Replika įžymiajam istorikui Ričardui Savukynui dėl Mindaugo (0)

Anonimusas
+ 12 - 1
Autorius: Durnių Laivo Kapitonė
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-07-09 (2018 m.), skaitė 449
0

Jūs taip gražiai išvartėt apie Mindaugą. Daug kas jumis patikėjo. Nes jus gražiai rodo nacionalinis ėLėRTėHašDė. Jūs ten su kostiumu gražiai kalbat ir kalbinat.

Bet. Yra vienas "bet". Niekas negali nei patvirtinti nei paneigti ką jūs išsigalvojot apie Mindaugą. Ar apie Vytautą. Ar apie Gediminą... Tai yra tokia nepralaimima tema. Rašinėti niekus apie nieką gauti algą už rašliavas ir džiaugtis gerėjančiu gyvenimu ir gražėjančia buitimi.

Bet kaip man jumis tikėti, jei aš jus pagavau meluojantį? Juk jei prisimelavot vieną kartą, tai juk galit meluoti begalę kartų? O patikrinti ką jūs pripasakojot apie Mindaugą niekas negali.

Dabar apie jūsų melą "istorike" Savukynai: 2015 m. gruodžio 27 d. Delfyje „Istorijos detektyvai“: ar tikrai amerikiečiai žadėjo ateiti partizanams į pagalbą? Citata:

"Vienas populiariausių ir, deja, iki šiol gajų mitų apie pokario partizanines kovas – tai, kad Vakarų valstybės ragino Lietuvos partizanus kovoti su okupantais, žadėdamos greitu metu ateiti į pagalbą pavergtoms Baltijos tautoms. Ar tikrai taip buvo, aiškinosi LRT laida „Istorijos detektyvai“,  kurią veda Virginijus Savukynas. Šio mito autorystę drąsiai galima priskirti sovietinės propagandos meistrams"

O dabar "istorikas" Anušauskas 15min str "Legendinis sovietų šnipas Kimas Philby pasmerkė mažiausiai 14 lietuvių" rašo:

"Britai ruošė išeivius iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, kad jie slapta sugrįžtų į sovietų okupuotas valstybes ir organizuotų pasipriešinimą"

Dar rašo

 "CŽA tikėjosi, kad jų paruošti rezistentai sugebės perduoti žinią Lietuvos pogrindžiui, kad šie ruoštųsi ilgai kovai"

Manau Savukyno mitas, kad Vakarų valstybės žadėjo ateiti į pagalbą partizanams yra sovietinis mitas Anušausko pagalba yra puikiai ir neginčyjamai paneigtas. Sutinki Savukynai?

Kuom dar įžymus Anušauskas? Kad turi jauną žmoną? Oi ne. Jis įžymus rašydamas visokius veikalus tema "A. Anušauskas: sovietinis genocidas buvo baisesnis už nacių terorą" ir "Arvydas Anušauskas. „Genocido“ sąvoka Lietuvos istorijoje".

Bet Anušausko bėda ta, kad "sovietinio genocido" Lietuvoje nebuvo, nes vienintelis bandomas tuom apkaltinti Vasiliauskas buvo Strasbūre išteisintas Lietuva sumokėjo kompensaciją ir daugiau panšių kaltinimų nebekyla.

Nu genocidas šiaip buvo - lietuvių prieš žydus...

Supranti, Savukyne, nėra įsiteisėjiusio teismo nuospręndžio apie genocidą, reiškia sovietinio genocido nebuvo. Nėra įsiteisėjusio teismo nuospręndžio apie "Sovietinę agresiją, tai nėra kaip neigti sovietinės agresijos, nes jos nebuvo. Joks teismas kolkas to nenustatė.

Blogiausia tau Savukynai, jog nėra įsiteisėjiusio teismo nuospręndžio dėl sovietinės okupacijos. Tai reiškia tik vieną. Okupacijos nebuvo. Nes jūsų "istorikų" žodžiai nieko nereiškia. Vieni istorikai kalba apie TSRS okupaciją, kiti apie savanorišką Lietuvos įstojimą į TSRS. Ką daryti?

Organizuoti nepriklausomą tarptautinį teismą kuris galutinai ir neskundžiamai nustatytų Lietuvos įstojimo į TSRS teisėtumą arba TSRS okupacijos neteisėtumą ir visų  pasirašytų sutarčių neteisėtumą ir atšaukimą.

Žinoma čia bus problemyčių dėl Memel ir Wilno. Perdavimas administruoti Lietuvos TSR šitų teritorijų irgi bus neteisėtas. Juk perdavė Stalinas. Perdavė TSRS respublikai. Teks grąžinti. Memel Vokietijai, nes 1939 metais Hitleris Memel kraštą atsikovojo. Wilno Lenkijai. Nes TSRS neteisėtai okupavo Lenkiją ir neteisėtai atėmė Wilno iš Lenkijos.  Bet tai visiškai nieko nereiškia, nes ir Vokietija ir Lenkija yra ES valstybės.

Tiesa, jei nepriklausomas teismas nustatys, jog Lietuva savanoriškai įstojo į TSRS, tai  kai kuriuos žmones teks vėl atkasti ir jų kaulus perlaidoti ne tokiose garbingose vietose. Nu tu juk supranti?

Savukynai, tu balsuotum "už" tokio teismo sukurimą?

92% Plius 92% Plus
8% Minus 8% Minus
12   1
Komentarai: 0

Siųsti komentarąKuo pasitikėti — reitingais ar širdimi?
Lietuviški kačiukai ir šuniukai kartu su kibinais keliaus į Japoniją
Šimtai sunkvežimių už 70 milijonų eurų padės dar labiau atgrasyti Rusiją (1)
Kaimynų kerštas Lietuvai: Lietuva vėl išsidūrė su SGD terminalu
Kiaulės ausys ant neveikiančios sinagogos durų - nusikaltimas, o patyčios iš šventinių mišių - legalus reklamos būdas (1)
Prekybcentrių („Maxima“, „Norfa“, „Iki“, „Rimi“) vergai valdžios nejaudina (2)
Atsakymas į klausimą: "Bliamba, žmonės, na kada Jūs pradėsit patys galvoti?" (2)
Liudvikas Jakimavičius. Tokios protkrušystės gal galėtume tikėtis Mozambike ar Šiaurės Korėjoj (2)
Dėl naujienų portalo DELFI tendencingo manipuliavimo viešąja nuomone ir […] Arvydo Juozaičio teisių pažeidimo
Vėl šventė skurstantiems: „Lidl“ parduotuvėje p-rezidentė D. Grybauskaitė davė startą šimtmečio „Maisto banko“ akcijai (5)
Teroristų ir banditų garbintojų šabašo prie Užsienio reikalų ministerijos rezoliucija (3)
G. Kniukšta. Ne, ministre, nei rytoj, nei po savaitės Labanoro girios jūs nekirsite (4)
Apie Lietuvos Valstybine sieną ir Europos rytinės sienos apsaugą
Kuo maitinti vaikus mokyklose ir darželiuose?
Lietuvos žemdirbiai kovoja, kad tiesioginės išmokos pasiektų ES vidurkį
„Vanagą“ pakasus – tarptautinis skandalas (1)
Demokratija pavojuje — ar Lietuvai gresia diktatūra?
Landsbergiai susidoroja su išdrįsusiais prabilti apie jų šeimos verslo skaidrumą
Seime pradėtos svarstyti parlamentinio tyrimo išvados dėl LRT veiklos
Ar Austėjos Landsbergienės darželiai turi teisę bausti vaikus už jų tėvų pažiūras? (1)
Policinės valstybės teismai vis labiau įžūlėja
LEO LT kūrėjas ir įtakingas advokatas prisiteisė iš Naglio Puteikio 6000 eurų už sutarties paviešinimą
Neplauta konservatorių politinė išangė vėl spekuliuoja ir teršia mirusio Algirdo Patacko vardą
Nuo metų pradžios Lietuvos gyventojų skaičius sumažėjo 12 tūkst žmonių

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI