LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Šiandien 18,40 Lietuvos laiku nusileidus iš Londono į Vilniaus oro uostą buvau sulaikytas.Dėl ko,kokie kaltinimai-nežinia ?


Pas afrikiečius yra įprasta valgyti žmogiena , nes suvalgydamas žmogaus mėsos valgytojas įgyja stiprybės ,aukos protas jėga ir ištvermė pereina į valgytojo kūną bei protą .Siera Leonėje vaikai-kareiviai ėda žmonių širdis. Tai yra pašventimo ritualas priduodantis vyriškumo. „Pas Nigerijos mafiją ritualinė žmogėdrystė, tai ne išimtis, o taisyklė. Aukų kūnų sukapojimas ten nuolatinė praktika, kai kuriais atvejais ir suvalgymas kai kurių dalių“.


Ramūnas Karbauskis išsakė savo nuomonę apie "Grigeo" skandalą ir šios parazituojančios įmonės dangstytojus


Simbolių kova vyko ir virtualiojoje erdvėje. Buvęs užsienio reikalų ministras, buvęs Seimo narys, profesorius Povilas Gylys: "Manau, kad Lietuvoje daugiau nei ketvirtį amžiaus.vyksta daugumos nesuvokta naujausių laikų istorijos privatizacija. Tą privatizaciją, nusavinimą vykdo grupė dvariškių — ponų ir jų liokajų. Sausio 13- a irgi privatizuota. Ji priklauso ne visai Lietuvai, bet tik dvarui. Na, tiems su neužmirštuolėmis atlapuose".


Vytautas Landsbergis iki šių dienų lieka vienu iš įtakingiausių šiuolaikinės Lietuvos žmonių. Pagyvenusio Lietuvos valstybingumo patriarcho įtaką priimta aiškinti Landsbergio moraliniu autoritetu ir jo dalyvavimu kovojant už Lietuvos nepriklausomybę, tačiau tikrosios „tautos tėvo“ galybės priežastys yra daug klaikesnės. Buvęs Sąjūdžio lyderis sukaupė medžiagą, kompromituojančią pirmojo Lietuvos ešelono politikus, ir gali juos visus šantažuoti. Didelę paspirtį kaupiant kompromatus kelių kartų Landsbergių klanas įgijo darbuodamasis TSRS specialiųjų tarnybų labui.Sausio 11 d. popietę Vilniuje, prie Lietuvos išdaviko ir Lietuvių Tautos išgamos Mindaugo paminklo, įvyko mitingas „Lietuvos Vėliavos neuždrausit!“. Mitinge pasisakė žydkrikščių-okupantų vyskupas Jonas Kauneckas, politikai Naglis Puteikis ir Arvydas Juozaitis, skambėjo signataro-grafomano eilės, buvo mojuojama buržuaziniais trikoliorais.


Aleksandras Lukašenka susitikime su Latvijos ministru pirmininku Krišjaniu Karinšuv pasiūlė rimtai išplėsti Baltarusijos ir Latvijos bendradarbiavimą.


Sausio 16 d. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karbolis susitiko su į Lietuvą atvykusiu JAV gynybos departamento sekretoriaus pavaduotoju gynybos strategijai, planams ir pajėgumams Victorino G. Mercado. Ministras pabrėžė, jog Lietuvos ir JAV bendradarbiavimas gynybos srityje dar niekada nebuvo toks intensyvus.


Tailande su šeima atostogaujanti Inga Stumbrienė randa laiko pasirūpinti ne tik savo kūnu: mums čia tikras rojus


Europiečiai niekada nesitenkino tuo, ką jau išrado ar sukūrė, vis siekė daugiau. Tai lėmė didžiulę pažangą įvairiose gyvenimo srityse, tačiau eidama šiuo keliu žmonija priartėjo prie kritinės susinaikinimo ribos. Mintimis apie europietiško mąstymo kryptis, šiuolaikinės visuomenės problemas ir ateitį dalijasi Mykolo Romerio universiteto Humanitarinių mokslų instituto docentas filosofas dr. Povilas Aleksandravičius. – Nagrinėjote Europos mąstymo istoriją nuo senovės Graikijos laikų ir šių dienų, išskyrėte dvi pagrindines europietiško mąstymo kryptis – į plotį ir į gylį.Nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt pranešė, kad „praraja Europos ambicijų ir realybės yra milžiniška“. Apie tai skelbiama publikacijoje „Jei NATO neliktų amerikiečių: tyrimas parodė, ko vertos Europos ambicijos – Lietuvai grėstų okupacija“. „JAV pasitraukia iš NATO, Europa lieka viena, o Rusija nieko nelaukia ir puola Lietuvą bei Lenkiją.


Isterijos formulė yra paprasta: žiauri fabula + padidintas spaudos dėmesys. O jei dar pridėsime politinę potekstę, tai jau visa drama, kurią bus galima kokią savaitę gromuluoti, renkant laikus bei klikus.


1991 metų sausio naktimis entuziastai-revoliucionieriai prie laužų saugojo Lietuvos Aukščiausiąją Tarybą, o paskui tie, kurie laimingai gyveno TSRS laikais, uždėjo jiems naštą ant kupros. — Mariau, kaip ir visa Lietuva liūdi dėl Sausio 13-osios žuvusiųjų? — Aišku, man liūdna ir gaila, tačiau labiausiai mane liūdina tai, kad šviesios mintys, kurias puoselėjome tomis 1991-ųjų sausio naktimis, vėliau buvo išniekintos tų, kurie atėjo į valdžią.


