Zoofilija tipinis sunkesnės tolerastijos formos pasireiškimas (7)

Anonimusas
+ 4 - 0
Autorius: Šturmuotojas
Šaltinis: https://plus.google.com/commun...
7536-07-06 (2018 m.), skaitė 574
7

Patys bjauriausi globalistai kurie propaguoja heterokromonofilija tai yra  lytinis potraukis ir lytiniai santykiai kitos rasės priešingos lyties atstovams, kas iš esmės prilygsta zoofilijai. Dėl to po kelių kartų įliejus svetimos rasės kraujo sumenkėja tos tautos narių protiniai sugebėjimai, sumažėja ir smegenų tūris. Vidutinis grynakraujas baltasis turi 1275 gramu smegenų,  o negras turi tik 992 gramus  (gorilos smegenų masė 566 g). Sumaišius gaunasi hibridas Kiekvienas dviejų skirtingų rūšių veislių susiliejimas, sukuria produktą stovinti per vidurį tarp savo Tėvų lygmens.

Tai reiškia palikuonį stipresnį už silpnesnės rūšies Tėvą ar Motina, bet silpnesni už stipresnės rūšies Tėvą ar motiną. Dėl tos priežasties toks produktas neatsilaiko kovoje prieš aukštesnę rūšį.Taigi faktiškai per egzotiška meilę ir jos palikuonis, europiečiai degraduoja , evuliucine prasme išsigimsta , tampa labiau į primatus  panašesni ,genialumas ir gebėjimas kurti fundamentalius produktus kurių gamtoje nėra ,pvz cheminės medžiagas sudetingus  prietaisus mechanizmus ,yra prarastas amžiams.

Manau moteris arba vyras kuriam patinka seksas su kitos rasės atstovais , yra latentinis zoofilas turi užslėpta  lytini potrauki gyvūnams .  Tarkim baltoji  prostitutė už pinigus gali patenkinti ir negrą ar azijietį  , tai jinai už didesnę sumą  pinigų ar už dozę narkotikų galėtų patenkinti ir gyvulį : šunį ,arklį ar kiaule , tuo man pačiam teko  įsitikint susitikus su  prostitute narkomane ir su ja pabendravus.

Istoriniai rasių maišymo rezultato pavyzdžiai:


Aleksandras Puškinas - aštuntadaliu negras, niekam nežinomas kažkokios barbarų tautelės rašytojas


Aleksandras Diuma - ketvirtadaliu negras, dar vienas menkai žinomas degradavusios Europos rašytojėlis

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
4   0
Komentarai: 7
7. Mindė iš kaimo 2018-07-08 13:44:09

Protingam reikia ginti, tap ti megalima. Šturmavikui irgi nepavyks.

1 0
6. kk 2018-07-08 13:19:54

Šturmuotojas...Tu nors kokiam šturme esi dalyvavęs?Aiškina čia apie smegenų svorį.Savo smegenis pasisverk pradžiai, tada gal kokį klozetą patikės šturmuoti.Prisiskaitęs knygų, o išvadų nesugebi padaryti.Pas mano šunį smegenų mažiau, bet draugas jis geresnis negu tu, matyt, būtum?
P.S. Jeigu Viltei taip grubiai neatsakytum gal ir savo laiko čia negaišinčiau...  

1 1
5. Šturmuotojas- kk 2018-07-09 09:27:58

Aš remiuosiu mokslu ir sveiku protu . Esmė tame  kad bet kuri religija ar mokymas, neigiantys gamtos dėsnius yra melas.Idiotišku  fantastiniu knygu neskaitau kurios neturi mokslinės vertės , domina tiktai mokslinė lyteratūra .Apsimetinėti nemoku kalbu tiesiai šviesiai ką galvoju , ir vadinu daiktus reiškinius tikruoju vardu daug kam tai  aišku nepatinka tačiau manau tų žmonių yra problema o ne mano . Tačiau šmeižti kalbėt ne tiesa  ir apgaudinėti  yra svetima mano prigimčiai nes tai yra negarbinga .Esu draugiškas tiktai garbingiems žmonėms . Apie Vilte parašiau adekvačiai , aš tokių žmonių nemėgstu ,nes tokie žmones kenkia kitiems žmonėms .Išoriškai jinai atrodo nekaltai krikščioniška visus neva reikia mylėti daryti tik gerus darbus .Tačiau tokie žmonės darydami gerus darbus , daugiau pridaro blogo kitiems žmonėms negu gero .Gailestingumas – kilnus charakterio bruožas. Apie vieną gailestingą čeką yra pasakojęs Narsusis kareivis Šveikas. Šis rado ant kelio sušalusį šunį, atsinešė namo, o kad jį sušildyti, pakišo žmonai po antklode. Paaiškėjo, kad tas šuo buvo pasiutęs, nes atšilęs jis apriejo visą gailestingojo čeko šeimą, o naujagimį suėdė.
Taip ir su tomis gailestingomis mergelėmis, taip ir su ponia Merkel, kuri visus "pasiutusius šunis" į Europą įsileidžia.

Kalbant apie negrus 

Aš stebiu gausėjančių juodų it smala veidų daugėjimą mano gimtąjame mieste. Aš visai tuo nesidžiaugiu, nes neturiu jokio pagrindo, jokių įrodymų, kad šie besišlaistantys po miestą juodi puslaukiniai dykaduoniai yra „pabėgėliai“, kuriuos mes turime penėti lietuvių vaikų, lietuvių jaunimo ir senelių sąskaita. Aš jų nemėgstu ne dėl jų didelių mandibulių, ar anglies spalvos odos, garbanotų plaukų. Aš jų nemėgčiau net jei jie būtų raudoni ar mėlyni, o jų galvos būtų keturkampės. Aš jų nemėgstu, nes jie yra nekviesti svečiai, o socialine prasme – jie yra socialiniai mūsų parazitai, kurie neša su savim terorą, chaosą, ligas, narkotikus, No-go zonas, protinį atsilikimą ir visuomenės eroziją. Mano reakcija – kiekvieno protiškai sveiko žmogaus reakciją į kylantį pavojų.

1 1
4. Šturmuotojas 2018-07-06 23:50:15

Užduosiu klausima Aleksandro Puškino ir Diuma gerbėjams . Kiek mulatų ar metisų sukūrė fundamentalių produktų išradimų kurie pakeitė žmonijos civilizacija , išvardinkit nors kelis ? Kitas klausimas paimkim lotynų Ameriką labiausiai rasiškai susimaišiusi kontinentą etnine prasme ,kiek šis kontinentas davė pasauliui mokslininkų išradėjų inovatorių ? Išvarkykit nors keletą . Galu gale Aleksandras Puškinas ar Diuma lyberastų dievukai ką jie nuveikė?  Diuma Parašė tris muškietininkus o Puškinas prikūrė eilėraščių , ot tai didelė pažanga žmonijai . Klausimas eilėraščiai , muotykių apysakos  įtakoja civilizacijos raidą , ar  inžinieriniai mokslai tokie kaip naujų technologijų kurimas bei  tiksliujų mokslų taikymas tokių kaip fizikos biologijos chemijos ,matematikos taikymas ? Galu gale  kas yra fundamentalios technologijos   ir išradimai kurios įtakoje žmonijos raidą  ?. Taip vadinu tokių naujų technologijų kūrimą, kurios ne šiaip keliais procentais pagerina esamas, o yra revoliucinės. Padaro tai, ką tos srities žinovai vadina neįmanomu. Jei supratai, kaip padaryti neįmanoma, vadinasi, eini teisingu keliu.Ar yra tarp mišrios rasės inovatorių kurie ne romanus rašė, o kūrė inovatyvias technologijas?

 

 

2 2
3. viltė 2018-07-06 15:30:01

Norėčiau sužinoti : kokios degradavusios tautos yra šitas "šturmuotojas" ?

9 3
2. Laurynas 2018-07-06 17:03:31

Įtariu, apskabytosios - šėtono Jahvės išrinktosios tautos.

11 2
1. Šturmuotojas- viltei 2018-07-07 00:20:54

Ką turi omenį degradavusios ? Ką reiškę degradavęs ? Mėgsti  rujoti su negrais tai rujok gali ir su šuniu pistis ar arkliui pačiulpt , dabar juk lyberastyja , dar apdovanojimą  tau  už tai pederastai įteigs juk tai šiuolaikiška ir pažangu  ir nieks u- tai tavęs nebaus . Nepatinka tau atgyvenos rasistai heteroseksualūs žmones kurie tave paskutinę degeneratę laiko  , tai tavo pačios problema , teks su tuo sugyvent pratinkis .  :-}

1 3

Siųsti komentarąApie Lietuvos Valstybine sieną ir Europos rytinės sienos apsaugą
Kuo maitinti vaikus mokyklose ir darželiuose?
Lietuvos žemdirbiai kovoja, kad tiesioginės išmokos pasiektų ES vidurkį
„Vanagą“ pakasus – tarptautinis skandalas (1)
Demokratija pavojuje — ar Lietuvai gresia diktatūra?
Landsbergiai susidoroja su išdrįsusiais prabilti apie jų šeimos verslo skaidrumą
Seime pradėtos svarstyti parlamentinio tyrimo išvados dėl LRT veiklos
Ar Austėjos Landsbergienės darželiai turi teisę bausti vaikus už jų tėvų pažiūras? (1)
Policinės valstybės teismai vis labiau įžūlėja
LEO LT kūrėjas ir įtakingas advokatas prisiteisė iš Naglio Puteikio 6000 eurų už sutarties paviešinimą
Neplauta konservatorių politinė išangė vėl spekuliuoja ir teršia mirusio Algirdo Patacko vardą
Nuo metų pradžios Lietuvos gyventojų skaičius sumažėjo 12 tūkst žmonių
R. Paksas: „Klakerių“ demokratija turi pasibaigti
​Stanislovas Tomas: Prezidentei dėl beviltiško Vyriausybės melo teks kreiptis į JAV su prašymu perduoti Abu Zubaidą atgal į Lietuvą (4)
Naujos Švietimo pataisos: kodėl siūloma moksleivius ugdyti kurti darnią šeimą?
Seimo narys Zbignev Jedinskij ir signataras Zigmas Vaišvila: „Kodėl reikia išslaptinti duomenis apie KGB?“
Į Lietuvą atgrasyti Rusijos atvyksta NATO laivai (1)
Rusija pareiškė apie Kijevo "isteriją" dėl turistų skaičiaus padidėjimo Kryme (1)
Kaip kvailinama visuomenė, užduodant jai beprasmes temas "diskusijoms" (3)
T. Baranauskas. Europa, kurios nenorime matyti: kodėl ji gina stribus ir vilioja islamistus?
Rusijos ambasados Lietuvoje pareiškimas / Заявление Посольства России в Литвеt (2)
Ramanauską-Vanagą perlaidojo. Pokario tragedijos nesuprato (2)
Konservatoriai ir kiaulės akys
R. Cibas. „Švytuoklė“ (2)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito