Šiuolaikinės vergovės principai (0)

Anonimusas
+ 52 - 0
Autorius: Anno
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-07-08 (2018 m.), skaitė 3602
0

1. Ekonominė vergų prievarta nuolatiniam darbui.Šiuolaikinis vergas priverstas dirbti iki mirties be sustojimo, nes vergo per vieną mėnesį uždirbtų lėšų užtenka sumokėti už : 1 mėnesio pragyvenimą, 1 mėnesio maistą, 1 mėnesio pravažiavimą. Kadangi pinigų šiuolaikiniam vergui visada užtenka tik 1 mėnesiui, šiuolaikinis vergas priverstas dirbti visą savo gyvenimą iki pat mirties. Pensija taip pat yra didelė fikcija, nes vergas-pensininkas atiduoda visą pensiją už būstą ir maistą ir vergui-pensininkui nelieka laisvų pinigų.

2. Antrasis slaptas vergų prievartos dirbti mechanizmas - sukurti dirbtinę pseudoreikalingų prekių poreikį, kuris vergui primetamas tv reklamos, piaro, prekių išdėstymų tam tikrose parduotuvių vietose pagalba. Šiuolaikinis vergas įtrauktas į begalines "naujovių" vaikymosi lenktynes, o dėl to jis yra priverstas nuolat dirbti.

3. Trečiasis paslėptas šiuolaikinių vergų ekonominės prievartos mechanizmas - tai kreditų sistema, kurios "pagalbos" dėka šiuolaikiniai vergai vis labiau ir labiau įtraukiami į kreditinę kabalą per kreditinio procento mechanizmą.

4. Ketvirtasis mechanizmas priversti šiuolaikinius vergus dirbti nematomam vergvaldžiui yra mitas apie valstybę. Šiuolaikinis vergas mano, kad jis dirba valstybei, bet iš tiesų vergas dirba pseudovalstybei, nes vergo pinigai patenka į vergvaldžio kišenę, o valstybės samprata naudojama vergų smegenims apmulkinti, kad vergai neuždavinėtu nereikalingų klausimų, tokių kaip: kodėl vergai dirba visą savo gyvenimą ir visada lieka neturtingi? Ir kodėl vergai negauna pelno dalies? Ir kam konkrečiai yra pervedami pinigai, kuriuos vergai moka mokesčių forma?

5. Penktasis paslėptas vergų prievartos mechanizmas yra infliacijos mechanizmas. Kainų kilimas nesant atlyginimo padidėjimui užtikrina paslėptą, nepastebimą vergų aplėšimą. Taigi, šiuolaikinis vergas skursta vis daugiau ir daugiau. O vergų santaupos sudega kasmet. Kas verčia vergus lįsti į paskolų liūną.

6. Šeštasis paslėptas mechanizmas, priversti vergus dirbti nemokamai: atimti iš vergų pinigus persikėlimui ir pirkti nekilnojamą turtą kitame mieste ar kitoje šalyje. Šis mechanizmas priverčia šiuolaikinius vergus dirbti vienoje miestą formuojančioje įmonėje ir "kęsti" kabališkas sąlygas, nes kitokių sąlygų vergams paprasčiausiai tiesiog nėra ir vergams bėgti nėra nei kur nei už ką.

7. Septintasis mechanizmas, priverčiantis vergus dirbti nemokamai, - tai paslėpti informaciją apie tikrąją vergų darbo vertę, realią prekės vertę, kurią pagamino vergas. Ir vergo atlyginimo dalį, kurią pasiima vergvaldys per buhalterinės apskaitos mechanizmą, naudodamasis vergių nežinojimu ir vergų kontrolės nebuvimu pridėtinės vertės atžvilgiu, kurią vergvaldys pats paima.

8. Dėl to, kad šiuolaikiniai vergai nereikalautu savo pelno dalies, neprašytu atiduoti uždirbto jų tėvų, senelių, prosenelių ir t.t. , kuriuos jie uždirbo, ir yra nutylėjimas faktų apie vergvaldžių išgrobstytus resursus , kuriuos sukūrė daugybė vergų kartų per tūkstantmetę istoriją.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
52   0
Komentarai: 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
M. Puidokas reikalauja socialinės apsaugos ir darbo ministro paaiškinimų dėl įtarimų keliančio įvaikinimo atvejo (video)
Pateikiame situacijos apie mergaitės įvaikinimą įtėviams iš Naujosios Zelandijos išaiškinimą
Paneigimas: informacija apie skubiai įvaikinamą mergaitę porai iš Naujosios Zelandijos – klaidinanti
Seimas pritarė už 308mln. SGD laivo-saugyklos išpirkimui
Po svarstymo pritarta antialkoholinių variklio užraktų įteisinimui
Vyriausybės kanceliarija nagrinėja sudėtingą klausimą
Arvydas Juozaitis. „Kručinskų drama - sapnuojame košmarišką karinio komunizmo sapną? Ne - tai tikrovė“ (5)
Savaitgalis su lėkšte sriubos badaujančiai Lietuvai ir Briuselio girtuokliu Junkeriu (3)
Advokatas prof. Stanislovas TOMAS: Lietuvos ministrai yra verti mirties (1)
Veryga pažadėjo apie 2,5 mln eurų alkoholizmu sergantiems žmonėms (2)
ŽEIT tyrimas dėl Deimantės Kedytės?
Justina Gafurova. Vaikų grobimo verslas (3)
Ramūnas Alaunis. Hibridinis karas prieš LVŽS vyriausybę
Čia tai bent. "Pagrindiniai Lietuvos patriotai" tarnauja Kremliui?
Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu (2)
Kristina Stanevičiūtė. Super-herojai išgelbės Lietuvos vaikus?..
Mindaugas Puidokas: Didžiuojuosi Kručinskų šeimos pilietine drąsa!
Politologas: Vilnius mano, kad pats žodis "Maskva" gali sutraiškyti Lietuvą
NATO ir JAV bazės nėra „užsienio valstybės karinės bazės“ (1)
N16+ Pasakų poveikis Tautos charakteriui (1)
Iš įvykio vietos: Kalėdinė Šmėkla klajoja po Austėjos L. darželius (1)
Kručinskų šeimos pareiškimas (3)
Ministre L. Kukuraiti, neprisidenginėkite moterimis, atsakykite į paprastus klausimus
R. Juknevičienė panikoje: Strekoza 2. Kur vyriausybės nariai? (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI