LDiena.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Lietuvoje koronaviruso padėtis kaista. Nustatytų atvejų skaičius nuolat auga. Vyriausybė ragina gyventojus būti sąmoningus ir izoliuotis. Tačiau, kaip visada, didelėje bandoje yra juodų avių. Šimtus lietuvių, kurie dėl didelių valdžios pastangų grįžo namo, dvi savaites turėjo karantinuotis gana civilizuotoje aplinkoje. Jie buvo apgyvendinti viešbučiuose su karštu maistu ir internetu. Tačiau daugeliui tai nepatiko.


Tikrai geras filmas apie TIKRĄ mūsų šiandieninį gyvenimą, vieniems viskas - kitiems kas liko. Be jokių liberastinių pagrąžinimų, visokių paverkšlenimų apie demokratiją ir kažkokias teises.


Kovo 10 dieną buvo pranešta, kad Lietuva teiks paramą Graikijai kovojant su pabėgėlių humanitarine krize. Į Graikiją „numatyta siųsti materialinių išteklių atsargų (palapinių, lovų, miegmaišių, pagalvių ir avalynės), kurių bendra įsigijimo vertė – 79 639,39 euro, taip pat skirta 50 000 eurų finansinė parama iš Vyriausybės rezervo lėšų pabėgėlių humanitarinei krizei Graikijoje spręsti,“ - sakė premjeras Saulius Skvernelis. LRT.


Internacionaliniame NATO batalione Lietuvoje rastas koronaviruso COVID-19 židinys. Pasak kapitono Everto-Jano Danielso, nustatyta 20 infekcijos atvejų. Ši žinia dar kartą iškėlė klausimą dėl pandemijos  metu iš esmės jau žlugusių „Defender Europe 2020“ pratybų tikslingumo. Kiekviena nauja informacija apie „didžiausias NATO pratybas Europoje“ pasirodo esanti anekdotinė, tačiau Aljanso sekretoriatas ir Rytų Europos „fronto linijos“ šalys jas vis tiek ruošiasi pravesti, idant pademonstruotu savo ryžtingumą  Rusijai.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.Mūsų kraštui nebaisios jokios krizės – nepriklausomas Žmonių (Landsbergių-Šimonytės) partijos portalas pranešė, kad „Lietuva krizės neatlaikyti negali“. Geradariai mūsų valdžiai skolins tiek milijardų, kiek tik reikės. „Nors kiekvieną karantino savaitę šalies ekonomika smunka po 0,5 proc. punkto, Lietuva krizės neatlaikyti negali, – tikina ekonomistai.


Kovo 10 dieną buvo pranešta, kad Lietuva teiks paramą Graikijai kovojant su pabėgėlių humanitarine krize. Į Graikiją „numatyta siųsti materialinių išteklių atsargų (palapinių, lovų, miegmaišių, pagalvių ir avalynės), kurių bendra įsigijimo vertė – 79 639,39 euro, taip pat skirta 50 000 eurų finansinė parama iš Vyriausybės rezervo lėšų pabėgėlių humanitarinei krizei Graikijoje spręsti,“ - sakė premjeras Saulius Skvernelis. LRT.


1945 m. gegužės 14 d. iš Simno rajono NKVD skyriaus viršininko gauti duomenys apie tai, kad Seminiškių miško rajone, 37 km į vakarus nuo Alytaus, 8 km į pietvakarius nuo Simno, slepiasi „miško brolių“ gauja, ginkluota rankiniais ir sunkiaisiais kulkosvaidžiais, automatais ir šautuvais. Ši gauja paskutinių 10 dienų laikotarpyje smulkiomis grupėmis iš 10-15 žmonių išeidavo iš miško ir užsiiminėdavo vietinių gyventojų plėšimu ir atskirų gyventojų išsivedimu į mišką...


США пришли хорошенько пограбить Сирию, что, собственно говоря, и делают. Я уже не говорю, что американцы вошли в САР с грубейшим нарушением норм, которые диктует Совбез ООН. Без разрешения законного правительства Сирии они не имеют права присутствовать в республике, что зафиксировано, кстати, и в сочинском меморандуме, который подписали Владимир Путин и Реджеп Тайип Эрдоган.


Keletas svarbių dalykų, kuriuos žinome iš sakralinių mokymųMažai kas iš kasdieninių spaudos skaitytojų yra informuoti apie vieno iš lietuviškos žiniasklaidos kanalų - 15min savininkus. Taigi informuoju savo skaitytojus: 100% 15min akcijų priklauso didžiausiai Baltijos šalyse žiniasklaidos grupei „Postimees Grupp“. Vienintelė „Postimees Grupp“ akcininkė yra Estijos investicinė bendrovė „UP Invest“. Didysis „UP Invest“ akcininkas yra Estijos verslininkas Margus Linnamäe, kuriam priklauso 78% akcijų.


Prezidentas Gitanas Nausėda kovo 27 d. vaizdo konferencijoje su Rukloje dislokuotos NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės vadovybe aptarė koronaviruso infekcijos (COVID-19) situaciją ir valdymo priemones. „Pandemija skaudžiai palietė Lietuvos visuomenę ir daugelį valstybės institucijų. Deja, ji neaplenkė ir Lietuvoje dislokuotų NATO priešakinių pajėgų karių. Noriu išreikšti jiems paramą ir paraginti išlaikyti kovinę dvasią“, - pasakė šalies vadovas. Prezidentas pabrėžė, kad tokio masto krizės sąlygomis itin svarbus yra kariuomenės pasirengimas ir parengties išlaikymas.


Primename, kad Vilius Petkauskas apie "Būkime vieningi" ne kartą yra paskleidęs tikrovės neatitinkančios informacijos.


Daugelyje diskusijų ir pareiškimų popiežius Pranciškus išsakė pasipiktinimą europiečiais, mat pastarieji bijojo imigrantų. Kovo pradžioje Popiežius sugrįžo prie šios temos po „anti-imigrantų“ partijų sustiprėjimo per rinkimus Italijoje. Remiantis „Reuters“ ataskaita, „popiežius Pranciškus sekmadienį išreiškė susirūpinimą dėl nacionalinės politikos, kuri yra diktuojama baimės“.


COVID-19 pas valdžią pasireiškia visai kitaip, negu pas visus kitus normalius piliečius. Paveikta viruso, pradinėje ligos stadijoje, valdžia praranda adekvatumą. Ji ima neigti PSO pripažintas apsaugos priemones (pvz. kaukių ir ligos testavimo reikalingumą), piktybiškai jų neužsakinėja, nekaupia rezervo, ima lankytis didžiausio gyventojų susikaupimo vietose (krepšinio rungtynėse), ir net pati stengiasi organizuotis visokius masinius renginius (muges, eitynes, mitingus).Vyriausybės kanceliarija Ministro Pirmininko pavedimu įpareigojo  Kultūros misteriją (o prireikus kartu su suinteresuotomis institucijomis) išnagrinėti Nacionalinės vartotojų konfederacijos, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos ir kitų visuomeninių organizacijų pareiškimą „Dėl konstitucinio šalies valdymo“ (2020 m. kovo 24 d.).


Rusijos kariškiai išsilaipina NATO „Praktika de Mare“ oro bazėje esančioje į pietus nuo Romos, suformuoja transporto kolonas ir keliauja į šiaurinę Italiją - koronaviruso epidemijos epicentrą. Radiacinės, cheminės ir biologinės saugos karinė (РХБЗ) vadovybė priešais televizijos kameras išskleidžia Apeninų pusiasalio žemėlapį ir numato gelbėjimo operacijos regioną. Sąjungininkus NATO bloke nuo to kas vyksta Italijoje ištiko paralyžius, labiau primenantis komą.


Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras priėmė nutarimą ikiteisminio tyrimo metu paimtą didelį kiekį etilo alkoholio perduoti visuomenės reikmėms, pranešė prokuratūros spaudos tarnyba. Sveikatos apsaugos ministerijos Ekstremalių sveikatai situacijų centrui neatlygintinai perduota daugiau kaip 17 600 litrų etilo alkoholio dezinfekcijai ir sveikatos priežiūros reikmėms skirtų priemonių gamybai.


Savo ruožtu ir Lietuva padėjo šiai valstybei ankstyvoje koronaviruso protrūkio stadijoje, tačiau Nausėda ragina nepamiršti apie Kinijos žvalgybos užmačias. Pas savo darbdavį, Jo Ekscelenciją, susirinko Lietuvos žvalgybos institucijų vadovai. Ar pakviesti, ar patys įsiprašė — nepranešama. Vadovų kadencijos eina į pabaigą. Jo Ekscelencija kadenciją skaičiuoja dar tik antrą pusmetį. Prelegentai susirinko aptarti ne gerovės valstybės kūrimo reikalų.


Dar nei vienoj valstybei afrikiniai "deimantai" nesukure geroves, o buvo tik siurbeles.Pateikiu žinomo Rusijos finansisto prof.Valentino Katasonovo straipsnio „Koronavirusas gimė ne Kinijoje, o galvose velnio apsėstų pinigų šeimininkų. Dokumentais patvirtinta teroristinė operacija „COVID-19“ vertimą. Pažymėsiu, kad šiuo metu turimi duomenys apie COVID-19 struktūrą neleidžia teigti, kad jis negalėjo būti „patobulintas“ laboratorijoje, tačiau, lygiai taip pat negalima atmesti, kad jo negalėjo sukonstruoti gamta, kurią intensyviai keičia žmogus.


Положение окончательно запутали снова русские, сначала модернизировавшие зенитно-ракетные комплексы С-300, а потом выкатившие систему С-400 «Триумф». Почти на пальцах пояснив, что в бою самолеты именно с самолетами сталкиваться станут куда реже, чем с зенитно-ракетными комплексами при прорыве к цели. И с этим делом у ВВС Альянса теперь возникли практически непреодолимые трудности.


Naujasis Lietuvos Fiureris Saulius Skvernelis pasirinko grįžtančius į tėvynę lietuvius atpirkimo ožiais už savo nusikaltimus ir, naudodamasis savo išskirtine padėtimi, kursto jiems neapykantą Hitlerio žodžiais.


Matydami, kad komunistinė Kinija, siekdama savo ilgalaikių nacionalinių interesų Lietuvoje įgyvendinimo, siunčia savo paramą Lietuvai.


Kaip pati ponia prezidentė pareiškė, ji "pasirengusi kiek galėdama prisidėti sprendžiant iškilusias problemas savo žiniomis, patirtimi ir patarimais. Fondo taryba prižiūrės, kad sukauptos lėšos būtų naudojamos skaidriai ir efektyviai, kartu sprendžiant, kam labiausiai reikia pagalbos — medikams, mokytojams, vaikams, senjorams". Ir ilgai nedelsdama iškoneveikė savo pačios 2016 metais paskirtą sveikatas apsaugos ministrą Aurelijų Verygą.Italijos Lombardijos gubernatorius Attilio Fontana išvadino šakalais tuos, kurie rėkia, kad Rusijos pagalba Italijai yra bevertė Lietuvos žiniasklaida pasigavo propagandinį itališką straipsnį: „80 …


Kovo 26 d. Prancūzijos baudžiamasis tribunolas išdavė leidimą patraukti baudžiamojon atsakomybėn nepriklausomo Žmonių partijos portalo redaktorę Rasą Lukaitytę-Vranauskienę. „Ji kaltinama tuo, kad 2020 m. kovo 23 d. viešai, dėl rasinės ir religinės neapykantos apšmeižė advokatą prof. dr. Stanislovą Tomą, pareikšdama, kad jis neva ne advokatas, ne profesorius, ne daktaras ir „vandalas“. Ji kaltinama ir tuo, kad pavadino fašistų karo nusikaltėlio J. Noreikos memorialinę lentą „kultūros vertybe“, - sakoma S. Tomo pranešime visuomenei. Baudžiamojo tribunolo posėdis įvyks birželio 8 d. R.


Kai Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos prezidentas Kim Jong Unas sužinojo, kad buvusi Lietuvos p-rezidentė Dalia Grybauskaitė tapo kovos su koronavirusu fondo vadove ir ėmė rinkti iš jos pačios valdymo metais nuskurdintų lietuvių pinigus savo fondui, kuri...


Anot Italijos sveikatos ministerijos tyrimo, 99% mirusių nuo koronos viruso sirgo gretutinėmis ligomis. Ištyrus 355 mirusiųjų pacientų klinikinius atvejus, buvo pastebėta, jog vos 0,8% pacientų nesirgo jokia lėtine liga. Beveik pusė visų mirusių - 48,5 procento - prieš užsikrėsdami Covid-19 virusu jau sirgo 3 ar daugiau lėtinėmis ligomis. 25,6 procento pacientų sirgo dvejomis gretutinėmis ligomis, o 25,1 procentų pacientų buvo diagnozuota viena lėtinė liga.


Lietuvos apeliacinio teismo (LAT) teisėjai Aloyzas Kruopis, Regina Pocienė ir Linas Šiukšta 2020 m, kovo 25 d. paliko man galioti tris kardomąsias priemones: 1) intensyvią priežiūrą, 2) 10 000 Eur užstatą, 3) dokumentų paėmimą. Nutartyje Lietuvos apeliacinio teismo teisėjai nurodo: Argumentus dėl tariamai kitokios teismų praktikos kitose baudžiamosiose bylose sprendžiant kardomųjų priemonių klausimus kolegija atmeta. Pažymėtina, kad skunde nepaminėta apie jokią konkrečią galiojančią teismų praktiką taikant BPK normas, reguliuojančias kardomųjų priemonių taikymą.Ar teko girdėti, kad demokratas Barakas Obama kada nors viešai kritikuotų dabartinį JAV prezidentą, respublikoną Donaldą Trampą? O gal buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas atkreipė dėmesį į Vladimiro Putino trūkumus? Ir pats Putinas niekada nekritikavo Boriso Jelcino ar Michailo Gorbačiovo. Buvę Lietuvos prezidentai Valdas Adamkus ir Rolandas Paksas laikosi etikos normų ir nekalba apie įpėdinius. Nors jie gali pasakyti daugybę dalykų.


Koronaviruso pandemijos sukeltas ekonomikos nuosmukis gali būti dar didesnis nei 2008 metų pasaulinė finansų krizė, pareiškė Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) vadovas Robertas Azevedas (Roberto Azevêdo), praneša RIA Novosti.  Anksčiau Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovė Kristalina Georgieva pareiškė, kad TVF šiemet prognozuoja pasaulio ekonomikos nuosmukį dėl koronaviruso, tokį pat ar net rimtesnį nei jis buvo 2008 metų finansinės krizės metu.


Pranešu, kad šiandien ryte Feisbukas pradėjo cenzūruoti remiančius A. Verygą. Žinau tris kolegas, kuriems FB atsiuntė pranešimus, kad jie ką tai ne taip padarė (visiems skirtingi, tačiau dviem priekaištai susiję su pasisakymais dėl Verygos).  Primenu, kad šiuo metu vykdomas kuoktservatorių perversmas nuversti Verygą, taip pat kad FB cenzūrą pas mus vykdo filadelfijai iš laikraščio 15 min. Rekomendacija - atsisakykite cenzūruotis. Paramą A.Verygai reikšti dar aktyviau.


Tačiau finansų ministras ir prezidentas priešinasi griežtoms reguliavimo priemonėms, kurios labiau primena "karo komunizmo", o ne "išsivysčiusio kapitalizmo" laikus. Taigi, valstybės vadovas ir Finansų ministerija stumia žmones į naują panikos raundą ir verčia pirkti produktus ateičiai.


Psichoterapeutas M.G.Maksimalietis savo feisbuko puslapyje išplatino pranešimą apie planuojamus veiksmus prieš portalą 15min.ltSveiki, mielieji, kaip ir žadėjau, atsakau į Jūsų užduotus klausimus. Labai atsiprašau tų, į kurių klausimus neatsakiau. Tiesiog nesu kokia žvaigždė, kad viešai visiems pasakočiau apie savo asmenin…


Vyriausybė suprasdama, kad dėl koronaviruso gali negauti visų jau paskirtų Lietuvos valdžiai pinigų, ėmė skubėti įsisavinti tai, kas dar įmanoma. „Europos Sąjungos fondų administravimo sistema, įgyvendindama Vyriausybės priimtą Ekonomikos skatinimo ir COVID-19 sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą (ESP), reaguodama į situaciją šalyje ir siekdama lankstumo, spartina investicijų pagal 2014-2020 m. ES investicijų veiksmų programą tempą“, - skelbiama Vyriausybės pranešime visuomenei „Spartinamas ES investicijų tempas Lietuvoje“. Tam tikslui Finansų ministras kovo 23 d.


Ar pajutote ore tvyrančią kumečių baimę prieš pono bizūną? Tai mūsų lietuviškos "laisvės" smaradas... Vagys ir išgamos, perversmo būdu užgrobę valdžią Lietuvoje, duoda IDIOTIŠKĄ VISOMIS PRASMĖMIS įsakymą UŽDARYTI 14-ai parų VISUS, iš užsienio į Lietuvą sugrįžusius žmones.


Virusas suveikė taip kaip ir reikėjo -  Vakarų politikai pademonstravo idiotišką užsidegimą kuo greičiau uždaryti visas sienas ir visas transporto arterijas BŪTENT TADA KADA TAI JAU NEBEGALĖJO NIEKO NULEMTI, VIRUSAS JAU BUVO VISUR. Kada tokios priemonės tik sunaikino ekonomiką ir gamybinius santykius.


Pernai organų transplantacijos operacijų skaičius išaugo beveik 30%. Be to, žymiai padaugėjo donorų- altruistų, norinčių atiduoti, pavyzdžiui, inkstą, visiškai svetimo žmogaus gyvenimo išgelbėjimui, skaičius.Mes – Vidinis TSRS Prediktorius, iš vienos pusės, ir iš kitos pusės – nacionalistai, visada linkę į nacizmą, ir internacionalistai, visada linkę į internacizmą, ir visų konfesijų fanatikai, visada linkę sunaikinti kitatikius, – dirbame skirtingus darbus. Šitie darbai tiek skiriasi, kad bendros gali būti tik gerų ketinimų deklaracijos, kurios vienok užpildomos skirtingomis prasmėmis.


Kodėl taip absurdiškai nusišneka garsiausieji Lietuvos analitikai – Gitanas Nausėda ir Nerijus Mačiulis?


Puota maro metu? Taip. Ar gali nors vienas pensininkas iš savo pensijos apsilankyti "Naručio" restorane? Gali, bet tai būtų tik keletą kartų.


Infekcinių susirgimų skyriaus Sacco ligoninėje Milane vedėjas Massimo Galli pastebėjo, kad Covid-19 neveikia negroidinės rasės žmonių. Il Giornale cituoja daktarą Galli: „Žmonių kilusių iš Afrikos čia (ligoninėje) nėra“. Jis daro prielaidą, kad juodaodžiai neturi „įėjimo receptorių“ virusui. Tuo tarpu pas geltonodžius ir baltaodžius „durys virusui atidarytos“. „Tai hipotezė tolimesniam tyrimui“, pasakė virusologas.


Cybercriminals are targeting the World Health Organization (WHO), at time the world is fighting against Coronavirus, and Covid-19. WHO Chief Information Security officer Flavio Aggio said the identity of the hackers was unclear and the effort was unsuccessful. But he warned that hacking attempts against the agency and its partners have soared as they battle to contain the coronavirus, which has killed more than 15,000 worldwide.| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Fresh air, sunlight and improvised face masks seemed to work a century ago; and they might help us now. When new, virulent diseases emerge, such SARS and Covid-19, the race begins to find new vaccines and treatments for those affected. As the current crisis unfolds, governments are enforcing quarantine and isolation, and public gatherings are being discouraged.


Kol didžioji dauguma piliečių gyvena mirtinoje baimėje dėl viruso, kuris ir pagydomas, ir preventinamas, bei džiaugiasi griežtomis valstybės priimtomis priemonėmis, kaži ar bent mažytė jų pačių dalis pagalvoja, o kas toliau?| 1970-01-01 | Lietuva | |


Pilietinis karas Sirijoje prasidėjo 2011 metais, o 2015 metų rugsėjo mėnesį, po eilinio Izraelio premjero Benjamino Netanyahu vizito į Maskvą, Rusija įvedė savo kariuomenę į Siriją. Rusijos visuomenei buvo aiškinama, kad Rusija Sirijoje kovoja su tarptautiniu terorizmu, o kovoti su teroristais, Putino žodžiais, reikia kuo toliau nuo savo teritorijos. Žinomo Rusijos-Izraelio žurnalisto Izraelio Šamiro nuomone, Rusijos funkcija Sirijoje – saugoti Izraelį.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Europa jau turi bendros gedėjimo patirties, kaip ir po teroro aktų Paryžiuje: reikšti užuojautą žuvusiųjų giminėms, ES šalių vadovams susikabinti už rankų, dar kartą paskelbti kovą su terorizmu. Tačiau, kaip visada yra nutylimas Europos lyderių vaidmuo terorizmo rėmime, kuris Europai atrodė yra dar svetimas. ES užsienio reikalų vadovė Federica Mogerini per spaudos konferencija skirtą teroro išpuoliams nesusilaikė ir pravirko. Tačiau, ar šios tragedijos nebūtų neišvengta, jei nebūtų pačios Mogerini ir visos ES palaikoma Libijos ir Sirijos džihadistų rėmimo politika, kuri kirto Mogerini į nugarą, kad ši net pravirko?


| 1970-01-01 | Lietuva | |Kur mūsų partneriai - JAV? Užsidarė sienas ir pasiliko "ramybėje". Italijai į pagalbą skuba Rusija ir Kuba.


Nežiūrint į tai, kad XIX amžiuje Europa jau sirgo liberalizmo liga, kuria užsikrėtę Prancūzijos revoliucionieriai Žan Žak Ruso knygų turinį perkėlė į ,,Žmogaus teisių deklaraciją“, o JAV masonai - į JAV Nepriklausomybės deklaraciją, Ž. A. de Gobino buvo pirmasis, kuris viešai sukritikavo Ž. Ruso iškeltą teoriją apie prigimtinę visų žmonių lygybę ir jai priešpastatė savo teoriją apie žmonių rasių nelygybę.


Tautiškumas nėra pakankamai skatinamas Lietuvos švietimo institucijose, visuomenėje ir, apskritai, aplinkoje ir visoje Valstybėje. Tačiau tas tautiškumas yra tik paviršutinis, galima sakyti, dirbtinis ir netikras, be to, kad jis yra silpnas. Kodėl?


Švedija iš galiojančių įstatymų nori pašalinti žodį „rasė“. Kanados premjeras Justin Trudeau pareiškė: „Mes norime atsiriboti nuo sąvokos „rasė“, kurių, žinoma, nepatvirtina jokie moksliniai įrodymai, kad žmoniją galima suskirstyti į rases.“ Mano nuomone, globalizmas yra psichikos liga. Kaip Australijos žmogėdros, ėsdami vienas kito smegenis, užsikrėsdavo kempinlige, taip ir globalistai ėsdami žmoniją kapitalo kaupimo tikslu suserga sunkia beprotybės formą.


Koronavirusas pasirodė esąs neeiliniu globalizacijos išbandymu. Būtiniausioms tiekimo grandinėms trūkinėjant, tautoms kaupiant medicinines priemones ir skubant riboti keliones, ši krizė verčia pervertinti globalią tarpusavio priklausomybės ekonomiką. Globalizacija ne tik įgalino staigią ligos sklaidą, bet ir paskatino įmonių ir tautų tarpusavio priklausomybes, darančias jas pažeidžiamomis netikėtam sukrėtimui.В этом видео наш соотечественник делится информацией как обстоят дела с эпидемией коронавируса в Европе, какие последствия на данном этапе, кто заболевает и какие средства защиты применяют в клинике. Напоминаю. что это личное мнение. за оскорбления буду банить в комментах. Март Европа 2020


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Jiems apgyvendinti buvo nuspręsta skirti patalpas didžiuliame "Litexpo" parodų centre sostinėje bei pertvarkyti sporto centrus ir stadionus visoje šalyje. Palikti karantino zonas bus griežtai draudžiama. Gresia baudžiamoji atsakomybė. — Linai, ar tavo dukrai su šeima pavyko grįžti iš Ispanijos, kur jie išvyko atostogauti prieš tris savaites? — Kaip tik poryt jie turėjo grįžti. Tačiau jų skrydis buvo atšauktas ir dabar jie bando grįžti namo sausuma — išsinuomotu automobiliu.


Al-Hasake provincijos Hamu gyvenvietės gyventojai kartu su Sirijos kariuomene blokavo JAV karinės technikos koloną.


While the whole world increases their efforts to contain the coronavirus pandemic and minimize its impact on humans and on the economy, cyber criminals are showing their most inhumane face. The U.S. Department of Health and Human Services, which is at the forefront of the U.S. Administration efforts, has suffered from a DDoS attackKas gi ta „Kakė Makė“? Ką reiškia pats žodis Kakė, Kaku? Kaku tai išmata, pvz: Mama padariau kaku. Makė tai žargoniškai vadinamas vyriškas organas pvz: Nerodyk makos, o varna nuneš. Taigi kalba eina apie šiuolaikinius vaikiškus personažus kurie panašūs tiesiog į iškrypėlius, nes Kakės (šūdės) Makės (vyriškos varpos) personažė atrodo visiškai neproporcinga ir iškreipta pvz: Kaklas daug kartų mažesnis už galvą, kakta kaip neišsivysčiusio vaiko, akys neproporcingai nutolusios viena nuo kitos...


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Garsioji "verslininkė" Ieva Jurevičienė su vyru Airidu Jurevičiumi sugrįžo į "verslą" su trenksmu. Gudriai žaidžia per banko sąskaitas, mėto pėdas, prisidengia įvairiais kitais vardais (neretai išgalvotais), nemoka mokesčių ir toliau lobsta kitų žmonių sąskaitą ! Kuo ji tokia ypatinga, kad lieka nenubausta?!


Neįtikėtinai juokinga, bet labai tolerantiška istorija iš Amerikos Šiais tolerantiškais laikais net lyties ar seksualinės orientacijos pokyčiais nieko nebenustebinsi. Tačiau žinia, kad vardan tolerancijos ir karjeros galima pasikeisti ... rasę sukėlė šoką net visko mačiusioje Amerikoje. Žinia, kad garsi žmogaus teisių gynėja, besispecializuojanti kovose už afroamerikiečių integraciją ir vadovaujanti National Association for the Advancement of Coloured People (NAACP) padaliniui Spokane, Washington juodaodė moteris Rachel Doležal iš tiesų yra ... baltaodė sukrėtė amerikiečių vaizduotę.


Šiandien Audrius Bačiulis švenčia 70 metį, ir stebina visus, net tik idealia fizine forma,bet ir sugebėjimu išlenkti vienu ypu, net tris bokalus alaus. Nežinia,kaip reikėtų vertinti šį sovietmečio laikų pleibojų, suviliojusį ir pačią Vaivą Mainelytę.Государственное бюро расследований Украины открыло антикоррупционное дело о том, что бывшего генпрокурора В.Шокина сняли под давлением американского гражданина. «Сам Шокин, по заявлению которого дело было заведено, прямо обвиняет бывшего вице-президента США Дж.Байдена в давлении. В 2016 году Джо Байден действительно «давил» на украинское руководство, чтобы те сняли неудобного генпрокурора, а потом два года спустя ничтоже сумняшеся сам этим хвастался в прямом эфире», – рассказал эксперт РИСИ Сергей Михайлов.


Kas atims iš Linkevičiaus šovinius, kad jis nebešaudytų sau į koją? Juk ten jau skylė prie skylės. Prezidentė? Premjeras? Kas atims iš Linkevičiaus šautuvą ir šovinius? P.s. apie sveikatą nerašysiu. Bet nukreipkit pasitikrinti Linutį sveikatą. Tik sveikame kūne sveika siela.


Teroristiniai Lietuvos valstybės metodai – žudymas, kalinimas ir kitoks politinis persekiojimas. Algirdas Paleckis – pavyzdys likimo, laukiančio nesiklaupiančiųjų prieš teroristus lietuvių.


Rugsėjo 27 dieną portale Pi-news pasirodė straipsnis (ir video, anglų kalba su vokiškais subtitrais), pavadintas „Taip „pavojinga“ - Tai alternatyva žydams. Miunchenas: žydė ieško „AfD-nacistų““ Orit Afra yra amerikiečių-žydų rašytoja ir žurnalistė, kuri myli ne tiktai Vokietiją, bet ir vyksta į Gazos ruožą ir kitas karinių konfliktų zonas. Tai reikalauja vyriškumo, ir todėl ji ryžosi net rinkimų naktį nuvykti į Miuncheno aludę, kur vyko bavariška AfD šventė, kad ten surasti vadinamuosius „AfD-nacistus“.


as atsitiko su kadaise itin estetišku sportu, agliškai vadinamu "kūno statyba" (bodybuilding)? Ką gi mes čia "statėme, statėme ir pagaliau pastatėme"? Panašu, kad bet kokia kaina (pabrežiu!) didinant raumenų apimtis ir gal net dar didesne kaina mažinant poodinį riebalų sluoksnį, buvo "pravažiuoti" visi fiziologiniai ir anatominiai stop ženklai - ne tik pravažiuoti, bet ir išvartyti...Netyčiomis pagalvojau apie vieną tolerantiškos publikos susidorojimo su Marijaus Adomaičio karjera aspektą. Kaip jums atrodo - visos šios bjaurios istorijos kontekste muzikantas smarkiau pamilo LGBT bendruomenę ir pradėjo labiau gerbti jos narius? Na, pastatykite save į jo vietą ir pagalvokite - kokie jausmai jums kiltų tokiu atveju, kuomet kažkokia galinga, įtakinga ir organizuota bendruomenė tikslingai ir sąmoningai pradeda jus persekioti, žlugdyti jūsų karjerą bei verslą?


"Aš gyvenu netoli Pratica di Mare oro uosto ir šiąnakt negalėjau užmigti dėl lėktuvų triukšmo. Bet tas netikėtas triukšmas buvo toks mielas ir ilgai lauktas “; „Tikrus draugus pažinsi bėdoje“; „Ačiū už dosnią pagalbą, už viską, ką darote mūsų šalies labui“; „Ačiū brangioji Rusija, jaučiame jūsų artumą, to nepamiršime“; „Aš esu kuklus žmogus, jau praradęs viltį. Bet šią naktį aš ją vėl atgavau. Dabar mes žinome, kad esame ne vieni “.


Spammers are using the Coronavirus outbreak to spread malware via emails claiming to be “Offer information on how to defend against the real-world virus”, according to Bleeping Computer, which attributed the campaign to Emotet. Cybercriminals are taking advantage of global fears surrounding the deadly Coronavirus by sending out malware-laden emails supposedly offering guidance.


Paulius Gritėnas: „Paaugliai dažniausiai apie lytiškumą kalbasi su savo bendraamžiais, patys jie neinicijuoja pokalbio nei su tėvais, nei su kitais suaugusiais. Dauguma paauglių informacijos ieškosi internete, ar facebook Valstybinis Tautos Frontas kuris pasiulys Arklių porno Rašysiu ir kritikuosiu tol, kol mūsų švietimo sistema nesupras, kad lytiškumo ugdymo trūkumas vėliau lemia daug visuomenės problemų. Nuo vyrų depresijos ir savižudybių iki moterų diskriminacijos, nuo homoseksualų, translyčių asmenų įžeidinėjimo iki neplanuoto nėštumo sujauktų gyvenimų.


Dr. Kristoferis gausybės knygų pavidalu paliko neįkainojamą paveldą apie vaistinius augalus ir natūralų gydymą. Dar vaikystėje jis savo įtėviams kalbėjo, jog vieną dieną taps gydytoju – „tokiu, kuris nepjausto“. Natūraliu gydymu susidomėjo jaunystėje, pamatęs kokių rezultatų šis davė jo sergančiai įmotei, o vėliau ir jam pačiam padėjo kovoti su sunkiu įgimtu reumatoidiniu artritu. Visą savo gyvenimą jis rinko informaciją apie gydymą vaistažolėmis iš Amerikos indėnų ir senųjų Europos emigrantų. U| 1970-01-01 | Lietuva | |


Президент США Дональд Трамп публично предложил премьер-министра Великобритании и ведущей союзнице США Терезе Мэй сосредоточиться на защите своей страны, а не критиковать его. Эксперт РИСИ Анна Виловатых отмечает, что  вмешательство Трампа в британскую политику вызвало напряженность в так называемых «особых отношениях» двух стран. В Британии вновь предлагают отменить визит американского президента. С приходом Трампа к власти противоречия между США и Великобританией обострились и, прежде всего, это касается неопределённого будущего Британии, снижении её влияния в мире и экономических проблем.


Ypatingai padėjo išgelbėto SU-24 šturmano interviu. Pasak kai kurių turkų šaltinių, turkų pajėgos jau kelias dienas sekė rusų bombarduotojus tame rajone. Tad jokio atsitiktinumo nėra. Viskas buvo suplanuota, tame tarpe ir profesionalios turkų TV kameros dalyvavimas įvykyje.


В Иране встретили один из главных национальных праздников — Навруз — Новый год по иранскому солнечному календарю. Однако, по мнению эксперта РИСИ Марианны Бакониной, радость праздника была омрачена коронавирусом, сильно ударившему по стране, а также бесчеловечными и незаконными санкциями США, которые не остановил тот факт, что Иран ведет ожесточенную борьбу с новой болезнью.


Last year a mysterious shipment was caught smuggling Coronavirus from Canada. It was traced to Chinese agents working at a Canadian lab. Subsequent investigation by linked the agents to Chinese Biological Warfare Program from where the virus is suspected to have leaked causing the Wuhan Coronavirus outbreak.Šiais metais, toks aplinkos tvarkymo paradas, kaip Vakarų sekso šventės dalis, organizuojamas jau antrą kartą. Tai „šventė“, kai suaugusieji iš įvairių seksualinių mažumų, pusnuogiai žygiuoja gatvėmis.Vaikams buvo pasakyta tuo metu skanduoti šūkį – „kas esate jūs – kuriems leista mylėti ką tik užsigeidžiate“. Paklausta, kodėl aplinkos tvarkyme dalyvaujantys vaikai verčiami žiūrėti tokius dalykus, jų mokytoja Sara Ghadzi pasakė: „Apie žmonių lygybę mes kalbamės kiekvieną dieną, ir mums visiškai nesvarbūs odos spalva ar lytis“.


Turiu omenyje Putiną ir Olandą, lėktuvą ir Paryžių. Vienas buvo nuvarytas kariauti į Siriją, už devynių jūrų marių, o kito iki žemės nusmuko reitingai. Kaip Rusijos vargetoms paaiškinsi, kokio velnio milijardus Sirijoje taško? O kai žmogus – nykštukas visomis prasmėmis, kaip Olandas, ir dar reitingai nusmukę, tai visiškas skandalas!


Kraupiausioje žudynių vietoje - Voltero (masono) bulvare esančiame teatre Bataclan, žuvo apie šimtą žmonių. O tuo metu jankių roko grupė "The Eagles of Death Metal" liko nepaliesti. Obama pirmasis stojo prieš TV kameras ir iškilmingai pareiškė, kad tai buvo ataka ne prieš prancūzus ar Prancūziją, o prieš universalias vertybes, kuriomis bendrai dalinasi ir JAV.


Ką norvegai padarė tobuliau? Ogi tokią pačią hitlerinę bauginimo sistemą tik be konclagerių, be krosnių, be karingos propogandos. Dabar propoganda yra iuber tolerastiška, o jei pradėsi kritikuoti - tai tavo vaikus gali paimti bet kada, kad ir iš miegų vidury nakties. Todėl žmonės ir bijo – gyvena toje savo lėtinėje baimėje ir bijo daryti staigius judesius, o gal kas įskųs, o gal išsišokėliu susirodysiu, na, jei vaikai užaugo tai tiek to, bet juk yra anūkai. Labai gera subtilybė ta, kad tokioj baimėje privesti gyventi daugiausiai potencialo turintys ir labiausiai visuomenę įtakoti galintys žmonės - jau turintys vaikų, turintys gyvenimiškos pat


Lietuvoje rengiamasi įdiegti 5G ryšius. Daug rašoma, kad jie daug kartų paspartins informacijos perdavimą, priėmimą ir įrašymą, padės kurti daiktų internetą, labai pasitarnaus verslui ir žmonėms. Tai pusiau tiesa. Verslui pasitarnaus, o žmonėms? Nutylima, kad 5G ryšiai dėl didesnio mikrobangų dažnio, o tuo pačiu didesnio jų kryptingumo ir didesnės aplinkos objektų (medžių, namų ir t. t.)  sugerties turės naudoti daug daugiau mikrobangas spinduliuojančių antenų.Kol žiniasklaida konspektuoja kiekvieną mirtį, šiek tiek sveiko proto iš statistikos Italijoje. Gi ten per parą šimtai žmonių miršta. Štai „Bloomberg“ antraštė skelbia: 99% iš tų kas mirė nuo viruso turėjo kitas ligas. Kas vieną ligą, kas dvi, kas tris. Mūsų superobjektyviąjai žiniasklaidai tokie straipsniai neįdomus. Siekiame kuo greičiau iš baimęs įsivesti karinę padėtį Lietuvoje ir apsiriboti judėjimą net ir valstybės viduje.


Atsikratykime sovietinio mąstymo, nebūkime kompleksuoti provincialai, nerausdami ir nesižvalgydami ištarkime: „Vilniaus savivaldybė – sostinės hemorojus“. Neverta vardinti visų miesto valdžios darbelių, kur kas geriau tai pateikti žaismingu ir patraukliu būdu. Pagrindinė vaizdelio įžvalga ta, kad mažai kas žino, kas yra hemorojus, bet jei atvažiuos į Vilniaus miesto savivaldybę, iš karto supras, kad tai yra siaubinga. Galbūt tuomet per rinkimus pakels užpakalius ir šiek tiek pajudės.


Straipsnio autorius buvo labai priblokštas, sužinojęs, kad Lietuva niekada daugiau nebepamatys Dalios Grybauskaitės politiniame olimpe. Dar tokia jauna ir patyrusi politikė Grybauskaitė Lietuvos valstybei galėtų atnešti daug naudos. Bet yra, kaip yra. Žodis — ne žvirblis, išskrido — nesugausi... "Manau, kad demokratinėje valstybėje dešimt metų tikrai užtenka. Nes vis tik buvimas per ilgai valdžioje yra ir tam tikrų rizikų.


Skandinavų bankams priklausančios UAB "Delfi" samdiniai sąžiningai dirba įgyvendindami dar vieną GPP: kaip be kraujo praliejimo ir pasipriešinimo okupuoti laisvą nepriklausomą demokratišką vakarietišką klestinčią Lietuvos respubliką. Tokia bekraujė okupacija, kai dauguma tautos geranoriškai priima ištiestą Puolančio Ruso ir Kruvino Okupanto ranką, įmanoma tik tada, kuomet absoliuti dauguma valstybės-žertvos (t.y. aukos) gyventojų idėjiškai yra paruošti ir stojasi visomis keturiomis UŽ.


Net ir po mirties šis buvęs esesininkas Švarcas, vėliau persivadinęs į Džordžą Sorošą, kenks Europos tautoms. Šį antradienį „Wall Street Journal” pranešė, kad finansų spekuliantas Džordžas Sorošas į savo fondą „Open Society Foundations“ pervedė 18 milijardų eurų.  Dabar „Atviros visuomenės fondas“ tapo antru pagal dydį po Bilo ir Melindos Geitsų fondo (National Philanthropic Trust). Šiuo metu fondas valdo 41 milijardų dolerių.| 1970-01-01 | Lietuva | |


1. Kinija veiksmingai pasirengė naujos kartos karui - biologiniam karui. Jie pravedė pratybas ir parodė pasauliui ne tik aukštą meistriškumo lygį bet ir tai, kad biologinis karas neveiksmingas Kinijos atžvilgiu. 2. Atliko žmonių surašymą. Greitai ir efektyviai. 3. Sustiprino skaitmeninę diktatūrą. Įvedė socialinių tinklų ir kitų ryšių kontrolę.


Truputį už viską, kas yra gera. Truputį prieš viską, kas yra bloga. Bet labiausiai - už SEB banką. Kuriame daug metų analizavo ekonomiką. Ir ramiai, pro SEB biuro langą analitiškai stebėjo, kaip dėl tos ekonomikos silpnumo šalį kasmet palikdavo dešimtys tūkstančių emigrantų. Toks jis, reitingų ir spalvotų žurnalų numylėtinis, kandidatu į prezidentus ką tik pasiskelbęs 54 metų Gitanas Nausėda. Elito kandidatas. Nes elite, bankuose  sukosi visus šiuos 28 nepriklausomybės metus. Beje, Nausėda ir matuoja viską tik šiuo trumpuoju, 28 metų laikotarpiu. Natūralu - jam jame buvo ir yra gerai.


Prieš kurį laiką pasirodė trumpas pranešimas apie gruodžio 15 d. Šiaulių Spindulio g. stovinčio namo kieme įvykusį incidentą: trys vyrai – pora statybų įmonės darbininkų su vienu draugu pasigavo ir primušė juos samdžiusį buržujų savininką. Mat šis, kaip žinia, piktybiškai jiems nemokėjęs darbo užmokesčio. Be to teigiama, kad darbininkai iš pastarojo kišenės pasiėmė ir 1050 eurų sumą. Priskaičiavus 1270 eurų neturtinės žalos, prieš vyrus iškeltas ikiteisminis tyrimas neva dėl plėšimo.
Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis