Zoofilija tipinis sunkesnės tolerastijos formos pasireiškimas (7)

Anonimusas
+ 4 - 0
Autorius: Šturmuotojas
Šaltinis: https://plus.google.com/commun...
7536-07-06 (2018 m.), skaitė 323
7

Patys bjauriausi globalistai kurie propaguoja heterokromonofilija tai yra  lytinis potraukis ir lytiniai santykiai kitos rasės priešingos lyties atstovams, kas iš esmės prilygsta zoofilijai. Dėl to po kelių kartų įliejus svetimos rasės kraujo sumenkėja tos tautos narių protiniai sugebėjimai, sumažėja ir smegenų tūris. Vidutinis grynakraujas baltasis turi 1275 gramu smegenų,  o negras turi tik 992 gramus  (gorilos smegenų masė 566 g). Sumaišius gaunasi hibridas Kiekvienas dviejų skirtingų rūšių veislių susiliejimas, sukuria produktą stovinti per vidurį tarp savo Tėvų lygmens.

Tai reiškia palikuonį stipresnį už silpnesnės rūšies Tėvą ar Motina, bet silpnesni už stipresnės rūšies Tėvą ar motiną. Dėl tos priežasties toks produktas neatsilaiko kovoje prieš aukštesnę rūšį.Taigi faktiškai per egzotiška meilę ir jos palikuonis, europiečiai degraduoja , evuliucine prasme išsigimsta , tampa labiau į primatus  panašesni ,genialumas ir gebėjimas kurti fundamentalius produktus kurių gamtoje nėra ,pvz cheminės medžiagas sudetingus  prietaisus mechanizmus ,yra prarastas amžiams.

Manau moteris arba vyras kuriam patinka seksas su kitos rasės atstovais , yra latentinis zoofilas turi užslėpta  lytini potrauki gyvūnams .  Tarkim baltoji  prostitutė už pinigus gali patenkinti ir negrą ar azijietį  , tai jinai už didesnę sumą  pinigų ar už dozę narkotikų galėtų patenkinti ir gyvulį : šunį ,arklį ar kiaule , tuo man pačiam teko  įsitikint susitikus su  prostitute narkomane ir su ja pabendravus.

Istoriniai rasių maišymo rezultato pavyzdžiai:


Aleksandras Puškinas - aštuntadaliu negras, niekam nežinomas kažkokios barbarų tautelės rašytojas


Aleksandras Diuma - ketvirtadaliu negras, dar vienas menkai žinomas degradavusios Europos rašytojėlis

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
4   0
Komentarai: 7
7. Mindė iš kaimo
2018-07-08 13:44:09
1 0

Protingam reikia ginti, tap ti megalima. Šturmavikui irgi nepavyks.

6. kk
2018-07-08 13:19:54
1 1

Šturmuotojas...Tu nors kokiam šturme esi dalyvavęs?Aiškina čia apie smegenų svorį.Savo smegenis pasisverk pradžiai, tada gal kokį klozetą patikės šturmuoti.Prisiskaitęs knygų, o išvadų nesugebi padaryti.Pas mano šunį smegenų mažiau, bet draugas jis geresnis negu tu, matyt, būtum?
P.S. Jeigu Viltei taip grubiai neatsakytum gal ir savo laiko čia negaišinčiau...  

5. Šturmuotojas- kk
2018-07-09 09:27:58
0 1

Aš remiuosiu mokslu ir sveiku protu . Esmė tame  kad bet kuri religija ar mokymas, neigiantys gamtos dėsnius yra melas.Idiotišku  fantastiniu knygu neskaitau kurios neturi mokslinės vertės , domina tiktai mokslinė lyteratūra .Apsimetinėti nemoku kalbu tiesiai šviesiai ką galvoju , ir vadinu daiktus reiškinius tikruoju vardu daug kam tai  aišku nepatinka tačiau manau tų žmonių yra problema o ne mano . Tačiau šmeižti kalbėt ne tiesa  ir apgaudinėti  yra svetima mano prigimčiai nes tai yra negarbinga .Esu draugiškas tiktai garbingiems žmonėms . Apie Vilte parašiau adekvačiai , aš tokių žmonių nemėgstu ,nes tokie žmones kenkia kitiems žmonėms .Išoriškai jinai atrodo nekaltai krikščioniška visus neva reikia mylėti daryti tik gerus darbus .Tačiau tokie žmonės darydami gerus darbus , daugiau pridaro blogo kitiems žmonėms negu gero .Gailestingumas – kilnus charakterio bruožas. Apie vieną gailestingą čeką yra pasakojęs Narsusis kareivis Šveikas. Šis rado ant kelio sušalusį šunį, atsinešė namo, o kad jį sušildyti, pakišo žmonai po antklode. Paaiškėjo, kad tas šuo buvo pasiutęs, nes atšilęs jis apriejo visą gailestingojo čeko šeimą, o naujagimį suėdė.
Taip ir su tomis gailestingomis mergelėmis, taip ir su ponia Merkel, kuri visus "pasiutusius šunis" į Europą įsileidžia.

