LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Visų politikų apsišvietusių MG byloje- karjeroms galas. Net jei jie nebus nuteisti teismo. Reputacija sugadinta...


„partizanai iš tikro išžudė niekuo dėtą Lebrikų šeimą – iš viso penkis asmenis. Tai paaiškėjo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrui (LGGRTC) atlikus pakartotinį istorinį archyvinį tyrimą“


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Kairėje esančioje nuotraukoje - 3-ios kategorijos tekintoja Vera Tichova, 15 metų. Nuotrauka padaryta blokadinio Leningrado gamykloje 1943 m. rugpjūčio mėn. Veros tėvas ir du broliai fronte, o ji pati prie staklių per dieną įvykdo 1,5 suaugusiojo normos. Nuotraukoje dešinėje - Greta Turnberg, 16 m. pravaikštinėja mokyklą vardan protesto prieš klimato kaitą. Skundžiasi JT dėl pavogtos vaikystės.


Atėjūnas iš Nigerijos Bavarijoje įviliojo į prieglaudą 5 metų mergaitę ir ją išprievartavo. Miunchene teisiamas 32 metų nusikaltėlis iš Nigerijos Čubudem M., kuris 5 metų mergaitę apgaule išviliojo iš vaikų žaidimų aikštelės, atsivedė į imigrantų prieglaudą, ir čia, savo kambaryje, išprievartavo. Tai įvyko 2018 metų kovo mėnesį Karlsfelde (Bavarija).Šiais metais visame pasaulyje buvo sukeltas triukšmas, kad neva prie žydų kultūros centro Vilniuje buvo paberta žemių, o šie pabarstai, neva, buvo panašūs į svastiką. Dar buvo kalbama, kad žydų bendruomenė sulaukė grasinimų. Dėl to labai išgąsdintai Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkei teko uždaryti sinagogą, kultūros centrą, o policija pradėjo ikiteisminį tyrimą prieš piktadarius.


Alytaus gaisras parodė, kad kilus rimtesniam pavojui, Lietuva visiškai neturi priemonių su jomis efektyviai susitvarkyti.


"Džiugi" žinia apie muitų įvedimą Lietuvos pienininkams nugriaudėjo kaip perkūnas iš giedro dangaus. "Mūsų sūriai ten (JAV — Sputnik) brangs. Mažės mūsų prekių konkurencingumas. 25 procentų muitai yra gana pastebimas prekių kainų kilimas, kuris gali kelti grėsmę prarasti dalį rinkos", — Lietuvos žiniasklaida cituoja Verslumo ir eksporto plėtros agentūros "Versli Lietuva" atstovą Vadimą Ivanovą. Verslo įstatymai byloja, kad įsitvirtinti užsienio rinkose galima tik dempingo kaina.


Kaip ir kiekvieną vėlyvą rudenį šalyje užvirė karštos diskusijos apie kitų metų šalies biudžetą. Yra jame ir gerų ir blogų dalykų, tačiau norisi kalbėti iš esmės, nes išties į neviltį varo tas kasmetinis jau gerokai apdriskusios paklodės tampymas, kuris iki raudonumo išerzina beveik profesijų grupes. Šiuo metu vos ne didžiausias dėmesys sutelktas į tai, kaip dar labiau apmokestinti tuos, kurie dirba legaliai ir uždirba apie vidutinį šalies atlyginimą.


Lietuva privalės lėktuvais vežti (o gal jau ir veža?) į šalį afrikiečius, nes mūsų valdžia pernai pritarė JT-migracijos paktui. Tauta, kaip gyvas organizmas. Jeigu imuniteto nėra, nepadės jokie vaistai, infekcija sunaikins organizmą. Tokia infekcija valstybei yra atėjūnai-veltėdžiai, melagingai globalistų vadinami „pabėgėliais“. Tai svetimos religijos, rasės, papročių ir kultūros elementas, kurį sorošistai-globalistai naudoja griauti nacionalinėms „gojų“ valstybėms, tautoms, gaminti sumaišytos rasės betaučius ir berasius kosmopolitus, „ES tėvas“ R.Ar taps šis įsilaužimas į URM pagrindu apkaltinti Rusiją Lietuvos užpuolimu?Kelių policija, savo ruožtu, kelia savo profesinį lygį, registruodama avarijas, susijusias su NATO šalių karine technika. Spalio 20 ir 21 dienomis, važiuodami keliais nuo jūros link Pabradės, vairuotojai turėjo būti ypač atidūs, aplenkdami beveik šimto šarvuočių ir vilkikų, gabenančių amerikiečių "Abrams" tankus, vilkstinę. — Oho, Žygimantai, aš nufotografavau krūvą nuotraukų ir vaizdo įrašų su NATO karine technika, judančia Lietuvos keliais! Tai buvo nuostabu! Buvau toks sužavėtas, kad du kartus vos neįsirėžiau į vieną iš Amerikos šarvuočių.


Latvijos antinacistinis komitetas prie Lietuvos ambasados Rygoje surengė Lietuvos "Socialistinio liaudies fronto" lyderio, opozicijos politiko Algirdo Paleckio palaikymo akciją, praneša Sputnik Latvija. Latvijos antinacistinio komiteto pirmininkas, tarptautinio judėjimo "Pasaulis be nacizmo" prezidiumo narys, "Latvijos be nacizmo" regioninio skyriaus vadovas Josifas Korenas pažymėjo, kad piketas vyko taikiai, tačiau jo dalyviai buvo nepatenkinti, kad Lietuvos ambasada atsisakė priimti Paleckio palaikymo laišką. "Dėl visko, kas nutinka...


Lietuva kaip ir pridera tikriems vasalams, jau kviečia svarstyti galimybes vardus rašyti Amerikoniškai (Angliškai).Oficiozinei žiniasklaidai džiūgaujant dėl dar vieno "sovietinio relikto" griovimo, adekvačiau mąstantiems piliečiams reikėtų savęs paklausti — o ką gi tai reiškia? Be abejo, žinantiems dalyko istoriją, pirmiausia į galvą gali "šauti" paprasta aplinkybė, kad minėtasis pastatas iki 2004 metų, nepaisant 1990-aisiais įvykdytos privatizacijos, vis dėlto tarnavo visuomeninėms, kultūrinėms vilniečių reikmėms. Bet po tada įvykusio gaisro taip ir nebuvo kaip reikiant suremontuotas. Verčiau mūsų ponai paliko jį lėtai vegetacijai, o likusias patalpas išnuomojo saviveiklininkams.


Kiek Lietuva dar kentės, nuo šitų galimai psichiškai nesveikų politikų?!


Buvusi valstybės sekretorė Hillary Clinton neseniai teigė, jog jos manymu, Havajus 2020 metų prezidento rinkimuose atstovaujanti Tulsi Gabbard yra “ruošiama” Rusijos kaip trečiųjų partijų kandidatė.


Žmonių partijos naciku tituluojamas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas spalio 11 d. kreipėsi į Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydamas jo inicijuoti leidimo dirbti su slapta informacija neturinčio parlamentaro Zbignevo Jedinskio pašalinimą iš NSGK komiteto pakaitinių narių.


Paleckis kalėjime manau yra Anūko Nr.1 senelio maža užgaidėlė.... Paleckio įkalinimo klausimas. Ką daryti?Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Lietuvos vidaus reikalų ministerijos (VRM) vadovė Rita Tamašunienė gali būti atleista greičiau dėl nestabilios politinės situacijos Seime, nei dėl gaisro Alytuje, interviu Sputnik Lietuva sakė politikos mokslų daktaras Vadimas Volovojus. Praėjusią savaitę Alytaus "Ekologistika" sandėlyje kilo gaisras. Degė apie du tūkstančiai kvadratinių metrų naudotų padangų sandėliavimo ploto.


Homoseksualistų ministeris, idiotas su iniciatyva, atsitiktinumo ir Karbauskio kvailumo dėka pabuvęs Vidaus reikalų ministru, Eimutis Misiūnas neliko be šiltos ir skalsios vietos prie valdiško lovio – jis paskirtas dirbti Krašto apsaugos viceministru.


Euras žlugs iki 2023 metų. Marc Friedrich prognozuoja, rašoma vokiečių portale MM-news, kad euras žlugs ne vėliau 2023 metų. Europos centrinis bankas (ECB) daro viską, kad jį išgelbėti. Fridrich žodžiais, tai bus „didžiausias visų laikų krachas“. Jis išvardina euro gelbėjimo priemones: -Vis didesnės minusinės palūkanos; -Indėlininkų eksproprijavimas; -Pinigų apribojimai; -Neribota pinigų emisija; -Neribotas obligacijų pirkimas. Autorius nuomone, savo santaupas galima išsaugoti investuojant į materialias vertybes: nekilnojamą turtą, auksą ir pan.


Šiais metais JTO paskelbė Lietuvai nuosprendį – 1,5 milijono gyventojų 2100 metais, vietoj dabar esančių 2,79 milijonų (1992m. buvo 3,71 mln.) gyventojų. Kiek iš jų bus baltų lietuvių, o kiek juodų, niekam neįdomu. Įdomu, tik tai, kad esame greičiausiai išmirštanti tauta pasaulyje.Taip dabar šią nelaimę Pramonės parke vadina alytiškiai. Puikiai suprantu žmonių baimę dėl taršos, kaip tai atsilieps mūsų sveikatai, gyvenimo kokybei, gamtai. Juk pats turiu du dar visai mažus vaikus, žmoną, tėvus, giminaičius, draugus – dėl to, sakau labai nuoširdžiai, bijau nemažiau už jus.


Atkreiptinas dėmesys į tai, jok teismo nutarimas daryti kratą buvo išduotas 2019.04.25 dieną, o krata atlikta 2019.10.22 dieną, kai vyko A. Paleckio teismas.


Iš pradžių dėkojo raudonajai armijai ir jos vadui Stalinui, o paskui ėmė ir apsralino...


Tik rasinė idėja gali užtikrinti mūsų Nacijos išlikimą ir dorą ateitį. Rasė yra tautiškumo pamatas, be jos, mes esame pasmerkti pražūčiai. Stokime į kovą už Lietuvių Tautos ir arijų rasės ateitį!


Pradžia. Mano nuomone, kurstyti antisemitizmą gali būti naudinga F. Kukliansky ir tarptautinėms žydų organizacijoms. Apšmeižus visą lietuvių tautą, bus lengviau reketuoti iš Lietuvos valstybės pinigus už fašistinės ir komunistinės okupacijos metu žydų prarastą turtą. Lietuvos ir lietuvių šmeižikų tikslas – paversti lietuvius vergais, o tam reikia primesti svetimas kaltes ir sunaikinti tautos valią, imunitetą. Galiausiai – apiplėšti, padaryti žydų vergais.Tuo metu kai italai Romoje protestavo prieš vyriausybę, jos migracijos politiką, juodi atėjūnai darė savo tvarką jų šalyje: vienas traukinyje masturbavosi prieš dvi moteris, o kiti du puldinėjo policininkus, vaikus. Vakar Romoje įvyko 200 tūkstančių žmonių mitingas, kurį suorganizavo „Lyga“, „Italijos broliai“ ir „Pirmyn, Italija“ partijos, pasisakančios už sienų kontrolę ir nelegalių migrantų deportaciją į Afriką.


Lietuva mano, kad pavyks pasiekti tai, jog šalies teritorijoje nuolat bus amerikiečių kariuomenė, sakė šalies prezidentas Gitanas Nausėda spaudos konferencijoje. Amerikos bataliono atvykimas į Lietuvą Jis pabrėžė, kad Vilniaus siekis yra "visai realus", ir atkreipė dėmesį į Lenkijos patirtį.


Žiniasklaidoje pasklido informacija, kad Plungės rajono meras Audrius Klišonis ligoninėje ir jo sveikatos būklė labai sunki. Žmonės kalba, kad jis nunuodytas!


Galiu atversti dešimtis ar net  šimtus bylų, kur teismų nutartys sveiku protu nesuvokiamos. Beveik visos sukurptos  pagal vieną ir tą patį kurpalį. Teisieji neranda TIESOS, o nusikaltėliai bujoja.


Mūsų kūrėjas yra tobulas, vadinasi ir jo kūriniai tobuli. Ir kiekvienas jo kūrinys turi ryšį su juo pačiu. Ne išimtis ir žmogus. Dievas žmogui kužda tyliai per jo paties sąžines balsą. Tačiau vis daugiau žmonių dėl tam tikrų aplinkybių linkę jo negirdėti, jo neapmąstyti…Lietuvoje nuskambėjo naujienos dėl vargingiau gyvenančius žmones neteisingai nuskriaudžiančių naujų taršos ir nekilnojimo turto mokesčių. Pasirašiau peticiją prieš taršos mokesčio įvedimą (ji sulaukė jau apie 60 tūkstančių parašų) ir Seime balsuosiu PRIEŠ.


Garsiausias Lietuvos šnipas Algirdas Paleckis jau metus laiko nenuteistas laikomas kalėjime. Šaltinių duomenimis spalio 22 d. 9 val. 10 min. Kauno apygardos teisme vyks teismo posėdis dėl kardomosios priemonės A. Paleckiui, kurio metu bus sprendžiama – paleisti jį iš kalėjimo ar toliau laikyti už grotų.


Birželio 1. Siras papjovė kitą sirą Oldenburge. Birželio 2. Gyvenančių iš pašalpų (Herz IV) imigrantų ne europiečių skaičius Vokietijoje per metus padidėjo 124%. Iš jų sirai- 509,696; turkai-276,399; irakiečiai-110,529 ir Afganai-65,443. Birželio 3. Bavarijos vidaus reikalų ministras kviečia sekti nepilnamečius imigrantus dėl jų ryšių su islamo grupuotėmis.


Man greit 33 – eji. Žiūriu į veidrodį ir matau juos savo veide: raukšleles – ir nežymias, ir gana ryškias, paglebusią odą. Matau plaukuose – dažai nepaslepia žilų šaknų. Matau kūne – jis jau nebe kaip merginos, o kaip moters –  pavytęs, su celiulitu ir pirmąja pigmentine dėme (kad ją galas, iš kur ji?).


Фантастика... Я не помню точно, когда я влюбился в этот жанр литературы. Но это были те книги, которые заставляли меня забыть обо всём! Об уроках, играх и даже сне. Родители меня практически не контролировали, когда я лягу спать, и с книжкой я мог просидеть до глубокой ночи. С какой точно книги началась знакомство с этим жанром, я уже не вспомню.Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d


Наступление сирийской армии на город Хан-Шейхун – вынужденная мера, вызванная постоянными провокациями террористов из зоны деэскалации Идлиб, отмечает эксперт РИСИ Владимир Фитин . «Несмотря на договорённости, нападения террористов из Идлиба на части сирийской армии не прекращались. Кроме того, их дроны неоднократно атаковали базу российских ВКС в Хмеймиме. Это и подвигло Сирийскую арабскую армию начать наступательные действия», – пояснил востоковед. Он добавил, что наступление сирийской армии вызвало значительную озабоченность у Турции.


Tragikomiška žinia atskriejo iš Italijos-Prancūzijos pasienio. Pasirodo, tenykštėje pabėgėlių stovykloje savanoriaujančią jauną moterėlę iš leftistų judėjimo „No borders“ iš dušo išvilko ir grupiniu būdu išžagino linksmas pabėgėlių iš Sudano kolektyvas. Ryte moterėlė norėjo pranešti apie nusikaltimą policijai, tačiau ją užsipuolė jos kolegos-kairuoliai. Kurie pradėjo jai priekaištauti, kad dėl tokių menkniekių, kaip grupinis išžaginimas per visus galus iš nežinia kuo užsikrėtusių Afrikos gyventojų, gali nukentėti visų pabėgėlių viešas įvaizdis.


Smagu buvo stebėti, kaip Dalia Grybauskaitė savo p-rezidentavimo pabaigoje suskubo gerinti Lietuvos ir Lenkijos santykius, kuriuos, ji pati savo p-rezidentavimo pradžioje ir sugadino savo niekuo nepagrįstais pareiškimais Varšuvos  ir Lietuvos lenkų adresu, lenkų mokyklų likvidavimu ir draudimu rašyti Wilno regione lenkiškas pavardes.


Vienas iš represinių organų metodų yra įkaitų paėmimas. Žmogų paima įkaitu, t. y. įkiša į kalėjimą – ir laukia, kad jis neištvers ir „prisipažins“. Tada gal ir kardomąją priemonę sušvelnins, kalėjimą pakeis namų areštu. O kaip lengviausia paimti įkaitą? Pateikus jam labai sunkų įtarimą.Pseudodokumentiniu stiliumi nufilmuotas pasakojimas, kas būtų, jeigu staiga tuo metu (1984-aisiais) prasidėtų branduolinis karas tarp Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjungos (TSRS) ir Šiaurės Atlanto Gynybos Organizacijai (ŠAGO) priklausančių šalių. Ir kaip ši pramoga paveiktų pramoninės Anglijos provincijos miesto Šefildo bei jo apylinkių gyvenimą.


Šiuo metu nustatyta, kad net 74 proc. patikrintų butų, kurie yra aukštesniuose nei dviejų aukštų daugiabučiuose, yra naudojami dujų balionai.


Lietuvai nepavyks išvengti pabėgėlių, o jiems – Lietuvos. Į šalį plūstelės gal ir ne vienas tūkstantis jaunų vyrų musulmonų. Labiau nei lietuvių kalbos pamokų jiems reikės moterų ir vaikų. Ar mes pasirengę svetimos kultūros staigmenoms?


Tad pasižiūrėkime kuo jie skiriasi nuo propagandistų ir kodėl jie užsitarnavo - "naudingų idiotų" vardą.


Mes nepakentėm melo, propagandos, dviveidystės ir šunuodegiavimo ir niekinom komformizmą. Šaunu ir normalu buvo neigti suaugusiųjų prisitaikėlišką gyvenimą, jų baimes ir principų neturėjimą, atsisakymą būti laisvais, bijoti savo nuomonės.Visatos centre vėl šiltas vakaras. Vėl pilnos arenos piliečių, duona ir žaidimai dovanų, ir pinigai iš viešų tualetų nekvepia. Senate debatai dėl naujų mokesčių, kad plebėjai, moterys nemurmėtų ir vergai būtų ramūs, imperatoriaus rūmuose ilgai negęsta žiburiai ir naktimis nenutyla meilės aikčiojimai.


Dalis parlamentarų kreipiasi į LR KT, kad šis panaikintų tiesioginius merų rinkimus. Esą, merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai, nors ji nieko apie tai nekalba.   Toliau, Konstitucinio teismo pirmininkas D. Žalimas aktyviai propaguoja mintį, kad Seimo narių rinkimas vienmandatėse apygardose, esą, prieštarauja Konstitucijai.


Tarptautinė organizacija C-FAM perspėja: Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja naująja sutartimi gali panaikinti šiuo metu tarptautinėje teisėje galiojantį lyties kaip „vyro ar moters“ apibrėžimą ir pritarti lyties kaip „socialiai sukonstruotos“ apibrėžimui. Naujasis apibrėžimas atvertų duris daugiau nei šimtui „lyčių“, kurias būtų privaloma pripažinti teisiškai.


Vaido Žemaičio (bukimevieningi.lt) straipsnį "Tas noras papulti prie lovio..." skaito ir komentuoja Laurynas Ragelskis (LDiena.lt). Jeigu tikite, kad galite kažką pakeisti Lietuvoje, tuomet rekomenduoju susipažinti su VALDYMO PAGRINDAIS išdėstytais VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJOJE.


Po TSRS griuvimo į šį Europos regioną sugrįžo dar Josifo Stalino 1933 metais išvaryta fašistinė žydų sekta Chabad Liubavič. Ši sekta dominuoja Rusijos, JAV, Ukrainos prezidentų aplinkoje, su jos atstovu Vilniaus meras Remigijus Šimašius kiekvienais metais uždega Hanukos žvakę Vinco Kudirkos aikštėje.Установившейся на Корейском полуострове разрядке грозит скорое прекращение, отмечает эксперт РИСИ Роман Лобов. «Как заявил главный переговорщик КНДР, будущее моратория на ракетно-ядерные испытания зависит от действий Вашингтона. Дипломат попросту высказал то, что было на уме у части северокорейской элиты после провала февральских переговоров в Ханое. Впрочем, сейчас эту точку зрения считают нужным не озвучивать», – пояснил он. Главной проигравшей стороной от ухудшения ситуации на Корейском полуострове станет Республика Корея (РК).


Главными для НАТО сегодня являются вопросы сдерживания России, с сожалением констатировал эксперт РИСИ Сергей Ермаков, комментируя итоги очередной встречи министров обороны стран североатлантического альянса в Брюсселе. На ней обсуждали проблемы увеличения военной мобильности в Европе, противодействия кибер- и гибридным угрозам и повышения возможностей альянса на южном направлении, уточнил он.


Portalas 20min.lt veiks ne tik tol, kol Lietuvoje bus blokuojama LDiena.lt. Nuo šiol tai bus tikra DVIGALVĖ KREMLIAUS HIDRA savo hibridinėmis atakomis grąsinanti Lietuvą užgrobusiai ORGANIZUOTAI VAGIŲ ir BANDITŲ GAUJAI, prisidengusiai trispalviu pseudopatriotizmu.


Внутриполитический кризис в Грузии углубляется. Население устало от нынешней правящей коалиции «Грузинская мечта», пояснил эксперт РИСИ Владимир Евсеев. Обязательства, которые взяла на себя эта коалиция, выполнить невозможно. В связи с этим всё большую популярность приобретает другая партия – «Единое национальное движение» (ЕНС). «Именно эту партию возглавлял Саакашвили. И сейчас ЕНС очень хочет реванша, но на выборах получить эту власть она не может», – отметил политолог. Дело в том, что в Грузии кроме голосования по партийным спискам также в парламент избирают ещё и мажоритариев.


2010-tais metais Highland Park aukštosios mokyklos studentai sugalvojo nuotaikingą žaidimą naujųjų metų šventimo vakarėliui. Žaidimo esmė buvo į vieno žaidėjo užduotą klausimą atsakyti kiek įmanoma labiau absurdišku, visus prajuokinančiu atsakymu. Iš esmės, tai žaidimo Apples to Apples variacija, praturtinta nekorektišku, juodu humoru. Žaidimas tą vakarą nusisekė puikiai,Skaitytojas „Gedas“ atsiuntė komentarą spalio 25 d. “Šauksmo“ straipsniui „Vengrija reikalauja liautis kviesti migrantus“ ir supažindino mus su gydytojos iš Miuncheno „žinute siunčiama pasauliui“.Štai ši žinutė lietuviškai: „Moteris Gydytoja iš Miuncheno, Vokietijoje siunčia žinutę pasauliui. , , , , ,Įdomu, kodėl nėra naujienų pranešimuose apie tai, kas vyksta Vokietijoje ?? Kur yra CNN, CBS, NBC, ABC ir ttVakar pas mus ligoninėje buvo susitikimas apie tai, kokia yra nestabili situacija čia ir kitose Miuncheno ligoninėse.


Торговая война между США и Китаем усугубляется: теперь она перешла в валютную сферу, заметил эксперт РИСИ Вячеслав Холодков. Недавно Д.Трамп объявил КНР валютным манипулятором – то есть государством, которое использует регулирование курса валюты в целях поощрения своей внешней торговли. «Президент сделал это заявление на основании распоряжения министерства торговли США, которое и внесло Поднебесную в список валютных манипуляторов. Это означает, что следует ожидать новых ограничений в торговле с Китаем.


Kalėdinis laikotarpis jau seniai tapo didelio pelno švente prekybininkams. Puiku yra tai, kad kalėdiniu laikotarpiu esame dosnesni ir pagalvojame ne tik apie savo giminaičius ir draugus, tačiau ir apie aplinkinius. Taip jau pastaraisiais metais nusistovėjo, kad žmogaus žodžiu ar atviruku nebepasveikinsi – tarsi tapo būtina padovanoti kažką daiktiško. Tačiau juk ne vieną žmogų reikia pasveikinti, o geri daiktai – ne pigūs. Todėl parduotuvių lentynos lūžta nuo pigių plastikinių kalėdinių niekučių ir saldžiųjų dėžučių pasiūlos.


Ukrainos televizijos kanalas „Inter“ parodė laidą, kurioje ukrainietė Aida Bolivas pasidalino savo įspūdžiais apie pabėgėlius ir jų elgesį Budapešto traukinių stotyje.   Laidos Vedantysis:Jeigu pažiūrėti naujienas, tai ką kalba kalba Europoje, ką Ukrainoje, tai dauguma žurnalistų užjaučia pabėgėlius. Aida Bolivar papasakojo, kad žmonės užjaučia, padeda, nes žmonės metę viską bėga nuo karo.Bet teisybė, kaip visada – ne tokia vienareikšmiška.Mes suradome liudininkę, kuri prieš kelias dienas vyko būtent tuo pačiu traukiniu (jo vengrai nepraleido P.G.


Vakaruose politikai ir apžvalgininkai skiria vis daugiau dėmesio augantiems šeimos išlaikymo kaštams ir jų poveikiui sprendimui kurti šeimą bei susilaukti vaikų.  Diskusijos verda dėl vaiko pinigų dydžio, motinystės ar tėvystės išmokų mokėjimo trukmės, pirmojo būsto įsigijimo sąlygų, o kartais ir dėl dar įdomesnių dalykų.Nuo liepos 1 dienos 53 šalių (įskaitant 35 Europos šalis) piliečiai gali keliauti į Rusijos Kaliningrado sritį naudojantis vienkartine elektronine viza. Apie tai pranešė RIA Novosti, su nuoroda į Rusijos vyriausybės sprendimą. Anksčiau tokia tvarka buvo įdiegta Tolimuosiuose Rytuose. "Elektroninės vizos galiojimo laikas yra 30 kalendorinių dienų, būti regione leidžiama iki aštuonių dienų. Išduoti naują vizą galima tik pasibaigus senojo dokumento galiojimo laikui. Konsuliniai mokesčiai už tokio tipo vizą nebus imami.


Pirmiausia noriu paaiškinti, kodėl rašau. Gavęs kvietimą į Vasario 16-osios minėjimą Seime, beveik prieš dvi savaites paskambinau į Seimo pirmininko kanceliariją, sakau, noriu užsirašyti į kalbančiųjų sąrašą. Atsiliepė mergaitė lakštingalos balseliu ir ėmė kamantinėti, kas aš toks, sakė, jog kalbėtojai jau numatyti ir jų bus nedaug. Turbūt, pamaniau, kalbės prezidentė, turbūt Vytautas Landsbergis, turbūt Valdas Adamkus.


Kaip praneša portalas „KAS VYKSTA“, Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir Krašto apsaugos ministerija slepia faktą, kad Vokietijos kariai išniekino žydų kapines Kaune. Mūsų turimais duomenimis, deja, toks įvykis atsitiko.


Italijos Policija prašo atsiliepti gyventojus, galinčius suteikti informacijos apie vaikų grobimus ir vaiko išvežimus i Italija. Rasyti anglu kalba


Negi rimtai mūsų šalį valdo neadekvatūs bepročiai?Užsisuko tolerancijos ratas! Norvegijoje pabėgėliai prievartauja vietines moteris, o ministrai-homoseksualistai žagina pačius pabėgėlius! Buvęs Norvegijos vyriausybės ministras ir Trumso provincijos gubernatorius, 72 metų homoseksualistas Svein Ludvigsen ką tik nuteistas 5 metams kalėjimo. Už tai, kad 2011-2017 metais reguliariai prievartavo ir žagino tris jaunus vyrukus musulmonus, pretendavusius į pabėgėlių statusą toje šalyje.


Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į ŽEMAITIJĄ!


Eurogrupės vadovas Jeroen Dijsselbloem mano, kad dėl Trampo paskelbtos politikos „America-first“ „Europa artimiausiais metais liks viena“, rašo die Zeit. Tai buvo pasakyta Briuselyje, per Eurogrupės finansų ministrų susitikimą. Europos sąjungininkai buvo šoke, kai sausio viduryje Trampas pasakė, kad NATO yra „pasenusi“ organizacija, rašomas die Zeit. Iš Trampo posakių dėl Brexit ir tolimesnio ES skylimo Dijsselbloempadarė išvadą, kad prasidėjo nauja JAV era ir tai, jo nuomone, šansas ES-šalims narėms susitelkti.


Kalba eis apie deportacijas po II Pasaulinio karo. Iš rytų Europos šalių tuo metu masiškai deportavo vokiečius. Nors tai buvo masiškiausias per visą XX amžių trėmimas, dėl daugmaž suprantamų priežasčių Europoje apie jį kalbėti nepriimta.


Kaip buvo anksčiau, kodėl žlugo Tarybų valdžia – šis klausimas domina visus. Pirmiausia reikia prisiminti kaip viskas buvo. Tarybų valdžia buvo daugiau formali (nors privati nuosavybė buvo panaikinta iš tikrųjų). Dabartiniam skaitytojui reikia paaiškinti, kad kandidatai į deputatus buvo iškeliami darbo kolektyvuose pagal partinių organizacijų rekomendacijas. Deputatų veikla Aukščiausioje Taryboje ir vykdomosiose komitetuose (savivaldybėse, kitaip tariant) buvo faktiškai visuomeninė veikla, kuria buvo užsiiminėjama laisvu nuo pagrindinio darbo laiku. Tai yra nemokamai.Nors vakar per pasaulį nuvilnijo žinia, jog Ukrainos valdžia pagaliau viešai pripažino, jog jokios Rusijos armijos Ukrainoje nėra, tuo pačiu pripažindama, jog kariauja pati su savimi, Lietuvos vadukai nepasiduoda ir karą – akivaizdu, jog pilietinį – Ukrainoje įkvėpinėja toliau. Linas Linkevičius vakar dūsavo, “na kiek dar žmonių turės žūti, kad žmonės galėtų sakyti esu ukrainietis”. Linai Linkevičiau: remiantis tapatybės studijomis, tai tapatybė tvirtinama ne žudant kitus, o susivokiant kultūr


Противостояние между США и Ираном набирает обороты: Вашингтон направил в Персидский залив авианосные ударные группы. Тем не менее, эксперт РИСИ Владимир Евсеев считает, что, несмотря на воинственную риторику с обеих сторон, эскалация ближневосточного конфликта не приведёт к войне. «США больше имитируют силовое давление. Они уже перебросили в ОАЭ и Катар группу стратегических бомбардировщиков В-52, а также планируют развёртывание батареи зенитно-ракетного комплекса Patriot. Однако, это совершенно не те силы, с помощью которых можно вести наступательные операции на Тегеран», – уверен политолог. И.о.


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.


Antitarybiniai elementai pirmaisiais pokario metais Lietuvoje užsiėmė politiniu banditizmu, buržuaziniai nacionalistai puldinėjo partinio-politinio aktyvo atstovus. Taip rašoma buvusios Lietuvos Konstitucinio teismo teisėjos, buvusios Žmogaus teisių centro direktorės, buvusios prezidento Valdo Adamkaus patarėjos, teisės dėstytojos, dabartinės vaikų teisių žinovės Tomos Tamaros Birmontienės mokslinėje disertacijoje. Pasak T. T Birmontienės, „įnirtinga klasių kova pirmaisiais pokario metais pareikalavo didelių pastangų“.


Lietuva-Italija. Prekyba vaikais. Operacija "Angelai ir demonai "korumpuota Lietuvos policija„Pergalės prieš nacistinę Vokietiją pamokos“ – taip buvo pavadinta konferencija, surengta Londone pačiu laiku, švenčiant 70-ąsias karo pabaigos metines. Kiek įvairiausių klišių vietoje objektyvios analizės pateikė britų ekspertai! Vis iš naujo ir iš naujo aiškino apie lemiamą britų ir amerikiečių indėlį į pergalę. Ne rečiau prisimindavo ir „išprievartautą Vokietiją“. Prievartavo, savaime aišku, Raudonosios Armijos kareiviai. Buvo pateiktas klaikus skaičius – 2 milijonai aukų, nors tokius duomenis jau seniai paneigė išslaptinti karo laikų dokumentai.


Liepos 23-ią dieną Europos Komisija uždraudė komercinę menkių žvejybą didžiojoje Baltijos jūros dalyje. Šis draudimas galios iki metų pabaigos ir taipogi palies Lietuvos žvejus. Tiesa, tik didžiuosius – tuos, kurie gaudo tralais atviroje jūroje. Smulkiesiems žvejams gaudantiems žuvį priekrantėje ir žvejams mėgėjams, kol kas šis draudimas neaktualus. Komisija kelis pastaruosius mėnesius negirdėjo aplinkosaugininkų raginimų uždrausti žvejybą, todėl menkių neturėsime ir 2020-aisiais metais.


Net ir po mirties šis buvęs esesininkas Švarcas, vėliau persivadinęs į Džordžą Sorošą, kenks Europos tautoms. Šį antradienį „Wall Street Journal” pranešė, kad finansų spekuliantas Džordžas Sorošas į savo fondą „Open Society Foundations“ pervedė 18 milijardų eurų.  Dabar „Atviros visuomenės fondas“ tapo antru pagal dydį po Bilo ir Melindos Geitsų fondo (National Philanthropic Trust). Šiuo metu fondas valdo 41 milijardų dolerių.


Šitie asmenys vykdo Pidorasingo Projektą ir visomis išgalėmis bando pederastizuoti Lietuvą. Seime balsuojant už taip vadinamos "Vienalytės partnerystės" įteisinimą "už" balsavo:


В Европе начались выборы в Европарламент, которые будут проходить до 26 мая. Главная интрига этих выборов в том, что в последние годы на авансцену европейской политики вышли так называемые «правые» партии, которые представляют весьма значительное число избирателей, выступающих против либерального курса евробюрократии, считает эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. Ещё задолго до нынешних выборов в европейской прессе, подконтрольной либеральным силам, активно муссировался тезис о том, что объединённой Европе грозит развал в том случае, если европейцы не сделают «правильный выбор».По сообщениям разных информаторов, двух в Пентагоне, одного в ЦРУ, и одного из правящей черной аристократии, скоро ожидаются сразу нескольких ключевых финансовых событий, предположительно, 1 декабря.


Besitęsiant itin sunkiai ir nepavydėtinai Vilniaus Viešojo Transporto darbuotojų padėčiai ir vis dar jiems neišmokėjus kad ir menkų, bet vis dėlto tikrai laukiamų darbo užmokesčių už rugsėjį, jau ir pati oficialioji profsąjunga paskelbė, kad, jei darbuotojai negausią savo atlyginimų iki spalio 20-osios dienos (tai yra, pagal vadinamąją VVT kolektyvinę sutartį, vėliausias laikas, iki kurio privalo būti išmokėtas atlyginimas; kitas dalykas – kad ir ši sutartis yra itin nepalanki patiems vairuotoja


Balandžio 15 dieną Maskva paskelbė, kad visiškai nutraukia bendradarbiavimą su NATO kariniame ir civiliniame sektoriuose.


Šią savaitę LRT Tarybos pirmininkui Ž. Pečiuliui ir Generalinei direktorei M. Garbačiauskaitei-Budrienei buvo įteiktas raštiškas kreipimasis dėl Nacionalinio transliuotojo misijos, kurį pasirašė Sąjūdžio trisdešimtmečio minėjimą rengusių ir kitų visuomeninių bei pilietinių organizacijų atstovai. Kreipimesi reikalaujama, kad savo veikloje LRT puoselėtų nacionalines Lietuvos Respublikos vertybes, o transliuojamame turinyje užtikrintų nešališką informacijos pateikimą bei žodžio laisvę. LRT vadovai yra raginami pradėti dialogą su visuomene dėl kreipimesi pateiktų reikalavimų įgyvendinimo ir tolesnio bendradarbiavimo.


Vokietija reikalauja, kad Italija įsileistų vokiškų NVO vežamus imigrantus, o pati ėmė kontroliuoti  sieną su Šveicarija, kad iš šios šalies neatvyktų nelegalūs imigrantai? Ar tai ne Angelos Merkel šizofrenija, prasidėjusi nuo jos drebėjimo priepuolių?LDiena.lt vardu Laurynas Ragelskis ir Simonas Kroydonas aptaria įdomiausias Lietuvos politines naujienas.


MG Baltic sukurta Liberalų partija po Masiulio skandalo žlugo.Nieko tokio.MG Baltic sugalvojo naują partiją ir ji vadinsis LAISVĖS PARTIJA.Šitas trumpalaikis projektas laisvai pereis 5% barjerą ir turės savo rėksnių Seime. Šie Europarlamento rinkimai išsiuntė visus rėksnius į Briuselį.Maldeikienę,moterį ,niekada nedirbusią privačiame kapitale,bet mokančią visus kaip reikia daryti biznį ir RUSAI PUOLA rėksnius Juknevičienę su Kubiliumi.Džiaugėsi visi.Ir vilkas sotus ir avys sveikos.todėl tos avys ir buvo išsiųstos į Europarlamentą.O Liudas Mažylis prie ko?


Vokietijos spauda praneša, jog pasikėsintojai Halėje turėjo absoliučiai panašius tikslus kaip Chrischurcho teroristas – norėjo iššaudyti visą bažnyčią per religinę šventę, filmavo viską online internete.


Seimas po svarstymo pritarė Seimo nutarimo projektui Nr. XIIIP-3837(2), kuriuo siūloma pavesti Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui atlikti parlamentinį tyrimą dėl Seimo narės Irinos Rozovos veiklos ir ryšių galimai keliamos grėsmės nacionaliniam saugumui ir iš VSD gautos informacijos netinkamo panaudojimo. Už nutarimo projektą balsavo 94 Seimo nariai, prieš – 1, susilaikė 7 parlamentarai. Tam, kad jis būtų priimtas, Seimas turės balsuoti dar kartą. Pagal nutarimo projektą, komitetas būtų įpareigotas nustatyti: kokią informaciją apie Seimo narės I.


Ketvirtadienį, rugpjūčio 29 dieną, apie 14:30 prie Leipcigo centrinės geležinkelio stoties (Saksonija) esančiame Miulerio vardo parke įvyko konfliktas, po kurio vienas vyras buvo subadytas peiliu. Policija pranešė, kad 25-metų pabėgėlis iš Nigerijos ėmė koliotis su praeiviu. Po to jis išsitraukė iš kišenės peilį. Su dviem durtinėmis žaizdomis užpultasis nuvežtas į ligoninę. Pranešama, kad jis yra stabilios būklės. Policija suėmė Merkel svečią. Jam pareikšti kaltinimai gyvybei pavojingų traumų padarymu.Vladimiras Zelenskis per sekmadienį vykusį antrąjį rinkimų ratą gavo apie 73,2 proc. balsų, o už dabartinį šalies vadovą Petro Porošenką balsavo 24,46 proc. rinkėjų, pranešė Centrinė rinkimų komisija


Iš pradžių ėjau į visus patriotinius mitingus, klausiau aistringų kalbų, plojau ir pritariau, žinojau, kad pagerės. Paskui nėjau ir nepritariau, net parašiau kelis piktus straipsnius. Parašęs ėjau rinkti kitų, bet išrinkau tuos pačius. Tada visai nėjau ir visai nerinkau, bet niekas nuo to nesikeitė.


Pernai organų transplantacijos operacijų skaičius išaugo beveik 30%. Be to, žymiai padaugėjo donorų- altruistų, norinčių atiduoti, pavyzdžiui, inkstą, visiškai svetimo žmogaus gyvenimo išgelbėjimui, skaičius.


Viską diriguoja Europarlamentas. Ten turi dirbti rimti žmonės. O ne kokie guogos


Евросоюз признал новое правительство Молдавии. Его возглавила Майя Санду, а кресло спикера парламента заняла Зинаида Гречаный. Это значительный успех социалистов и платформа, на которую они смогут опираться в дальнейшем, отметил эксперт РИСИ Александр Шевченко. При этом он считает, что на этом острый политический кризис в стране не закончился. «Нет гарантии, что демократы не пойдут на новый майдан или более радикальные действия», – предостерёг аналитик.Palaikyk mus Feisbuke

Paveiksliukai


VideoOrai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis