Pietų Afrikos Respublikoje prieš baltuosius vykdomas genocidas: 15 000 būrų planuoja emigruoti į Rusiją (10)

Algimantas Lebionka
+ 27 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2...
7536-07-10 (2018 m.), skaitė 631
10

https://3.bp.blogspot.com/-GXF0W1kLIeY/W0Qp-pX6eFI/AAAAAAAAKwE/yu4kY_SxevwwfnuH0dABu9WZqReUIYGngCLcBGAs/s1600/1519999704_44444.jpg

Portalas „Israel National News“informuoja, kad kiekvieną mėnesį PAR vyksta žiaurios žmogžudystės ir aukų skaičius auga, o žiaurūs nužudymai ir išniekinimai vykdomi rasinės neapykantos pagrindu. 15000 būrų ketina emigruoti į Rusiją.

Izraelio portale rašoma, kad baltieji fermeriai žudomi ypač žiauriai su ilgais trunkančiais kankinimais. Apie baltųjų žmogžudystes pasaulis nesužino. Nuo 2007 metų policija neleidžia skelbti apie aukų etninę priklausomybę. PAR misionierius Charl Van Wyk interviu laikraščiui „World Net Daily“ pasakė, kad „dažnai jie auka skaičiuoja fermerį, o ne jo žmoną ir vaikus, kurie buvo nužudyti ar atakuoti.“

Nuo 1998 iki 2016 metų iš viso buvo nužudyti 1187 baltieji fermeriai, 490 jų šeimos nariai, 147 darbininkai ir 24 fermų svečiai. Manoma, kad tikras užmuštų fermerių skaičius yra nuo 3000 iki 4000 žmonių.

Baltieji pietų afrikiečiai baiminasi, kad žudynes palaiko netiesiogiai šalį valdantis Afrikos nacionalinis kongresas (ANC), o prezidentas Jokūbas Zuma gina revoliucinės dainos "Kill the Farmer", "Kill the boer" dainavimą, o vienas jo deputatas parlamentinės diskusijos metu verkdamas kvietė: "Palaidokite juos (baltuosius) gyvus!". ANC generalinis sekretorius Gwede Mantashe atsakė į vėlesnį pasipiktinimą, kad "šios dainos negali būti laikomos neapykanta ar nekonstitucinėmis," o "bet kuris sprendimas, kuris juos apibūdina kaip tokį, yra nepraktiškas ir neįgyvendinamas."

Kur ketina emigruoti baltieji pabėgėliai?

Europos užtvindymas juodaodžiais afrikiečiais ir musulmonais Briuseliui yra pirmaeilis uždavinys. Tai, kad baltieji PAR gyventojai, kurie sukūrė šią šalį, yra metodiškai naikinami, prieš juos vykdomas genocidas, nejaudina nei ES vadovų, nei SNO valdininkų, kurie būna labai jautrūs, kai įtaria pažeidžiant afrikiečių teises.

Šių metų pradžioje PAR parlamentas balsavo už tai, kad baltuosius fermerius nuvaryti nuo jų žemės. Į šalies konstituciją ruošiamasi įnešti pataisas, leidžiančias konfiskuoti žemę pas baltuosius fermerius be jokių kompensacijų. Tokia buvo prezidento Cyril Ramaphosa rinkiminė platforma, kuris į valdžią PAR atėjo sausio mėnesį.

2017 metų spalį tūkstančiai baltųjų buvo išėję į Pietų Afrikos gatves, protestuodami prieš baltųjų žudynes žemės ūkio rajonuose. Protestuojantys tvirtino, kad fermeriais ne tik bus nuvaryti nuo savo žemės, bet greičiausiai bus sunaikinti rasiniu pagrindu.

gettyimages-868222138.jpg

BBC tyrimas parodė, kad 2017 metų lapkričio mėnesį baltųjų nužudymų skaičius buvo didžiausias nuo 2010-11 metų. Nuo 2016 metų balandžio iki 2017 metų kovo buvo užmušti 74 fermeriai, metais anksčiau – 58.

Virš 12 000 žmonių pasirašė peticiją, kurioje prašoma JAV prezidento Donaldo Trampo leisti Pietų Afrikos baltiesiems emigruoti į JAV.

Onlain-peticija kviečia Trampą „imtis būtinų priemonių, kad inicijuoti skubų planą imigracijos baltųjų būrų išvykti į JAV“. Būrai - tai terminas, naudojamas aprašyti pietų Afrikos olandiškos, vokiškos arba hugenotų kilmės gyventojams, kurie taip pat dažnais vadinami afrikaneriais.

Peticijoje sakoma, kad Trampas privalo nustoti priiminėti pabėgėlius iš Somalio ir iš Artimųjų Rytų. Tvirtinama, kad jie „negali būti tinkamai patikrinti“, - ir leiskite vietoj jų atvykti į šalį baltiesiems iš Pietų Afrikos.

Panaši peticija, kviečianti ES prezidentą Žaną Klodą Junkerį, Vokietijos kanclerę Angelą Merkel ir Didžiosios Britanijos premjerę Terezą Mej, leisti baltiesiems pietų afrikiečiams atvykti į ES, surinko 17000 parašų. ES reakcijos nėra. Jiems yra svarbiau vežti negrus ir musulmonus į ES negu gelbėti nuo mirties vokiečius ir olandus, kurie sukūrė PAR. Tai dar kartą patvirtina, kad pasaulio vyriausybei pagrindinė užduotis yra baltosios rasės žmonių sunaikinimas.

%25D0%25BD%25D1%25821.jpg

Kodėl dalis PAR baltųjų renkasi Rusiją?

Portalas „Centrasia“ liepos 8 dieną informavo, kad į Stavropolį atvyko būrų-afrikanerių delegacija, kurie nori persikelti gyventi į Rusiją ir sukurti žemės ūkio koloniją. Portale rašoma, kad šiuos žmones iš PAR varo pogromai, juodasis rasizmas ir žemės konfiskavimas. Rusiją jie renkasi dėl religinių įsitikinimų. Būrų gyvenimo ideologija – žemės dirbimas, sunkus darbas, gilus religingumas.

Per praėjusį mėnesį situacija PAR paaštrėjo: baltųjų fermerių puldinėjimai ir žudymai įgavo sisteminį pobūdį. Tarp žuvusiųjų yra ir senyva pora (82 ir 74 metų amžiaus), ir jauna šeima, kurių dešimties metų vaiką juodieji gyvą išvirė vandenyje. PAR būrams yra du keliai: ginkluota kova ir emigracija.

Būrų delegaciją į Stavropolį sudarė trys žmonės. Teologijos profesorius Janas Adrianas Šlebušas ir jo sūnus su žmona. Šlebušai susipažino su krašto istorija, bendravo su stačiatikių dvasiškiais. Profesoriaus sūnus Ediš Šlebuš pasakė: „Mus įkvepia Rusijos vystymasis pastaraisiais metais. Mes krikščionys. Mes už tradicines vertybes. Ir tokių vertybių atgaivinimas Rusijoje mus traukia. Pagrindinė Pietų Afrikos problema – liberalizmas ir vakarų liberalizmo vertybės. Būtent liberalai sukūrė situaciją, kurioje mes atsidūrėme, taip kad mes bėgame ir nuo liberalizmo“.

Kiekviena būrų šeima pasirengusi investuoti Rusijoje po pusę milijono dolerių. Jie už tai jie prašo 99 metams išnuomoti žemę su išpirkimo teise ir leidimų gyventi.

30 šeimų pasirengusios atvykti bet kuriuo momentu. Būrai renkasi pietinius Rusijos regionus (be Stavropolio Kubanę, Krymą, Šiaurės Kaukazo respublikas) dėl jų įpročio gyventi karšto klimato zonoje. Jų veisliniai galvijai negalėtų gyventi Sibire, kur tiek daug laisvos žemės. Afrikanerių veislinės bandos yra vienos geriausių pasaulyje.

Nuorodos:

https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/248587

http://lebionka.blogspot.com/2018/03/baltuju-genocidas-par-jto-gina-tik.html

http://www.centrasia.ru/newsA.php?st=1531000680

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
27   0
Komentarai: 10
10. Slava 2018-07-12 15:52:32

litchujai yra slaviškų žemių okupantai, nafig juos vežti į Afriką reikia

0 1
9. Šturmuotojas -Laurynui 2018-07-12 05:59:30

Jeigu nebaltieji negrų būtu 100 kartų mažiau , esmė tame ,kad jie nesugeba net savarankiškai  prasimaitinti .

Pagal vieną iš teorijų žmogus yra kilęs iš Afrikos ,o tai reikštų ,kad palyginus su tarkim vėliau atsiradusiomis baltųjų ir mongoloidų rasėmis negrai turėjo netgi laiko pranašumą. Be to išvisų rasių būtent negroidinė išsiskiria savo genetine įvairove ,kas atrodytų suteikia daugiau galimybių tobulėti bent vienai iš subrasių ,bet skirtingai nei europiečiai ir azijiečiai negrai niekada nėra sukūrę jokios civilizacijos ( iš karto atmetame prieštaravimus ,jos baltieji kolonizatoriai nedavė negrams vystytis. Jeigu negrai būtų tokie pat protingi ir sumanūs kaip baltieji jie kolonizatorius būtų sutikę patrankų šūviais  ,o ne mediniais kirviais ir kauliniais ietgaliais.)

      Net po to ,kai baltieji kolonizatoriai paliko savo kolonijas ,negroidinės valstybės išlieka pačiomis skurdžiausiomis ir labiausiai sulaukėjusiomis pasaulyje. (Per tą laiką kurį jie leidžia skurde ir nepritekliuose ,kitų rasių atskiros valstybės spėjo atsikurti ir net suklestėti po didžiausių karų ir ekonominių krizių ,kurios buvo labiau komplikuotos nei dabartinė ir pastovi daugumos Afrikos valstybių būklė. ) Be to visi turimi civilizacijos kūriniai ,kuriuos jie tebeturi yra sukurti baltųjų kolonizatorių arba jų palikuonių. Tačiau jie labai sunkai įsisavina jiems duotus patogumus ir išradimus : jie žinoma gali išmokti vairuoti automobilį ar siuntinėti spamą internetu ,bet sakykim lakūnų ar kitų specialistų dirbančių su aukštosiomis technologijomis ne „virėjos“ lygyje jie neturi ,o linkę verčiau samdyti baltuosius.  PAR ( Pietų Afrikos respublika) buvo viena iš labiausiai išsivysčiusių ir pasiturinčių Afrikos valstybių , tol kol ją valdė baltieji , bet kaip tik valdžią perėmė negrai valstybė tapo pirmaujanti pagal nusikalstamumo augimą ir patiriamą pastovų ekonominį nuosmukį ,kurį pristabdo vis dar šalyje gyvenantys  baltieji.

0 0
8. Laurynas 2018-07-13 12:26:22

Negrai puikiai gyveno savo tėvynėje iki civilizatorių invazijos. Tai kad jų civilizacija buvo "nepažangi" - yra tiek gyvenamos aplinkos, kuriai nereikalinga jokia pažanga, tiek pasaulėžiūros reikalas.

Indėnai, lyginant su civilizatoriais irigi buvo technologiškai "nepažangūs", tačiau turbūt niekas neabejoja dėl jų žmogiškų vertybių ir jų ypatingos pasaulėžiūros.

Tiesiog biblinės parazitų cvilizacijos atstovai - judėjų varomi vakaroidai vienus išnaikino, o kitus pavertė vergų biomase.

Nematau nieko keisto, jog dabar negrai yra tokie, kokie yra. Ir tame yra ypatingas civilizatorių nuopelnas.

4 0
7. Anonimas 2018-07-10 14:46:25

Lietuva PRIVALO priimti NERIBOTA skaiciu afrikaneriu beganciu nuo juodojo rasismo ir baltuju genocido. TAI MUSU PAREIGA padeti kraujo broliams.

7 4
6. Šturmuotojas 2018-07-11 19:22:42

Nieko prieš dėl pagalbos būrams , tai yra dabštūs nekvaili žmonės ju dėka Pietų Afrikos Respublika buvo viena iš pažangiausiu pirmaujantčių valstybių turinti aukštas technologijas .

1 0
5. Laurynas 2018-07-10 14:24:16

Brock Chisholm: To achieve world government, it is necessary to remove from the minds of men, their individualism, loyalty to family traditions, national patriotism and religious dogmas.

http://www.azquotes.com/picture-quotes/quote-to-achieve-world-government-it-is-necessary-to-remove-from-the-minds-of-men-their-individualism-brock-chisholm-103-49-21.jpg

0 0
4. Anonimas 2018-07-10 13:28:51

Blyn, o kaip kitaip isvarysi kolonizatorius??? Jei indenai uzsiimtu tokiais darbeliais, kazin ar kam kiltu klausimu??.

8 2
3. Anonimas 2018-07-11 00:27:27

kokius kolonizatorius? visi zmones gyvenantys sioje planetoje ja yra kolonizave, ten Burai atvyko i tuscia zeme

1 1
2. Laurynas 2018-07-11 09:52:23

Tavo taip vadinami "būrai" - tai tie aglosaksų ir olandų išgamos, kurie atvykę pirmiausia gerai praskerdė vietinius aborigenus, o paskui juos suvarė į getus, kad netrukdytų kurti rojaus žemėje.

Afrikoje vienintelė daugmaž tuščia teritorija - tai Sacharos dykuma, ir tai po ją beduinai skersai išilgai bastosi.

2 1
1. Šturmuotojas 2018-07-10 13:12:58

Vat būtent pasaulio vyriausybei pagrindinė užduotis yra baltosios rasės žmonių sunaikinimas.Brokas Čisholmas (Brock Chisholm), buvęs Pasaulinės Sveikatos Organizacijos vadovas, JUNESKO tikslą apibrėžė taip: „Žmonių visame pasaulyje pareiga – praktikuoti gimstamumo kontrolę ir mišrias santuokas tam, kad sukurti vieną rasę visame pasaulyje, valdomą vienos vyriausybės”.Šis tikslas yra iškeltas tam ,kad baltosios rasės žmonės yra pavojingi korumpuotai degeneratų valdžiai savo intelektu .

10 3

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Eurazijos Sąjunga plečia tarptautinius ryšius / ЕАЭС расширяет международные связи
„Pažangiosios“ Japonijos realybė: protu nesuvokiamas išsigimimas (6)
Didžiausiame Ispanijos regione rinkimus laimėjo už žmogaus gyvybę kovojanti partija
Venesuela sudėtingoje situcijoje kreipėsi į Rusiją / Венесуэла в сложной ситуации обратилась к России
Pirmasis žodis - Ateizmas / Первое Слово - Атеизм
Valstybės vykdomas vaikų grobimas iš šeimos – tai globaliai veikianti sistema?
Vašingtonas ir Pekinas skelbia paliaubas / Вашингтон и Пекин заключили перемирие
„SpaceX“ sausį išbandys naują daugkartinio naudojimo erdvėlaivį: jei viskas pavyks, JAV prasidės nauja kosmonautikos era (2)
Pasaulio organų prekybos centras randasi Izraelyje (1)
Italija pasisako prieš Globalų migracijos paktą (1)
Prancūzijoje – gatvių mūšiai, Lietuvos žiniasklaidoje – lyg niekur nieko (3)
JAV pajėgos Meksikos pasienyje panaudojo ašarines dujas prieš besiveržiančius migrantus
Migracijos paktą ruošiasi pasirašyti tik Grybauskaitė, Merkel ir didžiausi pasaulio diktatoriai-kraugeriai
Globalus migracijos paktas - įsiveržimo į Europą legitimizacija. Už jo stovintys tarptautiniai nusikaltėliai (1)
JTO Globalus migracijos paktas įteisina masinę imigraciją ir kriminalizuoja migracijos kritiką, perspėja Europos parlamento nariai iš ENF grupės
Pasaulio centriniai bankai supirkinėja auksą / Мировые центробанки скупают золото
JAV-ų vadovaujama okupacinė koalicija Sirijoje panaudojo šaudmenis su baltuoju fosforu, kurie yra oficialiai uždrausti
Laukia ne tik migracijos paktas, bet dar ir pabėgėlių paktas! (2)
Afganistane partizanai apšaudė okupantų karinę bazė, kurioje tarnauja teroristai iš Lietuvos (1)
Dr. Paul’as Craig’as Roberts’as: “JAV karas su terorizmu iš tiesų yra karas prieš musulmonų šalis, vykdančias savarankišką nuo Vašingtono ir Izraelio užsienio politiką” (1)
Kodėl Makronui nacionalizmas ir patriotizmas yra skirtingos sąvokos
Terorizmas ir migracija finansuojami per musulmonų Chavala pogrindinio bankingo sistemą (1)
Rublio kaip regioninės valiutos įsitvirtinimas - žingsnis kovoje su dolerio hegemonija / Развитие рубля как региональной валюты – шаг в борьбе с гегемонией доллара
Libiją pavertė antruoju Somaliu / Ливию превратили во второе Сомали

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI