Testas: esate ufonautas ar valstybės priešas? (0)

Anonimusas
+ 8 - 2
Autorius: Goda Juocevičiūtė
Šaltinis: http://www.lrytas.lt/komentara...
7533-03-31 (2015 m.), skaitė 3701
0


Goda Juocevičiūtė

Pamenate: po Tarybų Sąjungos agonijos, paskutiniame XX amžiaus dešimtmetyje, buvo pakilusi ufonautikos ir ufologijos banga? Ji užliejo tuometę rusišką televiziją, mokslinę literatūrą ir žmonių vaizduotę.

Rimtas, vyriškas eksperto balsas, kurį geriausiai moka pamėgdžioti Kristupas Krivickas, reikšmingai pranešdavo apie vėl danguje pasirodžiusius neatpažintus skraidančius objektus (NSO) ir versiją, kad AIDS užkratą į Žemę atskraidino ateiviai iš kosmoso.

Plintant grėsmingiems potarybiniams paistalams apie mūsų planetoje savo palikuonis paleidusius ir eksperimentinius virusus išplatinusius ufonautus, nesnaudė ir Jungtinės Valstijos. Užatlantės gudragalviai susgribo, kad tariamų ateivių teorijas reikia globaliai politizuoti.

Vašingtono paskatintas Holivudas sukūrė įtempto siužeto vaidybinį filmą „Nepriklausomybės diena“. Jame Amerika pasaulį išgelbsti – ne, ne nuo teroristų (jie atsiras truputį vėliau), o nuo įsibrovėlių iš kitų visatos pakampių! Tai buvo lūžio momentas, kai tie, kas dar abejojo, galutinai patikėjo heroiška Jungtinių Valstijų misija šioje Žemėje.

Tokio tipo kino filmų įkvėpti tarpgalaktinių sąmokslo teorijų gerbėjai kūrė kovos su atakuojančiais žaliaisiais varliaakiais strategijas, gelbėjimosi nuo užpuolikų iš kosmoso planus, rengė gynybos prieš smarkiai technologijų srityje pažengusius ateivius kursus, vartė slaptas bylas, vadinamas the X files, būrėsi į ufonautų asociacijas.

Šiame ufoparanojos fone, ypač – tarp sunegalvusių sielų klinikų pacientų bei hormonų audrų blaškomų nepilnamečių, tapo populiarūs testai, padedantys išsiaiškinti, ar individas kada nors buvo pagrobtas ir paveiktas NSO.

Užtekdavo nors vieno teigiamo atsakymo, ir galima būdavo įtarti turint sąsajų su tomis nežemiškos kilmės būtybėmis, kurios užvaldytos imperialistinių kėslų mūsų tyroje planetoje. Pavyzdžiui, jei atsakėte „taip“ į klausimą, ar teko susapnuoti keistus sutvėrimus. Arba, kai buvote vienas namie, bent kartą gyvenime jums atrodė, kad jus kažkas stebi?

O gal jūs sergate astma, epilepsija, migrena, cukriniu diabetu arba trichomonoze? Tai irgi vienas iš požymių, kad, matyt, nė nežinodami, turėjote reikalų su klastingaisiais ateiviais.

Bet jų vaikymosi vajus priblėso. Pasaulis, dusdamas nuo kur kas rimtesnių ir realesnių katastrofų, ėmė pats save ryti ir reikėjo atrasti kaltų arčiau. Nebūtina ieškoti paslaptingų užgrobėjų nei kosmose, nei už šalies sienų.

Dabar aktualesni – regioniniai ar vidaus kenkėjai. Štai šiandien karinės ideologijos apsėstoje lietaus šalyje naujausiu mados klyksmu tapo teisingai iššifruoti valstybės priešus.

Dėmesio! Naujas testas, atskleisiantis, ar tarnaujate Kremliui. Platinam. Jei mažiausiai trečdalį punktų pažymėsite teigiamai, iškart būsite priskirti destrukciniam violetinių Garliavos patvorinių būriui. Nesvarbu, kad šiems glušiams niekad nepritarėte, net kai pats tetet graudeno gelbėti mergaitę – vis tiek prieš savo valią tapsite vienu iš jų.

Diktatūrinėje stalinistinėje erdvėje nepritardavę oficialiai valstybės pozicijai irgi būdavo prilyginami nusikaltėliams arba psichiniams ligoniams. To, pasirodo, išsiilgusi didžiulė šiuolaikinių mekekentojų banda.

Taigi. Jūs atsisakote kariauti ir žudyti kitus žmones. Nenorite, kad jūsų šalis lenktųsi ginklų pramonei ir nuskurstų, paskutines lėšas iššvaisčiusi padėvėtiems tankams ir šautuvams. Nesižavite naujos atominės elektrinės idėja, nes Černolybio ir Fukušimos tragedijų pasekmės atrodo nekaip.

Jums būtų saugiau ir sveikiau gyventi ne branduolinės, o atsinaujinančios energetikos šalyje. Abejojate teigiamu išmaniųjų telefonų poveikiu sveikatai.

Tęsiam. Jūs esate tokie atsilikę, kad lytiškai santykiaujate ir dauginatės tik laiko patikrintais būdais, o virtualaus sekso idėja jums – ne prie širdies. Esate iš tų pažangos stabdytojų, kurie vis dar naiviai tiki, kad tarp moterų ir vyrų esti svarbių biologinių skirtumų ir gimdyti gali tik moterys.

Jūs linkę manyti, kad vaikui geriau augti su savo mama, nei su tragiškai pagarsėjusios „Barnevernet“ agentūros pripirštais globėjais pašlijusio genofondo šalyje. Nesižavite beždžioniškomis Čarlzo Darvino teorijomis. Preciziškai nerūšiuojate atliekų. Nerenkate šuns išmatų ir, tik pamanykit, nekastruojate gyvūnų.

Toliau. Turite slavų kilmės draugų, neduokdie, giminaičių, ir jiems nejaučiate neapykantos. Esate viešėję Maskvoje, dar blogiau – Raudonojoje aikštėje. Jums patiko šio miesto cerkvės. Net neramiais įtampos laikais sau kuo ramiausiai skaitote Michailą Bulgakovą. Be sąžinės graužaties žiūrite Nikitos Michalkovo filmus. Klausotės orientalistinių Boriso Grebenščikovo dainų.

Jums kas nors yra siūlę užpūsti žolės ar įtraukti baltą takelį, tačiau narkotikų politkorektiškai atsisakėte. Nevartojate antidepresantų ir kitų didžiulę žalą žmogaus psichikai darančių psichotropikų. Nesilankote pas psichoterapeutus. Prieštaraujate humaniškajai eutanazijai, nekaltam prasidėjimui iš dirbtinio apvaisinimo ir bjauritės lobotomija.

Jūs, o siaube, nesilaikote skiepijimosi grafiko! Apsisnargliavę nepuolate gerti antibiotikų ir kažkodėl – o tai keisčiau nei keista ir kelia įvairių minčių – pasveikstate be jų net ir nuo gripo. Palaukite, esate galutinai pričiupti: norite pasakyti, kad ir nuo gripo nesiskiepijate?!

Viskas. Daugiau anketos galite nebepildyti. Jūs – šimtaprocentiniai tautos priešai, gudriai užsimaskavę Kremliaus agentai. Jus, velnio išperas, reikia izoliuoti arba neutralizuoti. O jei dar esate dailiosios lyties, seksuali, natūraliais, dideliais papais – tai, tamsta, ko gero, būsite slapta Maskvos pasiuntinukė, turinti suvilioti mūsų Prezidentę.


- Ja prišla tebia okupirovatь

Apskritai įtartina, kad turite savas krūtis, nes pagal atgyvenusius Holivudo standartus, jose gali būti tik silikonas, o taikantis prie naujausių tendencijų – visiškai išimtos.

Tačiau jei žmonės Marijos krašte nuolat nekabėtų žemyn galva ir atsistotų ant kojų, praregėtų, kad dar didesnį pavojų už ufonautus, daugmaž natūralią krūtinę ir skiepų nemėgėjus mūsų visų saugumui dabar kelia per daug diktatūrinės retorikos prisišniaukę avigalviai, prisitaikėliai ir šiaip riboto mąstymo perėjūnai.

Iškišę liežuvį jie dėl komforto, o gal iš kvailumo kaifuoja nuo demokratijai svetimų dvigubų standartų, fanatiškai seka militaristiniais valdžios užmojais ir pritariamai linkčioja kiekvienai jos įvestai naujai prievolei, dar vienam draudimui, reidui ir visuotinės kontrolės manijai.

Jie būtų visai nieko prieš, kad dar protaujantys piliečiai ar šiaip laisvamaniai, tariantys žodį viešojoje erdvėje, imtų dingti tiesiog vidury baltos dienos išėję pasivaikščioti.

Štai ir galiausiai atsivėrė, kad didžiausias valstybės priešas yra vis dėlto ne tas, kas blaiviai ir kritiškai mąsto, o tas, kas deda pastangas varžyti pasirinkimo, žodžio ir minties laisvę Baltijos šalyje, kuri dar visai neseniai džiaugėsi išsivadavusi nuo priespaudos ir tarėsi turinti šiokią tokią nepriklausomybę.

80% Plius 80% Plus
20% Minus 20% Minus
8   2
Komentarai: 0

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Lietuvos šeimas atstovaujančios organizacijos, priešingai nei jų oponentai, reikalauja, kad Seimas keistų Vaikų teisių įstatymą (1)
Parodomasis susidorojimas su kitaminčiais: Titovui dėl "Ramanausko bylos" uždrausta išvykti iš Lietuvos (1)
Gediminas Merkys. Korupcijos tvaikas virš universitetų nesisklaido, virš valstybės taip pat
Vilniaus mero rinkimai — favoritai aiškūs? (1)
Rolandas Paulauskas. Kas čia daros? Nr. 11
Mitinge su kauke? Taip. Ir būtinai! (1)
Naglis Puteikis: Visiškai palaikau Eglę ir Gintarą Kručinskus (3)
V. Vobolevičius. Šeimų organizacijos turėtų siekti didesnio sutelktumo
Seimo ŽT komitetas susirūpino vaiko interesų ir moters teisių apsauga smurto šeimoje atvejais
Valstybėje bevaldystė (įspūdžiai po Seimo valdybos posėdžio)
Ramūnas Alaunis: Lietuvos mokytojų streikas prieš jų pačių išugdytą monstrą. Ar reikia palaikyti mokytojų streikus? (2)
Mindaugas Puidokas. Kovosime visi kartu (4)
Dovilas Petkus. Ko mes dar nesupratome gindami šeimą? (2)
T. Bakučionis. Prezidentės teisėkūros „varnelė“ arba kam skambina paskutinis skambutis (2)
Lietuva yra viena populiariausių šalių tarp rusų turistų
Nuoširdi padėka ministro L. Kukuraičio atstovei už atsakymus į neužduotus klausimus
Seimas prisidės prie pagalbos senoliams leisdamas dykai dalinti sriubą savo teritorijoje (2)
Prancūzijos demokratija ir Lietuvos šūdokratija (2)
Žmonių partijos lakštingalos iniciatyvą palaiko net olimpinis čempionas (1)
Skvernelis kaltina konservatorius ryšiais su Kremliumi (3)
Ko siekia Tapinas, kurstydamas Lietuvos mokytojų protesto ugnį (2)
Dėl ko D.Šakalienei norisi verkti (5)
M. Puidokas: pataisų dėl vaiko teisių pateikti Seime leista nebus (5)
Dėl originalaus ir unikalaus vaiko teisių apsaugos įstatymo į L. Kukuraitį kreiptasi dar kartą (užsiminta ir apie Karabasą)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI