Izraelis priėmė įstatymą dėl „žydų nacionalinės valstybės“ (4)

Anonimusas
+ 6 - 6
Autorius: Anonimusas
Šaltinis: http://ldiena.lt...
7536-07-19 (2018 m.), skaitė 299
4

Izraelio parlamentas priėmė įstatymą, kuris apibrėžia šalį kaip „žydų nacionalinę valstybę“. Remiantis 62 balsais „už“ ir 55 „prieš“ priimtu įstatymo tekstu, hebrajų kalba tampa Izraelio nacionaline kalba. Ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu pasveikino balsavimo rezultatus. „Tai labai svarbus momentas Izraelio valstybės istorijoje“, – sakė jis po balsavimo.

Arabų kalba, kuri iki šiol buvo lygiateisė su hebrajų, dabar turės tik specialų statusą. Be to, tekste Izraelis vadinamas istorine žydų tėvyne. Ypač ginčytinas paragrafas, numatęs grynai žydiškų bendruomenių legalizavimą, po smarkios kritikos, įskaitant prezidento Reuveno Rivlino, buvo pakeistas.

Paragrafas numatė, kad bendruomenei ateityje būtų leista „turėti to paties tikėjimo ir tos pačios tautybės gyventojus, kad būtų išsaugotas išskirtinis bendruomenės charakteris“. Europos diplomatai tokį įstatymą pavadino diskriminuojančiu. B. Netanyahu tada išsikvietė ES ambasadorių.

Dabar priimtas įstatymas taps šalies pagrindinių teisių dalimi, šios yra „de-facto“ konstitucija. Izraelio opozicijos atstovai kritikavo balsavimo rezultatus. Arabų Vienybės sąrašo frakcijos vadovas Knesete Aimanas Odehas pavadino įstatymą „mūsų demokratijos mirtimi“. Maždaug 17,5 proc. Izraelio piliečių yra arabai.

50% Plius 50% Plus
50% Minus 50% Minus
6   6
Komentarai: 4
4. Anonimas 2018-07-20 08:26:20

Sionizmo triumfas. Viskas natūralu.

1 0
3. Šturmuotojas 2018-07-20 07:15:10

 

Sveikinu Izraeli su sveiko proto prosvaistemis, deje nei sojuzui nei Lietuvai tai negresia.Izraelis yra pavizdys , kaip reikia tvarkytis su šiukšlėmis parazitais ožkapisiais babujinais . Protingi žydai. O musų kaliauses tuos valkatas priims.Fašistai, gyvuliai, žmogaus teisių pažeidinėtojai ir dar daug daug visokių negražių žodžių apie žydų vykdomą politiką.

7 2
2. PЄTRVS 2018-07-20 11:54:59

Tik vėliau sionistai tegu neverkia, kai juos arabai šunims sušers. Izraelis gyvuos tik tol, kol amerika nesugriuvo, o imperijos amžinai neklesti. Ateis laikas ir žydams vėl teks klajoklio dalia, tik dabar ko gero nebus tiek daug gelbėtojų geraširdžių, kurie rizikuodami savo gyvybe slėps savo rūsiuose....

1 5
1. Šturmuotojas 2018-07-21 08:34:13

Nuo arabų ir babujinų Izraelis ir be JAV pagalbos apsigins , nes  visu pirma Izraelis turi visų rūšių masinio naikinimo ginklus iskaitant branduolinį cheminį ir biologinį .Antra Izraelio armija ginkluota iki dantų moderniausiais šiuolaikiniais ginklais tankais lektuvais ir panašiai . Trečia Izraelio žmonės labai patriotiški ir atsidavę savo šaliai ,nes jie didžiuojasi savo valstybę kariuomenės tarnyba privaloma tiek vaikinams tiek merginoms .Ketvirta Izraelis yra žydų žemė toje valstybėje, joks išgama svetimšalis  neturi teisės  ten bėgioti su savo vėliava ir rėkauti apie savo „teises“ – jei tamsta nori teisių, tegul važiuoja atgal į savo šalį . Penkta žydai saugo kraujo grynumą  žino kad kraujomaiša  su žemesne rase yra  visais laikais pagrindinė priežastis jiems   išnykt , todėl Izraelije praktikuojamas negrų kastravimas.  Geriausia pagalba afrikiečiams – jų kastravimas?
Kad kastravimas gali būti taikomas, kaip priemonė riboti jų gimstamumui, jokia fantastika. Apie tai tapo žinoma iš britų Independent publikacijos 2013metais.
1980 metais buvo nutarta repatrijuoti į Izraelį 100 000 Etiopijos juodaodžių žydų. Gyvenimo realijos, tačiau, parodė, kad ši etninė grupė nesugeba integruotis į Izraelio visuomenę, nenori dirbti, gyvena iš pašalpų ir labai sparčiai dauginasi, t. y. niekuo nesiskiria nuo kitų afrikiečių.
Izraelis pripažino, kad sterilizavo šiuos Etiopijos žydus be jų sutikimo. Jiems buvo duodami, neva, „vitaminai“, jie vakcinuojami. Šiuo metu juodaodžių žydų perkėlimas į Izraelį nutrauktas ir aiškinama, kad juodaodžiai žydai genetiškai neturi nieko bendro su kitais Izraelio žydais.
http://ldiena.lt/straipsnis/5386/globalistu-fronto-naujienos-ka-gero-nuveike-rotsildu-briliantai-sorosas-ir-makronas

1 1

Siųsti komentarąNori prisidėti? Dalinkis straipsniu arba rašyk savo!

Rusijos karinis orlaivis su 14 karių – numušė sirai (2)
Prie Sirijos krantų dingo Rusijos karinis orlaivis IL-20 su 14 karių (3)
NATO generalinis sekretorius atsiskaitinėja JAV-oms / ГЕНСЕК НАТО ОТЧИТЫВАЕТСЯ ПЕРЕД США
Rinkiminių lenktynių ypatybės Brazilijoje / Особенности предвыборной гонки в Бразилии
Izraelis raketomis smogė Damasko oro uostui (5)
Pinigų paslaptys: Septyni imperijos etapai (video LT)
Demaskuojamas Didžiosios Britanijos globalinis melas apie Sergejaus ir Julijos Skrypalių nunuodijimą (2)
"Atviras dangus" ėmė trukdyti JAV-oms pūsti miglą / «Открытое небо» стало мешать США напускать туману
Abiejų Korėjų bendradarbiavimui trūksta pamato / Межкорейскому сотрудничеству недостаёт фундамента
Amerikoniški "mirties fabrikai", arba dabartinis amerikoniškas daktaras Mengelė
STOP, nufilmuota: JAV baigė filmuoti būsimą cheminę ataką Sirijoje
R. Alaunis. Osama bin Ladenas – teroristas ar CŽV agentas?
Liberalizmas – neokolonijinė JAV dominavimo politika
Rugsėjo 11-oji – tragedija, kurią norima užmiršti
Atsisakyk dolerio: Pasaulio lyderiai bando atsikratyti priklausomybės nuo JAV valiutos
Paimto į nelaisvę JAV-ų bandito apklausa Sirijoje / Допрос пленного в Сувейде (5)
Britanijos džeimsai bondai nustatė Skrypalių nuodytojus (1)
JAV-os ruošia sąjungininkus įsiveržimui į Venesuelą / США готовят союзников к вторжению в Венесуэлу
JAV-os ieško kompromiso pergalei prekybos kare su Kinijos Liaudies Respublika / США ищут компромиссы для победы в торговой войне с КНР
JAV-os bando sutrukdyti Pekinui įgyvendinti "kinišką svajonę" / США пытаются мешать Пекину в осуществлении китайской мечты
Senoji Europa "siurbia smegenis" iš jaunųjų Europos šalių
Damaskas apkaltino "Baltuosius šalmus" 44 vaikų pagrobimu cheminės atakos imitacijai (1)
Vakaroidų koalicija ruošia naują melą apie cheminį ginklą Sirijoje / Западная коалиция готовит новую ложь о химоружии в Сирии
Nekrologas Makeinui (1)

VISI STRAIPSNIAILIETUVAPASAULISKAIMYNAISMAGUMAIStraipsnių TOPas

Paveiksliukai


VideoDraugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Puslapis feisbuke


Švieskis150 metų Maksimui Gorkiui! Pilnas raštų rinkinys lietuviškai

Mus skaito