Per Lietuvos sieną veržiasi nelegalai (liepos mėnesio duomenys) (1)

Algimantas Lebionka
+ 17 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2...
7536-07-12 (2018 m.), skaitė 365
1

https://2.bp.blogspot.com/-FIp7lYBlLx0/W0XdPgQuKuI/AAAAAAAAKx0/VVFiepPFCnwPe3KjDpwwnheIfJRsTKWGQCLcBGAs/s1600/canta.jpg

Šie mūsų Tautos niekada nekviesti svečiai, trečiojo pasaulio gyventojai, ekonominiai imigrantai, kuriuos 2015 metais, pažeisdama ES įstatymus, pakvietė ir įsileido per sienas nusikaltėlė Vokietijos kanclerės Angelos Merkel, dabar veržiasi į Lietuvą. Jie veržiasi sužinoję, kad ES galima gyventi nedirbant, iš socialinių pašalpų, gauti čia nemokamus butus, nemokamą mokslą, sveikatos apsaugą ir kitą jų neuždirbtą socialinį gėrį, kurį gavo 2015 metais atvykę jų tėvynainiai.

Šitie parazitinio gyvenimo trokštantys atėjūnai dabar plūsta į Lietuvą. Tai rodo realūs duomenys, kurie ne dažnai patenka į mūsų centrinę „Fake news“ spaudą. Šie duomenys skelbiami žemiau.

unnamed.jpg

Visi šie ekonominiai imigrantai, kurių gyvybei negrėsė joks pavojus per visą jų 1000 ar daugiau kilometrų kelionės maršrutą, kurie negali būti pripažinti pabėgėliais pagal Tarptautinę teisę, vis vien prašys prieglobsčio, sėdės mums ant sprando, o mūsų valdžia diskriminuos jų atžvilgiu Lietuvos vaikus, dirbančiuosius, senelius, invalidus, samdys jiems būstus, mokės beveik kelis kartus minimalų atlyginimą viršijančias pašalpas.

unnamed.png

Paskendę kasdieniuose rūpesčiuose, mes naiviai galvojame, kad pasaulinio finansinio kapitalo organizuotas Europos tautų naikinimas ir nelegalų vežimas vyksta kažkur toli, Viduržemio jūros pakrantėje, Graikijos Lesbo saloje. Visai ne, jis vyksta Lietuvoje, per Lietuvos sienas transportuojami šie atėjūnai ir gana intensyviai.

Gal jau nebėra naivuolių, kurie prieš kelis metus vylėsi, kad visa ši atėjūnų gauja, kurios gretose apstu buvusių teroristų ir nusikaltėlių, išvyks kažkur toli į Vokietiją, Švediją, Austriją, ten prievartaus moteris ir vaikus, žudys ir sprogdins, prekiaus narkotikais, ginklais. Ne, jie liks pas mus amžiams ir čia griaus mūsų valstybę. Pasakos apie musulmonų integraciją senai išgaravo. Islamas yra priešiška krikčionims ideologija, agresyvi ir ekspansionistinė, totalitarinė.

unnamed%2B%25281%2529.jpg

unnamed%2B%25282%2529.jpg

Musulmonai Europoje nesiintegruoja. Jų bendruomenės kuria No-go zonas, ardo etninę visuomenę, panardina ją į terorizmo atmosferą.

Mūsų bestuburė, tarptautinio globalistinio kapitalo mums parinkta valdžia, nuolankiai vykdo visus Briuselio globalistų nurodymus, skandina mūsų Tėvynę atėjūnų iš Afrikos ir Azijos jūroje, o mes tiems atėjūnams vergausime, dirbsime iki gilios senatvės, mokėsime didžiausius mokesčius, kad juos išlaikyti.

Priešinkimės Lietuvos naikinimui. Tėvynė didžiausiais turtas, negalime jos prarasti. Lietuva privalo sekti Vyšegrado šalių pavyzdžiu ir į šalį neįsileisti nei vieno nelegalaus imigranto.

100% Plius 100% Plus
0% Minus 0% Minus
17   0
Komentarai: 1
1. Šturmuotojas Yra  civilizuotas būdas  kaip sustabdyti dykaduoniu valkatų vežimą  iš juodosios Afrikos. 2018-07-12 21:09:26

Yra  civilizuotas būdas  kaip sustabdyti dykaduoniu valkatų vežimą  iš juodosios Afrikos.   Jei koks negras ar babajus padaro bet kokį  nusikaltimą ,Lietuvos  žmonės privalo susiburti ir aukoti kiek kas gali pinigų , kad būtų nusamdytas padorus advokatas kuris  reikalautu ,kad užtai atsakingi asmenys ir nevyriausybinės organizacijos   kurie veža   šituos socialinius parazitus atlygintu visą padaryta žalą . Jei vadinamas pabėgialis išprievartauja , arba nužudo Lietuvos pilieti ,reikalauti ,kad  iš užtai atsakingų asmenų ir nevyriausybinių organizacijų   kurie veža   šituos socialinius parazitus ,būtu konfiskuotas visas kilnojamas ir nekilnojamas turtas ,padengti padarytai žalai atlyginti . Plius dar milijoninė bauda tam ,kad  pabėgialių  vežimo organizatoriai ir jų bendrininkai  gyventu benamių prieglaudoje dirbtu pačius juodžiausius mažiausiai apmokamus darbus . Jiems pragyvenimui paliekti 150 eurų sumą, o visi kiti  jų uždirbti pinigai konfiskuojami milijoniniai baudai sumokėti . Taip jie turės su 150 eurų pragyventi , iki gyvenimo pabaigos .

4 0

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Ar Linkevičiui bus iškelta byla už pokario bandito ir nacistų kolaboranto Jono Noreikos "atminties niekinimą" ir "grubų šmeižimą"?
Paralelinės Visatos naujienos: "Judėjimą prieš miškų kirtimą kursto bei naudoja ir Kremliaus propaganda?"
Paralelinės Visatos naujienos: "Pripažinimas Lietuvai: paskelbta lydere kovoje su Kremliumi"
Informacinio karo nusikaltėliai slepiasi po patriotizmo vėliavomis
Lietuvos rusams rusiškai skleis melą apie Rusiją (1)
M. Kaukėnas. Apie iškirstą Lakajos draustinį, kuriame draudžiama žmogui pasistatyti palapinę (1)
Branduolinio karo grėsmė Baltijos regione – prasimanymas ar realybė?
S. Spurga. Rugpjūčio mėnesį vėl padidėjo emigracija iš Lietuvos. Spėkite, kodėl?
Pasigailėti negalima plakti – kur ES valdantieji padės kablelį?
Vietoje miško – Kauno didumo NATO poligonas (3)
Silpnumas II
Europa nori susitaikyti su Rusija — o Lietuva? (4)
Jam reikia vykdyti tuos naratyvus, kuriuos, galbūt, jam reikia vykdyti
Vytautas Radžvilas: „Rinkimų preliudija nieko gero nežada“
Bronius Puzinavičius. Vandalizmas Lukiškių aikštėje
Kalta be kaltės
Kuriozai ir nusišnekėjimai Merkel vizito metu (2)
V.Tomkus: nuo Atgimimo iki IŠSIGIMIMO (2)
R. Karbauskio atsakymas A. Juozaičiui (3)
Sasyskomis ir bulvytėmis free kvailelių tėvelių šeriami vaikučiai, mokyklose ir darželiuose atsisako sveiko maisto
R. Paksui advokatas S. Tomas: “Strasbūras nagrinėjo tik tą dalį, kurią parašiau aš. Tokiu būdu, jau 2006 m. tavo ir visų tavo debilų politinė karjera pasibaigtų“ (3)
Šimonytė stoja į prezidentinę kovą ir gali laimėti (8)
Lietuva tėvynę mūsų, tu didvyrių žemę
Vytautas Radžvilas: „Da­bar by­ra pa­sau­li­nė neo­li­be­ra­liz­mo sis­te­ma“ (3)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito