Europa turi jau du neišrinktus prezidentus

Autorius: Mindė Šaltinis: http://ldiena.lt... 2020-09-10 00:08:00, skaitė 803, komentavo 6

Europa turi jau du neišrinktus prezidentus

Du neišrinkti Europos prezidentai.

Vienas buvo neišrinktas Lietuvoje - kita neišrinkta Baltarusijoje. V. Landzbergis netapo prezidentu nes juo tapo A. Brazauskas, o vietoj S. Tichanovskaja buvo išrinktas A. Lukašenka. Tačiau abu vadinami prezidentais. 

G. Nausėda, Ž. Pavilionis ir kiti vadina viešai vadina V.Landzbergį prezidentu - na savas savą gali vadinti kaip nori - tai lieka tik tarp jų. 

Tačiau S. Tichanovskają “gospoža prezident” rugsėjo 9 dieną, maskarade surengtame jos garbei Lenkijoje, pavadinos pats Lenkijos premjeras Mateušas Moravieckis, kartu įteikdamas jai raktus nuo prieglobsčio vietos, pavadintos “baltarusišku centru”.

Atsidėkodama Tichanovskaja pareiškė, kad - “pas A. Lukšenka daugiau nebėra mandato būti prezidentu ir “mes” jau nebegalime laikyti jo prezidentu, patikėti jam savo ateitį.” Na būtent Tichanovskaja tai tikrai neturėtu jam “patikėti savo likimo” - už kurstymą nuversti valdžia baudžia visur ir visais laikais.

Nepamiršo “Gospoža prezident” prieš tai kalbėdama EP paprašyti sankcijų ir “tarptautinio spaudimo”. 

Lietuva neišdrįso žengti tokio žingsnio - apsiribojo tik išvadindami A. Lukašenka nelegitimiu prezidentu ir paskelbdami sankcijas.  

Įdomu tik ar su A. Lukašenka ar su “gospoža prezident” kalbėsis ir derėsis oficialūs asmenys? Ar nebus jie Batkos pasiusti kalbetis  ir tartis “su vakar kotletus kepusia” dom-choziaika? Kada pradėjus sekti tranzitui iš Baltarusijos su kalbėsis Nausėda ar Linkevičius?

Buvo USA paskirtas Venesuelai prezidentu toks Guaido - ar prisimena kas nors kas jis ir kur jis dabar?

Ir su šita “gospoža prezident” bus tas pats - blaškysis po pasaulį kaip gruzinas Mišiko tapęs chocholu Micho. Dabar nepavykus maidanui Baltarusijoje “gospoža” galės mėginti laimę Kazachstane, ten greičiausiai artimiausiu laiku gali prireikti “legitimaus prezidento”.