LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

„partizanai iš tikro išžudė niekuo dėtą Lebrikų šeimą – iš viso penkis asmenis. Tai paaiškėjo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui (LGGRTC) atlikus pakartotinį istorinį archyvinį tyrimą“


Atėjūnas iš Nigerijos Bavarijoje įviliojo į prieglaudą 5 metų mergaitę ir ją išprievartavo. Miunchene teisiamas 32 metų nusikaltėlis iš Nigerijos Čubudem M., kuris 5 metų mergaitę apgaule išviliojo iš vaikų žaidimų aikštelės, atsivedė į imigrantų prieglaudą, ir čia, savo kambaryje, išprievartavo. Tai įvyko 2018 metų kovo mėnesį Karlsfelde (Bavarija).


Visų politikų apsišvietusių MG byloje- karjeroms galas. Net jei jie nebus nuteisti teismo. Reputacija sugadinta...


Šiais metais visame pasaulyje buvo sukeltas triukšmas, kad neva prie žydų kultūros centro Vilniuje buvo paberta žemių, o šie pabarstai, neva, buvo panašūs į svastiką. Dar buvo kalbama, kad žydų bendruomenė sulaukė grasinimų. Dėl to labai išgąsdintai Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkei teko uždaryti sinagogą, kultūros centrą, o policija pradėjo ikiteisminį tyrimą prieš piktadarius.


Kaip ir kiekvieną vėlyvą rudenį šalyje užvirė karštos diskusijos apie kitų metų šalies biudžetą. Yra jame ir gerų ir blogų dalykų, tačiau norisi kalbėti iš esmės, nes išties į neviltį varo tas kasmetinis jau gerokai apdriskusios paklodės tampymas, kuris iki raudonumo išerzina beveik profesijų grupes. Šiuo metu vos ne didžiausias dėmesys sutelktas į tai, kaip dar labiau apmokestinti tuos, kurie dirba legaliai ir uždirba apie vidutinį šalies atlyginimą.Kairėje esančioje nuotraukoje - 3-ios kategorijos tekintoja Vera Tichova, 15 metų. Nuotrauka padaryta blokadinio Leningrado gamykloje 1943 m. rugpjūčio mėn. Veros tėvas ir du broliai fronte, o ji pati prie staklių per dieną įvykdo 1,5 suaugusiojo normos. Nuotraukoje dešinėje - Greta Turnberg, 16 m. pravaikštinėja mokyklą vardan protesto prieš klimato kaitą. Skundžiasi JT dėl pavogtos vaikystės.


"Džiugi" žinia apie muitų įvedimą Lietuvos pienininkams nugriaudėjo kaip perkūnas iš giedro dangaus. "Mūsų sūriai ten (JAV — Sputnik) brangs. Mažės mūsų prekių konkurencingumas. 25 procentų muitai yra gana pastebimas prekių kainų kilimas, kuris gali kelti grėsmę prarasti dalį rinkos", — Lietuvos žiniasklaida cituoja Verslumo ir eksporto plėtros agentūros "Versli Lietuva" atstovą Vadimą Ivanovą. Verslo įstatymai byloja, kad įsitvirtinti užsienio rinkose galima tik dempingo kaina.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Lietuva kaip ir pridera tikriems vasalams, jau kviečia svarstyti galimybes vardus rašyti Amerikoniškai (Angliškai).


Ar taps šis įsilaužimas į URM pagrindu apkaltinti Rusiją Lietuvos užpuolimu?Alytaus gaisras parodė, kad kilus rimtesniam pavojui, Lietuva visiškai neturi priemonių su jomis efektyviai susitvarkyti.


Lietuva privalės lėktuvais vežti (o gal jau ir veža?) į šalį afrikiečius, nes mūsų valdžia pernai pritarė JT-migracijos paktui. Tauta, kaip gyvas organizmas. Jeigu imuniteto nėra, nepadės jokie vaistai, infekcija sunaikins organizmą. Tokia infekcija valstybei yra atėjūnai-veltėdžiai, melagingai globalistų vadinami „pabėgėliais“. Tai svetimos religijos, rasės, papročių ir kultūros elementas, kurį sorošistai-globalistai naudoja griauti nacionalinėms „gojų“ valstybėms, tautoms, gaminti sumaišytos rasės betaučius ir berasius kosmopolitus, „ES tėvas“ R.


Kelių policija, savo ruožtu, kelia savo profesinį lygį, registruodama avarijas, susijusias su NATO šalių karine technika. Spalio 20 ir 21 dienomis, važiuodami keliais nuo jūros link Pabradės, vairuotojai turėjo būti ypač atidūs, aplenkdami beveik šimto šarvuočių ir vilkikų, gabenančių amerikiečių "Abrams" tankus, vilkstinę. — Oho, Žygimantai, aš nufotografavau krūvą nuotraukų ir vaizdo įrašų su NATO karine technika, judančia Lietuvos keliais! Tai buvo nuostabu! Buvau toks sužavėtas, kad du kartus vos neįsirėžiau į vieną iš Amerikos šarvuočių.


Oficiozinei žiniasklaidai džiūgaujant dėl dar vieno "sovietinio relikto" griovimo, adekvačiau mąstantiems piliečiams reikėtų savęs paklausti — o ką gi tai reiškia? Be abejo, žinantiems dalyko istoriją, pirmiausia į galvą gali "šauti" paprasta aplinkybė, kad minėtasis pastatas iki 2004 metų, nepaisant 1990-aisiais įvykdytos privatizacijos, vis dėlto tarnavo visuomeninėms, kultūrinėms vilniečių reikmėms. Bet po tada įvykusio gaisro taip ir nebuvo kaip reikiant suremontuotas. Verčiau mūsų ponai paliko jį lėtai vegetacijai, o likusias patalpas išnuomojo saviveiklininkams.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.Latvijos antinacistinis komitetas prie Lietuvos ambasados Rygoje surengė Lietuvos "Socialistinio liaudies fronto" lyderio, opozicijos politiko Algirdo Paleckio palaikymo akciją, praneša Sputnik Latvija. Latvijos antinacistinio komiteto pirmininkas, tarptautinio judėjimo "Pasaulis be nacizmo" prezidiumo narys, "Latvijos be nacizmo" regioninio skyriaus vadovas Josifas Korenas pažymėjo, kad piketas vyko taikiai, tačiau jo dalyviai buvo nepatenkinti, kad Lietuvos ambasada atsisakė priimti Paleckio palaikymo laišką. "Dėl visko, kas nutinka...


Kiek Lietuva dar kentės, nuo šitų galimai psichiškai nesveikų politikų?!


Homoseksualistų ministeris, idiotas su iniciatyva, atsitiktinumo ir Karbauskio kvailumo dėka pabuvęs Vidaus reikalų ministru, Eimutis Misiūnas neliko be šiltos ir skalsios vietos prie valdiško lovio – jis paskirtas dirbti Krašto apsaugos viceministru.Paleckis kalėjime manau yra Anūko Nr.1 senelio maža užgaidėlė.... Paleckio įkalinimo klausimas. Ką daryti?Buvusi valstybės sekretorė Hillary Clinton neseniai teigė, jog jos manymu, Havajus 2020 metų prezidento rinkimuose atstovaujanti Tulsi Gabbard yra “ruošiama” Rusijos kaip trečiųjų partijų kandidatė.


Atkreiptinas dėmesys į tai, jok teismo nutarimas daryti kratą buvo išduotas 2019.04.25 dieną, o krata atlikta 2019.10.22 dieną, kai vyko A. Paleckio teismas.


Lietuvos vidaus reikalų ministerijos (VRM) vadovė Rita Tamašunienė gali būti atleista greičiau dėl nestabilios politinės situacijos Seime, nei dėl gaisro Alytuje, interviu Sputnik Lietuva sakė politikos mokslų daktaras Vadimas Volovojus. Praėjusią savaitę Alytaus "Ekologistika" sandėlyje kilo gaisras. Degė apie du tūkstančiai kvadratinių metrų naudotų padangų sandėliavimo ploto.


Žmonių partijos naciku tituluojamas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas spalio 11 d. kreipėsi į Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydamas jo inicijuoti leidimo dirbti su slapta informacija neturinčio parlamentaro Zbignevo Jedinskio pašalinimą iš NSGK komiteto pakaitinių narių.


Tik rasinė idėja gali užtikrinti mūsų Nacijos išlikimą ir dorą ateitį. Rasė yra tautiškumo pamatas, be jos, mes esame pasmerkti pražūčiai. Stokime į kovą už Lietuvių Tautos ir arijų rasės ateitį!Šiais metais JTO paskelbė Lietuvai nuosprendį – 1,5 milijono gyventojų 2100 metais, vietoj dabar esančių 2,79 milijonų (1992m. buvo 3,71 mln.) gyventojų. Kiek iš jų bus baltų lietuvių, o kiek juodų, niekam neįdomu. Įdomu, tik tai, kad esame greičiausiai išmirštanti tauta pasaulyje.


Euras žlugs iki 2023 metų. Marc Friedrich prognozuoja, rašoma vokiečių portale MM-news, kad euras žlugs ne vėliau 2023 metų. Europos centrinis bankas (ECB) daro viską, kad jį išgelbėti. Fridrich žodžiais, tai bus „didžiausias visų laikų krachas“. Jis išvardina euro gelbėjimo priemones: -Vis didesnės minusinės palūkanos; -Indėlininkų eksproprijavimas; -Pinigų apribojimai; -Neribota pinigų emisija; -Neribotas obligacijų pirkimas. Autorius nuomone, savo santaupas galima išsaugoti investuojant į materialias vertybes: nekilnojamą turtą, auksą ir pan.


