ŠAKALIENĖS GAUJA pradeda kontrataką prieš tėvus: jeigu teismai ims grąžinti vaikus - žlugs visas VAIKŲ PREKYBOS BIZNIS

Autorius: Laurynas Ragelskis Šaltinis: http://ldiena.lt... 2018-11-09 14:59:44, skaitė 30642, komentavo 31

ŠAKALIENĖS GAUJA pradeda kontrataką prieš tėvus: jeigu teismai ims grąžinti vaikus - žlugs visas VAIKŲ PREKYBOS BIZNIS

Visuomenėje kylantis maištas prieš VAIKŲ PREKYBOS MAFIJĄ ir jos suburtą ŠAKALIENĖS GAUJĄ privertė norvegiškų pinigų godžius "vaikų gynėjus" kontratakuoti.

Tam yra pasitelkiamas melas, šmeižtas ir (vaje, koks netikėtumas!) - skandinavams priklausanti "lietuviška" žiniasklaida, vadintina Masiniais Durninimo Organais (MDO). Kaip kontratakos taikinys - pasirinktas paskutinis rezonansinis atvejis Kaune. Vakar savo riebesnį kąsnį gavo vietinė Kauno presstitutė iš Init TV - Edita Norkienė (žr. "Tomas Baranauskas. Po kiek alkani žurnalistai? Init TV presstitucijos pavyzdys"), ir iškart estafetę perėmė PAGRINDINIS SKANDINAVŲ RUPORAS ir INFORMACINĖS PRIESPAUDOS ĮRANKIS Lietuvoje - Delfis (žr. "Kaune – per plauką nuo Matuko tragedijos: įtaria, kad sudaužytą vaiką slėpė namuose").

Priežastis aiški - už kelių dienų turi vykti posėdis dėl sprendimo grąžinti E. Geležiūnienės vaiką į šeimą ar ne. Ikiteisminis tyrimas policijoje prieš neva "smurtavusi" vaiko patėvį - senų seniausiai nutrauktas, motina praėjo visus privalomus "pozityviosios tėvystės kursų" pažeminimo ir pasityčiojimo kelius. Vaiko šeimoje nustatyti "grėsmės lygiai" - katės namuose, lipynė vaiko kambaryje ir nerenovuotas namas - tapo visuotinės pajuokos ir pasipiktinimo VAIKTEISISTŲ tarnybomis priežastimi.

Jeigu nieko nesiimti - ŠAKALINĖS GAUJAI neliks nieko kito, kaip atiduoti vaiką šeimai.

Ir štai tuomet kiltų milžiniška grėsmė VISAI iš VAIKŲ GROBIMO, KALINIMO ir PARDAVIMO gyvenančiai ŠAKALIENĖS GAUJAI. Grąžinus vaiką motinai dabar - klausimas, "kodėl buvo delsta daugiau negu pusę metų" pereis iš emocinio lauko į jurisprudencinį ir šeima įgys faktų bei aplinkybių "vėzdą", kuriuo gali užtvoti visam Kaune įsitvirtinusių ir tarpstančių išgamų klanui.

Laimėtas ieškinys (jeigu toks būtų pateiktas) už neteisėtą atskyrimą nuo šeimos, neteisėtą galių panaudojimą ir moralinę žalą taptų chrestomatiniu precedentu, kuriuo remiantis į teismus pasipiltų jeigu ne šimtai, tai dešimtys analogiškai paniekintų ir žlugdomų tėvų ieškinių.

Maža to, kad tai būtų realus finansinis nuostolis ŠAKALIENĖS GAUJAI prarasti VAIKŲ KALINIMO (vadinamo globa) ir VAIKŲ PARDAVIMO (vadinamo įvaikinimu) pinigus - visa VAIKTEISISTŲ MAFIJA liktų diskredituotą ir iškiltų reali grėsmė, kad jos ilgai statyta ir kurta schema - kaip įteisinti ir legalizuoti VAIKŲ GROBIMĄ, būtų likviduota. Arba bent jau suvaržyta taip, kad šlykštūs ir veidmainiški virkavimai apie "nužudytą Matuką" niekuo nebegelbės.

Štai todėl ŠAKALIENĖS GAUJĄ ir už jos stovinti norvegų mafija užsakė NAUJĄ PIARO PLANĄ - "Matukas 2".

Planui įgyvendinti Šakalienė vėl susikvietė tas pačias media personas, kurioms ji dirigavo per smegenų plovimo operaciją "Matukas 1". Prisiminkime Šakalienės dirigavimą šūdasklaidos chorui vykdant "Matuko reformos" stūmimą: "D.Šakalienė - norvegiško verslo, prekybos vaikais atstovė Lietuvoje?" ir "Skandalingoji politikė Šakalienė - pilkoji žiniasklaidos kardinolė? Tokio žurnalistinės korupcijos skandalo Lietuvoje dar nebuvo!"

Yra taisyklė - bandymas pateisinti arba paslėpti vieną melą neišvengiamai gimdo kitą - vis didesnį ir didesnį MELĄ. Į tėvų šmeižimą ir emocinį visuomenės kurstymą buvo pajungtas visas Kauno darželio iš kur PAGROBĖ vaiką personalas. praėjus metams staiga pasipila darželio direktorės, auklėtojų, seselės ir net virėjų pasakojimai, kad vaikas, kurį "JIE IŠGELBĖJO" buvo kone negyvai užtalžytas, slėptas namuose ir kitaip kankintas.

Kaip akivaizdus reklamos-piaro agentūros "kopyraiterių" darbo pėdsakas "Delfio" tekste kyšo neva vaiko žodžių citata: "Mane mušė Jonas" (suprask - patėvis). Kokia jos paskirtis? Labai paprasta - suteikti IŠGALVOTAI ir DIRBTINAI SUKONSTRUOTAI versijai "emocijų", taip sakant, įkvėpti gyvybės ir nuvesti dėmesį, nuo racionalaus teksto vertinimo. Šitą prijomą žino bet kuris pradedantysis rašytojėlis, uždarbiaujantis užsakomaisiais straipsniais.

Reikia turėti omeny, kad darželio vadovė PADARĖ NUSIKALTIMĄ, vykdžiusį VAIKO APŽIŪRĄ BETĖVŲ ir perdavusį vaiką ne tėvams arba jų patvirtintam atstovui, bet SVETIMIEMS ŽMONĖMS. Taigi, ji nuo pat pradžių buvo įtraukta į VAIKO PAGROBIMO SCHEMĄ, o gali būti - kad netgi turi ŠAKALIENĖS GAUJOJE savo dalį. Tai yra - yra sutartas procentas nuo kiekvieno VAIKŲ GROBIKAMS priduoto vaiko.

Galų gale, VAIKŲ GROBIKŲ MAFIJA juk turi kažkaip nubausti mamą, išdrįsusią viešai pasipriešinti. Ji juk parodė, mafijos akimis, įžūlumo viršūnę, užuot maldavusi ir klausinėjusi "kam ir kokio dyždio nunešti kyšį, kad atiduotų vaiką" ji kartu su Seimo nariu Mindaugu Puidoku spaudos konferencijoje kaltino LITCHUJIENIJOS PROTEKTORATO PUSDIEVIUS - ŠAKALIENĖS VAIKTEISISTUS!!! Neee, tokio nepaklusnumo JOKIA MAFIJA negali toleruoti.

Ir beje, Geležiūnienės tragediją Mindaugas Puidokas visiškai racionaliai naudoja sudaryti emociniam laukui, būtinam įstatymiškai pasipriešinti ŠAKALIENĖS GAUJAI, o tai - dar viena priežastis tapti Masinio Durninimo Priemonių taikiniu.

Mano nuomonę dėl piaro kampanijos visais media kanalais "Matukas 2" - kaip ŠAKALIENĖS GAUJOS priimtos IŠLIKIMO STRATEGIJOS įgyvendinimo - tik patvirtina kiti situacijos stebėtojai vei jų komentarai.

Jolanta Miškinytė:

Kadangi sulaukiau klausimų, ką manau apie šitą vakar per meinstrymą pajudėjusią istoriją, tai ir atsakau vienu mostu visiems klausėjams.

Manau, kad:

1. Tokį baisų faktą - juk netgi Matukas 2 - reikėjo viešinti ne kitą dieną po Mindaugas PuidokasRuta Visocnik ir šios motinos spaudos konferencijos Seime, bet iškart po įvykio, kuris esą nutikęs prieš metus.

2. Kad kaltinamasis/oji už tokį siaubingą smurtą, koks čia pateiktas, turėjo būti suimti ir senų seniausiai nuteisti, nekalbant jau apie tai, kad iš jų turėjo būti paimti kiti vaikai, kažkodėl kaip niekur nieko likę gyventi šeimoje (prisiminkim - Kručinskienė su aviganio palyda buvo išvežta į kaliūzę už papliaukšėjimą, o čia juk - naujas Matukas!)

3. Kad vaiko psichologinė-psichiatrinė ekspertizė turėjo būti atlikta iškart, o ne po pas globėją praleisto pusmečio

4. Kad poligrafas, kuriuo nuėjo tirtis patėvis, turėjo parodyti, jog jis vaiką mušė, o ne parodyti, kad nemušė

5. Kad prokurorė turėjo nenutraukti patėviui bylos, jei jis kaltas

6. Kad darželio auklėtojoms vardan pilnesnio vaizdo vertėjo papasakoti pačią šio įdomaus siužeto pradžią - kaip minimas vaikas darželyje prasiskėlė galvą ir kaip jos įkalbinėjo motiną, kad ji apie tai patylėtų.

Manau ir dar šio bei to, tačiau mano manymai vargiai reikšmingi; tegul dirba teisininkai ir pažiūrėsime, čia naujas Matukas (ir kada gi pagaliau ta vargšė narkomanų auka galės ilsėtis, ciniškų propagandistų palikta ramybėje) ar kažkas visai kita.

Bet kuriuo atveju pasakų apie girtas motinas sekėja izmailovinė Kauno tarnyba ir vėl prastai atsiduoda.

Rūta Janutienė:

Aš įtariu:

1.114 mln. eurų norvegiškų fondų, kurių skirstymą koordinavo Šakalienė, paveikė Delfi ir dar daugelio "nevyriausybininkų" santykį su tiesa ir sąžine.

2. Kauno VTAT, sąmoningai neištyrusi Evelinos vaiko sužalojimo darželyje atvejo (o yra ir kitų tokių atvejų tame darželyje), dabar naudojasi darželio direktore skleidžiant gandus apie šeimą, kuriai kitą trečiadienį turėtų gražinti vaiką, nes įtarimai neįrodyti.

3. Evelinos sūnus, ji pati ir tas baisusis Jonas turi teisę į profesionalų, greitą ir šeimos netraumuojantį situacijos vertinimą, o ne metų skyrybas "dėl visa ko".

4. Evelinos sūnų ruošia įvaikinimui tuo pretekstu, kad reikia gi kažką daryti, reikia įsisavinti pinigus, reikia pagaliau gauti Šakalienei 300 milijonų, kad procesas apsimokėtų, nes tie vaikų gražinimai griauna reformą.

5. Kitas vaikas, su kuriuo jie mokysis ginti vaiko teises, bus tavo, kuris skaitai šias eilutes ir nieko nedarai! Pasirašyk bent jau peticiją dėl Šakalienės apkaltos www.peticijos.com.

P. S. Medikė man parašė: "Gerb Rūta, Geležiūnienė šmeižiama. Raudonos mušimo žymės būna šviežios, pusvalandžio vėliau melynuoja. Meluodamos auklėtojos išsidavė, sėkmės ir stiprybės!!"

Propagandinio MDO "Delfio", atidirbinėjančio norvegų VAIKŲ PREKYBOS MAFIJOS užsakymą, komentatoriai irgi ne idotai ir puikiai mato akivaizdžius NUSIKALTĖLIŲ PALIKTUS GALUS.

UFFO:

siaip nera labai svarbu ar vaikas buvo mustas ar ne.. esme yra kita negali tyrimas testis metai laiko...

jei tokia kaip cia aiskina istorija kad vaikas buvo net juodas nuo musimo tikiuosi bus padarytos nuotraukos su itikima data filmuota medziaga gydytoju israsai ir siaip esant tokiems isvardintiems suzalojimams metu tyrimo nereikia.

jei tyrimas metai laiko reiskia tai nera jau taip paprasta kaip dabar bandoma iteigt...

juk jie ir melavo jog anu mama girta kad tevas soko is vaziuojancios masinos vienu zodziu pataloginiu melagiu sunku patiket 

a:

Bizniukas. Paimk du vaikus, gausi po 1600 eur., kas mėnesį, būsi oficialiai įdarbintas su visomis soc. garantijomis ir vargo neturėsi.

Kadangi vaikus reikia maitinti sveikai, grikiai, avižinės košės ir t.t., tai maistui vienam mėnesiui užteks 150 eur., bet gali vaiką padaryti ir vegetaru, tada dar daugiau sutaupysi, o jeigu dar 3 vaiką paimsi tai jau ir 2500 eur., turi, koks skirtumas ar 2 ar 3 vaikus auginti.

Valstybės valdžios dundukų politika tokia, jegu vaikas auga šeimoje tai už vaiką gauni 30 eur., jeigu svetimoje, tai už vaiką beveik 1000 moka. Gal tuos pinigus reiktų skirti šeimoms kurios pačios augina vaikus, dirba abu tėvai per du darbus, uždirba apie 1000 eur., grįžta namo pavarge, suirze, o čia dar vaikai prašo nupirkti naujus kedus, mobilius telefonus, nes klasiokams tėvai turtingi nupirko, kaip tada išlikti ramiam, nesusierzinti, nepakelti balso?

Gal čia visokie šlušniai, kūriai turėtų padirbėti, o ne iš karto paimti vaikus. Yra situacijų, kai vaikus tikrai reikia paimti iš degradavusių šeimų, bet kas pas mus darosi, sunkiai blaiviu protu suvokiama.

Šiandien Rūtos laidoje sėdėjo vienas pižonas su barzdele ir antakiais išskustais, tai paklausius jo svaičiojimų, atrodo, kad Lietuvoje nėra normalių šeimų.

Dabar gerai, nueini į darbo biržą ir tau pasiūlo darbą, paimtų vaikų priežiūra, atlyginimas nuo 900 iki 2500, priklausomai kiek vaikų paimsi ir kodėl tada dirbti už 400-500 e.,? Argi atlyginimai nekyla, tuoj vidutinis atlyginimas bus 2000 eur., minimalus 800-900 e., pavysime ir aplenksime europa.

Siūlau Skverneliui dar ir laiką žieminį palikti, vakarai ilgi, kaikų gimstamumas padidės, bus ką atiminėti, tuoj bus amnestija, paleis kalinius, vienus įdarbins vaikų apsaugos tarnyboje, kitus prižiūrėti paimtus vaikus. GEROVĖS VALSTYBĖ. Beveik komunizmas tik kita forma.