15min.lt žurnalistas Paulius Gritėnas vaikų tvirkintojas

Autorius: 15min sudportalis Šaltinis: https://www.15min.lt/naujiena/... 2018-11-10 14:01:24, skaitė 1538, komentavo 9

15min.lt žurnalistas Paulius Gritėnas vaikų tvirkintojas

Paulius Gritėnas:

„Paaugliai dažniausiai apie lytiškumą kalbasi su savo bendraamžiais, patys jie neinicijuoja pokalbio nei su tėvais, nei su kitais suaugusiais. Dauguma paauglių informacijos ieškosi internete, tačiau tai nėra visa apimantis lytiškumo ugdymas“ - gydytojas Dainius Jakučionis.

Rašysiu ir kritikuosiu tol, kol mūsų švietimo sistema nesupras, kad lytiškumo ugdymo trūkumas vėliau lemia daug visuomenės problemų. Nuo vyrų depresijos ir savižudybių iki moterų diskriminacijos, nuo homoseksualų, translyčių asmenų įžeidinėjimo iki neplanuoto nėštumo sujauktų gyvenimų."

gritenas pedo
Paulius Gritėnas ugdo vaikus

Skaitytojas atsako iškrypeliui gritenui:

Sodininkas Antaninis prieš 19 val. Pone Grytėnai. Jūs vedęs? Nežinau. Bet panelę esat ''pamylėjęs"? Gal jūs gėjus. Nežinau. Tada berniuką gal pamylėjęs.... Ar TO JUS IŠMOKĖ MOKYKLOJE? Blieka stebėtis kaip žmonių populiacija neišnyko, nes visoje civilizacijos eigoje mokyklose ( kai jos atsirado...) nebuvo LYTINIO PAŠVIETIMO PAMOKŲ?

paulius gritenas zoogay

Pauliui Gritėnui priklauso facebook puslapis "Valstybinis Tautos Frontas", kurio pagrindiniai skaitytojai nepilnamečiai. Štai ką siūlo Gritėnas švietimo sistemai:

paulius gritenas horse fucker

Iškrypelis Paulius Gritėnas: „Baltic Pride“ metas paskelbti valstybine švente.

15min.lt žurnalistas Bevaikis pederastas Paulius Gritėnas ragina lietuvius: Bevaikis pederastas Paulius Gritėnas tvirkintojas:...