Po visą Europą nuskambėjo naujienos apie sausio 25-ą dieną Graikijoje vykusius parlamento rinkimus bei jų rezultatus ir sausio 26-ą dieną, šioje šalyje sudarytą koalicinę vyriausybę tarp save „kairiąja“ įvardijančios partijos „Syriza“ bei dešiniosios „tautinės“ partijos „ANEL“.


Taip pat tenka apgailestauti, kad Prezidentas mato ministro Narkevičiaus suvalgytus kotletus ir įdarbintus žmones, bet nemato didelės korupcijos.Šaltinis: http://www.us666.ru/intervencyiindex2.htm „Man tiesiog darosi baisu dėl mano šalies, kai pamanau, kad Dievas yra teisingas“. JAV prezidentas Tomas Džefersonas (Thomas Jefferson) „Manau, kad visus, kurie pelnosi iš karo bei prisideda prie jo kurstymo, pačią pirmą jo dieną turi sušaudyti jo šalies piliečiai“. Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway) Kad įtvirtintų ir išlaikytų savo „teisę“ eksploatuoti kitas tautas, Amerika reguliariai naudojo įvairias prievartos formas, ir pirmiausia – karinę. Štai žinomų ginkluotų intervencijų sąrašas.


Gali būti toks atvejis, kai tėvas nepaklusnų vaiką, o šiuo atveju mergaitę, tiesiog įsodino į automobilį.


Jame nuo 2008 iki 2012 metų valdžioje buvusiems konservatoriams primenama "Snoro" banko byla, jie kviečiami į Niujorko teismą papasakoti, kaip 2011 metais...


Kalbėkite jam apie tai, ką daryti. Iš tikrųjų tai labai paprasta. Smegenų kaktos srityje, vaizdžiai tariant, darbuojasi jūsų asmeninis vykdomasis direktorius, reguliuojantis begalę įvairių funkcijų. Jeigu jis dirba savo darbą normaliai, kaip priklauso, tada protas veikia kaip puikiai suderintas mechanizmas, kadangi įvairūs jo skyriai patiekia viską, ko jam reikia laiku ir reikiamais kiekiais. Bet jeigu jūsų direktorius netikėtai nusprendžia išeiti atostogų, darnus proto darbas tuojau pat sutrinka. Štai pavyzdys, kaip tai veikia.


Mes – Vidinis TSRS Prediktorius, iš vienos pusės, ir iš kitos pusės – nacionalistai, visada linkę į nacizmą, ir internacionalistai, visada linkę į internacizmą, ir visų konfesijų fanatikai, visada linkę sunaikinti kitatikius, – dirbame skirtingus darbus. Šitie darbai tiek skiriasi, kad bendros gali būti tik gerų ketinimų deklaracijos, kurios vienok užpildomos skirtingomis prasmėmis.Nuo šiol papildomosios ir alternatyviosios sveikatos priežiūra bus integruota į Lietuvos nacionalinę sveikatos sistemą, bus aiškiai apibrėžtos sąvokos.


Tauta, kuri žiūri į praeitį, bet nemato ateities, neišvengiamai ima regresuoti. Man regis, kad esame kaip tik tokia tauta – pompastiškai mininti, bet vargiai suprantanti, ką.


Установившейся на Корейском полуострове разрядке грозит скорое прекращение, отмечает эксперт РИСИ Роман Лобов. «Как заявил главный переговорщик КНДР, будущее моратория на ракетно-ядерные испытания зависит от действий Вашингтона. Дипломат попросту высказал то, что было на уме у части северокорейской элиты после провала февральских переговоров в Ханое. Впрочем, сейчас эту точку зрения считают нужным не озвучивать», – пояснил он. Главной проигравшей стороной от ухудшения ситуации на Корейском полуострове станет Республика Корея (РК).


Atostogomis besilepinanti Inga Stumbrienė įsiamžino su neįprastais salos gyventojais


Mus valdo informacija. Kas yra įkraunama į mūsų galvas - sąmonę ir pasąmonę, tuo pagrindu mes vėliau ir priimame savo sprendimus. Būtent nuo to priklauso, ne tik ko mes siekiame gyvenime, bet ir kokiais būdais. Informaciją, kuria mes programuojami, galima suskirstyti į kelias rūšis pagal pateikimo būdą (IPB): - tekstinė; - verbalinė; - vaizdinė; - garsinė; - mentalinė.И, главное, как-то тихо это все происходит. Такое ощущение, что СМИ специально отвлекают народ различным информационным мусором, а вот то, что на северо-западных рубежах нашей страны происходит настоящий индустриальный бум — ни слова. На самом деле, всего в 30 километрах от Евросоюза, в Ленинградской области, строится абсолютно новый город — Усть-Луга.


Galiu atversti dešimtis ar net  šimtus bylų, kur teismų nutartys sveiku protu nesuvokiamos. Beveik visos sukurptos  pagal vieną ir tą patį kurpalį. Teisieji neranda TIESOS, o nusikaltėliai bujoja.


Kaip teigia Juozas Dapšauskas, galima tik stebėtis, kad politikai, kurie daugybę metų bičiuliavosi su „Grigeo“, dabar sugeba vaizduoti susirūpinusius, reikalaujančius net aplinkos ministro Kęstučio Mažeikos atsistatydinimo, prisiėmimo atsakomybės... O iki tol, pasak J.Dapšausko, nevyriausybininkus vietos valdžia ignoravo ir laikė paranojikais, prisigalvojančiais neįtikinamų dalykų.


Mieli tėveliai, žiūrėkite, kam kokią privačią informaciją teikiate, nes mes nežinome, kam ji galutiniame taške patenka ir kokiais tikslais renkama.


Hipergloba – gėris ar blogis? Kaip neperlenkti lazdos, saugant vaiką nuo įvairiausių pavojų? Kur toji riba, už kurios rūpinimasis vaiku tampa žalingas? Pamąstymai apie tai – šiame tekste. __________ Hipergloba visada buvo mano silpnoji vieta. Prisiminiau vieną atvejį, kurio dėka atkreipiau dėmesį į šią problemą ir po kurio nutariau su ja padirbėti. Sūnus, sulaukęs maždaug 3-4 metukų, baisiai pamėgo balas, jos tapo tikra jo aistra. Pakako man tik sekundei užsižiopsoti, o jis jau turškiasi artimiausioje baloje.Politinės, religinės ir ekonominės sistemos gali būti sugriautos ir vėl iš naujo atkurtos. Išnykus rasei arba tautai, jos atkurti neįmanoma.


Gruodžio 20 d. Kauno apygardos teismas penktadienį dar trims mėnesiams pratęsė suėmimą šnipinėjimu įtariamam politikui Algirdui Paleckiui. „Suėmimas pratęstas trims mėnesiams“, - naujienų agentūrai BNS pasakė teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininko patarėja Gabrielė Kaktienė. Informuojama, kad teismas suėmimą pratęsė argumentuodamas tuo, jog jis gali bėgti ar slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo. A. Paleckis suimtas laikomas nuo 2018 metų spalio. Skelbiama, kad ikiteisminį tyrimą, kuriame A. Paleckiui pareikšti įtarimai, baigti tikimasi iki pavasario.


Siaubas Vokietijos mieste Limburge toliau tęsiasi. Spalio 7 dieną šiame mieste įvyko islamo teroro aktas, kuomet siras su pagrobtu sunkvežimiu sužalojo septyniolika žmonių, o spalio 25 dieną šio mieste gatvėje kitas siras sukapojo žmoną kirviu, pjovė skerdiko peiliu, matant daugeliui liudininkų. Vidurdienį 34-metis siras atakavo savo 31- metę žmoną miesto centre su juodos spalvos Audi automobiliu, sunkiai ją sužeidė, o gulinčią ant šaligatvio ją kirviu sukapojo. Liudininkai matė pas jį „didelį peilį“. Policija vykdo tyrimą.


Filme panaudotos tikros, gyvos istorijos, jau įvykusios ar dabar, realiu laiku vykstančios, kurių gydytojai nepripažįsta ir vadina tai "SUTAPIMU".


Yra toks darbas – čiulpti valdžią turintiems. Būtent juo ir užsiima litvakas Ričardas Savukynas, tarnaujantis etatine prostitute ekskomuniaginiam Lietuvos saugumui ir draskantis maikę "informaciniame kare prieš Rusiją". Nieko nuostabaus, kad ir akivaizdų represoidinės "vakarietiškos" Lietuvos mentūros išpuolį prieš Lietuvos pilietę Astrą Genovaitę, pamosavusia valstybine vėliava viešoje vietoje, šitas prapagandonistas bando išvartyti savo apskabytųjų tautiečių naudai, viskuo apkaltindamas ... Kremlių.Часть курдских формирований из Сирийских демократических сил (СДС) могут договориться с Дамаском, отметила эксперт РИСИ Елена Супонина, комментируя обострение обстановки на севере Сирии. Она допустила, что самые подготовленные подразделения СДС могут даже войти в состав Сирийской арабской армии (САА). «Москва давно выступала за диалог между сирийскими курдами и правительством в Дамаске.


Kvietimas filmuotis "legendiniame filme apie istorinį žygį Laisvės alėja, kai po Romo Kalantos susideginimo į gatves išėjo tūkstančiai kauniečių protestuoti prieš okupaciją." Deja, tai Lietuvos vyriausybės užsakytas propagandinis filmas, kuriuo bandoma užmaskuoti tarpukario Smetono režimo nusikaltimus, kuriuo bandoma užmaskuoti dabartinę Lietuvos neo-kolonizaciją.


Nešaudėm nei mes, nei mūsų seneliai žydų ar kitų Lietuvos žmonių. Atvirkščiai – dažnai stengdavomės padėti labiausiai likimo nuskriaustiesiems ir beteisiams. Be abejo, nusikaltėlių, recidyvistų, kolaborantų, kaip ir visose šalyse, taip ir Lietuvoje, būta. Jų nustatyta per kelis tūkstančius, jie nuteisti arba laukia savo teismo dienos.


Kol storulis LInas kovoja prieš Rusiją Ukrainoje, Rusija sėkmingai Lietuvai tiekia dujas, ir netgi valdo mūsų bendrovių akcijų paketus. Nesuvokiama tai girdint kontekstą, kad rusai puola ir tuoj užpuls, ir kad NATO valstybė nėra susijusi su Rusija jokiais strateginiaisi energetiniais sandoriais – kai GAZPROM buvo 2016 metais “Lietuvos dujų” bendrasavininkas….


II Vatikano susirinkime priimti atsinaujinimo nutarimai ir po jų ėjusi praktika atnešė Katalkų bažnyčiai pačių rimčiausių pasekmių. Svarbiausi rezultatai - religinis pliuralizmas ir tolerancija atvedė prie to, kad katalikiškoji doktrina ėmė įgauti vis neapibrėžtesnį turinį, o tarp katalikų ėmė plisti religinis indiferentizmas.VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Baltijos šalių karinis personalas buvo vienoje iš JAV karinių bazių Irake, kurios buvo apšaudytos raketomis iš Irano. Dabar Lietuvos, Latvijos ir Estijos valdžia ramina gyventojus, kad nė vienas jų tautietis nebuvo sužeistas, pasisako prieš savo kariuomenės išvedimą iš Vidurinių Rytų ir šiltai palaiko JAV politiką šiame regione.


Vokietijos DAX korporacijos (30 stambiausių Vokietijos korporacijų) planuoja darbuotojų atleidimus ir skundžiasi užsakymų sumažėjimu, šiandien rašoma vokiečių portale MMnews. Ypač paliesta automobilių pramonė. Daroma pesimistinė išvada, kad „Europa bus sunaikinta, o senas kontinentas bus taip pat arti karo, kaip prieš dešimtmečius.“ Prognozuojama, kad „burbulas greitai sprogs. Mes susidursime su didele ekonomikos ir finansų krize.


Sausio 3 d. apie 18 val. Vilniuje, ties Neries ir Vilnelės santaka, prie Taikomosios dailės muziejaus, keli patriotiškai nusiteikę piliečiai atėję pagerbti diplomato, Lietuvos aktyvistų fronto (LAF) įkūrėjo Kazio Škirpos, sulaukė netikėto policijos pareigūnų dėmesio. Net 3 policijos ekipažai ir Vilniaus viešos tvarkos tarnyba atskubėjo malšinti vos 4 žmonių, kurie tenorėjo uždegti žvakutes plk. K. Škirpai pagerbti, akcijos.


Todėl pagrindinė „Brexit“ auka yra tas nelaimingasis „anglotadžikas“ iš Latvijos, Lietuvos ir kitos "Naujosios Europos". Jo senoji tėvynė išvarė jį rinkti braškes pietų Anglijos laukuose. Naujoji tėvynė davė suprasti, kad čia niekas dėl jo buvimo oficialiai nedžiūgauja. Tegul nesijaučia čia kaip namuose, ir jei galima nešdinasi atgal į savo Pribaltiką.


LGGRTC pranešimas, kurias išplatino pagrindinės Lietuvos žiniasklaidos priemonės, nuskambėjo kaip griausmas iš dangaus vidury giedros dienos. Po jo, atrodo, ne tik šalies gyventojams, bet ir visai pasaulio žydų bendruomenei neturėtų kilti abejonių, kad Lietuvos holokausto fašistų bendrininkas Jonas Noreika visai ne nusikaltėlis, o tikru tikriausias didvyris. Pasirodo, jis tapo Šiaulių apskrities viršininku tik turėdamas gerų ketinimų — gelbėti žydus nuo mirties.Nesunku pastebėti, kad mokslininkai  tiki evoliucija kaip visuotiniu įstatymu, reguliuojančiu visus reiškinius bei pasaulio  procesus, tarp to ir filosofines bei religines idėjas. Bet kokios idėjos pasirodymas „iš nieko“, be pirmiau buvusių vystymosi fazių nesuvokiama protui, persmelktam visuotinio evoliucijos įstatymo.


Metų pradžios "Raudonoji žvaigždė" - policijos pareigūnė Karina Antipova įkūnija viską, ko policijos sitemoje neturėtų būti: politikos, nelojalumo valstybei, nepagarbos jos simboliams, žmogaus teisių ir laisvių negerbimo bei nekompetencijos.


Sausio 22 dieną prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnyba apie išvyką į Davoso Pasaulio ekonomikos forumą pranešė: „Valstybių vadovai kartu su didžiausių pasaulinių kompanijų lyderiais diskutuos kaip stiprėjant globalizacijai užtikrinti patikimą kibernetinę erdvę, kuri prisidėtų prie valstybių ir visuomenių gerovės bei saugumo.“ Ar iš tiesų globalizacija stiprėja? Ar prasmingas Lietuvos valstybės lėšų švaistymas Grybauskaitės defilė Šveicarijos kurorte, kai valstybės gyventojai dėka tos globalizacijos vis labiau skursta? Į šiuos klausimus aš radau kai kuriuos atsakymus prof.


Nuo pat nepriklausomybės atgavimo Lietuva prarado galimybę tapti tiltu tarp Rusijos ir Vakarų politikos srityje, interviu Sputnik Lietuva tvirtino politikos analitikas Aleksandras Nosovičius. Būtent todėl, pasak jo, kyla klausimas, kaip Lietuvos vadovybė ketina tai daryti ekonomikoje, atsižvelgiant į sugriautus santykius su partneriais Rytuose.


Kyla daug klausimų: Kam vaikų teisių apsaugos specelistams reikalingas juodas juodais užtamsintais langais automobilis? Kodėl vaikų teisių apsaugos specelistai atvyksta iš anksto nepranešę atlikti "Buities tyrimo"?Dėkui visiems.Kadangi STT iš karto išplatino pranešimą, kad tai ne jie mane seka, policija atsakymų dar nepateikė.


Lietuvos propagandistų nesėkmės Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime 2018. Diskusijoje „Ar Lietuvos žiniasklaidą puola tik troliai?“ II- dalis nuo 22 įrašo minutės ėLėRTė Mediatekoje. (atkreipkite dėmesį- 88 peržiūros per tris mėnesius)


SEB bankas šiemet pelną augina 8,5 proc., iki 87,8 mln. eurų, o „Swedbank“ – 7 proc., iki 95 milijonų eurų.


Alytaus gaisras parodė, kad kilus rimtesniam pavojui, Lietuva visiškai neturi priemonių su jomis efektyviai susitvarkyti.


Italijos policija suėmė negrą iš Ganos, kuris nusiaubė ir išniekino keturias bažnyčias Romoje, pranešė Breitbart. Jis kaip pašėlęs daužė senovines šventųjų statulas, žvakides, relikvijas, trypė ant grindų jas kojomis.Žodis „vėžys“ yra pavadinimas ligos, kurios išgydymo būdo nei medicinai, nei biologams iki šiol nepavyksta rasti. Tik neseniai oficialus mokslas nustatė dvi vėžio pasireiškimo priežastis: 1. organizmo reakcija į vitamino B17 trūkumą organizme; 2. ypatingas organizmo imuninės sistemos nusilpimas, esant vitamino B17 deficitui.


Lapkričio 29 - gruodžio 7 dienomis bendrovės darbuotojai apklausė daugiau nei tūkstantį žmonių ir įvertino populiariausius Lietuvos politikus bei partijas. Ar žinote, kaip vyksta apklausos ir kaip veikia reitingų agentūros? Tai brangus ir pelningas verslas. Tokių tyrimų klientai dažnai yra didelės politinės partijos veikiančios per jų kontroliuojamas žiniasklaidos priemones.


Skaitytojas „Gedas“ atsiuntė komentarą spalio 25 d. “Šauksmo“ straipsniui „Vengrija reikalauja liautis kviesti migrantus“ ir supažindino mus su gydytojos iš Miuncheno „žinute siunčiama pasauliui“.Štai ši žinutė lietuviškai: „Moteris Gydytoja iš Miuncheno, Vokietijoje siunčia žinutę pasauliui. , , , , ,Įdomu, kodėl nėra naujienų pranešimuose apie tai, kas vyksta Vokietijoje ?? Kur yra CNN, CBS, NBC, ABC ir ttVakar pas mus ligoninėje buvo susitikimas apie tai, kokia yra nestabili situacija čia ir kitose Miuncheno ligoninėse.


Policijos pareigūnas nufilmavęs Emily Zamourka dainuojančią metro ariją iš itališkos operos, padarė neįtikėtiną paslaugą – benamė tapo žinoma visoje Amerikoje. Kažkas sukūrė jos paskyrą” go fund me”, su tikslu surinkti 65 000 dolerių būstui. Per 2 dienas žmonės suauokojo beveik 46 000 . https://www.gofundme.com/f/emily-zamourka-subway-opera-singer-in-la Svajonių šalyje rusė tapo bename, kai netikėtai susirgo, ir turėjo apmokėti labai daug medicinos sąskaitų, ir neišgalėjo. Tada ėmė groti gatvėje su smuiku.


Rytas Norvegijos kaime: 8:00 Nulipinau sniego senį. 8:10 Mano kaimynė feministė paklausė, kodėl aš nepadariau sniego bobos.Žiemos švenčių sezonas – kur tik pažiūrėsi, vis kas nors kalba apie „Kalėdų dvasią“ – štai ir S. Skvernelis su D. Grybauskaite vakar per televiziją postringavo apie tariamą solidarumą, užuojautą ir t. t. ir pan. Netrūksta ir „šventinių vakarienių“, kuriomis dosnieji ponai buržujai su kunigais taip labdaringai šelpia Lietuvos varguolius. Bet už pompastiškų žiemos švenčių blizgučių slypi gerokai niūresnė, kasdieniška krašto tikrovė. Nešventiška taip kalbėti? Galbūt ir taip – bet verčiau karti tiesa, nei saldus melas...


"Sausio 13-osios naktį Sovietų kariuomenės daliniai šturmavo Radijo ir televizijos pastatą, Televizijos bokštą. Žmonės buvo šaudomi, traiškomi tankais ir vaikomi nuo strateginių objektų." Kaip ir viskas aišku. Neigti jog tankistai tyčiomis važiavo per civilius žmones neišeina, nes yra numatytas BK straipsnis už tankistų agresijos neigimą prieš Lietuvos Respubliką. Kažkokie išvedžiojimai jog TSRS tankistas vykdė TSRS gynybos ministerijos generolo Jazovo įsakymus ir nurodymus už kurių nevykdymą jam grėsė baudžiamoji atsakomybė yra niekiniai. Bandymas pateisinti tanko vairuotoją jog jis važiuodamas naktį ir kelią stebėdamas per mažiuką plyšiuk


Per pastaruosius penkerius metus samdomą darbą Lietuvoje dirbančių užsieniečių skaičius išaugo 18 proc., nuo 12,7 (2014 m.) iki 15 tūkst. (2018 m.). Beveik 7 tūkst. šių užsienio šalių piliečių samdomą darbą Lietuvoje dirbo tiek tiriamojo laikotarpio pradžioje, tiek pabaigoje. Tokie duomenys pateikiami Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA) parengtoje apžvalgoje „Žmogiškasis kapitalas Lietuvoje 2019. Kryptis – ateities darbo rinka“.


LDiena.lt, 3min.lt, 20min.lt, 60min.lt, 15min.online, 15min.website, 15min.site ir kt. nuoširdžiai sveikinu visus globalius Lithujinus su ką tik sukakojusiu 2020-uoju žydkrikščių viešpačio Jėzusiuko pimpaliuko apipjaustymu!


2018 m. rugsėjo 26 d. rytą Alexandra (Alex) Williams, sveika ir energinga dvidešimtmetė studentė, susmuko savo tėvų namuose. Ji buvo išvežta į ligoninę, kur ją 12 valandų trukusioje operacijoje bandė gaivinti. Galiausiai medikai merginos tėvams pasakė, kad beveik nefiksuojama merginos smegenų veikla. Kitą dieną atjungus gyvybę palaikančius aparatus Alex mirė.Per pastaruosius 20 metų Rusija, kuri kažkada buvo laikoma viena iš labiausiai geriančių šalių pasaulyje, padarė didelę pažangą kovoje su alkoholio vartojimu, dėl ko šalyje pastebimai padidėjo gyvenimo trukmė, rašo leidinys "Svenska Dagbladet".


Прошедшие на минувшей неделе в штате Флорида теледебаты потенциальных кандидатов от Демократической партии стали одним из знаковых событий в американской политической жизни. По мнению эксперта РИСИ Ильи Кравченко, наличие большого числа претендентов на пост президента США (более 20) приводит к тому, что единая партийная линия по формированию повестки против администрации Дональда Трампа размывается. Аналитик считает, что вдобавок ни одному демократу пока так и не удалось выработать привлекательную для избирателей предвыборную стратегию, которая не сводилась бы лишь к критике действующего главы Белого дома.


Žmonės kalba,kad nieko įdomaus mūsų didžiojoje žiniasklaidoje nebepasirodo. Nėra ką skaityti. Netiesa. Kartais pasirodo ir labai įdomių dalykų.


Жители Петербурга приветствуют "кровавого тирана", говорят "спасибо за работу", желают здоровья и долгих лет. Так же встречают Владимира Владимировича по всей России, когда он встречается с людьми.  Бабушка в толпе заплакала, увидев, что президент уходит после общения с жителями Питера.


Sausio 13-ąją Lietuvos Respublikos Generalinė Prokuratūra paskelbė svarbiausius 2019 m. Sausio 13-osios bylos įvykius: 2019 m. kovo 27 d. Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį Sausio 13-osios byloje: visi 67 kaltinamieji pripažinti kaltais ir nuteisti dėl jiems inkriminuotų nusikaltimų žmoniškumui ir karo nusikaltimų.Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda nedalyvaus Pasauliname holokausto forume Izraelyje, praneša RIA Novosti su nuoroda į Lenkijos laikraštį "Gazeta Wyborcza". "Andrzejus Duda nepasinaudos kvietimu dalyvauti Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklos išvadavimo 75-ųjų metinių iškilmėse, kurias rengia Jad Vašem institutas Jeruzalėje", - rašo laikraštis.


Выборы в обе палаты парламента Польши привели к победе партии «Право и справедливость» (ПИС). Правящая партия довольна результатом. Она набрала 44% голосов, но задача получить не меньше половины голосов всех избирателей решена не была, отмечает эксперт РИСИ Оксана Петровская. «Более того, все оппозиционные партии в совокупности набрали больше голосов, чем сама ПИС. Это произвело удручающее впечатление на лидеров партии», – добавила она.


Pirmoji raudona linija tai, kad Rusija sugrąžinta į Europos Tarybos parlamentarų forumą. Dauguma Europos Tarybos parlamentarų už dialogą su Rusijos Federacija.


Sausio 14 d. Statistikos departamentas pranešė džiugią žinią – pirmą kartą po 28 metų pertraukos Lietuvos gyventojų skaičius per metus pagaliau didėjo. Išankstiniais duomenimis, šių metų sausio 1 dieną Lietuvoje gyveno 2 mln. 794,3 tūkst. nuolatinių gyventojų – tai yra net 145 žmonėmis daugiau negu prieš metus!


Киев готовит крупную пропагандистскую кампанию, направленную на население Донбасса. Она должна стать подготовительным этапом для силового решения конфликта, считает эксперт РИСИ Олег Неменский. Такой вывод политолог сделал, проанализировав так называемую «формулу Зеленского» по разрешению конфликта на Донбассе.Naujo Sausio 13-osios „įbrendinimo“ akcija, prasidėjusi 2014-aisiais, nesibaigia. Jau teko rašyti, kad šios idėjos autorius – viešosios erdvės trolis Vaidas Saldžiūnas, įpiršęs tą ženklą su TS-LKD viršūnėlių parama bei pritarimu ir besididžiuojantis prieš visus, kad čia sprendžia jis, o ne kas nors kitas.


Торговая война между США и Китаем усугубляется: теперь она перешла в валютную сферу, заметил эксперт РИСИ Вячеслав Холодков. Недавно Д.Трамп объявил КНР валютным манипулятором – то есть государством, которое использует регулирование курса валюты в целях поощрения своей внешней торговли. «Президент сделал это заявление на основании распоряжения министерства торговли США, которое и внесло Поднебесную в список валютных манипуляторов. Это означает, что следует ожидать новых ограничений в торговле с Китаем.


Man teko garbė pažinti šį Žmogų ir jo dėka sužinojau, kad ilgus metus besitęsiantis mano šeimos kankinimas ir ilgus metus vykdomas susidorojimas


Lietuvos konservatoriai siūlo Daliai Grybauskaitei vėl užimti eurokomisaro postą. Tokią tokią iniciatyvą pateikė TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis. Kas kitas, jei ne raudonoji komisarė, išgelbės visą Europos Sąjungą nuo žlugimo po Britanijos Brexit? Tik Dalia Grybauskaitė žino, kaip sustyguoti Europos darbą.


NATO ir „laisvoji rinka“: Makro-ekonominių ir prekybos reformų įvedimo tikslai prižiūrint TVF, Pasaulio Bankui ir Pasaulinei Prekybos Organizacijai (PPO) – „taikiai“ kolonizuoti šalis per sąmoningą rinkos poveikio manipuliaciją. Nors negailestingos priverstinės ekonomikos reformos nereikalauja atviro jėgos naudojimo, nepaisant to‚ „laisvosios rinkos“ reformų padariniai prilygsta karo formai. Toms šalims, kurios atsisako „laisvosios rinkos“ ekonomikos, kurios atsisako įsileisti užsienio bankus ir užsienio kapitalo bendroves, kaip to reikalauja PPO, padidėja realaus karo grėsmė.Pastarosiomis dienomis Lietuvos vidaus ir užsienio politika vis blyksteli ekscentrika. Lietuvos politikai eilinį kartą kartą ieško „Kremliaus rankos“ valdžioje, kurios respublikoje net mintyse nėra, ir tuo pat metu grasina Latvijai skundu JevroKomisijai dėl jos ketinimų pirkti energiją iš Baltarusijos atominės elektrinės.


Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į ŽEMAITIJĄ!


Mat šio teroristinio akto aukos – ne Vakarų civilizacijos atstovai. Kalbame apie teroristinį aktą Kenijoje, įvykdytą 2015 m. balandžio 2 dieną, kai “Al – Šabab” grupuotės teroristai užpuolė Harisso universiteto bendrabučius ir nužudė 147 studentus, dar 79 sužeidė. Kadangi Vakarų žiniasklaidai tas įvykis buvo neįdomus – žmonės patys dalinosi savo skausmu...


Seime vyks konferencija „Piliečio galimybės gintis ir ginti valstybę“.


Naujausiais Tarptautinės darbo organizacijos skaičiavimais, pasaulyje verčiami dirbti ir seksualiai išnaudojami 20,9 milijono žmonių, iš jų 5,5 milijono prekybos žmonėmis aukų – vaikai.Mūsiškiai "patriotai" ir "demokratai" kaltina Vladimirą Putiną istorijos klastojimu, bet kaip yra iš tikrųjų? Jau truputėlį anksčiau Putinas buvo pareiškęs, kad Antrąjį pasaulinį karą iš tiesų parengė pačios Vakarų valstybės kartu su Lenkija, dar 1938-aisiais sueidamos su hitlerininkais į vadinamąjį Miuncheno suokalbį.


Lietuvoje žinome frazę “mafijinė teisėsauga” . Na o kad vaikais prekiauja tikra mafija, daugelis nežino. Štai garsi Kauno istorija, kai pirmosios instancijos teismas atrado esminius įvaikinimo procedūros pažeidimus, ir įvaikinimo procesą nutraukė. Joks kitas teismas negalėjo atnaujinti įvaikinimo proceso, nes įstatymas yra griežtas,ir be to, atgal negalioja, neįrašė į įvaikinimo eiles ir neįrašė, atbuline tvarka nebeįrašysi.


Ožys - provokatorius - specialiai apmokytas ožys, naudojamas skerdyklose, mėsos kombinatuose  ir KITUR.  Ožio pareigos apima avių bandos palydėjimas į skerdyklą, nors pats ožys išeina iš ten sveikutėlis, žinodamas paslėpto išėjimo vietą. Ožys - provokatorius nuramina bandą ir suteikia jai pasitikėjimo (rytdiena, gyvenimu kaip Švedijoje). Toks ožys turi oficialias pareigas mėsos kombinate, yra skiriamos lėšos jo išlaikymui (apsaugai).


Puidokas įtaria, kad garsioji Vytauto Bako tyrimo komisija ištyrė tikrai ne visus atvejus, kuomet Lietuvoje buvo daroma neteisėta verslo ir jo lobistų įtaka  politiniams sprendimams. Pagal tai, kaip į šią seimūno iniciatyvą reaguoja artimas prezidentei "Delfi" portalas, galima spręsti, kad ji būtų skausminga tiek Daukanto aikštei, tiek konservatoriams, tiek ir VSD. Šis portalas ėmė klausimais kamantinėti po Puidoko iniciatyva savo parašus padėjusius Seimo "valstiečius", aiškiai siekdamas pričiupti juos, neva jie pasirašė, gerai nepagalvoję, suklaidinti.


Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs dMama Eglė Valinčienė iš Šiaulių savo vaikų neteko po to, kai vyresnysis vaikas (tuo metu jam buvo 10 metų) pamelavo mokyklos logopedei neva mama jį mušė ir parodė mėlynę ant rankos. Nors pedagogai puikiai žinojo, jog šis vaikas nevengdavo meluoti ir manipuliuoti, tačiau išsikviesti mamos pokalbiui jie nesivargino. Jie tiesiog iškvietė Šiaulių m. vaiko teisių specialistus. Šie savo ruožtu iškvietė papildomai ir policiją, taigi ratas užsisuko.


Valatka sąmoningai ir pilnai suvokdamas savo elgesį- laižė sovietmečių okupantų kerzus ir lakierkas. Fe...


Visada laikiau save konservatyvių pažiūrų žmogumi, bet pastaruoju metu tą žodį tampa gėda minėti. Nes konservatoriais nūnai vadinasi tie, kas žygiuoja gėjų paraduose pirmose gretose ir aktyviai ragina atiminėti kuo daugiau vaikų iš Lietuvos šeimų. Kažkaip man su tokiais Pažangos entuziastais nepakeliui. Štai, skaitau straipsnį - ir savo akimis negaliu patikėti, ką raidės rodo.


Seimas be prieštaravimų, bendru sutarimu,  pritarė po pateikimo socialdemokratų projektui, kad būtų baudžiami ne sekso paslaugų teikėjai, o pirkėjai.


Priešrinkiminėse kalbose pažadėjęs būti nepriklausomas valstybės vadovas pagaliau atsidūrė opozicinių liberal-konservatorių globoje. Tai paaiškėjo po dar vieno Gitano Nausėdos pareiškimo apie nepasitikėjimą susisiekimo ministru Jaroslavu Narkevičiumi. Konservatorių ir liberalų su žiniasklaidos parama pradėjo Narkevičiaus persekiojimą, jis vykdomas, remiantis geriausiomis "Lietuvos demokratijos" tradicijomis. Jei vienas iš politikų ar valdininkų atsisako žaisti pagal elito, susikūrusio per nepriklausomybės metus, taisykles, tada jis viešai puldinėjamas.Juos vežė kaip vergus. Anglų laivai plukdė daugybę žmogiškų prekių į abi Amerikas. Juos vežė šimtais tūkstančių: vyrus, moteris ir netgi mažus vaikus. Kai jie sukildavo ar tiesiog nepaklusdavo įsakymams, juos žiauriai baudė. Vergvaldžiai pakabindavo juos už rankų ir padegdavo kojas. Juos degino gyvus, o likusias galvas pamaudavo ant iečių, kurias pastatydavo aplink turgų kaip įspėjimą kitiems belaisviams.


Главный вопрос, который затрагивает концепция новой военно-воздушной стратегии НАТО – глобальные интересы США, отметил эксперт РИСИ Григорий Тищенко. «Это первый документ такого рода со дня основания альянса в 1949 году. В нём декларировано, что ВВС должны иметь потенциал для проецирования силы практически в любой точке мира и возможность преодолевать системы ПВО, достигая превосходства в воздухе, – подчеркнул политолог. Он обратил внимание, что впервые в этом документе есть призыв к тому, чтобы ВВС НАТО действовали в совокупности с силами всех союзных государств, а также сотрудничали с гражданской авиацией.


Gegužės 28 d. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis buvusiam Odesos gubernatoriui Micheilui Saakašviliui grąžino Ukrainos pilietybę. Apie tai paskelbta oficialiame Ukrainos prezidentūros tinklalapyje. Iš M. Saakašvilio Ukrainos pilietybę buvo atėmęs buvęs šalies prezidentas Petro Porošenka. Socialiniuose tinkluose M. Saakašvili padėkojo Ukrainos vadovui: Ačiū prezidentui Zelenskiui! Šlovė Ukrainai! Į V. Zelenskį M. Saakašvilis dėl pilietybės grąžinimo laišku kreipėsi prieš šešias dienas.


Antanui Sniečkui (1903-1974) buvo lemta pradėti vadovavimą Lietuvos valstybei itin sudėtingu ir dramatišku laikotarpiu. Tai buvo prieškaris, didysis karas ir pokaris. Ir objektyviai bei istoriškai vertinant jo valstybiškumo talentą reikia pripažinti, kad jis ne tik išsaugojo Lietuvą per tą audringą laikmetį, bet ir pavertė ją klestinčia šalimi.


Neužmirštuolė – kukli, penkių žiedlapių, žydra, auganti bet kur, kur dirvožemis ne smėlis, kur drėgmės pakanka, auganti grupėmis gėlė. Jai sparnuotus žodžius skyrė Maironis: Tiek duota žiedeliams gražių pavardžių Iš margo gėlių sutvėrimo; O vis tik, man rodos, gražiausias iš jų Jo vardas: gėlė atminimo! Gėlę tarsi galėtume laikyti lietuviška, nes ji čia gerai tarpsta, ilgai žydi, nors spalva daugiau Europos Sąjungai ar slavams tinka. Jei jau neužmirštuolę norime pamerkti į vazą ar dovanoti, tai imame puokštę.Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis