Pamoka Lietuvai: Olandijos musulmonų partijos lyderis siūlo etniniams olandams išvažiuoti iš savo šalies, jeigu jiems nepatinka įvairovė

Algimantas Lebionka
+ 9 - 0
Autorius: Algimantas Lebionka
Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2018/07/pamoka-lietuvai-olandij...
7536-07-12 (2018 m.), skaitė 248
7

https://3.bp.blogspot.com/-uyWtmV2xLbY/W0YhzLFTHEI/AAAAAAAAKyg/H6cTHL9QVbcFIMwNjkV7uMbgMcBlLOjSwCLcBGAs/s1600/bpwaqdrK-702x459.jpg

Pamokanti istorija iš Olandijos, parodanti mums, kas nutinka su valstybe, kai jos valdžia vykdo „atvirų durų politiką.“ Būtent tokią nutautinimo ir imigrantų iš Afrikos ir Azijos vežimo politiką vykdo šiandieninė Lietuvos valdžia.

Portalas „Voice of Europe“ praneša, kad Nyderlandų DENK partijos politinis lyderis Tunahan Kuzu sulaukė rimtų kontraversiškų vertinimų, apie ką pranešė Olandijos transliuotojas NOS.

„Jeigu jie nepatenkinti pokyčiais Olandijoje, kurioje gyvena įvairių kultūrų žmonės...kaip Zaadam Zaadam, Poelenburg apylinkėje, jie turi išvykti,“- pasakė Kusu interviu.

Kuzu partija DENK yra kontraversiška partija, kuri greitai auga miestų vietovėse. Tai specifiškai pakitę regionai kuriuos gyvena didelės musulmonų bendruomenės, pavyzdžiui vakarų Amsterdamas (Amsterdam Nieuw-West).

Per praėjusius Olandų nacionalinius rinkimus, 2017 metų kovą, DENK iškovojo tris vietas ir apie 200000 balsų. Po metų, savivaldybių rinkimuose, partija buvo stambiausia „Amsterdam Nieuw-West“ rajone ir išstūmė tradicines kairiąsias partijas.

DENK buvo įkurta 2015 m. vasario mėn. dviejų buvusių Turkijos darbo partijos (PVDA) narių: Tunahan Kuzu ir Selçuk Öztürk. Abu nesutinka su partijų integracijos politika.

Per paskutinį susitikimą su savo buvusia partijos PVDA Selçuk Öztürk netgi pateikė argumentą: „Gal Dievas jus nubaus!“

Kai kurios olandų media DENK partiją vadina pro-Erdoganiška. Pavyzdžiui, DENK buvo vienintelė Olandijos parlamento partija, kuri nenorėjo pripažinti armėnų genocido.

Nuoroda:

https://voiceofeurope.com/2018/07/muslim-party-leader-in-the-netherlands-tells-dutch-to-leave-their-country-if-they-dont-like-diversity/


9   0
Pridėti naują straipsnį

Nori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Komentarai: 7

7. Šturmuotojas slavai 1 0
2018-07-12 21:46:17

Tu kiršini asile tautas. Lietuvius vadini litchujais ereliu save laikai  jei toks esi drąsus pasakyk tai viešai į akis kur renkasi lietuvių jaunimas  , garantuoju  iš erelio taptum gaideliuku .

6. Slava 0 1
2018-07-13 16:16:35

Tegu tie fašistinei litchujų gaideliai atvyksta į Naujaja Vilna, aš jiems pasakysiu kokie jie yra musarai. litchujų ir latišų tautas sugalvojo vokiečiai. Iki 16a. LDK buvo rusėniška valstybė, tokios kaip dabar litchujų tautos nebuvo. Iš pribaltikų tik žemaičiai išlyke.

5. Laurynas 1 1
2018-07-13 19:58:11

Na, jeigu pasigilintum į istoriją, tai kažkada mes su rusais buvome viena civilizacija - turėjome tą patį tikėjimą, tą pačią kalbą, tą pačią pasaulėžiūrą ir gyvenimo būdą bei tą patį kraują.

Ir tik per paskutinįjį tūkstantmetį mūsų priešai skaldydami ir priešimdami mus mūsų viduje pridarė visokių skirtingų veislių ir "tautų".

4. Šturmuotojas 3 0
2018-07-12 20:32:34

Klausimas kas ,Olandijoje   penės babajus ir negrus jei baltieji olandai :išvažinės , išmirs , arba  po kelių kartų taps mulatais metisais ?

3. Šturmuotojas -slavai 4 0
2018-07-12 20:23:56

Joks tu ne slavas jei bandaI kiršinti lietuvius su slavais  greičiau tu masonų globalistų tarnas apsišikęs iki varnos šiknalaižis provakatorius .  Esmė tame, kad slavai ir lietuviai yra giminės priklauso tai pačiai rasei kulturine prasme ir mentalitetu  jie yra labai panašūs. Kažkada visa baltoji  RASĖ priklausė vienai tautai ir kalbėjo viena kalba  , tačiau dėl daugelio  laiko ,geografinių, atstumo , aplinkybių   didžioji indoeuropiečių tauta suskilo į daug tautelių kurios pradėjo kalbėti skirtingomis kalbomis , ir  taip tapo slavais germanais baltais ir tt ...  . Taigi  tauta yra rasės dalis. Ištikimybė savo rasei negali būti varžoma geografinėmis ir nacionalinėmis sienomis. Jeigu žmonės tai supras – nebebus daugiau brolžudiškų karų.

2. Slava 1 1
2018-07-12 20:50:57

Tu lygei tą patį parašei kaip ir aš: "negali būti varžoma geografinėmis ir nacionalinėmis sienomis" , tai vą: litchujai išvažiuoja slavai atvyksta

1. Slava 2 2
2018-07-12 16:41:48

Gal priešingai, pamoka Olandams: litchujai išvažiuoja, slavai atvyksta

viešai nebus rodomas, įvesk, jeigu nori gauti pranešimą apie kitų komentarus

Siųsti komentarą

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI


Laisva informacija - laisvas žmogus!

Straipsnių TOPas

Reklama

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito