Izraelis priėmė įstatymą dėl „žydų nacionalinės valstybės“ (4)

Anonimusas
+ 6 - 6
Autorius: Anonimusas
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-07-19 (2018 m.), skaitė 389
4

Izraelio parlamentas priėmė įstatymą, kuris apibrėžia šalį kaip „žydų nacionalinę valstybę“. Remiantis 62 balsais „už“ ir 55 „prieš“ priimtu įstatymo tekstu, hebrajų kalba tampa Izraelio nacionaline kalba. Ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu pasveikino balsavimo rezultatus. „Tai labai svarbus momentas Izraelio valstybės istorijoje“, – sakė jis po balsavimo.

Arabų kalba, kuri iki šiol buvo lygiateisė su hebrajų, dabar turės tik specialų statusą. Be to, tekste Izraelis vadinamas istorine žydų tėvyne. Ypač ginčytinas paragrafas, numatęs grynai žydiškų bendruomenių legalizavimą, po smarkios kritikos, įskaitant prezidento Reuveno Rivlino, buvo pakeistas.

Paragrafas numatė, kad bendruomenei ateityje būtų leista „turėti to paties tikėjimo ir tos pačios tautybės gyventojus, kad būtų išsaugotas išskirtinis bendruomenės charakteris“. Europos diplomatai tokį įstatymą pavadino diskriminuojančiu. B. Netanyahu tada išsikvietė ES ambasadorių.

Dabar priimtas įstatymas taps šalies pagrindinių teisių dalimi, šios yra „de-facto“ konstitucija. Izraelio opozicijos atstovai kritikavo balsavimo rezultatus. Arabų Vienybės sąrašo frakcijos vadovas Knesete Aimanas Odehas pavadino įstatymą „mūsų demokratijos mirtimi“. Maždaug 17,5 proc. Izraelio piliečių yra arabai.

50% Plius 50% Plus
50% Minus 50% Minus
6   6
Komentarai: 4
4. Anonimas 2018-07-20 08:26:20

Sionizmo triumfas. Viskas natūralu.

1 0
3. Šturmuotojas 2018-07-20 07:15:10

 

Sveikinu Izraeli su sveiko proto prosvaistemis, deje nei sojuzui nei Lietuvai tai negresia.Izraelis yra pavizdys , kaip reikia tvarkytis su šiukšlėmis parazitais ožkapisiais babujinais . Protingi žydai. O musų kaliauses tuos valkatas priims.Fašistai, gyvuliai, žmogaus teisių pažeidinėtojai ir dar daug daug visokių negražių žodžių apie žydų vykdomą politiką.

7 2
2. PЄTRVS 2018-07-20 11:54:59

Tik vėliau sionistai tegu neverkia, kai juos arabai šunims sušers. Izraelis gyvuos tik tol, kol amerika nesugriuvo, o imperijos amžinai neklesti. Ateis laikas ir žydams vėl teks klajoklio dalia, tik dabar ko gero nebus tiek daug gelbėtojų geraširdžių, kurie rizikuodami savo gyvybe slėps savo rūsiuose....

1 5
1. Šturmuotojas 2018-07-21 08:34:13

Nuo arabų ir babujinų Izraelis ir be JAV pagalbos apsigins , nes  visu pirma Izraelis turi visų rūšių masinio naikinimo ginklus iskaitant branduolinį cheminį ir biologinį .Antra Izraelio armija ginkluota iki dantų moderniausiais šiuolaikiniais ginklais tankais lektuvais ir panašiai . Trečia Izraelio žmonės labai patriotiški ir atsidavę savo šaliai ,nes jie didžiuojasi savo valstybę kariuomenės tarnyba privaloma tiek vaikinams tiek merginoms .Ketvirta Izraelis yra žydų žemė toje valstybėje, joks išgama svetimšalis  neturi teisės  ten bėgioti su savo vėliava ir rėkauti apie savo „teises“ – jei tamsta nori teisių, tegul važiuoja atgal į savo šalį . Penkta žydai saugo kraujo grynumą  žino kad kraujomaiša  su žemesne rase yra  visais laikais pagrindinė priežastis jiems   išnykt , todėl Izraelije praktikuojamas negrų kastravimas.  Geriausia pagalba afrikiečiams – jų kastravimas?
Kad kastravimas gali būti taikomas, kaip priemonė riboti jų gimstamumui, jokia fantastika. Apie tai tapo žinoma iš britų Independent publikacijos 2013metais.
1980 metais buvo nutarta repatrijuoti į Izraelį 100 000 Etiopijos juodaodžių žydų. Gyvenimo realijos, tačiau, parodė, kad ši etninė grupė nesugeba integruotis į Izraelio visuomenę, nenori dirbti, gyvena iš pašalpų ir labai sparčiai dauginasi, t. y. niekuo nesiskiria nuo kitų afrikiečių.
Izraelis pripažino, kad sterilizavo šiuos Etiopijos žydus be jų sutikimo. Jiems buvo duodami, neva, „vitaminai“, jie vakcinuojami. Šiuo metu juodaodžių žydų perkėlimas į Izraelį nutrauktas ir aiškinama, kad juodaodžiai žydai genetiškai neturi nieko bendro su kitais Izraelio žydais.
http://ldiena.lt/straipsnis/5386/globalistu-fronto-naujienos-ka-gero-nuveike-rotsildu-briliantai-sorosas-ir-makronas

1 1

Nebūtinas. Įrašyk, jeigu nori gauti pranešimą apie naujus komentarus prie šio straipsnio. Adresas niekur nebus rodomas.

Siųsti komentarą
VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI
Afganistane partizanai apšaudė okupantų karinę bazė, kurioje tarnauja teroristai iš Lietuvos (1)
Dr. Paul’as Craig’as Roberts’as: “JAV karas su terorizmu iš tiesų yra karas prieš musulmonų šalis, vykdančias savarankišką nuo Vašingtono ir Izraelio užsienio politiką” (1)
Kodėl Makronui nacionalizmas ir patriotizmas yra skirtingos sąvokos
Terorizmas ir migracija finansuojami per musulmonų Chavala pogrindinio bankingo sistemą (1)
Rublio kaip regioninės valiutos įsitvirtinimas - žingsnis kovoje su dolerio hegemonija / Развитие рубля как региональной валюты – шаг в борьбе с гегемонией доллара
Libiją pavertė antruoju Somaliu / Ливию превратили во второе Сомали
Jaras Valiukėnas: Neskubėkite lipti į traukinį, kuris lekia į prarają
Izraelis-Palestina: priešpriešos paaštrėjimas / Израиль-Палестина: обострение противостояния
Kazachstanas atsisako „Sojuz“. Falcon 9 – gerokai pigiau
Irakas primena pasauliui kaip reikia šlovinti Spalio evoliuciją
Salvini laimėjo! Italijos senatas patvirtino naują įstatymą, kuris palengvina migrantų deportavimą
"Il Giornale": Briuselis Kadafio ir Libijos pinigus panaudojo terorizmui ir migracijai skatinti
Rinkimai JAV-ose parodė augantį visuomenės susipriešinimą / Выборы в США показали растущую поляризацию электората
JAV-os ir vėl smogė Irano ekonomikai / США нанесли новый удар по экономике Ирана
Pašiniano partija ruošiasi triumfuoti Armėnijos parlamento rinkimuose / Пашинян готовится к триумфу на парламентских выборах
Lithuanian Government Elite Pedophile Scandal (1)
Dvigubas smúgis JAV: Indija iš Rusijos už rublius pirko S - 400
D. Trumpas vis labiau griežtina poziciją dėl prie sienos artėjančių migrantų
Rusijos-Kubos bendradarbiavimas įgauna pagreitį / Российско-кубинское партнёрство набирает обороты
D. Trumpas: JAV gali dislokuoti prie sienos su Meksika net 15 tūkst. karių
Naujos Rusijos ir JAV ginklavimosi varžybos — ką darys Lietuva? (1)
Žingsniai, kurie atkurtų Sirijos vientisumą: ką Prancūzija, Vokietija, Turkija ir Rusija nusprendė Stambule
Dėl potvynio 75 procentai Venecijos dingo po vandeniu
Rinkimai į JAV-ų Konkresą išsiskiria savo įtampa / Выборы в Конгресс США отличаются высоким накалом страстей (1)

Atsitiktiniai straipsniai


VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAI