Antros COVID-19 epidemijos bangos nebus, nes nebuvo pirmos (video)

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: https://lebionka.blogspot.com/... 2020-05-28 10:51:00, skaitė 1165, komentavo 20

Antros COVID-19 epidemijos bangos nebus, nes nebuvo pirmos (video)

Bulgarijos veterinarijos gydytojas ir verslininkas Plamenas Paskovas, kelis dešimtmečius vakcinomis prekiaujantis Maskvoje, mano, kad COVID-19 antros epidemijos bangos nebus, nes nebuvo pirmos bangos. Ši COVID-19 „pandenija“ sukelta angažuotos žiniasklaidos ir PSO, kuri yra korumpuota, valdoma Bilo Geitso ir panašių iš to uždirbančių veikėjų. Apie tai Plamenas Paskovas pasakoja savo video:

https://youtu.be/w-yXCQzNFf4

Vieną iš pagrindinių šios feikinės „pandemijos“ priežasčių gydytojas mato testų sistemose, kurios yra netikslios. COVID-19 testavimui naudojami tik PGR ir imuniniai metodai, turintys didelę paklaidą, tačiau yra ignoruojama elektroninė mikroskopija ir mirusių skrodimai.

Plamenas Paskovas yra ne vienintelis, kuris abejoja PSO COVID-19 epidemijos mastais, ką jau kalbėti apie „pandemiją“, kurios nebuvo.

Amžina pandemija COVID-19 testuose

PGR nėra šimtu procentų patikimas testas, mano vokiečių žurnalistas Prinzas Eugenas. Jis remiasi dr. Klauso Pfaffelmoserio išvadomis. O jos tokios: PGR testas turi 1,4% paklaidą. Tai reiškia, kad iš tūkstančio testuojamųjų bus nustatomi 14 sergantys COVID-19, nors iš tiesų jie bus sveiki.

Vokietijoje nuo gegužės 11 iki 17 dienos susirgimų nustatyta 1,7% (1700 iš 100000). Tai rodo, kad iki 1,4% paklaidos liko ne taip jau daug.

Aišku viena, kuo daugiau testų, tuo daugiau melagingų rezultatų. Tai leidžia politikams feikinę „coronapandemiją“ tęsti amžinai, amžinai varžyti piliečių konstitucines teises, planuoti vis naujas feikinės „pandemijos“ bangas.

http://www.pi-news.net/2020/05/immerwaehrende-pandemie-dank-fehlerquote-bei-corona-tests/