Kalbant apie negrus 

Aš stebiu gausėjančių juodų it smala veidų daugėjimą mano gimtąjame mieste. Aš visai tuo nesidžiaugiu, nes neturiu jokio pagrindo, jokių įrodymų, kad šie besišlaistantys po miestą juodi puslaukiniai dykaduoniai yra „pabėgėliai“, kuriuos mes turime penėti lietuvių vaikų, lietuvių jaunimo ir senelių sąskaita. Aš jų nemėgstu ne dėl jų didelių mandibulių, ar anglies spalvos odos, garbanotų plaukų. Aš jų nemėgčiau net jei jie būtų raudoni ar mėlyni, o jų galvos būtų keturkampės. Aš jų nemėgstu, nes jie yra nekviesti svečiai, o socialine prasme – jie yra socialiniai mūsų parazitai, kurie neša su savim terorą, chaosą, ligas, narkotikus, No-go zonas, protinį atsilikimą ir visuomenės eroziją. Mano reakcija – kiekvieno protiškai sveiko žmogaus reakciją į kylantį pavojų.

4. Šturmuotojas
2018-07-06 23:50:15
2 2

Užduosiu klausima Aleksandro Puškino ir Diuma gerbėjams . Kiek mulatų ar metisų sukūrė fundamentalių produktų išradimų kurie pakeitė žmonijos civilizacija , išvardinkit nors kelis ? Kitas klausimas paimkim lotynų Ameriką labiausiai rasiškai susimaišiusi kontinentą etnine prasme ,kiek šis kontinentas davė pasauliui mokslininkų išradėjų inovatorių ? Išvarkykit nors keletą . Galu gale Aleksandras Puškinas ar Diuma lyberastų dievukai ką jie nuveikė?  Diuma Parašė tris muškietininkus o Puškinas prikūrė eilėraščių , ot tai didelė pažanga žmonijai . Klausimas eilėraščiai , muotykių apysakos  įtakoja civilizacijos raidą , ar  inžinieriniai mokslai tokie kaip naujų technologijų kurimas bei  tiksliujų mokslų taikymas tokių kaip fizikos biologijos chemijos ,matematikos taikymas ? Galu gale  kas yra fundamentalios technologijos   ir išradimai kurios įtakoje žmonijos raidą  ?. Taip vadinu tokių naujų technologijų kūrimą, kurios ne šiaip keliais procentais pagerina esamas, o yra revoliucinės. Padaro tai, ką tos srities žinovai vadina neįmanomu. Jei supratai, kaip padaryti neįmanoma, vadinasi, eini teisingu keliu.Ar yra tarp mišrios rasės inovatorių kurie ne romanus rašė, o kūrė inovatyvias technologijas?

 

 

3. viltė
2018-07-06 15:30:01
8 3

Norėčiau sužinoti : kokios degradavusios tautos yra šitas "šturmuotojas" ?

2. Laurynas
2018-07-06 17:03:31
10 2

Įtariu, apskabytosios - šėtono Jahvės išrinktosios tautos.

1. Šturmuotojas- viltei
2018-07-07 00:20:54
1 2

Ką turi omenį degradavusios ? Ką reiškę degradavęs ? Mėgsti  rujoti su negrais tai rujok gali ir su šuniu pistis ar arkliui pačiulpt , dabar juk lyberastyja , dar apdovanojimą  tau  už tai pederastai įteigs juk tai šiuolaikiška ir pažangu  ir nieks u- tai tavęs nebaus . Nepatinka tau atgyvenos rasistai heteroseksualūs žmones kurie tave paskutinę degeneratę laiko  , tai tavo pačios problema , teks su tuo sugyvent pratinkis .  :-}

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Trūkstant specialistų, Lietuvos statybose dirba jau apie 2,5 tūkst. ukrainiečių (1)
Juodaodis pamokslininkas apie negroidinę rasę!
Kuom skiriasi NEONACIAI nuo nacionalsocialistų (3)
Apie atmatas bažnyčioje ir apie tilto katastrofos Italijoje pasekmes Lietuvai
Liudininko pasakojimas apie nacionalistų nusikaltimus Lietuvoje (2)
Pasikėsinta į Venesuelos lyderį – Vakarų žiniasklaida tyli
Fidelį Kastro atsimenant. Tiesa apie kapitalizmą
Kaip Tarybiniai organai ieškojo banderų
Lietuvoje greta laidojami nacių talkininkai ir prezidentai
Kaip Tarybiniai organai "miško brolius" gaudė
Kodėl kelyje vairuotojams privalo būti „nulio promilių“ reikalavimas? (1)
Lesbiečių "šeimas" giriantis tyrimas stebina metodologinėmis klaidomis
Profsąjungos palaiko valdžios siekį drausti prekybos centrų darbą sekmadieniais (1)
Gyventojų Lietuvoje vis mažėja, o vargšų — daugėja (1)
JTO nuleido Vilnių ant žemės. Ar gali Grybauskaitė toliau vaidinti demokratę? (1)
Pasiūlymas Žemaičiams ir Lietuviams atsisakyti/atsimesti krikšto (1)
Graikijoje migrantai užblokavo kelią reikalaudami geresnių apartamentų (1)
Akmenės apylinkės teismo teisėja Daiva Domeikienė terorizuoja kaimynus, buvo užgrobusi valstybinę žemę
Šūdmaišių ir „Pupyčių“ Lietuva – tikrasis elitas? (1)
"WhatsApp" programėlė suteiks specialiosioms tarnyboms prieigą prie vartotojų žinučių
Martynas Katelynas. Naujoji Ispanijos vyriausybė atidarė vartus į Europą
Holivudo kompanijos: kine turėtų būti daugiau translyčių
Autovampyrizmas
Pernelyg didelė savikritika

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito