Ką reiškia kratos namuose asmenų viešai pasisakiusių prieš NATO, ES ir eurą?

Autorius: Ramūnas Alaunis Šaltinis: http://sauksmas.lt/ka-reiskia-... 2015-03-30 18:31:43, skaitė 4704, komentavo 0

Ką reiškia kratos namuose asmenų viešai pasisakiusių prieš NATO, ES ir eurą?

2015 kovo 19 d. Lietuvos policija pradėjo vykdyti kratas M. Bartašiūnaitės, Ž. Razmino, G. Grabausko, J. Valiukėno, V. Lekstučio, O. Titorenko, vėliau ir K. Sulikienės  namuose. Kratų priežastys – šie asmenys agituoja jaunimą organizuoti piketus prieš LR teisėtai išrinktą valdžią, Lietuvos narystę NATO, Europos Sąjungoje ir euro įvedimą; netiesiogiai daro įtaka jaunimui, kenkėjiškai dirba galimai ne už ačiū“, rašoma teismo išduotoje nutarties motyvacinėje dalyje. 2015-02-25 Valstybės Saugumo Departamento rašte nurodoma, kad minimų asmenų „veikla yra nukreipta prieš valstybingumą ir skleidžia prorusišką agitaciją, puoselėja separatistines ir valstybės skaldymo idėjas, kelia visuomenėje nesantaiką ir chaosą.“

Prokuratūrą atlieka ikiteisminį tyrimą dėl antikonstitucinių grupių ar organizacijų kūrimo ir veiklos. VSD ir prokuratūra ieško įrodymų, kad šie asmenys organizavosi ar kūrė ginkluotas grupes, kurių tikslas galimai buvo pakeisti konstitucinę santvarką, kėsintis į Lietuvos nepriklausomybę ir teritorinį vientisumą. Taip pat tiriama, ar juos finansavo Rusija. Kol kas nė vienas asmuo nesulaikytas. Ką tai reiškia?

 Vieni asmenys, pas kuriuos buvo vykdomos kratos palaikė dabartinę Rusijos politiką ir Rusijos prezidentą Putiną, kiti organizavo piketus prieš Lietuvos valdžią, prieš narystę NATO ir Europos Sąjungoje. Tačiau propagandinė Lietuvos žiniasklaida, prie kurios galima priskirti ir nacionalinį radiją ir televiziją LRT šiuos žmones visuomenei pateikė, kaip „prieš Lietuvą pasisakančius asmenys“. Tai grynas melas. Tai ne „prieš Lietuvą“ pasisakantys asmenys, bet prieš Lietuvos prezidentės Grybauskaitės ir Lietuvos vyriausybės vykdomą užsienio politiką, prieš Lietuvos žiniasklaidos propagandą pasisakantys asmenys.

 Tokios masinės kratos įvyko pirmą kartą po to, kai Lietuva išstojo iš TSRS. Per tuos 25 metus Lietuvos žiniasklaidoje dažnai būdavo įvairių viešų pasisakymų prieš ES ir NATO. Prieš Lietuvai stojant į ES ar NATO Lietuvos televizijoje vyko atviros diskusijos, kuriose oponentai viešai dėstė, kodėl nereikėtų stoti į ES ar NATO. Kas norėjo, galėjo laisvai palaikyti Rusiją ir Putiną. Tačiau niekas už tai nebuvo persekiojamas. Tačiau kodėl dabar prasidėjo kitaminčių persekiojimas?

 Taigi, reikėtų pradėti nuo to, kad 2014 metais JAV-NATO dėl Ukrainos pradėjo karą prieš Rusiją. Į šį karą yra įtraukta ir Lietuva, kadangi Lietuva yra NATO ir ES narė, todėl privalo vykdyti nustatytą vieningą NATO/ES politiką, kuri šiuo metu nukreipta prieš Rusiją.

 Lietuva įstatymais be jokio realaus pagrindo Rusiją įteisino kaip priešą todėl, kad Rusija yra JAV priešas, o Lietuva yra JAV sąjungininkas.

 Lietuvoje propagandinį karą prieš Rusiją vykdo ne tik vyriausybė, ne tik politikai, bet ir žiniasklaida. Pvz., LNK ir Info TV televizijos kiekvieną vakarą rodydamos užrašą kalą žmonėms į galvą: „Rusijos imperija puola!”

 2014 liepos 1 d. Lietuva, kartu su kitomis šešiomis NATO narėmis pasirašė memorandumą dėl NATO Strateginio Ryšių Kompetencijos Centro įkūrimo Rygoje. Šis centras yra atsakingas už informacinį karą su Rusiją

 2015 kovo 22 d. vyriausiasis NATO pajėgų vadas generolas Philipas Breedlove dar kartą priminė, kad Vakarai turi įsitraukti į informacinį karą su Rusiją siekiant neutralizuoti jos „neteisingus faktų išdėstymus“ žiniasklaidoje.

 Be to, pagal JAV planą, Europoje siekiama sukurti antirusiškų valstybių kordoną iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos, kuris atskirtų kontinentinę Europą nuo Rusijos.

 JAV-NATO propagandinis karas prieš Rusiją per prievartą įtraukė ir Lietuvos žmones, kurie verčiami tikėti tariama „Rusijos agresija“. O kare yra taip: tu turi kariauti taip, kaip tau liepiama; kare nėra jokios demokratijos; priešingos nuomonės reiškimas suprantamas kaip nepaklusimas, kaip pasipriešinimas.

 Todėl kratos namuose tų asmenų, kurie atvirai pasisakė prieš NATO ir ES, kurie palaiko Rusijos vykdomą užsienio politiką, tai NATO karinės operacijos dalis JAV kare prieš Rusiją.

 Tai ne policijos sugalvota operacija. Kratas pavedė atlikti Lietuvos Saugumo Departamentas, kuris tiesiogiai pavaldus Daliai Grybauskaitei – aktyviai NATO ir JAV politikos vykdytojai kare prieš Rusiją. Pati Grybauskaitė kovoja karą prieš Rusiją Lietuvos valstybės ir visų Lietuvos žmonių vardu.

 Pabaigoje priminsiu tai, ką anksčiau jau rašiau (R. Alaunis „Nuo Socializmo prie kapitalizmo“) 2004 metų gegužės 1 dieną per masinės žiniasklaidos propagandos surengtą referendumą Lietuva buvo inkorporuota į Europos Sąjunga. Tas pats įvyko ir su NATO. Kad tai buvo inkorporacija, o ne stojimas įrodo faktas, kad į ES ir NATO galimas tik stojimas, o bet kokie priešingi pasisakymai ir raginimai išstoti iš ES ar NATO laikomi nusikaltimu, grėsme nacionaliniam saugumui. VSD jau gina daugiau JAV interesus, nei pačios Lietuvos. Lietuvos VSD padedant Vilniuje buvo įkurtas slaptas CŽV kalėjimas.

 Lietuvos demokratija ar „žodžio laisvė“ yra tik iliuzija, falsifikatas. 1990 kovo 11-ąją atkūrus Lietuvos nepriklausomybę (nuo Rusijos) Lietuvoje buvo įvesta daugiapartinė sistema. Tačiau visos valdančiosios partijos palaiko vieną ir tą pačią Amerikos primestą neo-liberaliojo kapitalizmo ekonominę ideologiją. Visos partijos palaiko ES ir NATO. Įvedus „demokratiją“ didžiausią neribotą taip vadinamą „žodžio laisvę“ gavo tik globalistų valdoma Lietuvos propagandinė žiniasklaida, kuri aktyviai dalyvauja NATO šalių informaciniame kare prieš Rusiją, kuri Lietuvoje kelia visuomenėje nesantaiką ir chaosą.

 Tikrosios ES vertybės yra ne tos, kurias anksčiau įsivaizdavo kai kurie LR Signatarai,  bet tos, kurias dabar matome – kratos kitaminčių (kovojančių už Lietuvos suverenitetą) namuose, ES sankcijos Rusijai, masiškai skleidžiama antirusiška propaganda, primetama socialinio skurdinimo politika, ES rėmė Ukrainos opozicijos protestus ir nuvertė teisėtai išrinktą Ukrainos prezidentą Janukovičių, Todėl, kad ES niekada ir nebuvo demokratinė.

 Šiuo metu Lietuva yra ES imperijos sudėtyje.

Šauksmas