Tuo metu kai italai Romoje protestavo prieš vyriausybę, jos migracijos politiką, juodi atėjūnai darė savo tvarką jų šalyje: vienas traukinyje masturbavosi prieš dvi moteris, o kiti du puldinėjo policininkus, vaikus. Vakar Romoje įvyko 200 tūkstančių žmonių mitingas, kurį suorganizavo „Lyga“, „Italijos broliai“ ir „Pirmyn, Italija“ partijos, pasisakančios už sienų kontrolę ir nelegalių migrantų deportaciją į Afriką.


Taip dabar šią nelaimę Pramonės parke vadina alytiškiai. Puikiai suprantu žmonių baimę dėl taršos, kaip tai atsilieps mūsų sveikatai, gyvenimo kokybei, gamtai. Juk pats turiu du dar visai mažus vaikus, žmoną, tėvus, giminaičius, draugus – dėl to, sakau labai nuoširdžiai, bijau nemažiau už jus.


Man greit 33 – eji. Žiūriu į veidrodį ir matau juos savo veide: raukšleles – ir nežymias, ir gana ryškias, paglebusią odą. Matau plaukuose – dažai nepaslepia žilų šaknų. Matau kūne – jis jau nebe kaip merginos, o kaip moters –  pavytęs, su celiulitu ir pirmąja pigmentine dėme (kad ją galas, iš kur ji?).Pseudodokumentiniu stiliumi nufilmuotas pasakojimas, kas būtų, jeigu staiga tuo metu (1984-aisiais) prasidėtų branduolinis karas tarp Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungos (TSRS) ir Šiaurės Atlanto Gynybos Organizacijai (ŠAGO) priklausančių šalių. Ir kaip ši pramoga paveiktų pramoninės Anglijos provincijos miesto Šefildo bei jo apylinkių gyvenimą.


Iš pradžių dėkojo raudonajai armijai ir jos vadui Stalinui, o paskui ėmė ir apsralino...


Garsiausias Lietuvos šnipas Algirdas Paleckis jau metus laiko nenuteistas laikomas kalėjime. Šaltinių duomenimis spalio 22 d. 9 val. 10 min. Kauno apygardos teisme vyks teismo posėdis dėl kardomosios priemonės A. Paleckiui, kurio metu bus sprendžiama – paleisti jį iš kalėjimo ar toliau laikyti už grotų.


Фантастика... Я не помню точно, когда я влюбился в этот жанр литературы. Но это были те книги, которые заставляли меня забыть обо всём! Об уроках, играх и даже сне. Родители меня практически не контролировали, когда я лягу спать, и с книжкой я мог просидеть до глубокой ночи. С какой точно книги началась знакомство с этим жанром, я уже не вспомню.


Kapitalizmas yra žalingas tuo, kad jis žmoniją paverčia turčiais arba ubagais. Viskas yra labai paprasta, nes norint susikrauti turtus, tu privalai išnaudotiPo TSRS griuvimo į šį Europos regioną sugrįžo dar Josifo Stalino 1933 metais išvaryta fašistinė žydų sekta Chabad Liubavič. Ši sekta dominuoja Rusijos, JAV, Ukrainos prezidentų aplinkoje, su jos atstovu Vilniaus meras Remigijus Šimašius kiekvienais metais uždega Hanukos žvakę Vinco Kudirkos aikštėje.


Pradžia. Mano nuomone, kurstyti antisemitizmą gali būti naudinga F. Kukliansky ir tarptautinėms žydų organizacijoms. Apšmeižus visą lietuvių tautą, bus lengviau reketuoti iš Lietuvos valstybės pinigus už fašistinės ir komunistinės okupacijos metu žydų prarastą turtą. Lietuvos ir lietuvių šmeižikų tikslas – paversti lietuvius vergais, o tam reikia primesti svetimas kaltes ir sunaikinti tautos valią, imunitetą. Galiausiai – apiplėšti, padaryti žydų vergais.


Galiu atversti dešimtis ar net  šimtus bylų, kur teismų nutartys sveiku protu nesuvokiamos. Beveik visos sukurptos  pagal vieną ir tą patį kurpalį. Teisieji neranda TIESOS, o nusikaltėliai bujoja.


Žiniasklaidoje pasklido informacija, kad Plungės rajono meras Audrius Klišonis ligoninėje ir jo sveikatos būklė labai sunki. Žmonės kalba, kad jis nunuodytas!


Politikų, apžvalgininkų teigimu, įspūdis, t. y. įvaizdis sudarytas geras. Liberalų sąjūdžio atstovas Eugenijus Gentvilas gyrė prezidentą už užsienio politiką. Jo teigimu, Jo Ekscelencija gėdos nepadarė. "Prezidentas buvo aktyvus svarbiausioje savo veiklos srityje — užsienio politikoje. Matėme judesius, gėdos nepadarė", — įspūdžiais dalinosi ponas Gentvilas.Inga Stumbrienė pristatė iki šiol nematytus kailinukus: „Jaučiuosi itin gražiai“


Visatos centre vėl šiltas vakaras. Vėl pilnos arenos piliečių, duona ir žaidimai dovanų, ir pinigai iš viešų tualetų nekvepia. Senate debatai dėl naujų mokesčių, kad plebėjai, moterys nemurmėtų ir vergai būtų ramūs, imperatoriaus rūmuose ilgai negęsta žiburiai ir naktimis nenutyla meilės aikčiojimai.


Antitarybiniai elementai pirmaisiais pokario metais Lietuvoje užsiėmė politiniu banditizmu, buržuaziniai nacionalistai puldinėjo partinio-politinio aktyvo atstovus. Taip rašoma buvusios Lietuvos Konstitucinio teismo teisėjos, buvusios Žmogaus teisių centro direktorės, buvusios prezidento Valdo Adamkaus patarėjos, teisės dėstytojos, dabartinės vaikų teisių žinovės Tomos Tamaros Birmontienės mokslinėje disertacijoje. Pasak T. T Birmontienės, „įnirtinga klasių kova pirmaisiais pokario metais pareikalavo didelių pastangų“.


Dalis parlamentarų kreipiasi į LR KT, kad šis panaikintų tiesioginius merų rinkimus. Esą, merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai, nors ji nieko apie tai nekalba.   Toliau, Konstitucinio teismo pirmininkas D. Žalimas aktyviai propaguoja mintį, kad Seimo narių rinkimas vienmandatėse apygardose, esą, prieštarauja Konstitucijai.


Vakaruose politikai ir apžvalgininkai skiria vis daugiau dėmesio augantiems šeimos išlaikymo kaštams ir jų poveikiui sprendimui kurti šeimą bei susilaukti vaikų.  Diskusijos verda dėl vaiko pinigų dydžio, motinystės ar tėvystės išmokų mokėjimo trukmės, pirmojo būsto įsigijimo sąlygų, o kartais ir dėl dar įdomesnių dalykų.Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d


Tad pasižiūrėkime kuo jie skiriasi nuo propagandistų ir kodėl jie užsitarnavo - "naudingų idiotų" vardą.


Tragikomiška žinia atskriejo iš Italijos-Prancūzijos pasienio. Pasirodo, tenykštėje pabėgėlių stovykloje savanoriaujančią jauną moterėlę iš leftistų judėjimo „No borders“ iš dušo išvilko ir grupiniu būdu išžagino linksmas pabėgėlių iš Sudano kolektyvas. Ryte moterėlė norėjo pranešti apie nusikaltimą policijai, tačiau ją užsipuolė jos kolegos-kairuoliai. Kurie pradėjo jai priekaištauti, kad dėl tokių menkniekių, kaip grupinis išžaginimas per visus galus iš nežinia kuo užsikrėtusių Afrikos gyventojų, gali nukentėti visų pabėgėlių viešas įvaizdis.


Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.


Kyla daug klausimų: Kam vaikų teisių apsaugos specelistams reikalingas juodas juodais užtamsintais langais automobilis? Kodėl vaikų teisių apsaugos specelistai atvyksta iš anksto nepranešę atlikti "Buities tyrimo"?Lietuva mano, kad pavyks pasiekti tai, jog šalies teritorijoje nuolat bus amerikiečių kariuomenė, sakė šalies prezidentas Gitanas Nausėda spaudos konferencijoje. Amerikos bataliono atvykimas į Lietuvą Jis pabrėžė, kad Vilniaus siekis yra "visai realus", ir atkreipė dėmesį į Lenkijos patirtį.


Lietuvai nepavyks išvengti pabėgėlių, o jiems – Lietuvos. Į šalį plūstelės gal ir ne vienas tūkstantis jaunų vyrų musulmonų. Labiau nei lietuvių kalbos pamokų jiems reikės moterų ir vaikų. Ar mes pasirengę svetimos kultūros staigmenoms?


Mes nepakentėm melo, propagandos, dviveidystės ir šunuodegiavimo ir niekinom komformizmą. Šaunu ir normalu buvo neigti suaugusiųjų prisitaikėlišką gyvenimą, jų baimes ir principų neturėjimą, atsisakymą būti laisvais, bijoti savo nuomonės.


Установившейся на Корейском полуострове разрядке грозит скорое прекращение, отмечает эксперт РИСИ Роман Лобов. «Как заявил главный переговорщик КНДР, будущее моратория на ракетно-ядерные испытания зависит от действий Вашингтона. Дипломат попросту высказал то, что было на уме у части северокорейской элиты после провала февральских переговоров в Ханое. Впрочем, сейчас эту точку зрения считают нужным не озвучивать», – пояснил он. Главной проигравшей стороной от ухудшения ситуации на Корейском полуострове станет Республика Корея (РК).


Торговая война между США и Китаем усугубляется: теперь она перешла в валютную сферу, заметил эксперт РИСИ Вячеслав Холодков. Недавно Д.Трамп объявил КНР валютным манипулятором – то есть государством, которое использует регулирование курса валюты в целях поощрения своей внешней торговли. «Президент сделал это заявление на основании распоряжения министерства торговли США, которое и внесло Поднебесную в список валютных манипуляторов. Это означает, что следует ожидать новых ограничений в торговле с Китаем.Prieš kelias dienas pranešta, kad Švedijoje 20-metis atbėgėlis iš Afganistano nužudė 69 metų „mamytę“, savo mokytoją ir sugulovę. Nelegalas afganas į Švediją atvyko 2015 metais. Jam tuomet buvo 16 metų. Valstybės prieglobsčio jis negavo, bet buvo priglaustas „mamytės“.


Lietuvoje nuskambėjo naujienos dėl vargingiau gyvenančius žmones neteisingai nuskriaudžiančių naujų taršos ir nekilnojimo turto mokesčių. Pasirašiau peticiją prieš taršos mokesčio įvedimą (ji sulaukė jau apie 60 tūkstančių parašų) ir Seime balsuosiu PRIEŠ.


Gerbiamiems žiūrovams pristatau PASKUTINIUS atsakymus į rugsėjo mėnesį užduotus klausimus.


Tarptautinė organizacija C-FAM perspėja: Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja naująja sutartimi gali panaikinti šiuo metu tarptautinėje teisėje galiojantį lyties kaip „vyro ar moters“ apibrėžimą ir pritarti lyties kaip „socialiai sukonstruotos“ apibrėžimui. Naujasis apibrėžimas atvertų duris daugiau nei šimtui „lyčių“, kurias būtų privaloma pripažinti teisiškai.


Dabar atėjo hipsteriniai pederastiniai laikai.Prezidentas turi pažadėt,kad kiekvienas kačiukas ir šuniukas turės nemokamą valstybės finansuojamą šeimos gydytoją kuris jį nukreips pas atitinkamą specialistą.Kandidatas turi būti pasiruošęs lipt į medį ir išgelbėti nuo katino paukščiuką.Vytautas Landsbergis iki šių dienų lieka vienu iš įtakingiausių šiuolaikinės Lietuvos žmonių. Pagyvenusio Lietuvos valstybingumo patriarcho įtakingumą priimta aiškinti Landsbergio moraliniu autoritetu ir jo dalyvavimu kovojant už Lietuvos nepriklausomybę, tačiau tikrosios „tautos tėvo“ galingumo priežastys daug klaikesnės. Buvęs Sąjūdžio lyderis sukaupė medžiagą, kompromituojančią pirmojo Lietuvos ešelono politikus, ir gali juos visus šantažuoti. Didelę paspirtį kaupiant kompromatus kelių kartų Landsbergių klanas įgijo darbuodamasis TSRS specialiųjų tarnybų labui


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.


Žmogus - tai būvalas. Jis kitąkart lyg buivolas niokoja baltą raskilėlę.


Если США нанесут удар по Сирии совместно с союзниками – Великобританией и Францией, то это решит для президента мирового гегемона задачу подрыва ядерной сделки с Ираном, считает эксперт РИСИ Владимир Фитин. «Фактически участие этих держав приведёт к тому, что Иран сочтёт их странами, разрушающими ядерное соглашение», – объяснил востоковед. При этом ситуация в Сирии, по сообщению аналитика, «развивается непредсказуемо и может привести к непоправимым последствиям как для региона, так и для мира в целом».


Mūsų kūrėjas yra tobulas, vadinasi ir jo kūriniai tobuli. Ir kiekvienas jo kūrinys turi ryšį su juo pačiu. Ne išimtis ir žmogus. Dievas žmogui kužda tyliai per jo paties sąžines balsą. Tačiau vis daugiau žmonių dėl tam tikrų aplinkybių linkę jo negirdėti, jo neapmąstyti…Mūsų šalies dienraščiai bei įvairūs portalai yra neįtikėtini. Šiandienos 15 minučių naujiena irgi labai informatyvi, aktuali, tai pasakojimas apie tai, koks prezidentas Gitanas Nausėda yra nenaudėlis, ir atsisako keltis į rezervuarą, kuriame jo pirmtakė buvo netgi pertvėrusi gatvę.


Nepraėjo ir 100 prezidentavimo dienų, kai galutinai paaiškėjo, kad prezidentas Gitanas Nausėda yra nuoseklus kadenciją baigusios prezidentės, Rusijos Federacijos valstybės paslapties Dalios Grybauskaitės darbų tęsėjas. Lankydamasis Briuselyje šalies vadovas susitiko su NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu, su kuriuo aptarė Baltijos regiono saugumo situaciją ir iššūkius, tarptautinio saugumo ir gynybos klausimus.


Birželio 1. Siras papjovė kitą sirą Oldenburge. Birželio 2. Gyvenančių iš pašalpų (Herz IV) imigrantų ne europiečių skaičius Vokietijoje per metus padidėjo 124%. Iš jų sirai- 509,696; turkai-276,399; irakiečiai-110,529 ir Afganai-65,443. Birželio 3. Bavarijos vidaus reikalų ministras kviečia sekti nepilnamečius imigrantus dėl jų ryšių su islamo grupuotėmis.


Policijos pareigūnas nufilmavęs Emily Zamourka dainuojančią metro ariją iš itališkos operos, padarė neįtikėtiną paslaugą – benamė tapo žinoma visoje Amerikoje. Kažkas sukūrė jos paskyrą” go fund me”, su tikslu surinkti 65 000 dolerių būstui. Per 2 dienas žmonės suauokojo beveik 46 000 . https://www.gofundme.com/f/emily-zamourka-subway-opera-singer-in-la Svajonių šalyje rusė tapo bename, kai netikėtai susirgo, ir turėjo apmokėti labai daug medicinos sąskaitų, ir neišgalėjo. Tada ėmė groti gatvėje su smuiku.


Внутриполитический кризис в Грузии углубляется. Население устало от нынешней правящей коалиции «Грузинская мечта», пояснил эксперт РИСИ Владимир Евсеев. Обязательства, которые взяла на себя эта коалиция, выполнить невозможно. В связи с этим всё большую популярность приобретает другая партия – «Единое национальное движение» (ЕНС). «Именно эту партию возглавлял Саакашвили. И сейчас ЕНС очень хочет реванша, но на выборах получить эту власть она не может», – отметил политолог. Дело в том, что в Грузии кроме голосования по партийным спискам также в парламент избирают ещё и мажоритариев.Daugumai amerikasosų (amerikasosas - tai tas kuris šaukia Amerika-SOS, kada jį puola, pvz. - rusai) JAV  asocijuojasi su pirmaujančia hai-teko šalimi , informacinių technologijų šalimi, Holivudu, Silicio slėniu ir daug kuo kitų. Be abejo iš dalies taip ir yra. Bet kaip sakoma ir Saulė turi dėmių. O jau JAV-os...


По сообщениям разных информаторов, двух в Пентагоне, одного в ЦРУ, и одного из правящей черной аристократии, скоро ожидаются сразу нескольких ключевых финансовых событий, предположительно, 1 декабря.


Taigi, įrodžiau, kad JAV gali būti ne tik bloga bet ir gera.


Rašytoja Rūta Vanagaitė baigė rašyti naują knygą. Knyga apie Holokaustą. Tai vėl kelia aistras Lietuvoje. Kol kas tik lietuviškoje veidaknygėje Facebook. Po Virginijaus Savukyno LRT radijo laidos "Aktualijų studijoje" kalbintos Rūtos Vanagaitės sureagavo piknikų organizatorius ir žurnalistas Andrius Tapinas. Andrius Tapinas net tris kartus pasitikrino, ar čia tikrai nacionalinio transliuotojo laidos įrašas.


Rugsėjo 7 d., šeštadienį, 12-14 val. sąjunga „Vardan šeimos“ kviečia prisijungti prie tarptautinės protesto akcijos „STOP Barneverneto ideologijai“ nukreiptos prieš vaikų grobikus ir pardavinėtojus ir ketina surengti piketus prie Seimo, Prezidentūros, Vyriausybės ir Norvegijos ambasadų raginant stabdyti „Barnevernet“ ideologiją pasaulyje.Prieš kelioliką metų Kaune pasklido kalbos apie Kauno pilies restauravimą (atkūrimą). Visuomenei buvo pristatyti būsimosios Kauno pilies piešiniai, kuriuose ji atrodė tikroviškai, Kauno visuomenė džiaugsmingai sutiko šią žinią. Žodis „restauravimas“ tarptautinių žodžių žodyne aiškinamas, kaip „architektūros arba dailės kūrinio atnaujinimas, pirmykštės būklės atkūrimas“. Ir paprasti žmonės, ir specialistai šį žodį supranta kaip atstatymą, atgaminimą, atkūrimą, to, kas kažkada buvo, tačiau šiuo metu jau nėra: sugriuvo, sudegė, sunyko.


1922 metais vienoje iš Indo upės salų Pakistane archeologai aptiko po smėlio sluoksniu senovinio miesto griuvėsius. Vietovę pavadino Mohendžo Daru, kas vietine kalba reiškia "Mirusiųjų kalva". Manoma, kad miestas atsirado apie 2600 metais prieš mūsų erą ir egzistavo apie 900 metų. Tyrinėtojų nuomone, savo klestėjimo laikais jis buvo Indo slėnio civilizacijos centras ir vienas labiausiai išsivysčiusių Pietų Azijos miestų.


Vakcinos yra šiuolaikinės medicinos šundaktarystė, remiasi apgavikišku mokslu ir klaidinančia propaganda žiniasklaidoje. Masinės vakcinacijos programos ne tik neapsaugo gyventojų nuo infekcinių ligų, bet daugeliu atvejų pagreitina tymų plitimą. Jei vakcina gali paskleisti tą patį virusą, kurį ji siekia sunaikinti, tai vakcina ne tik neveiksminga, bet ji tampa biologinio terorizmo ginklu. Todėl viešoji priverstinio skiepijimo politika turėtų būti vertintina kaip biologinio terorizmo požymius atitinkanti politika.


Tautiškumas nėra pakankamai skatinamas Lietuvos švietimo institucijose, visuomenėje ir, apskritai, aplinkoje ir visoje Valstybėje. Tačiau tas tautiškumas yra tik paviršutinis, galima sakyti, dirbtinis ir netikras, be to, kad jis yra silpnas. Kodėl?


Portalas 20min.lt veiks ne tik tol, kol Lietuvoje bus blokuojama LDiena.lt. Nuo šiol tai bus tikra DVIGALVĖ KREMLIAUS HIDRA savo hibridinėmis atakomis grąsinanti Lietuvą užgrobusiai ORGANIZUOTAI VAGIŲ ir BANDITŲ GAUJAI, prisidengusiai trispalviu pseudopatriotizmu.Nors vakar per pasaulį nuvilnijo žinia, jog Ukrainos valdžia pagaliau viešai pripažino, jog jokios Rusijos armijos Ukrainoje nėra, tuo pačiu pripažindama, jog kariauja pati su savimi, Lietuvos vadukai nepasiduoda ir karą – akivaizdu, jog pilietinį – Ukrainoje įkvėpinėja toliau. Linas Linkevičius vakar dūsavo, “na kiek dar žmonių turės žūti, kad žmonės galėtų sakyti esu ukrainietis”. Linai Linkevičiau: remiantis tapatybės studijomis, tai tapatybė tvirtinama ne žudant kitus, o susivokiant kultūr


Наступление сирийской армии на город Хан-Шейхун – вынужденная мера, вызванная постоянными провокациями террористов из зоны деэскалации Идлиб, отмечает эксперт РИСИ Владимир Фитин . «Несмотря на договорённости, нападения террористов из Идлиба на части сирийской армии не прекращались. Кроме того, их дроны неоднократно атаковали базу российских ВКС в Хмеймиме. Это и подвигло Сирийскую арабскую армию начать наступательные действия», – пояснил востоковед. Он добавил, что наступление сирийской армии вызвало значительную озабоченность у Турции.


Diogenas sėdėjo savo statinėje ir šaukė „Katarsis, katarsis, katarsis…“, tuo be galo erzindamas atėniečius. Būtų labai neprošal, kad tas rėksnys pagaliau išlįstų iš savo sutrūnijusios statinės ir ateitų į Lietuvos seimą bei pradėtų ten šaukti tą savo katarsį.


Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?


Hipergloba – gėris ar blogis? Kaip neperlenkti lazdos, saugant vaiką nuo įvairiausių pavojų? Kur toji riba, už kurios rūpinimasis vaiku tampa žalingas? Pamąstymai apie tai – šiame tekste. __________ Hipergloba visada buvo mano silpnoji vieta. Prisiminiau vieną atvejį, kurio dėka atkreipiau dėmesį į šią problemą ir po kurio nutariau su ja padirbėti. Sūnus, sulaukęs maždaug 3-4 metukų, baisiai pamėgo balas, jos tapo tikra jo aistra. Pakako man tik sekundei užsižiopsoti, o jis jau turškiasi artimiausioje baloje.Tikriausiai, šioje koordinačių sistemoje ypatingas vaidmuo skirtas NATO rytiniam avangardui — Baltijos šalims, kurios gali būti paaukotos. Patikėkite, čia sąmokslo nėra nė kvapo — faktai yra akivaizdūs. Birželio mėnesį AKM diagnozuotas 165 gyvūnams Latvijoje, po to vien vienoje kiaulių fermoje, Akmenės rajone, teko nužudyti apie 20 tūkstančių gyvūnų. Nuostoliai yra milžiniški. Šiandien Lietuvos ūkininkams primygtinai siūloma atsisakyti kiaulininkystės, nes respublikos teritorijoje buvo užregistruotas 41 AKM protrūkis.


Neseniai neeiliniame ir uždarame Seimo Užsienio reikalų komiteto posėdyje Linkevičiui teko atsakinėti į konservatorių klausimus, kurie jiems iškilo po jo susitikimo su Baltarusijos užsienio reikalų ministru Vladimiru Makėjumi Niujorke. Opozicija įtaria, kad Lietuva gali atsisakyti vetuoti ES ir Baltarusijos partnerystės susitarimą dėl pastarosios vykdomų Astravo atominės elektrinės (AE) statybų. Taip pat Linkevičius kaltinamas tuo, kad blogai kūrė bendrą Europos frontą prieš tas statybas.


Naujas "Draugai ir ponai" laidų ciklas, apžvelgiantis kasdienines politines aktualijas Lietuvoje ir visame pasaulyje. Pokalbiuose  dr. Laurynas ir dr. Vaidas.


JAV vyriausybės analizės centras "RAND Corporation" paskelbė ataskaitą, kurioje pristatoma Rusijos "sutramdymo" Juodosios jūros regione strategija. Autoriai pažymi, kad neseniai Rusija "modernizavo savo Juodosios jūros laivyną ir padidino pajėgas šalies pietuose". Anot centro ekspertų, norint neutralizuoti Rusijos įtakos stiprėjimą regione, Bulgarijoje ir Rumunijoje būtina dislokuoti oro gynybos sistemas ir įrengti pakrančių raketų sistemas.


Antrojoje "Draugai ir Ponai" laidoje dr. Laurynas ir dr. Vaidas apkalbinėja poną Arvydą Juozaitį ir jį į Lietuvos (bei savo skęstančios partijos) gelbėtojus įrašiusius ponus iš "Tvarkos ir teisingumo".Laisvės premijos laureatės sesers Nijolės Sadūnaitės viešas klausimas Sausio 13-osios minėjime, ar gyva Garliavos mergaitė, šalies valdžią kaip reikiant išmušė iš vėžių. Daugiau nei po mėnesio Vyriausybė šį klausimą peradresavo Kriminalinės policijos biurui. Atsakymo į jį vis dar nėra, tačiau, kaip „Vakaro žinioms“ sakė pati sesuo N.Sadūnaitė, teisėsaugos represinis aparatas įjungtas su nauju pagreičiu.


Pamenat tamsius sovietinius laikus ir baisių komunistų valdomą LTV, kurios eteryje virte virė “Atgimimo bangos“ diskusijos apie šalies ateitį? Dabar niekas iš laisvų ir nepriklausomų politikų apie Lietuvą seniai nebediskutuoja – tik dėl naujų mokesčių, kurių iškilmingai žadėjo naujų nebūsiant. Dar nepaliaujamai tykšta kraujai ir snargliai besidaužant snukius dėl valdžios, o “nepriklausomas visuomeninis“ šoka ir dainuoja.


Viena nuoroda apie vaikystę sovietinėje Lietuvoje antra nuoroda apie pagalba Lietuvos vaikams iš Vokietijos 2016 metais. Ant smūgio radau- ieškojau Smetonos laikų filmo su basais vaikais ir ponais blizgančiais batais kailiniais ir papachomis.... Bet tiks ir su 2016m. Primenu- šiandien Kaunas yra didesnis už Paryžių. Netikit? Tada nustebsit....


Beje, "amžinoji studente'', ar jau sugebėjai baigti bent pirminius pradžiamokslius žurnalistikos mokslus? Atžagari nevykėlė. Nevykėlė visur - tiek karjeroje, tiek ir nesusiklosčiusiame asmeniniame gyvenime. Fė.


Smagu buvo stebėti, kaip Dalia Grybauskaitė savo p-rezidentavimo pabaigoje suskubo gerinti Lietuvos ir Lenkijos santykius, kuriuos, ji pati savo p-rezidentavimo pradžioje ir sugadino savo niekuo nepagrįstais pareiškimais Varšuvos  ir Lietuvos lenkų adresu, lenkų mokyklų likvidavimu ir draudimu rašyti Wilno regione lenkiškas pavardes.Vienas dalykas, kurio jie bijo labiau nei bet kas, yra rasinė sąmonė, nes jie žino savo istoriją, nes žino, kad tautinė ir rasinė ištikimybė kelia grėsmę jų planui sukurti aukščiausią daugiakultūrę konstrukciją - pasaulio vyriausybę. Dėl šios susuktos svajonės apie pasaulio viešpatavimą jie bando genocidą prieš mūsų žmones.


Kinijos mokslo duomenys, palyginti su baltaisiais, yra menki.Nepaisant milžiniško ir nuolatinio baltųjų technologijų perdavimo Kinijai nuo XX amžiaus vidurio, Kinija ir toliau atsilieka.Jei baltieji nori išlaikyti pramonę, kuri daro tautą klestinčią ir nepriklausomą, jų svarbiausias prioritetas turi būti užkirsti kelią tokiems „elitams“ bendradarbiauti su azijiečiais plėšiant baltųjų technologijų.


Viską diriguoja Europarlamentas. Ten turi dirbti rimti žmonės. O ne kokie guogos


Vienas iš represinių organų metodų yra įkaitų paėmimas. Žmogų paima įkaitu, t. y. įkiša į kalėjimą – ir laukia, kad jis neištvers ir „prisipažins“. Tada gal ir kardomąją priemonę sušvelnins, kalėjimą pakeis namų areštu. O kaip lengviausia paimti įkaitą? Pateikus jam labai sunkų įtarimą.


Ožys - provokatorius - specialiai apmokytas ožys, naudojamas skerdyklose, mėsos kombinatuose  ir KITUR.  Ožio pareigos apima avių bandos palydėjimas į skerdyklą, nors pats ožys išeina iš ten sveikutėlis, žinodamas paslėpto išėjimo vietą. Ožys - provokatorius nuramina bandą ir suteikia jai pasitikėjimo (rytdiena, gyvenimu kaip Švedijoje). Toks ožys turi oficialias pareigas mėsos kombinate, yra skiriamos lėšos jo išlaikymui (apsaugai).Palaikyk mus Feisbuke

Paveiksliukai


VideoOrai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis