LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Šiandien 18,40 Lietuvos laiku nusileidus iš Londono į Vilniaus oro uostą buvau sulaikytas.Dėl ko,kokie kaltinimai-nežinia ?


Ramūnas Karbauskis išsakė savo nuomonę apie "Grigeo" skandalą ir šios parazituojančios įmonės dangstytojus


Pas afrikiečius yra įprasta valgyti žmogiena , nes suvalgydamas žmogaus mėsos valgytojas įgyja stiprybės ,aukos protas jėga ir ištvermė pereina į valgytojo kūną bei protą .Siera Leonėje vaikai-kareiviai ėda žmonių širdis. Tai yra pašventimo ritualas priduodantis vyriškumo. „Pas Nigerijos mafiją ritualinė žmogėdrystė, tai ne išimtis, o taisyklė. Aukų kūnų sukapojimas ten nuolatinė praktika, kai kuriais atvejais ir suvalgymas kai kurių dalių“.


Aleksandras Lukašenka susitikime su Latvijos ministru pirmininku Krišjaniu Karinšuv pasiūlė rimtai išplėsti Baltarusijos ir Latvijos bendradarbiavimą.


Sausio 16 d. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karbolis susitiko su į Lietuvą atvykusiu JAV gynybos departamento sekretoriaus pavaduotoju gynybos strategijai, planams ir pajėgumams Victorino G. Mercado. Ministras pabrėžė, jog Lietuvos ir JAV bendradarbiavimas gynybos srityje dar niekada nebuvo toks intensyvus.Šaltinis: http://www.us666.ru/intervencyiindex2.htm „Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson) „Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway) Kad įtvirtintų ir išlaikytų savo „teisę“ eksploatuoti kitas tautas, Amerika reguliariai naudojo įvairias prievartos formas, ir pirmiausia – karinę. Štai žinomų ginkluotų intervencijų sąrašas.


Gali būti toks atvejis, kai tėvas nepaklusnų vaiką, o šiuo atveju mergaitę, tiesiog įsodino į automobilį.


Simbolių kova vyko ir virtualiojoje erdvėje. Buvęs užsienio reikalų ministras, buvęs Seimo narys, profesorius Povilas Gylys: "Manau, kad Lietuvoje daugiau nei ketvirtį amžiaus.vyksta daugumos nesuvokta naujausių laikų istorijos privatizacija. Tą privatizaciją, nusavinimą vykdo grupė dvariškių — ponų ir jų liokajų. Sausio 13- a irgi privatizuota. Ji priklauso ne visai Lietuvai, bet tik dvarui. Na, tiems su neužmirštuolėmis atlapuose".


Sausio 11 d. popietę Vilniuje, prie Lietuvos išdaviko ir Lietuvių Tautos išgamos Mindaugo paminklo, įvyko mitingas „Lietuvos Vėliavos neuždrausit!“. Mitinge pasisakė žydkrikščių-okupantų vyskupas Jonas Kauneckas, politikai Naglis Puteikis ir Arvydas Juozaitis, skambėjo signataro-grafomano eilės, buvo mojuojama buržuaziniais trikoliorais.


Taip pat tenka apgailestauti, kad Prezidentas mato ministro Narkevičiaus suvalgytus kotletus ir įdarbintus žmones, bet nemato didelės korupcijos.Vytautas Landsbergis iki šių dienų lieka vienu iš įtakingiausių šiuolaikinės Lietuvos žmonių. Pagyvenusio Lietuvos valstybingumo patriarcho įtaką priimta aiškinti Landsbergio moraliniu autoritetu ir jo dalyvavimu kovojant už Lietuvos nepriklausomybę, tačiau tikrosios „tautos tėvo“ galybės priežastys yra daug klaikesnės. Buvęs Sąjūdžio lyderis sukaupė medžiagą, kompromituojančią pirmojo Lietuvos ešelono politikus, ir gali juos visus šantažuoti. Didelę paspirtį kaupiant kompromatus kelių kartų Landsbergių klanas įgijo darbuodamasis TSRS specialiųjų tarnybų labui.


Tailande su šeima atostogaujanti Inga Stumbrienė randa laiko pasirūpinti ne tik savo kūnu: mums čia tikras rojus


1991 metų sausio naktimis entuziastai-revoliucionieriai prie laužų saugojo Lietuvos Aukščiausiąją Tarybą, o paskui tie, kurie laimingai gyveno TSRS laikais, uždėjo jiems naštą ant kupros. — Mariau, kaip ir visa Lietuva liūdi dėl Sausio 13-osios žuvusiųjų? — Aišku, man liūdna ir gaila, tačiau labiausiai mane liūdina tai, kad šviesios mintys, kurias puoselėjome tomis 1991-ųjų sausio naktimis, vėliau buvo išniekintos tų, kurie atėjo į valdžią.


Atostogomis besilepinanti Inga Stumbrienė įsiamžino su neįprastais salos gyventojais


Nešaudėm nei mes, nei mūsų seneliai žydų ar kitų Lietuvos žmonių. Atvirkščiai – dažnai stengdavomės padėti labiausiai likimo nuskriaustiesiems ir beteisiams. Be abejo, nusikaltėlių, recidyvistų, kolaborantų, kaip ir visose šalyse, taip ir Lietuvoje, būta. Jų nustatyta per kelis tūkstančius, jie nuteisti arba laukia savo teismo dienos.Nuo šiol papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūra bus integruota į Lietuvos nacionalinę sveikatos sistemą, bus aiškiai apibrėžtos sąvokos.


Jame nuo 2008 iki 2012 metų valdžioje buvusiems konservatoriams primenama "Snoro" banko byla, jie kviečiami į Niujorko teismą papasakoti, kaip 2011 metais...


Tauta, kuri žiūri į praeitį, bet nemato ateities, neišvengiamai ima regresuoti. Man regis, kad esame kaip tik tokia tauta – pompastiškai mininti, bet vargiai suprantanti, ką.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Kaip teigia Juozas Dapšauskas, galima tik stebėtis, kad politikai, kurie daugybę metų bičiuliavosi su „Grigeo“, dabar sugeba vaizduoti susirūpinusius, reikalaujančius net aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos atsistatydinimo, prisiėmimo atsakomybės... O iki tol, pasak J.Dapšausko, nevyriausybininkus vietos valdžia ignoravo ir laikė paranojikais, prisigalvojančiais neįtikinamų dalykų.Nuo pat nepriklausomybės atgavimo Lietuva prarado galimybę tapti tiltu tarp Rusijos ir Vakarų politikos srityje, interviu Sputnik Lietuva tvirtino politikos analitikas Aleksandras Nosovičius. Būtent todėl, pasak jo, kyla klausimas, kaip Lietuvos vadovybė ketina tai daryti ekonomikoje, atsižvelgiant į sugriautus santykius su partneriais Rytuose.


Kalbėkite jam apie tai, ką daryti. Iš tikrųjų tai labai paprasta. Smegenų kaktos srityje, vaizdžiai tariant, darbuojasi jūsų asmeninis vykdomasis direktorius, reguliuojantis begalę įvairių funkcijų. Jeigu jis dirba savo darbą normaliai, kaip priklauso, tada protas veikia kaip puikiai suderintas mechanizmas, kadangi įvairūs jo skyriai patiekia viską, ko jam reikia laiku ir reikiamais kiekiais. Bet jeigu jūsų direktorius netikėtai nusprendžia išeiti atostogų, darnus proto darbas tuojau pat sutrinka. Štai pavyzdys, kaip tai veikia.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt pranešė, kad „praraja Europos ambicijų ir realybės yra milžiniška“. Apie tai skelbiama publikacijoje „Jei NATO neliktų amerikiečių: tyrimas parodė, ko vertos Europos ambicijos – Lietuvai grėstų okupacija“. „JAV pasitraukia iš NATO, Europa lieka viena, o Rusija nieko nelaukia ir puola Lietuvą bei Lenkiją.


"Egzistuoja elektroninė siena — padedi pasą, jei turi ES pilietybę. Vartai atsidaro, skenuojamas veidas, jis (skenavimo aparats — Sputnki) užstrigo. Po tam tikro laiko atėjo sienos apsaugos pareigūnai, pakvietė mane parodyti savo daiktus, perkratė absoliučiai visus mano daiktus, keikvieną daiktą perdėliojo. Jie paprašė manęs parodyti viską, ką turiu piniginėje, nusiimti viršutinius drabužius. Tai buvo išsamus patikrinimas", — sakė žurnalistas.


Tai jau ima suvokti artimiausi V.Landsbergio bendražygiai, bendrininkai, kartu kūrę šitą proamerikietiškos landsberginės chuntos monstrą, NATO buferinę zoną agresijai prieš Rusiją, JAV ir Didžiosios Britanijos koloniją pavadinimu “nepriklausoma” LIetuva.Sąmokslo teorijos (pavyzdžiui, apie kino studijoje filmuotą išsilaipinimą mėnulyje arba Lietuvą užvaldžiusį pedofilų klaną) plinta, nepaisant to, kad dažnai nepateikia jokių įrodymų. Jų tyrinėtojai sako, kad sąmokslo teorijos išduoda atotrūkį ir nepasitikėjimą visuomenėje, o joms paneigti loginių argumentų nepakanka.


Sausio 14 d. Statistikos departamentas pranešė džiugią žinią – pirmą kartą po 28 metų pertraukos Lietuvos gyventojų skaičius per metus pagaliau didėjo. Išankstiniais duomenimis, šių metų sausio 1 dieną Lietuvoje gyveno 2 mln. 794,3 tūkst. nuolatinių gyventojų – tai yra net 145 žmonėmis daugiau negu prieš metus!


Amerikosai lazerinių ir hipergarsinių ginklų kūrimą pavertė tikra piar-kompanija, bandydami įrodyti, kad jie vėl yra visos planetos priekyje. O priekyje pasirodė esanti Rusija. Dabar Jungtinėms Valstijoms, kaip ir Alisai iš Stebuklų šalies, reikia iš visų jėgų, kad galėtų likti vietoje.


Europiečiai niekada nesitenkino tuo, ką jau išrado ar sukūrė, vis siekė daugiau. Tai lėmė didžiulę pažangą įvairiose gyvenimo srityse, tačiau eidama šiuo keliu žmonija priartėjo prie kritinės susinaikinimo ribos. Mintimis apie europietiško mąstymo kryptis, šiuolaikinės visuomenės problemas ir ateitį dalijasi Mykolo Romerio universiteto Humanitarinių mokslų instituto docentas filosofas dr. Povilas Aleksandravičius. – Nagrinėjote Europos mąstymo istoriją nuo senovės Graikijos laikų ir šių dienų, išskyrėte dvi pagrindines europietiško mąstymo kryptis – į plotį ir į gylį.


2050-aisiais pasaulio vandenyse plastiko bus daugiau nei žuvies, o sparčiai eikvojami natūralieji ištekliai yra riboti. Europos Sąjungos aplinkosaugos veiksmų plane yra aiškiai nurodyta, kad privalome gyventi atsižvelgdami į mūsų planetos galimybes. Nenuostabu, kad esama padėtis skatina naujų būdų paieškas tvarkytis su atliekomis, į tai dėmesį atkreipia ir mokslininkai, skelbia KTU.Isterijos formulė yra paprasta: žiauri fabula + padidintas spaudos dėmesys. O jei dar pridėsime politinę potekstę, tai jau visa drama, kurią bus galima kokią savaitę gromuluoti, renkant laikus bei klikus.


Ukrainoje balandžio 30 dieną prezidentu išriktas žydų tautybės atstovas Vladimiras Zelenskis, o nepraėjus nei mėnesiui, gegužės 29 dieną Latvijos prezidentu išrinktas žydas Egilas Levitas. Jo kandidatūrą per atvirą balsavimą parėmė 61 deputatas iš 100. Pergalei pakanka 51 balso. Egilas Levitas yra žydų tautybės, o jo pavardė sako, kad jis yra Levitų atstovas. Levitai Jaruzalės šventykloje buvo Koenų (žynių) padėjėjai. Tai labai kilmingi žydai. Aš manau, kad Lietuva padarė fatalinę klaidą rinkdama prezidentu Gitaną Nausėdą.


Po visą Europą nuskambėjo naujienos apie sausio 25-ą dieną Graikijoje vykusius parlamento rinkimus bei jų rezultatus ir sausio 26-ą dieną, šioje šalyje sudarytą koalicinę vyriausybę tarp save „kairiąja“ įvardijančios partijos „Syriza“ bei dešiniosios „tautinės“ partijos „ANEL“.


Naujo Sausio 13-osios „įbrendinimo“ akcija, prasidėjusi 2014-aisiais, nesibaigia. Jau teko rašyti, kad šios idėjos autorius – viešosios erdvės trolis Vaidas Saldžiūnas, įpiršęs tą ženklą su TS-LKD viršūnėlių parama bei pritarimu ir besididžiuojantis prieš visus, kad čia sprendžia jis, o ne kas nors kitas.


Dėkui visiems.Kadangi STT iš karto išplatino pranešimą, kad tai ne jie mane seka, policija atsakymų dar nepateikė.Pirmoji raudona linija tai, kad Rusija sugrąžinta į Europos Tarybos parlamentarų forumą. Dauguma Europos Tarybos parlamentarų už dialogą su Rusijos Federacija.


Per pastaruosius 20 metų Rusija, kuri kažkada buvo laikoma viena iš labiausiai geriančių šalių pasaulyje, padarė didelę pažangą kovoje su alkoholio vartojimu, dėl ko šalyje pastebimai padidėjo gyvenimo trukmė, rašo leidinys "Svenska Dagbladet".


Yra toks darbas – čiulpti valdžią turintiems. Būtent juo ir užsiima litvakas Ričardas Savukynas, tarnaujantis etatine prostitute ekskomuniaginiam Lietuvos saugumui ir draskantis maikę "informaciniame kare prieš Rusiją". Nieko nuostabaus, kad ir akivaizdų represoidinės "vakarietiškos" Lietuvos mentūros išpuolį prieš Lietuvos pilietę Astrą Genovaitę, pamosavusia valstybine vėliava viešoje vietoje, šitas prapagandonistas bando išvartyti savo apskabytųjų tautiečių naudai, viskuo apkaltindamas ... Kremlių.


Mus valdo informacija. Kas yra įkraunama į mūsų galvas - sąmonę ir pasąmonę, tuo pagrindu mes vėliau ir priimame savo sprendimus. Būtent nuo to priklauso, ne tik ko mes siekiame gyvenime, bet ir kokiais būdais. Informaciją, kuria mes programuojami, galima suskirstyti į kelias rūšis pagal pateikimo būdą (IPB): - tekstinė; - verbalinė; - vaizdinė; - garsinė; - mentalinė.


Metų pradžios "Raudonoji žvaigždė" - policijos pareigūnė Karina Antipova įkūnija viską, ko policijos sitemoje neturėtų būti: politikos, nelojalumo valstybei, nepagarbos jos simboliams, žmogaus teisių ir laisvių negerbimo bei nekompetencijos.Sausio 13-ąją Lietuvos Respublikos Generalinė Prokuratūra paskelbė svarbiausius 2019 m. Sausio 13-osios bylos įvykius: 2019 m. kovo 27 d. Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį Sausio 13-osios byloje: visi 67 kaltinamieji pripažinti kaltais ir nuteisti dėl jiems inkriminuotų nusikaltimų žmoniškumui ir karo nusikaltimų.


Kelis kartus per mėnesį, o kartais ir kas savaitę valstybinis transliuotojas centrinį dėmesį skiria Žmonių partijos vadovo žmonai, Lietuvos socialinių mokslų daktarei, edukologei, kontekstinio ugdymo pradininkei, konsultantei švietimo klausimais Lietuvoje, tarptautinių mokyklų tarybos švietimo vertintojai ir didžiausio ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo Baltijos šalyse „Vaikystės sodas“, Karalienės Mortos mokyklos bei „Six Senses“ International Preschool steigėji Austėjai Landsbergienei. Garsi moteris portalo lrt.


Sausio 3 d. apie 18 val. Vilniuje, ties Neries ir Vilnelės santaka, prie Taikomosios dailės muziejaus, keli patriotiškai nusiteikę piliečiai atėję pagerbti diplomato, Lietuvos aktyvistų fronto (LAF) įkūrėjo Kazio Škirpos, sulaukė netikėto policijos pareigūnų dėmesio. Net 3 policijos ekipažai ir Vilniaus viešos tvarkos tarnyba atskubėjo malšinti vos 4 žmonių, kurie tenorėjo uždegti žvakutes plk. K. Škirpai pagerbti, akcijos.


Lietuvos dailininkų sąjunga atsiliepdama į Europos Parlamento nario atvirai neo-fašistinių pažiūrų Petro Auštrevičiaus kvietimą surengti labdaringą aukcioną Ukrainai pakvietė visus dalyvauti šioje kilnioje misijoje – paremkime Ukrainą! Šio aukciono metu gautas pajamas numatyta skirti dėl „Rusijos agresijos nukentėjusių Ukrainos karių ar civilių galūnių amputavimo bei odos regeneravimo operacijoms, kurios galėtų būti atliktos kvalifikuotų Lietuvos specialistų.“


Kodėl neo-fašistinė Kijevo chunta tikisi JAV ir NATO šalių karinės pagalbos? Kodėl buvusi vieningi Ukraina byra į atskiras respublikas? Norint tai suprasti reikia žinoti šiuolaikinės Ukrainos istorinę genezę. Nors tarptautinis dėmesys nukreiptas į Ukrainą, tačiau mažai kas žino Ukrainos istoriją. Šiuolaikinę Ukrainos valstybę I-ojo Pasaulinio karo metu sukūrė Vokiečių generalinio štabo generolai, kad būtų susilpninta Rusijos imperija ir Rusijos caro galia. Iširus Tarybų Sąjungai Ukrainos valstMes – Vidinis TSRS Prediktorius, iš vienos pusės, ir iš kitos pusės – nacionalistai, visada linkę į nacizmą, ir internacionalistai, visada linkę į internacizmą, ir visų konfesijų fanatikai, visada linkę sunaikinti kitatikius, – dirbame skirtingus darbus. Šitie darbai tiek skiriasi, kad bendros gali būti tik gerų ketinimų deklaracijos, kurios vienok užpildomos skirtingomis prasmėmis.


Žiemos švenčių sezonas – kur tik pažiūrėsi, vis kas nors kalba apie „Kalėdų dvasią“ – štai ir S. Skvernelis su D. Grybauskaite vakar per televiziją postringavo apie tariamą solidarumą, užuojautą ir t. t. ir pan. Netrūksta ir „šventinių vakarienių“, kuriomis dosnieji ponai buržujai su kunigais taip labdaringai šelpia Lietuvos varguolius. Bet už pompastiškų žiemos švenčių blizgučių slypi gerokai niūresnė, kasdieniška krašto tikrovė. Nešventiška taip kalbėti? Galbūt ir taip – bet verčiau karti tiesa, nei saldus melas...


Lenkijos televizija Polsat pristato dokumentinį filmą apie Norvegijos vaikų teisių apsaugos sistemos Barnevernet vykdomus grubius žmogaus teisių pažeidimus ir šeimų ardymą, atiminėjant iš niekuo nekaltų tėvų jų vaikus. Dokumentiniame filme keliamas klausimas - kaip ir kodėl tokie protu nesuvokiami dalykai dedasi iš pirmo žvilgsnio klestinčioje XXI a. gerovės valstybėje?


Daugelis laisvųjų masonų ir visi kiti masonai į paveldą žvelgia labai rimtai. Ir labiausiai patyręs meistras Masonas, ir naujai įstojęs mokinys vertina pamokas ir žinias, kurios yra prieinamos kiekvienam studijuojančiam. Pagarba laisvam menui ir mokslui suteikia masonams unikalų požiūrį į pasaulio architektūrinius paminklus bei sveiką pagarbą matematiniams skaičiams ir raidėms.


Pirmoji nuotrauka niekur neskelbiama viešai, manau nerodant dvasininkų visuomeninę – patriotinę, tautinę veiklą, nuteikiant mintis, apie dvasininkų nesikišimą į politiką. Dvasininkai tikrai yra gobšūs tiesai, laisvei, oriam piliečių gyvenimui.Vokietijos kanclerė Angela Merkel ir vis labiau agresyvėjančios Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nusiteikę optimistiškai, kad „Nord Stream 2“ dujotiekis, nepaisant JAV sankcijų, bus užbaigtas. „JAV priemonės tik užtęs darbus iki metų pabaigos ar 2021-ųjų pradžios“, - pasakė V. Putinas šeštadienį bendroje spaudos konferencijoje Maskvoje, skelbia Rusijos žiniasklaida. A. Merkel dar kartą patvirtino, kad ji yra šio dujotiekio tiesimo šalininkė, nepaisant JAV ir kai kurių Rytų Europos, pirmiausia Lietuvos, prieštaravimo. „Todėl mes laikome projektą teisingu“, - pasakė A. Merkel.


LDiena.lt, 3min.lt, 20min.lt, 60min.lt, 15min.online, 15min.website, 15min.site ir kt. nuoširdžiai sveikinu visus globalius Lithujinus su ką tik sukakojusiu 2020-uoju žydkrikščių viešpačio Jėzusiuko pimpaliuko apipjaustymu!


šešiakampės Dovydo žvaigždės, žyminčios Lietuvos kariuomenės karinius laipsnius, dvylikos šešiakampių žvaigždžių ant ES vėliavos, simbolizuojančių ne ES valstybes, o 12 istorinių Izraelio žydų genčių ir pan. LRT darbuotojai jau kelios dienos „išpuošti“ masonų simboliu neužmirštuole. Sakoma, kad taip jie pažymi Sausio 13 aukas? Ne su trispalve, Vyčiu, Gedimino stulpais, bet su simboliu, galinčiu tiktai paniekinti Sausio 13 aukų prisiminimą.


II Vatikano susirinkime priimti atsinaujinimo nutarimai ir po jų ėjusi praktika atnešė Katalkų bažnyčiai pačių rimčiausių pasekmių. Svarbiausi rezultatai - religinis pliuralizmas ir tolerancija atvedė prie to, kad katalikiškoji doktrina ėmė įgauti vis neapibrėžtesnį turinį, o tarp katalikų ėmė plisti religinis indiferentizmas.


VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Baltijos šalių karinis personalas buvo vienoje iš JAV karinių bazių Irake, kurios buvo apšaudytos raketomis iš Irano. Dabar Lietuvos, Latvijos ir Estijos valdžia ramina gyventojus, kad nė vienas jų tautietis nebuvo sužeistas, pasisako prieš savo kariuomenės išvedimą iš Vidurinių Rytų ir šiltai palaiko JAV politiką šiame regione.Filme panaudotos tikros, gyvos istorijos, jau įvykusios ar dabar, realiu laiku vykstančios, kurių gydytojai nepripažįsta ir vadina tai "SUTAPIMU".


Установившейся на Корейском полуострове разрядке грозит скорое прекращение, отмечает эксперт РИСИ Роман Лобов. «Как заявил главный переговорщик КНДР, будущее моратория на ракетно-ядерные испытания зависит от действий Вашингтона. Дипломат попросту высказал то, что было на уме у части северокорейской элиты после провала февральских переговоров в Ханое. Впрочем, сейчас эту точку зрения считают нужным не озвучивать», – пояснил он. Главной проигравшей стороной от ухудшения ситуации на Корейском полуострове станет Республика Корея (РК).


Sausio 13 didvyrių atminimas vėl niekinamas su masonų simbolika. Kiek kabėta, kad šis visame pasaulyje žinomas masonų simbolis yra pats šlykščiausias pasityčiojimas iš mūsų tautos didvyrių, sudėjusių galvas už Lietuvos nepriklausomybę, bet šiais metais ir vėl masonai ir jų agentūra, televizijose dirbantys jų pastumdėliai, KGB-isto „dėdulės“ ir jo anūko klapčiukai, ar šiaip menko proto žmogeliai, vėl segi tą šetono tarnų simbolį.


Daug kas klausia: jei negražu save vadinti pagonimis, tai kaip tuomet vadintis tiems, kas linksta prie senosios protėvių pasaulėžiūros?


Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs dV.Jonika pervedė į Henriko Daktaro žmonos Ramutės sąskaitą Kauno banke.


Mieli tėveliai, žiūrėkite, kam kokią privačią informaciją teikiate, nes mes nežinome, kam ji galutiniame taške patenka ir kokiais tikslais renkama.


Galiu atversti dešimtis ar net  šimtus bylų, kur teismų nutartys sveiku protu nesuvokiamos. Beveik visos sukurptos  pagal vieną ir tą patį kurpalį. Teisieji neranda TIESOS, o nusikaltėliai bujoja.


Lietuva pati save pergudravo - apgautų kaimynų piktdžiugai. Visa epopėja su "Baltijos šalių energetine nepriklausomybe" yra ne kas kita kaip būdas gauti pinigų į vietos politikų kišenes.Lietuva juk su visais kaimynais sugadino santykius , ne su viena Latvija. Norom - nenorom atsidursi apgultos tvirtovės padėtyje, kada vienam kaimynui geležinkelį išardai, paspaudi kito tautiečius pas save, trečiam pradedi ruošti "spalvotas revoliucijas", ketvirtasis išvadinamas "teroristinė valstybe." Nėra nieko keisto tame, kad kaimynai atsisako turėti reikalą su tokia "miela" šalim ir jos "žavinga" politinę vadovybe.


Kyla daug klausimų: Kam vaikų teisių apsaugos specelistams reikalingas juodas juodais užtamsintais langais automobilis? Kodėl vaikų teisių apsaugos specelistai atvyksta iš anksto nepranešę atlikti "Buities tyrimo"?Neįmanoma būtų suskaičiuoti, kiek žmonių priešais sostinės Neries krantus yra prisipažinę mylį. Taip, kaip tai nuo 2004 m. daro „Meilės krantai“. Juos prieš gerą dešimtmetį miestui padovanojo dailininkas Gitenis Umbrasas, kaip meilės prisipažinimą savo miestui. Tiesa, šiandien ji virsta nelaimingos meilės istorija. Mat sostinės mero Remigijaus Šimašiaus Neries krantinės atnaujinimo planuose meilei vietos neliko.


Выборы в обе палаты парламента Польши привели к победе партии «Право и справедливость» (ПИС). Правящая партия довольна результатом. Она набрала 44% голосов, но задача получить не меньше половины голосов всех избирателей решена не была, отмечает эксперт РИСИ Оксана Петровская. «Более того, все оппозиционные партии в совокупности набрали больше голосов, чем сама ПИС. Это произвело удручающее впечатление на лидеров партии», – добавила она.


Politinės, religinės ir ekonominės sistemos gali būti sugriautos ir vėl iš naujo atkurtos. Išnykus rasei arba tautai, jos atkurti neįmanoma.


И, главное, как-то тихо это все происходит. Такое ощущение, что СМИ специально отвлекают народ различным информационным мусором, а вот то, что на северо-западных рубежах нашей страны происходит настоящий индустриальный бум — ни слова. На самом деле, всего в 30 километрах от Евросоюза, в Ленинградской области, строится абсолютно новый город — Усть-Луга.


Skaitytojas „Gedas“ atsiuntė komentarą spalio 25 d. “Šauksmo“ straipsniui „Vengrija reikalauja liautis kviesti migrantus“ ir supažindino mus su gydytojos iš Miuncheno „žinute siunčiama pasauliui“.Štai ši žinutė lietuviškai: „Moteris Gydytoja iš Miuncheno, Vokietijoje siunčia žinutę pasauliui. , , , , ,Įdomu, kodėl nėra naujienų pranešimuose apie tai, kas vyksta Vokietijoje ?? Kur yra CNN, CBS, NBC, ABC ir ttVakar pas mus ligoninėje buvo susitikimas apie tai, kokia yra nestabili situacija čia ir kitose Miuncheno ligoninėse.Naujamečiai tarybiniai atvirukai.


Pernai organų transplantacijos operacijų skaičius išaugo beveik 30%. Be to, žymiai padaugėjo donorų- altruistų, norinčių atiduoti, pavyzdžiui, inkstą, visiškai svetimo žmogaus gyvenimo išgelbėjimui, skaičius.


Parlamentarai atskleidė — kilo bėda, iš kur jos niekas nelaukė. Kol jie buvo užėmę rusų kalbos išstūmimu iš visų Estijos sričių, valė erdvę estų kalbos gyvenimui, nepastebėjo kitos problemos. Estų kalba, kaip turėtų būti, neskubėdama, ramiai ir oriai ketino užimti atitinkamą atlaisvintą vietą, o ten jau užimta. Sėdi ant kelmo — kalba angliškai. Tarptautinė kalba įsitvirtino universitetuose, įsiskverbė į paslaugų sektorių, užpildė veiklos sritis. Ir elgiasi dalykiškai, tarsi nekaltai: "pliz, ken ai help ju?". "Vi nid help", sako deputatai.


VILNIUS, sausio 12 — Sputnik. 2019 metais Kauno oro uostas užfiksavo aptarnautų keleivių skaičiaus rekordą — virš 1,16 mln. žmonių, tai yra 15 procentų daugiau nei 2018 metais, rašoma oro uosto spaudos tarnybos pranešime. Oro uosto istorijoje tai yra aukščiausias skaičius, neįskaitant 2017 metų, kai dėl Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos Kaunas tapo pagrindiniais šalies oro vartais.


Šioje koncepcijoje negyva yra viskas, rodikliai, priemonės, tikslai, negyva yra ir joje veikiantys subjektai. Kaip čia taip gali būti, paklausite? Kitaip ir būti negali tokioje sistemoje, skirtoje numirėliams ir numirėlių gamybai.Президент РФ Владимир Путин и председатель ЦК КПК КНР Си Цзиньпин объявили о запуске магистрального газопровода «Сила Сибири». «Это колоссальное сооружение, которого ждали многие годы. Трубопровод строился ускоренными темпами и был сдан даже на пару недель раньше намеченного срока.


Man teko garbė pažinti šį Žmogų ir jo dėka sužinojau, kad ilgus metus besitęsiantis mano šeimos kankinimas ir ilgus metus vykdomas susidorojimas


Žodis „vėžys“ yra pavadinimas ligos, kurios išgydymo būdo nei medicinai, nei biologams iki šiol nepavyksta rasti. Tik neseniai oficialus mokslas nustatė dvi vėžio pasireiškimo priežastis: 1. organizmo reakcija į vitamino B17 trūkumą organizme; 2. ypatingas organizmo imuninės sistemos nusilpimas, esant vitamino B17 deficitui.


Rytas Norvegijos kaime: 8:00 Nulipinau sniego senį. 8:10 Mano kaimynė feministė paklausė, kodėl aš nepadariau sniego bobos.


Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.Gal čia psichikos sutrikimas - Ingrida Šimonytė į rinkimus atsitempė svetimą mergaitę


Publikuodami didžiojo italų tautos sūnaus, Benito Amilkare Andrea Musolini, veikalą „Fašizmo doktrina“ Lietuvių kalba, mes tikimės savo Tautą supažindinti su pagrindinėmis italų fašizmo idėjomis, kurių didelė dalis iš esmės tinka ir būtų naudingos mūsų Tautai atgimti.


Lietuvos propagandistų nesėkmės Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime 2018. Diskusijoje „Ar Lietuvos žiniasklaidą puola tik troliai?“ II- dalis nuo 22 įrašo minutės ėLėRTė Mediatekoje. (atkreipkite dėmesį- 88 peržiūros per tris mėnesius)


Keturiolikmetė Stasė, dešimtmetė Anelė, keturiolikmetis Pranas, penkiametis Juozas, dvylikametis Vytautas ir septynmetis Vladas aukomis tapę vaikai.


Per pastaruosius penkerius metus samdomą darbą Lietuvoje dirbančių užsieniečių skaičius išaugo 18 proc., nuo 12,7 (2014 m.) iki 15 tūkst. (2018 m.). Beveik 7 tūkst. šių užsienio šalių piliečių samdomą darbą Lietuvoje dirbo tiek tiriamojo laikotarpio pradžioje, tiek pabaigoje. Tokie duomenys pateikiami Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA) parengtoje apžvalgoje „Žmogiškasis kapitalas Lietuvoje 2019. Kryptis – ateities darbo rinka“.Dovilė Šakalienė (g. 1978 m. birželio 1 d. Kaune) – visuomenės veikėja, 2016–2020 m. Seimo narė išrinkta su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.


Lietuvoje žinome frazę “mafijinė teisėsauga” . Na o kad vaikais prekiauja tikra mafija, daugelis nežino. Štai garsi Kauno istorija, kai pirmosios instancijos teismas atrado esminius įvaikinimo procedūros pažeidimus, ir įvaikinimo procesą nutraukė. Joks kitas teismas negalėjo atnaujinti įvaikinimo proceso, nes įstatymas yra griežtas,ir be to, atgal negalioja, neįrašė į įvaikinimo eiles ir neįrašė, atbuline tvarka nebeįrašysi.


Švėkšna, miestelis išgyvenęs kelis didžiulius gaisrus, žydų genocidą, kuomet trečdalis žydų, virš 500 žmonių buvo brutaliai nužudyti vokiečių ir vietinių švėkšniškių rankomis išgyvena skandalą po skandalo. 1992 metais Švėkšnos psichiatrinėje ligoninėje psichinis ligonis sušaudė du gydytojus. 2006 metais Švėkšną sukrėtė didžiulis gaisras, po kurio Lietuvos gyventojai padegėliams suaukojo beveik vieną milijoną litų. Kur tie pinigai dingo vienas Dievas težino.


Sekmadienį, tarptautinės dienos "Už taiką" Vilniuje buvo surengtos eilinės eitynės už Ukrainą. Kaip ir nieko įspūdingo. Eilinis Lietuvą užvaldžiusių JAV-ES-NATO okupantų, buržuazinių administratorių ir jos palaikytojų pasirodymas. Tačiau šios eitynės išsiskyrė savo „margumu“ ir „įvairove“. Mūsų redakcijos kuklia nuomone, pagal įvairovės kriterijus jos niekuom nenusileido 2013 metų liepos 27 d. žydrai-vaivorykštiniam žygiui Gedimino prospektu. Net visi Lietuvos žmogaus teisių gynimo institutai


Su nekantrumu laukiu, kada ponia prezidentė paskelbs mums, kiek gi iš tiesų Lietuvai kainuoja į šalį vežami pabėgėliai: jų būtų nuoma, sveikatos priežiūra, mokslas, teisinės paslaugos ir t.t. Aš laukiu, kada prezidentė mums paaiškins, kiek lietuvių turi dirbti ir mokėti mokesčius, kad išlaikyti iš Afrikos ir Azijos vežamą pabėgėlius?Ar Jus tenkina LRT televizijos žinių kokybė, pateikiamų nuomonių įvairovė, pasaulio įvykių apžvalgos išsamumas? Ar nė karto nejutote, kad reikšminga dalis LRT televizijos naujienų produkcijos kvepia konservatyvia propaganda? Ar manote, kad iš mokesčių mokėtojų pinigų pilnai išlaikomas visuomeninis transliuotojas gali sau leisti brukti į naujienas subjektyvius vertinimus ir kryptingai formuoti visuomenės nuomonę vien dešiniosios ideologinės srovės pagrindu? Jei nieko panašaus nejaučiate, tikriausiai Jums nėra prasmės skaityti toliau šį tekstą.


Tiems, kas stebisi surūdijusiais Vamzdžiais ir piktinasi betoninėmis "teletabių kalvomis" Lukiškėse, kuriuos, kaip "šiuolaikinį mianą" už valdiškus pinigus visuomenei bando iškišti aplink Šiuolaikinio meno centrą besibūriuojanti kiauliaakių mekomiano aferistų komanda, turiu pasakyti, kad mūsiškiai kultūros griovėjai dar nepasiekė Skandinavijos kolegų lygmens.


После военного переворота в Боливии США наметили себе очередную жертву. На очереди – Никарагуа, считает эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. Информационно-пропагандистская артподготовка США к массированной и многосторонней атаке против Никарагуа с целью свержения правительства уже началась. Экперт РИСИ отметил, что 25 ноября Постоянный совет Организации американских государств (ОАГ), которая действует в русле внешней политики США, заслушал доклад одной из своих «комиссий высшего уровня» о положении в Никарагуа.


Kvietimas filmuotis "legendiniame filme apie istorinį žygį Laisvės alėja, kai po Romo Kalantos susideginimo į gatves išėjo tūkstančiai kauniečių protestuoti prieš okupaciją." Deja, tai Lietuvos vyriausybės užsakytas propagandinis filmas, kuriuo bandoma užmaskuoti tarpukario Smetono režimo nusikaltimus, kuriuo bandoma užmaskuoti dabartinę Lietuvos neo-kolonizaciją.


Hipergloba – gėris ar blogis? Kaip neperlenkti lazdos, saugant vaiką nuo įvairiausių pavojų? Kur toji riba, už kurios rūpinimasis vaiku tampa žalingas? Pamąstymai apie tai – šiame tekste. __________ Hipergloba visada buvo mano silpnoji vieta. Prisiminiau vieną atvejį, kurio dėka atkreipiau dėmesį į šią problemą ir po kurio nutariau su ja padirbėti. Sūnus, sulaukęs maždaug 3-4 metukų, baisiai pamėgo balas, jos tapo tikra jo aistra. Pakako man tik sekundei užsižiopsoti, o jis jau turškiasi artimiausioje baloje.Neužmirštuolė – kukli, penkių žiedlapių, žydra, auganti bet kur, kur dirvožemis ne smėlis, kur drėgmės pakanka, auganti grupėmis gėlė. Jai sparnuotus žodžius skyrė Maironis: Tiek duota žiedeliams gražių pavardžių Iš margo gėlių sutvėrimo; O vis tik, man rodos, gražiausias iš jų Jo vardas: gėlė atminimo! Gėlę tarsi galėtume laikyti lietuviška, nes ji čia gerai tarpsta, ilgai žydi, nors spalva daugiau Europos Sąjungai ar slavams tinka. Jei jau neužmirštuolę norime pamerkti į vazą ar dovanoti, tai imame puokštę.


Net ir po mirties šis buvęs esesininkas Švarcas, vėliau persivadinęs į Džordžą Sorošą, kenks Europos tautoms. Šį antradienį „Wall Street Journal” pranešė, kad finansų spekuliantas Džordžas Sorošas į savo fondą „Open Society Foundations“ pervedė 18 milijardų eurų.  Dabar „Atviros visuomenės fondas“ tapo antru pagal dydį po Bilo ir Melindos Geitsų fondo (National Philanthropic Trust). Šiuo metu fondas valdo 41 milijardų dolerių.


Siaubas Vokietijos mieste Limburge toliau tęsiasi. Spalio 7 dieną šiame mieste įvyko islamo teroro aktas, kuomet siras su pagrobtu sunkvežimiu sužalojo septyniolika žmonių, o spalio 25 dieną šio mieste gatvėje kitas siras sukapojo žmoną kirviu, pjovė skerdiko peiliu, matant daugeliui liudininkų. Vidurdienį 34-metis siras atakavo savo 31- metę žmoną miesto centre su juodos spalvos Audi automobiliu, sunkiai ją sužeidė, o gulinčią ant šaligatvio ją kirviu sukapojo. Liudininkai matė pas jį „didelį peilį“. Policija vykdo tyrimą.


propatria.lt nuotr.Kreipimasis dėl pilietinio rinkiminio komiteto sudarymo. Istorinė šviesuomenės misija. Lietuvos valstybingumo tradicija byloja, kad sunkiausiais laikotarpiais Lietuvą turėjo gelbėti pati visuomenė. Pirmiausia – krašto inteligentija ir išsilavinusi, tautiškai ir valstybiškai susipratusi šalies šviesuomenė. Šių žmonių pastangomis ir jų begalinio ryžto bei pasiaukojimo dėka prasidėjo lietuvišką Lietuvą išgelbėjęs XIX a. tautinis atgimimas, leidęs 1918 m. sukurti nepriklausomą valstybę.


Šis mūsų valstybės veikėjas patyrė stulbinančią devalvaciją. Kaip kokia trečiarūšė Afrikos valiuta. Nobelio literatūros premijos laureatas Gabrielius Markesas 1975 parašė romaną „Patriarcho ruduo.“ Šis romanas pasakoja mums mitą apie valdovą, bet mitą ne kaip duotybę, o kaip mito kūrimo procesą. Ar ne tai vyko su Vytautu Landsbergiu? Mito kūrimo procesas „nulūžo“.  Jį "nulaužė" pats mito kūrėjas, pats „patriarchas“, be kieno nors pagalbos.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis