Vokiečių daktaras: „Mano praktikoje taip pat yra korona-numirėlis: 77-metė moteris, kuri persipjovė sau venas iš baimės dėl viruso“

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: https://lebionka.blogspot.com/... 2020-05-21 10:04:00, skaitė 775, komentavo 2

Vokiečių daktaras: „Mano praktikoje taip pat yra korona-numirėlis: 77-metė moteris, kuri persipjovė sau venas iš baimės dėl viruso“

Dr. med.Thomas Fein yra apylinkės gydytojas (Landarztes) iš Vokietijos. Portale Pi-news buvo paskelbtas jo laiškas, liečiantis COVID-19 jo praktikoje.

Laiške daktaras išreiškia savo požiūrį politikų ir „ekspertų“ eskaluojamą COVID-19 „antrosios bangos“ teoriją. Į tai jis žvelgia „iš apylinkės daktaro pozicijų“.

Daktaras Fein praktiką pradėjo 1986 metais. Visi pacientai Vokietijoje pirmiausiai kreipiasi į žemės (šeimos daktarą), nes „specialistai yra toli“. Tai liečia LOR/ plaučių ligų specialistus. „Tai leidžia man atidžiai stebėti infekcinius susirgimus“, - rašo daktaras.

Per visą 29 savo gydytojo praktiką jis kiekvienais metais stebi padaugėjimą viršutinių kvėpavimo takų susirgimus vadinamus „gripo banga“. Ši banga prasideda paprastai lapkritį/gruodį, turi piką sausį/vasarį, o kovą palaipsniui mažėja ir baigiasi balandžio pabaigoje. Visada, kiekvienais metais.

„Ekspertai man paaiškina, kad yra tai įvairūs virusai, įskaitant gripo, adeno, rhino ir korona-virusus. Man tai taip pat neturi jokios reikšmės, nes virusinės infekcijos yra gydomos simptomiškai. Galima sumažinti karščiavimą, galvos ir kūno skausmą, pacientams nurodoma pasirūpinti savimi ir likti namuose, taip pat neužkrečiant kitų. Tai gali apimti nedarbingumo nustatymą. Man svarbu atskirti virusines ir bakterines infekcijas, kad būtų galima įvertinti antibiotikų terapijos poreikį esant sunkioms bakterinėms infekcijoms.“ - rašo daktaras, ir pažymi: „Sunkiausia buvo 2017/2018 metų banga. Buvo daug komplikacijų, ypač širdies“.

Šiais metais daktaro Fein praktikoje viskas po senovei. Kai kuriems karščiavusiems atlikti COVID-19 testai antikūnams. Jie buvo neigiami. Tai reiškia, kad jiems greičiausiai buvo gripas. Daktaras rašo:

Mano gerbiamas kolega Sucharit Bhakdi pažymėjo interviu servus-TV, kad antros bangos niekada nebuvo. Iki šiol nei vienas politikas ar „ekspertas“ nepaaiškino, kodėl ji turi ateiti būtent šį kartą.

Aš esu kaimo gydytojas. Aš vienas iš tų, kuriuos gyrė Angela Merkel ir Jensas Španas, nes mes „kovojame pirmose linijose“, kurie yra „apsauga prieš COVID-19. Aš nenoriu, kad mane girtų šie politikai. Aš draudžiu šiems politikams mane girti. Jie mano pacientams sukėlė baimę/paniką. Dabar didesnę laiko dalį, kurią aš praleidžiu su savo pacientais, aš negidau jų nuo koronos (tokių pacienų neturiu). Aš juos gydau nuo baimės, juos raminu. Ir aš jiems aiškinu, kad „antra banga“ neateis.

Mano praktikoje taip pat yra korona-numirėlis: 77-metė moteris, kuri persipjovė sau venas iš baimės dėl viruso. Matyt, aš nepajėgiau nuslopinti jos baimės.“

Laiško pabaigoje daktaras Thomas Fein kreipiai į savo kolegas: „Aš turiu vieną prašymą kolegoms: Ateis sekanti „gripo banga“. Šiais metais. Kaip kiekvienais metais. Jei pastebite, kad ji prasideda, gydykite šiuos pacientus kaip įprasta: simptomatiškai, fitoterapiškai, homeopatiškai. Galbūt jūs gydysite juos heparinu, kad išvengtumėte trombozės, jei iki to laiko tai yra „pažangiausias lygis“. Bet prašau, prašau, prašau: nepradėkite testuoti! Padarykite sau ir aplinkiniams šią malonę.“

http://www.pi-news.net/2020/05/erfahrener-landarzt-ich-habe-noch-nie-eine-zweite-welle-erlebt/