės rašytojas


Aleksandras Diuma - ketvirtadaliu negras, dar vienas menkai žinomas degradavusios Europos rašytojėlis

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
4   0
Komentarai: 7
7. Mindė iš kaimo 2018-07-08 12:44:09

Protingam reikia ginti, tap ti megalima. Šturmavikui irgi nepavyks.

1 0
6. kk 2018-07-08 12:19:54

Šturmuotojas...Tu nors kokiam šturme esi dalyvavęs?Aiškina čia apie smegenų svorį.Savo smegenis pasisverk pradžiai, tada gal kokį klozetą patikės šturmuoti.Prisiskaitęs knygų, o išvadų nesugebi padaryti.Pas mano šunį smegenų mažiau, bet draugas jis geresnis negu tu, matyt, būtum?
P.S. Jeigu Viltei taip grubiai neatsakytum gal ir savo laiko čia negaišinčiau...  

1 1
5. Šturmuotojas- kk 2018-07-09 08:27:58

Aš remiuosiu mokslu ir sveiku protu . Esmė tame  kad bet kuri religija ar mokymas, neigiantys gamtos dėsnius yra melas.Idiotišku  fantastiniu knygu neskaitau kurios neturi mokslinės vertės , domina tiktai mokslinė lyteratūra .Apsimetinėti nemoku kalbu tiesiai šviesiai ką galvoju , ir vadinu daiktus reiškinius tikruoju vardu daug kam tai  aišku nepatinka tačiau manau tų žmonių yra problema o ne mano . Tačiau šmeižti kalbėt ne tiesa  ir apgaudinėti  yra svetima mano prigimčiai nes tai yra negarbinga .Esu draugiškas tiktai garbingiems žmonėms . Apie Vilte parašiau adekvačiai , aš tokių žmonių nemėgstu ,nes tokie žmones kenkia kitiems žmonėms .Išoriškai jinai atrodo nekaltai krikščioniška visus neva reikia mylėti daryti tik gerus darbus .Tačiau tokie žmonės darydami gerus darbus , daugiau pridaro blogo kitiems žmonėms negu gero .Gailestingumas – kilnus charakterio bruožas. Apie vieną gailestingą čeką yra pasakojęs Narsusis kareivis Šveikas. Šis rado ant kelio sušalusį šunį, atsinešė namo, o kad jį sušildyti, pakišo žmonai po antklode. Paaiškėjo, kad tas šuo buvo pasiutęs, nes atšilęs jis apriejo visą gailestingojo čeko šeimą, o naujagimį suėdė.
Taip ir su tomis gailestingomis mergelėmis, taip ir su ponia Merkel, kuri visus "pasiutusius šunis" į Europą įsileidžia.

Kalbant apie negrus 

Aš stebiu gausėjančių juodų it smala veidų daugėjimą mano gimtąjame mieste. Aš visai tuo nesidžiaugiu, nes neturiu jokio pagrindo, jokių įrodymų, kad šie besišlaistantys po miestą juodi puslaukiniai dykaduoniai yra „pabėgėliai“, kuriuos mes turime penėti lietuvių vaikų, lietuvių jaunimo ir senelių sąskaita. Aš jų nemėgstu ne dėl jų didelių mandibulių, ar anglies spalvos odos, garbanotų plaukų. Aš jų nemėgčiau net jei jie būtų raudoni ar mėlyni, o jų galvos būtų keturkampės. Aš jų nemėgstu, nes jie yra nekviesti svečiai, o socialine prasme – jie yra socialiniai mūsų parazitai, kurie neša su savim terorą, chaosą, ligas, narkotikus, No-go zonas, protinį atsilikimą ir visuomenės eroziją. Mano reakcija – kiekvieno protiškai sveiko žmogaus reakciją į kylantį pavojų.

1 1
4. Šturmuotojas 2018-07-06 22:50:15

Užduosiu klausima Aleksandro Puškino ir Diuma gerbėjams . Kiek mulatų ar metisų sukūrė fundamentalių produktų išradimų kurie pakeitė žmonijos civilizacija , išvardinkit nors kelis ? Kitas klausimas paimkim lotynų Ameriką labiausiai rasiškai susimaišiusi kontinentą etnine prasme ,kiek šis kontinentas davė pasauliui mokslininkų išradėjų inovatorių ? Išvarkykit nors keletą . Galu gale Aleksandras Puškinas ar Diuma lyberastų dievukai ką jie nuveikė?  Diuma Parašė tris muškietininkus o Puškinas prikūrė eilėraščių , ot tai didelė pažanga žmonijai . Klausimas eilėraščiai , muotykių apysakos  įtakoja civilizacijos raidą , ar  inžinieriniai mokslai tokie kaip naujų technologijų kurimas bei  tiksliujų mokslų taikymas tokių kaip fizikos biologijos chemijos ,matematikos taikymas ? Galu gale  kas yra fundamentalios technologijos   ir išradimai kurios įtakoje žmonijos raidą  ?. Taip vadinu tokių naujų technologijų kūrimą, kurios ne šiaip keliais procentais pagerina esamas, o yra revoliucinės. Padaro tai, ką tos srities žinovai vadina neįmanomu. Jei supratai, kaip padaryti neįmanoma, vadinasi, eini teisingu keliu.Ar yra tarp mišrios rasės inovatorių kurie ne romanus rašė, o kūrė inovatyvias technologijas?

 

 

2 2
3. viltė 2018-07-06 14:30:01

Norėčiau sužinoti : kokios degradavusios tautos yra šitas "šturmuotojas" ?

9 3
2. Laurynas 2018-07-06 16:03:31

Įtariu, apskabytosios - šėtono Jahvės išrinktosios tautos.

11 2
1. Šturmuotojas- viltei 2018-07-06 23:20:54

Ką turi omenį degradavusios ? Ką reiškę degradavęs ? Mėgsti  rujoti su negrais tai rujok gali ir su šuniu pistis ar arkliui pačiulpt , dabar juk lyberastyja , dar apdovanojimą  tau  už tai pederastai įteigs juk tai šiuolaikiška ir pažangu  ir nieks u- tai tavęs nebaus . Nepatinka tau atgyvenos rasistai heteroseksualūs žmones kurie tave paskutinę degeneratę laiko  , tai tavo pačios problema , teks su tuo sugyvent pratinkis .  :-}

1 3

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
M. Puidokas reikalauja socialinės apsaugos ir darbo ministro paaiškinimų dėl įtarimų keliančio įvaikinimo atvejo (video)
Pateikiame situacijos apie mergaitės įvaikinimą įtėviams iš Naujosios Zelandijos išaiškinimą
Paneigimas: informacija apie skubiai įvaikinamą mergaitę porai iš Naujosios Zelandijos – klaidinanti
Seimas pritarė už 308mln. SGD laivo-saugyklos išpirkimui
Po svarstymo pritarta antialkoholinių variklio užraktų įteisinimui
Vyriausybės kanceliarija nagrinėja sudėtingą klausimą
Arvydas Juozaitis. „Kručinskų drama - sapnuojame košmarišką karinio komunizmo sapną? Ne - tai tikrovė“ (5)
Savaitgalis su lėkšte sriubos badaujančiai Lietuvai ir Briuselio girtuokliu Junkeriu (3)
Advokatas prof. Stanislovas TOMAS: Lietuvos ministrai yra verti mirties (1)
Veryga pažadėjo apie 2,5 mln eurų alkoholizmu sergantiems žmonėms (2)
ŽEIT tyrimas dėl Deimantės Kedytės?
Justina Gafurova. Vaikų grobimo verslas (3)
Ramūnas Alaunis. Hibridinis karas prieš LVŽS vyriausybę
Čia tai bent. "Pagrindiniai Lietuvos patriotai" tarnauja Kremliui?
Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu (2)
Kristina Stanevičiūtė. Super-herojai išgelbės Lietuvos vaikus?..
Mindaugas Puidokas: Didžiuojuosi Kručinskų šeimos pilietine drąsa!
Politologas: Vilnius mano, kad pats žodis "Maskva" gali sutraiškyti Lietuvą
NATO ir JAV bazės nėra „užsienio valstybės karinės bazės“ (1)
N16+ Pasakų poveikis Tautos charakteriui (1)
Iš įvykio vietos: Kalėdinė Šmėkla klajoja po Austėjos L. darželius (1)
Kručinskų šeimos pareiškimas (3)
Ministre L. Kukuraiti, neprisidenginėkite moterimis, atsakykite į paprastus klausimus
R. Juknevičienė panikoje: Strekoza 2. Kur vyriausybės nariai? (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI