Šiuolaikinės vergovės principai (0)

Anonimusas
+ 52 - 0
Autorius: Anno
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-07-08 (2018 m.), skaitė 3582
0

1. Ekonominė vergų prievarta nuolatiniam darbui.Šiuolaikinis vergas priverstas dirbti iki mirties be sustojimo, nes vergo per vieną mėnesį uždirbtų lėšų užtenka sumokėti už : 1 mėnesio pragyvenimą, 1 mėnesio maistą, 1 mėnesio pravažiavimą. Kadangi pinigų šiuolaikiniam vergui visada užtenka tik 1 mėnesiui, šiuolaikinis vergas priverstas dirbti visą savo gyvenimą iki pat mirties. Pensija taip pat yra didelė fikcija, nes vergas-pensininkas atiduoda visą pensiją už būstą ir maistą ir vergui-pensininkui nelieka laisvų pinigų.

2. Antrasis slaptas vergų prievartos dirbti mechanizmas - sukurti dirbtinę pseudoreikalingų prekių poreikį, kuris vergui primetamas tv reklamos, piaro, prekių išdėstymų tam tikrose parduotuvių vietose pagalba. Šiuolaikinis vergas įtrauktas į begalines "naujovių" vaikymosi lenktynes, o dėl to jis yra priverstas nuolat dirbti.

3. Trečiasis paslėptas šiuolaikinių vergų ekonominės prievartos mechanizmas - tai kreditų sistema, kurios "pagalbos" dėka šiuolaikiniai vergai vis labiau ir labiau įtraukiami į kreditinę kabalą per kreditinio procento mechanizmą.

4. Ketvirtasis mechanizmas priversti šiuolaikinius vergus dirbti nematomam vergvaldžiui yra mitas apie valstybę. Šiuolaikinis vergas mano, kad jis dirba valstybei, bet iš tiesų vergas dirba pseudovalstybei, nes vergo pinigai patenka į vergvaldžio kišenę, o valstybės samprata naudojama vergų smegenims apmulkinti, kad vergai neuždavinėtu nereikalingų klausimų, tokių kaip: kodėl vergai dirba visą savo gyvenimą ir visada lieka neturtingi? Ir kodėl vergai negauna pelno dalies? Ir kam konkrečiai yra pervedami pinigai, kuriuos vergai moka mokesčių forma?

5. Penktasis paslėptas vergų prievartos mechanizmas yra infliacijos mechanizmas. Kainų kilimas nesant atlyginimo padidėjimui užtikrina paslėptą, nepastebimą vergų aplėšimą. Taigi, šiuolaikinis vergas skursta vis daugiau ir daugiau. O vergų santaupos sudega kasmet. Kas verčia vergus lįsti į paskolų liūną.

6. Šeštasis paslėptas mechanizmas, priversti vergus dirbti nemokamai: atimti iš vergų pinigus persikėlimui ir pirkti nekilnojamą turtą kitame mieste ar kitoje šalyje. Šis mechanizmas priverčia šiuolaikinius vergus dirbti vienoje miestą formuojančioje įmonėje ir "kęsti" kabališkas sąlygas, nes kitokių sąlygų vergams paprasčiausiai tiesiog nėra ir vergams bėgti nėra nei kur nei už ką.

7. Septintasis mechanizmas, priverčiantis vergus dirbti nemokamai, - tai paslėpti informaciją apie tikrąją vergų darbo vertę, realią prekės vertę, kurią pagamino vergas. Ir vergo atlyginimo dalį, kurią pasiima vergvaldys per buhalterinės apskaitos mechanizmą, naudodamasis vergių nežinojimu ir vergų kontrolės nebuvimu pridėtinės vertės atžvilgiu, kurią vergvaldys pats paima.

8. Dėl to, kad šiuolaikiniai vergai nereikalautu savo pelno dalies, neprašytu atiduoti uždirbto jų tėvų, senelių, prosenelių ir t.t. , kuriuos jie uždirbo, ir yra nutylėjimas faktų apie vergvaldžių išgrobstytus resursus , kuriuos sukūrė daugybė vergų kartų per tūkstantmetę istoriją.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
52   0
Komentarai: 0

Siųsti komentarąApie Lietuvos Valstybine sieną ir Europos rytinės sienos apsaugą
Kuo maitinti vaikus mokyklose ir darželiuose?
Lietuvos žemdirbiai kovoja, kad tiesioginės išmokos pasiektų ES vidurkį
„Vanagą“ pakasus – tarptautinis skandalas (1)
Demokratija pavojuje — ar Lietuvai gresia diktatūra?
Landsbergiai susidoroja su išdrįsusiais prabilti apie jų šeimos verslo skaidrumą
Seime pradėtos svarstyti parlamentinio tyrimo išvados dėl LRT veiklos
Ar Austėjos Landsbergienės darželiai turi teisę bausti vaikus už jų tėvų pažiūras? (1)
Policinės valstybės teismai vis labiau įžūlėja
LEO LT kūrėjas ir įtakingas advokatas prisiteisė iš Naglio Puteikio 6000 eurų už sutarties paviešinimą
Neplauta konservatorių politinė išangė vėl spekuliuoja ir teršia mirusio Algirdo Patacko vardą
Nuo metų pradžios Lietuvos gyventojų skaičius sumažėjo 12 tūkst žmonių
R. Paksas: „Klakerių“ demokratija turi pasibaigti
​Stanislovas Tomas: Prezidentei dėl beviltiško Vyriausybės melo teks kreiptis į JAV su prašymu perduoti Abu Zubaidą atgal į Lietuvą (4)
Naujos Švietimo pataisos: kodėl siūloma moksleivius ugdyti kurti darnią šeimą?
Seimo narys Zbignev Jedinskij ir signataras Zigmas Vaišvila: „Kodėl reikia išslaptinti duomenis apie KGB?“
Į Lietuvą atgrasyti Rusijos atvyksta NATO laivai (1)
Rusija pareiškė apie Kijevo "isteriją" dėl turistų skaičiaus padidėjimo Kryme (1)
Kaip kvailinama visuomenė, užduodant jai beprasmes temas "diskusijoms" (3)
T. Baranauskas. Europa, kurios nenorime matyti: kodėl ji gina stribus ir vilioja islamistus?
Rusijos ambasados Lietuvoje pareiškimas / Заявление Посольства России в Литвеt (2)
Ramanauską-Vanagą perlaidojo. Pokario tragedijos nesuprato (2)
Konservatoriai ir kiaulės akys
R. Cibas. „Švytuoklė“ (2)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito