LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Mažai kas iš kasdieninių spaudos skaitytojų yra informuoti apie vieno iš lietuviškos žiniasklaidos kanalų - 15min savininkus. Taigi informuoju savo skaitytojus: 100% 15min akcijų priklauso didžiausiai Baltijos šalyse žiniasklaidos grupei „Postimees Grupp“. Vienintelė „Postimees Grupp“ akcininkė yra Estijos investicinė bendrovė „UP Invest“. Didysis „UP Invest“ akcininkas yra Estijos verslininkas Margus Linnamäe, kuriam priklauso 78% akcijų.


1945 m. gegužės 14 d. iš Simno rajono NKVD skyriaus viršininko gauti duomenys apie tai, kad Seminiškių miško rajone, 37 km į vakarus nuo Alytaus, 8 km į pietvakarius nuo Simno, slepiasi „miško brolių“ gauja, ginkluota rankiniais ir sunkiaisiais kulkosvaidžiais, automatais ir šautuvais. Ši gauja paskutinių 10 dienų laikotarpyje smulkiomis grupėmis iš 10-15 žmonių išeidavo iš miško ir užsiiminėdavo vietinių gyventojų plėšimu ir atskirų gyventojų išsivedimu į mišką...


Internacionaliniame NATO batalione Lietuvoje rastas koronaviruso COVID-19 židinys. Pasak kapitono Everto-Jano Danielso, nustatyta 20 infekcijos atvejų. Ši žinia dar kartą iškėlė klausimą dėl pandemijos  metu iš esmės jau žlugusių „Defender Europe 2020“ pratybų tikslingumo. Kiekviena nauja informacija apie „didžiausias NATO pratybas Europoje“ pasirodo esanti anekdotinė, tačiau Aljanso sekretoriatas ir Rytų Europos „fronto linijos“ šalys jas vis tiek ruošiasi pravesti, idant pademonstruotu savo ryžtingumą  Rusijai.


Lietuvoje koronaviruso padėtis kaista. Nustatytų atvejų skaičius nuolat auga. Vyriausybė ragina gyventojus būti sąmoningus ir izoliuotis. Tačiau, kaip visada, didelėje bandoje yra juodų avių. Šimtus lietuvių, kurie dėl didelių valdžios pastangų grįžo namo, dvi savaites turėjo karantinuotis gana civilizuotoje aplinkoje. Jie buvo apgyvendinti viešbučiuose su karštu maistu ir internetu. Tačiau daugeliui tai nepatiko.


Kovo 10 dieną buvo pranešta, kad Lietuva teiks paramą Graikijai kovojant su pabėgėlių humanitarine krize. Į Graikiją „numatyta siųsti materialinių išteklių atsargų (palapinių, lovų, miegmaišių, pagalvių ir avalynės), kurių bendra įsigijimo vertė – 79 639,39 euro, taip pat skirta 50 000 eurų finansinė parama iš Vyriausybės rezervo lėšų pabėgėlių humanitarinei krizei Graikijoje spręsti,“ - sakė premjeras Saulius Skvernelis. LRT.Keletas svarbių dalykų, kuriuos žinome iš sakralinių mokymų


Primename, kad Vilius Petkauskas apie "Būkime vieningi" ne kartą yra paskleidęs tikrovės neatitinkančios informacijos.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Tikrai geras filmas apie TIKRĄ mūsų šiandieninį gyvenimą, vieniems viskas - kitiems kas liko. Be jokių liberastinių pagrąžinimų, visokių paverkšlenimų apie demokratiją ir kažkokias teises.


COVID-19 pas valdžią pasireiškia visai kitaip, negu pas visus kitus normalius piliečius. Paveikta viruso, pradinėje ligos stadijoje, valdžia praranda adekvatumą. Ji ima neigti PSO pripažintas apsaugos priemones (pvz. kaukių ir ligos testavimo reikalingumą), piktybiškai jų neužsakinėja, nekaupia rezervo, ima lankytis didžiausio gyventojų susikaupimo vietose (krepšinio rungtynėse), ir net pati stengiasi organizuotis visokius masinius renginius (muges, eitynes, mitingus).Prezidentas Gitanas Nausėda kovo 27 d. vaizdo konferencijoje su Rukloje dislokuotos NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės vadovybe aptarė koronaviruso infekcijos (COVID-19) situaciją ir valdymo priemones. „Pandemija skaudžiai palietė Lietuvos visuomenę ir daugelį valstybės institucijų. Deja, ji neaplenkė ir Lietuvoje dislokuotų NATO priešakinių pajėgų karių. Noriu išreikšti jiems paramą ir paraginti išlaikyti kovinę dvasią“, - pasakė šalies vadovas. Prezidentas pabrėžė, kad tokio masto krizės sąlygomis itin svarbus yra kariuomenės pasirengimas ir parengties išlaikymas.


Dar nei vienoj valstybei afrikiniai "deimantai" nesukure geroves, o buvo tik siurbeles.


Rusijos kariškiai išsilaipina NATO „Praktika de Mare“ oro bazėje esančioje į pietus nuo Romos, suformuoja transporto kolonas ir keliauja į šiaurinę Italiją - koronaviruso epidemijos epicentrą. Radiacinės, cheminės ir biologinės saugos karinė (РХБЗ) vadovybė priešais televizijos kameras išskleidžia Apeninų pusiasalio žemėlapį ir numato gelbėjimo operacijos regioną. Sąjungininkus NATO bloke nuo to kas vyksta Italijoje ištiko paralyžius, labiau primenantis komą.


Mūsų kraštui nebaisios jokios krizės – nepriklausomas Žmonių (Landsbergių-Šimonytės) partijos portalas pranešė, kad „Lietuva krizės neatlaikyti negali“. Geradariai mūsų valdžiai skolins tiek milijardų, kiek tik reikės. „Nors kiekvieną karantino savaitę šalies ekonomika smunka po 0,5 proc. punkto, Lietuva krizės neatlaikyti negali, – tikina ekonomistai.


Daugelyje diskusijų ir pareiškimų popiežius Pranciškus išsakė pasipiktinimą europiečiais, mat pastarieji bijojo imigrantų. Kovo pradžioje Popiežius sugrįžo prie šios temos po „anti-imigrantų“ partijų sustiprėjimo per rinkimus Italijoje. Remiantis „Reuters“ ataskaita, „popiežius Pranciškus sekmadienį išreiškė susirūpinimą dėl nacionalinės politikos, kuri yra diktuojama baimės“.Savo ruožtu ir Lietuva padėjo šiai valstybei ankstyvoje koronaviruso protrūkio stadijoje, tačiau Nausėda ragina nepamiršti apie Kinijos žvalgybos užmačias. Pas savo darbdavį, Jo Ekscelenciją, susirinko Lietuvos žvalgybos institucijų vadovai. Ar pakviesti, ar patys įsiprašė — nepranešama. Vadovų kadencijos eina į pabaigą. Jo Ekscelencija kadenciją skaičiuoja dar tik antrą pusmetį. Prelegentai susirinko aptarti ne gerovės valstybės kūrimo reikalų.


Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras priėmė nutarimą ikiteisminio tyrimo metu paimtą didelį kiekį etilo alkoholio perduoti visuomenės reikmėms, pranešė prokuratūros spaudos tarnyba. Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centrui neatlygintinai perduota daugiau kaip 17 600 litrų etilo alkoholio dezinfekcijai ir sveikatos priežiūros reikmėms skirtų priemonių gamybai.


Kai Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos prezidentas Kim Jong Unas sužinojo, kad buvusi Lietuvos p-rezidentė Dalia Grybauskaitė tapo kovos su koronavirusu fondo vadove ir ėmė rinkti iš jos pačios valdymo metais nuskurdintų lietuvių pinigus savo fondui, kuri...


Kaip pati ponia prezidentė pareiškė, ji "pasirengusi kiek galėdama prisidėti sprendžiant iškilusias problemas savo žiniomis, patirtimi ir patarimais. Fondo taryba prižiūrės, kad sukauptos lėšos būtų naudojamos skaidriai ir efektyviai, kartu sprendžiant, kam labiausiai reikia pagalbos — medikams, mokytojams, vaikams, senjorams". Ir ilgai nedelsdama iškoneveikė savo pačios 2016 metais paskirtą sveikatas apsaugos ministrą Aurelijų Verygą.


Pateikiu žinomo Rusijos finansisto prof.Valentino Katasonovo straipsnio „Koronavirusas gimė ne Kinijoje, o galvose velnio apsėstų pinigų šeimininkų. Dokumentais patvirtinta teroristinė operacija „COVID-19“ vertimą. Pažymėsiu, kad šiuo metu turimi duomenys apie COVID-19 struktūrą neleidžia teigti, kad jis negalėjo būti „patobulintas“ laboratorijoje, tačiau, lygiai taip pat negalima atmesti, kad jo negalėjo sukonstruoti gamta, kurią intensyviai keičia žmogus.Kovo 10 dieną buvo pranešta, kad Lietuva teiks paramą Graikijai kovojant su pabėgėlių humanitarine krize. Į Graikiją „numatyta siųsti materialinių išteklių atsargų (palapinių, lovų, miegmaišių, pagalvių ir avalynės), kurių bendra įsigijimo vertė – 79 639,39 euro, taip pat skirta 50 000 eurų finansinė parama iš Vyriausybės rezervo lėšų pabėgėlių humanitarinei krizei Graikijoje spręsti,“ - sakė premjeras Saulius Skvernelis. LRT.


Vyriausybės kanceliarija Ministro Pirmininko pavedimu įpareigojo  Kultūros misteriją (o prireikus kartu su suinteresuotomis institucijomis) išnagrinėti Nacionalinės vartotojų konfederacijos, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos ir kitų visuomeninių organizacijų pareiškimą „Dėl konstitucinio šalies valdymo“ (2020 m. kovo 24 d.).


Naujasis Lietuvos Fiureris Saulius Skvernelis pasirinko grįžtančius į tėvynę lietuvius atpirkimo ožiais už savo nusikaltimus ir, naudodamasis savo išskirtine padėtimi, kursto jiems neapykantą Hitlerio žodžiais.


Italijos Lombardijos gubernatorius Attilio Fontana išvadino šakalais tuos, kurie rėkia, kad Rusijos pagalba Italijai yra bevertė Lietuvos žiniasklaida pasigavo propagandinį itališką straipsnį: „80 …


Положение окончательно запутали снова русские, сначала модернизировавшие зенитно-ракетные комплексы С-300, а потом выкатившие систему С-400 «Триумф». Почти на пальцах пояснив, что в бою самолеты именно с самолетами сталкиваться станут куда реже, чем с зенитно-ракетными комплексами при прорыве к цели. И с этим делом у ВВС Альянса теперь возникли практически непреодолимые трудности.США пришли хорошенько пограбить Сирию, что, собственно говоря, и делают. Я уже не говорю, что американцы вошли в САР с грубейшим нарушением норм, которые диктует Совбез ООН. Без разрешения законного правительства Сирии они не имеют права присутствовать в республике, что зафиксировано, кстати, и в сочинском меморандуме, который подписали Владимир Путин и Реджеп Тайип Эрдоган.


Pranešu, kad šiandien ryte Feisbukas pradėjo cenzūruoti remiančius A. Verygą. Žinau tris kolegas, kuriems FB atsiuntė pranešimus, kad jie ką tai ne taip padarė (visiems skirtingi, tačiau dviem priekaištai susiję su pasisakymais dėl Verygos).  Primenu, kad šiuo metu vykdomas kuoktservatorių perversmas nuversti Verygą, taip pat kad FB cenzūrą pas mus vykdo filadelfijai iš laikraščio 15 min. Rekomendacija - atsisakykite cenzūruotis. Paramą A.Verygai reikšti dar aktyviau.


Anot Italijos sveikatos ministerijos tyrimo, 99% mirusių nuo koronos viruso sirgo gretutinėmis ligomis. Ištyrus 355 mirusiųjų pacientų klinikinius atvejus, buvo pastebėta, jog vos 0,8% pacientų nesirgo jokia lėtine liga. Beveik pusė visų mirusių - 48,5 procento - prieš užsikrėsdami Covid-19 virusu jau sirgo 3 ar daugiau lėtinėmis ligomis. 25,6 procento pacientų sirgo dvejomis gretutinėmis ligomis, o 25,1 procentų pacientų buvo diagnozuota viena lėtinė liga.


Kovo 26 d. Prancūzijos baudžiamasis tribunolas išdavė leidimą patraukti baudžiamojon atsakomybėn nepriklausomo Žmonių partijos portalo redaktorę Rasą Lukaitytę-Vranauskienę. „Ji kaltinama tuo, kad 2020 m. kovo 23 d. viešai, dėl rasinės ir religinės neapykantos apšmeižė advokatą prof. dr. Stanislovą Tomą, pareikšdama, kad jis neva ne advokatas, ne profesorius, ne daktaras ir „vandalas“. Ji kaltinama ir tuo, kad pavadino fašistų karo nusikaltėlio J. Noreikos memorialinę lentą „kultūros vertybe“, - sakoma S. Tomo pranešime visuomenei. Baudžiamojo tribunolo posėdis įvyks birželio 8 d. R.


Matydami, kad komunistinė Kinija, siekdama savo ilgalaikių nacionalinių interesų Lietuvoje įgyvendinimo, siunčia savo paramą Lietuvai.Tačiau finansų ministras ir prezidentas priešinasi griežtoms reguliavimo priemonėms, kurios labiau primena "karo komunizmo", o ne "išsivysčiusio kapitalizmo" laikus. Taigi, valstybės vadovas ir Finansų ministerija stumia žmones į naują panikos raundą ir verčia pirkti produktus ateičiai.


Ar teko girdėti, kad demokratas Barakas Obama kada nors viešai kritikuotų dabartinį JAV prezidentą, respublikoną Donaldą Trampą? O gal buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas atkreipė dėmesį į Vladimiro Putino trūkumus? Ir pats Putinas niekada nekritikavo Boriso Jelcino ar Michailo Gorbačiovo. Buvę Lietuvos prezidentai Valdas Adamkus ir Rolandas Paksas laikosi etikos normų ir nekalba apie įpėdinius. Nors jie gali pasakyti daugybę dalykų.


Ar pajutote ore tvyrančią kumečių baimę prieš pono bizūną? Tai mūsų lietuviškos "laisvės" smaradas... Vagys ir išgamos, perversmo būdu užgrobę valdžią Lietuvoje, duoda IDIOTIŠKĄ VISOMIS PRASMĖMIS įsakymą UŽDARYTI 14-ai parų VISUS, iš užsienio į Lietuvą sugrįžusius žmones.


Psichoterapeutas M.G.Maksimalietis savo feisbuko puslapyje išplatino pranešimą apie planuojamus veiksmus prieš portalą 15min.lt


Lietuvos apeliacinio teismo (LAT) teisėjai Aloyzas Kruopis, Regina Pocienė ir Linas Šiukšta 2020 m, kovo 25 d. paliko man galioti tris kardomąsias priemones: 1) intensyvią priežiūrą, 2) 10 000 Eur užstatą, 3) dokumentų paėmimą. Nutartyje Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai nurodo: Argumentus dėl tariamai kitokios teismų praktikos kitose baudžiamosiose bylose sprendžiant kardomųjų priemonių klausimus kolegija atmeta. Pažymėtina, kad skunde nepaminėta apie jokią konkrečią galiojančią teismų praktiką taikant BPK normas, reguliuojančias kardomųjų priemonių taikymą.Vyriausybė suprasdama, kad dėl koronaviruso gali negauti visų jau paskirtų Lietuvos valdžiai pinigų, ėmė skubėti įsisavinti tai, kas dar įmanoma. „Europos Sąjungos fondų administravimo sistema, įgyvendindama Vyriausybės priimtą Ekonomikos skatinimo ir COVID-19 sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą (ESP), reaguodama į situaciją šalyje ir siekdama lankstumo, spartina investicijų pagal 2014-2020 m. ES investicijų veiksmų programą tempą“, - skelbiama Vyriausybės pranešime visuomenei „Spartinamas ES investicijų tempas Lietuvoje“. Tam tikslui Finansų ministras kovo 23 d.


Koronaviruso pandemijos sukeltas ekonomikos nuosmukis gali būti dar didesnis nei 2008 metų pasaulinė finansų krizė, pareiškė Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) vadovas Robertas Azevedas (Roberto Azevêdo), praneša RIA Novosti.  Anksčiau Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovė Kristalina Georgieva pareiškė, kad TVF šiemet prognozuoja pasaulio ekonomikos nuosmukį dėl koronaviruso, tokį pat ar net rimtesnį nei jis buvo 2008 metų finansinės krizės metu.


Sveiki, mielieji, kaip ir žadėjau, atsakau į Jūsų užduotus klausimus. Labai atsiprašau tų, į kurių klausimus neatsakiau. Tiesiog nesu kokia žvaigždė, kad viešai visiems pasakočiau apie savo asmenin…


Pernai organų transplantacijos operacijų skaičius išaugo beveik 30%. Be to, žymiai padaugėjo donorų- altruistų, norinčių atiduoti, pavyzdžiui, inkstą, visiškai svetimo žmogaus gyvenimo išgelbėjimui, skaičius.


Giriamasi, kad Lietuvoje yra virš 500 milijonierių. Bet juk jie pagal vienintelį man žinomą ekonomistą-mokslininką Karlą Marksą, kuris suformulavo pridėtinės vertės dėsnį, o mokslas, žinia, numato dėsnių buvimą, yra vampyrai, nes jų iš darbo žmonių išgertas kraujas ir materializuojasi į kapitalą, į tuos milijonus.Al-Hasake provincijos Hamu gyvenvietės gyventojai kartu su Sirijos kariuomene blokavo JAV karinės technikos koloną.


Virusas suveikė taip kaip ir reikėjo -  Vakarų politikai pademonstravo idiotišką užsidegimą kuo greičiau uždaryti visas sienas ir visas transporto arterijas BŪTENT TADA KADA TAI JAU NEBEGALĖJO NIEKO NULEMTI, VIRUSAS JAU BUVO VISUR. Kada tokios priemonės tik sunaikino ekonomiką ir gamybinius santykius.


Kodėl buvo sukelta žmonėms koronaviruso (COVID-19) grėsmė ir kas tuo pasinaudos – laikas ir būsimi įvykiai vėliau ar anksčiau tai parodys. Šiandien šią sukeltą grėsmę suvaldyti įmanoma tik, elgiantis pilietiškai ir atsakingai, besąlygiškai paklūstant ir vykdant Vyriausybės, savivaldybių vadovų ir medikų nurodymus. Tačiau, tikrai neprivalome demonstruoti „avinėlių tylėjimo“, kai matome smulkaus ir vidutinio verslo žlugdymą, darbo vietų naikinimą , tuo darant akivaizdžią žalą mūsų valstybės ekonomikai ir finansams. Kovo mėn. 14 d.


Kodėl taip absurdiškai nusišneka garsiausieji Lietuvos analitikai – Gitanas Nausėda ir Nerijus Mačiulis?


Po šiandien vykusio Lietuvos Respublikos Vyriausybės koronaviruso sukeltos situacijos valdymo komiteto pasitarimo, kuriame buvo aptarta parvykusių piliečių izoliacijos tvarka, buvo parengti  Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimai, kuriais keičiama neseniai įsigaliojusi ir daug priekaištų iš savivaldybių sulaukusi tvarka.Mes esame socialinės būtybės. Mums patinka susisiekti ir liesti bei būti šalia žmonių, ir mes turėjome pakeisti savo elgesį, kuris gali sukelti izoliacijos...


Fresh air, sunlight and improvised face masks seemed to work a century ago; and they might help us now. When new, virulent diseases emerge, such SARS and Covid-19, the race begins to find new vaccines and treatments for those affected. As the current crisis unfolds, governments are enforcing quarantine and isolation, and public gatherings are being discouraged.


Kol didžioji dauguma piliečių gyvena mirtinoje baimėje dėl viruso, kuris ir pagydomas, ir preventinamas, bei džiaugiasi griežtomis valstybės priimtomis priemonėmis, kaži ar bent mažytė jų pačių dalis pagalvoja, o kas toliau?


Su „auksinio milijardo“ schema, kokia ji buvo prieš 30 metų, jau baigta dėl baltosios rasės degradacijos. Taip mano istorikas ir socialinis filosofas Andrejus Fursovas. Ar turi įpėdinių neseniai miręs Rokfelerių klano patriarchas, už ką žiauriai baudžia jau trečią Kenedžių šeimos kartą ir dėl ko įtakingas žydų klanas investuoja į Hitlerio laikais populiarias eugeniką bei rasologiją?


Nuo balandžio 1 dienos dvi šalys, įtrauktos į OPEC kartelį, ir 11 valstybių, dalyvaujančių OPEC+ susitarime, galės padidinti naftos gavybą savo nuožiūra, remdamosi tik savo interesais. Tai reiškia, kad nuo kito mėnesio pradžios į pasaulio rinką pradės plūsti papildomi fiziniai naftos kiekiai ir tik po to mes galime suprasti, kokius sprendimus priėmė kuri šalis.Mes – Vidinis TSRS Prediktorius, iš vienos pusės, ir iš kitos pusės – nacionalistai, visada linkę į nacizmą, ir internacionalistai, visada linkę į internacizmą, ir visų konfesijų fanatikai, visada linkę sunaikinti kitatikius, – dirbame skirtingus darbus. Šitie darbai tiek skiriasi, kad bendros gali būti tik gerų ketinimų deklaracijos, kurios vienok užpildomos skirtingomis prasmėmis.


Rusijos galimybės "fizinei žvalgybai prieš Lietuvą" sumažėjo dėl koronaviruso protrūkio ir fizinių kontaktų apribojimo, sakė Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda bendrojoje nuotolinėje spaudos konferencijoje su Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovu Dariumi Jauniškiu. Jis pažymėjo, kad šalis pastebi "Rusijos žvalgybos institucijų suaktyvėjimą".


Cybercriminals are targeting the World Health Organization (WHO), at time the world is fighting against Coronavirus, and Covid-19. WHO Chief Information Security officer Flavio Aggio said the identity of the hackers was unclear and the effort was unsuccessful. But he warned that hacking attempts against the agency and its partners have soared as they battle to contain the coronavirus, which has killed more than 15,000 worldwide.


Dr. Richardas Chengas per savo „YouTube“ kanalą pasakoja apie koronaviruso gydymą vitaminu C Kinijoje. Jis pats yra tiesiogiai susijęs su šiuo gydymu, pats tame dalyvauja ir nėra mokslininkas teoretikas. Manome, kad šiuo metu tai yra labai svarbi detalė, nes gydytojas mato rezultatus tiesiogiai, o ne pateikia teorinius samprotavimus. Dr. Chengas buvo tas mokslininkas, kuris akcentavo dideles vitamino C dozes kaip galimų gydymo ir prevencijos priemonių dalį.


Infekcinių susirgimų skyriaus Sacco ligoninėje Milane vedėjas Massimo Galli pastebėjo, kad Covid-19 neveikia negroidinės rasės žmonių. Il Giornale cituoja daktarą Galli: „Žmonių kilusių iš Afrikos čia (ligoninėje) nėra“. Jis daro prielaidą, kad juodaodžiai neturi „įėjimo receptorių“ virusui. Tuo tarpu pas geltonodžius ir baltaodžius „durys virusui atidarytos“. „Tai hipotezė tolimesniam tyrimui“, pasakė virusologas.While the whole world increases their efforts to contain the coronavirus pandemic and minimize its impact on humans and on the economy, cyber criminals are showing their most inhumane face. The U.S. Department of Health and Human Services, which is at the forefront of the U.S. Administration efforts, has suffered from a DDoS attack


Jiems apgyvendinti buvo nuspręsta skirti patalpas didžiuliame "Litexpo" parodų centre sostinėje bei pertvarkyti sporto centrus ir stadionus visoje šalyje. Palikti karantino zonas bus griežtai draudžiama. Gresia baudžiamoji atsakomybė. — Linai, ar tavo dukrai su šeima pavyko grįžti iš Ispanijos, kur jie išvyko atostogauti prieš tris savaites? — Kaip tik poryt jie turėjo grįžti. Tačiau jų skrydis buvo atšauktas ir dabar jie bando grįžti namo sausuma — išsinuomotu automobiliu.


Kur mūsų partneriai - JAV? Užsidarė sienas ir pasiliko "ramybėje". Italijai į pagalbą skuba Rusija ir Kuba.


Jurbarko teismo teisėja Gražina Gudžiūnienė paleido į laisvą kikboksininką, kuris žiauriai sumušė ir mėgino išžaginti nepilnametę merginą.


Su tarptautinėmis finansinėmis institucijomis Lietuva jau turi sutarimų dėl milijardinių sumų skolinimuisi, pranešė Finansų ministras Vilius Šapoka. Pasak jo, tikimasi, kad didžiąsias sumas pavyks pasiskolinti už protingą kainą. Jis taip pat atskleidė, kad skolintis sekasi labai sėkmingai. „Turime labai aiškų planą ir aiškią taktiką – sekasi tikrai sėkmingai. Su tarptautinėmis finansinėmis institucijomis jau turime sutarimų dėl milijardinių sumų“, - apie Lietuvos sėkmę kovo 26 d. „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ pasakė ministras. Pasak V.Puota maro metu? Taip. Ar gali nors vienas pensininkas iš savo pensijos apsilankyti "Naručio" restorane? Gali, bet tai būtų tik keletą kartų.


Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.


В Иране встретили один из главных национальных праздников — Навруз — Новый год по иранскому солнечному календарю. Однако, по мнению эксперта РИСИ Марианны Бакониной, радость праздника была омрачена коронавирусом, сильно ударившему по стране, а также бесчеловечными и незаконными санкциями США, которые не остановил тот факт, что Иран ведет ожесточенную борьбу с новой болезнью.


Kokį pavojų Lietuvos "elitas" parsivežė iš Ukrainos į Lietuvą - skaitykite Rusijos dienraščio "KP.ru" publikacijoje: Профессор Игорь Гундаров, поставивший экс-президенту Украины Ющенко страшный диагноз, уверен: похожие симптомы начали появляться и у политиков других стран Имя доктора медицинских наук профессора Гундарова прогремело восемь лет назад, когда заведующий лабораторией государственного научно-исследовательского центра профилактической медицины Минздрава России поставил диагноз президен


1. Kinija veiksmingai pasirengė naujos kartos karui - biologiniam karui. Jie pravedė pratybas ir parodė pasauliui ne tik aukštą meistriškumo lygį bet ir tai, kad biologinis karas neveiksmingas Kinijos atžvilgiu. 2. Atliko žmonių surašymą. Greitai ir efektyviai. 3. Sustiprino skaitmeninę diktatūrą. Įvedė socialinių tinklų ir kitų ryšių kontrolę.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Blogiausia – supuvusi dvasia. O kai supuvusi dvasia gyvena supuvusiame kūne – kas begali būti šlykščiau!? Ypač visą šitą išsigimimą, šitą seną reptiliją, bjauru matyti patriotams, buvusiems sąjūdiečiams. Gal ir ne visiems, žmonės labai skiriasi savo smegenų struktūra, todėl skirtingai mato ir vertina supantį pasaulį. Man tai matyti labai šlykštu. Ypač, kad reptilija valkioja „sąjūdžio“ vardą.


В этом видео наш соотечественник делится информацией как обстоят дела с эпидемией коронавируса в Европе, какие последствия на данном этапе, кто заболевает и какие средства защиты применяют в клинике. Напоминаю. что это личное мнение. за оскорбления буду банить в комментах. Март Европа 2020


Garsioji "verslininkė" Ieva Jurevičienė su vyru Airidu Jurevičiumi sugrįžo į "verslą" su trenksmu. Gudriai žaidžia per banko sąskaitas, mėto pėdas, prisidengia įvairiais kitais vardais (neretai išgalvotais), nemoka mokesčių ir toliau lobsta kitų žmonių sąskaitą ! Kuo ji tokia ypatinga, kad lieka nenubausta?!


| 1970-01-01 | Lietuva | |Koronavirusas pasirodė esąs neeiliniu globalizacijos išbandymu. Būtiniausioms tiekimo grandinėms trūkinėjant, tautoms kaupiant medicinines priemones ir skubant riboti keliones, ši krizė verčia pervertinti globalią tarpusavio priklausomybės ekonomiką. Globalizacija ne tik įgalino staigią ligos sklaidą, bet ir paskatino įmonių ir tautų tarpusavio priklausomybes, darančias jas pažeidžiamomis netikėtam sukrėtimui.


Reikia atkreipti dėmesį į konceptualų lansbergizmo plėtojimą — perrašinėti istorinius įvykius taip, kaip jam labiau patinka. Landsbergio bendraminčiai jo perrašinėjimus įtvirtino įstatymais.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Delfį ignoruoju, kaip itin žemos moralės neįtikėtinai intensyvios dezinformacijos ruporą. Tačiau… Kai buvęs CŽV struktūrų, melo ir dezinformacijos ruporų, JAV neokolonijinės ekspansijos nešvarių įrankių, radijų “(Ne) Laisvė)”, “(Ne)Laisvės balsas”, “Amerikos (nusikaltėlių) balsas “korespondentas”, etatinis CŽV šnipų darbuotojas Kęstutis Girniusm ima kalbėti tiesą, sutikite – tai neįtikėtina!!!Paulius Gritėnas: „Paaugliai dažniausiai apie lytiškumą kalbasi su savo bendraamžiais, patys jie neinicijuoja pokalbio nei su tėvais, nei su kitais suaugusiais. Dauguma paauglių informacijos ieškosi internete, ar facebook Valstybinis Tautos Frontas kuris pasiulys Arklių porno Rašysiu ir kritikuosiu tol, kol mūsų švietimo sistema nesupras, kad lytiškumo ugdymo trūkumas vėliau lemia daug visuomenės problemų. Nuo vyrų depresijos ir savižudybių iki moterų diskriminacijos, nuo homoseksualų, translyčių asmenų įžeidinėjimo iki neplanuoto nėštumo sujauktų gyvenimų.


Spammers are using the Coronavirus outbreak to spread malware via emails claiming to be “Offer information on how to defend against the real-world virus”, according to Bleeping Computer, which attributed the campaign to Emotet. Cybercriminals are taking advantage of global fears surrounding the deadly Coronavirus by sending out malware-laden emails supposedly offering guidance.


Lietuvoje rengiamasi įdiegti 5G ryšius. Daug rašoma, kad jie daug kartų paspartins informacijos perdavimą, priėmimą ir įrašymą, padės kurti daiktų internetą, labai pasitarnaus verslui ir žmonėms. Tai pusiau tiesa. Verslui pasitarnaus, o žmonėms? Nutylima, kad 5G ryšiai dėl didesnio mikrobangų dažnio, o tuo pačiu didesnio jų kryptingumo ir didesnės aplinkos objektų (medžių, namų ir t. t.)  sugerties turės naudoti daug daugiau mikrobangas spinduliuojančių antenų.


"Aš gyvenu netoli Pratica di Mare oro uosto ir šiąnakt negalėjau užmigti dėl lėktuvų triukšmo. Bet tas netikėtas triukšmas buvo toks mielas ir ilgai lauktas “; „Tikrus draugus pažinsi bėdoje“; „Ačiū už dosnią pagalbą, už viską, ką darote mūsų šalies labui“; „Ačiū brangioji Rusija, jaučiame jūsų artumą, to nepamiršime“; „Aš esu kuklus žmogus, jau praradęs viltį. Bet šią naktį aš ją vėl atgavau. Dabar mes žinome, kad esame ne vieni “.


Pilietinis karas Sirijoje prasidėjo 2011 metais, o 2015 metų rugsėjo mėnesį, po eilinio Izraelio premjero Benjamino Netanyahu vizito į Maskvą, Rusija įvedė savo kariuomenę į Siriją. Rusijos visuomenei buvo aiškinama, kad Rusija Sirijoje kovoja su tarptautiniu terorizmu, o kovoti su teroristais, Putino žodžiais, reikia kuo toliau nuo savo teritorijos. Žinomo Rusijos-Izraelio žurnalisto Izraelio Šamiro nuomone, Rusijos funkcija Sirijoje – saugoti Izraelį.Kas gi ta „Kakė Makė“? Ką reiškia pats žodis Kakė, Kaku? Kaku tai išmata, pvz: Mama padariau kaku. Makė tai žargoniškai vadinamas vyriškas organas pvz: Nerodyk makos, o varna nuneš. Taigi kalba eina apie šiuolaikinius vaikiškus personažus kurie panašūs tiesiog į iškrypėlius, nes Kakės (šūdės) Makės (vyriškos varpos) personažė atrodo visiškai neproporcinga ir iškreipta pvz: Kaklas daug kartų mažesnis už galvą, kakta kaip neišsivysčiusio vaiko, akys neproporcingai nutolusios viena nuo kitos...


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Lietuvė Danutė Stanilienė tapo pirmuoju Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungos pilnu Šlovės ordino kavalieriumi - tai yra buvo apdovanota visais trimis Šlovės ordinais: 3-iojo, 2-ojo ir 1-ojo laipsnio .


Iš ciklo „Rinkimams artėjant“ Iškilmingai atidaromas ralis, galingai gaudžia tribūnos, paleidžiamas himnas. Prie starto eilėn rikiuojasi futuristinių formų džipai, nupirkti ir patobulinti už iš publikos surinktus pinigus. Tai pačių organizatorių komandos, štai prie jų eina organizatorių paskirti teisėjai, visi šypsosi ir spaudžia rankas.


| 1970-01-01 | Lietuva | |Daugelis jau skaitė Delfyje vakarykštę istoriją apie tai, kad Rukloje dislokuotame NATO priešakinių pajėgų batalione tarnavęs karys iš Vokietijos sulaukė didelių nemalonumų. Dėl to, kad homoseksualiam kauniečiui, kuris prie jo seksualiai priekabiavo ir prisitrynęs naktiniame klube grabaliojo intymias vietas, kumščiu vieną kartą sudavė į veidą ir sulaužė nosį, ne tik buvo išsiųstas iš Lietuvos, bet ir patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Tas juokingai rūstus teisingumas, kai sunkiais nusikaltimais kaltinamieji gyvena laisvai, o juokingai mažais – varžomi apykojėmis, užstatais ir reikalavimais būti namuose nakties metu. Vasario 14 d. kreipiausi į Panevėžio apygardos teismą prašydama panaikinti visas man taikomas kardomąsias priemones. Šiandien Panevėžio apygardos teismas konstatavo, kad visos N. Venckienei paskirtos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra, 10 tūkst.


"Novatek" ir "Gazprombank" "Kriogaz-Vysock" gamyklos pirmaisiais veiklos metais pagamino daugiau kaip 400 tūkst. tonų suskystintų gamtinių dujų, pranešama 2019 metų finansinių rezultatų publikacijoje pagal TFAS. 2019 metais "Kriogaz-Vysock" pagamino 0,4 mln. tonų SGD, kurios buvo parduotos Šiaurės Vakarų Europos ir Baltijos regiono rinkose. "Novatek" priklauso 51 proc. gamyklos aktyvų, o "Gazprombank" — 48,9 proc.


Verygos vietoje aš jau ne tik atsistatydinčiau, bet ir nusišaučiau.Užvakar paskambino kaimynai.Sako Kristinėle eik žiūrėt savo buto,nes ten jau antra para baliavojama geriama.Butą vos prieš mėnesį išnuomavau tokiam Donaldui Šarmanauskui prisistatančiam advokatu.Atvykau į butą,prieš tai užėjau pas kaimynę Godą Ferencienę,buvusio sovietinių laikų ministro Algirdo Ferenco našlę,ji pasiūlė pasiimti fotoaparatą,dėl visa ko.


Mes visi žinome nepaneigiamą ir tūkstantį kartų Lietuvos, NATO ir viso demokratinio pasaulio ekspertų patvirtintą faktą, kad RUSAI PULS ir OKUPUOS LIETUVĄ. Klausimai yra tik du: KADA ir KAIP?


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Last year a mysterious shipment was caught smuggling Coronavirus from Canada. It was traced to Chinese agents working at a Canadian lab. Subsequent investigation by linked the agents to Chinese Biological Warfare Program from where the virus is suspected to have leaked causing the Wuhan Coronavirus outbreak.Europa jau turi bendros gedėjimo patirties, kaip ir po teroro aktų Paryžiuje: reikšti užuojautą žuvusiųjų giminėms, ES šalių vadovams susikabinti už rankų, dar kartą paskelbti kovą su terorizmu. Tačiau, kaip visada yra nutylimas Europos lyderių vaidmuo terorizmo rėmime, kuris Europai atrodė yra dar svetimas. ES užsienio reikalų vadovė Federica Mogerini per spaudos konferencija skirtą teroro išpuoliams nesusilaikė ir pravirko. Tačiau, ar šios tragedijos nebūtų neišvengta, jei nebūtų pačios Mogerini ir visos ES palaikoma Libijos ir Sirijos džihadistų rėmimo politika, kuri kirto Mogerini į nugarą, kad ši net pravirko?


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Tautos Didvyrio Kazio Škirpos gimimo metinės. Jas pažymėjo būrys Lietuvos patriotų, sukviestų mokytojos Astros Astrauskaitės (žiūr.video). K.Škirpa - mūsų Didvyris, mūsų tautos simbolis. Jo garbei buvo pavadinta alėja Vilniuje, greta Gedimino pilies bokšto, kuriame K.Škirpa iškėlė mūsų valstybės vėliavą.


Bild duomenimis, teroristui su automobiliu „Mercedes“ įvažiavus Volkmarsene (Hesenas) į karnavalo dalyvių minią buvo sužeista 30 žmonių. Kai kurie sunkios būklės. Tarp sužeistųjų daug vaikų. Policijos atstovas spaudai pranešė, kad automobilio vairuotojas buvo sulaikytas įvykio vietoje, ten buvo nukentėjusiems suteikta ir pirmoji pagalba. Jam 29 metai. Įvykio liudininkai pasakojo, kad ant žmonių buvo užvažiuota tyčia. 14:30 Mercedes-Kombi apvažiavo užtvaras ir, padidinęs greitį, rėžėsi į minią.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis