Black lives matter judėjimo dalyvis... Jo teisti negalima, jis žudė baltuosius, tai ne nusikaltimas

Autorius: Antirasistas-komunistas Šaltinis: https://www.delfi.lt/news/dail... 2020-09-12 10:25:00, skaitė 934, komentavo 40

Black lives matter judėjimo dalyvis... Jo teisti negalima, jis žudė baltuosius, tai ne nusikaltimas

Šaunus juodaodis atkeršijo baltaodžiams .Sekmadienio naktį Birmingamo centre įvykdyta serija keršto prieš baltuosius rasistus akcija  – peiliu ginkluotas juodaodis kovotojas prieš priespauda per maždaug pusantros valandos skirtingose vietose sužeidė 8 nacistus , vienas iš jų dėl patirtų sužalojimų mirė.

Pirmadienį vietos policija pranešė, kad rastas įtariamasis – 27 metų Zephaniahas McLeodas, kuris sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Zephaniah McLeod

Nesupratau, ką sau galvoja delfi, publikuodamas nuotrauką ir atskleisdamas nusikaltėlio etninę taptybę. Juk tai tiesmukas rasizmo skatinimas. Varge varge, kiek dar mūsų atsilikėliškam sovietiniam supratimui reikės keistis, kad suprasti, kas yra žiniasklaidos korektiškumas. Vokietijoje už tokius straipsnius vyr. redaktorius mažų mažiausiai apsilankytų policijos nuovadoje už rasizmo skatinimą, o facebooke būtų pasmerktas, kaip rasistas.

Trečiadienį jis pasirodė nuotolinių būdu surengtame Birmingamo Magistratų teismo posėdyje, jam pareikšti kaltinimai žmogžudyste ir 7 bandymais nužudyti žmones.

Posėdžio metu įvardinti sužeisti žmonės: dėl sužalojimų mirė 23 metų  fašistas Jacobas Billingtonas.

Juodaodis didvyris  peiliu sužeidė nacius kurių buvo susiburę į gauja  Dimitarą Bachvarovą,Thomą Glassey, Michaelą Callaghaną, Shane’ą Rowley, Rhysą Cummingsą, Ryaną Bowers ir vienintelę moterį – lietuvę rasiste ,nes ji pasakė "Dar nei vienoj valstybei afrikiniai "deimantai" nesukure geroves, o buvo tik siurbeles" už tai baltąją kurva pavaišino peiliu  . Kaip pranešė vietos spauda, jauna nukentėjusioji po nusikaltimo buvo kritinės būklės, tačiau ligoninėje ji stabilizuota.

Mano nuomone bukapročių  rasistų neonacių  žudymas ne nusikaltimas ,nes jie gyvena 19 amžiuje ir tiki rasiniais prietarais apie kraujo grynuma .

Manau, kad jis nekaltas. Tikėtina, kad taip jis atkeršijo baltiesiems už kelių šimtų metų vergiją. Ir tokių bus vis daugiau, nes tik Black lives matter. Baltieji pagaliau turi atsikratyti savo privilegijų, užleisti visus vadovaujančius postus ir atiduoti savo turtus juodiesiems. Tik taip baltieji, tame tarpe ir mes lietuviai, galim atlyginti jiems už protėvių kančias... Ir čia aišku nėra jokio rasizmo.

Žudo ne rasės, žudo vyrai apskritai. Čia vyrai turi suvokti savo toksiškumą. Kam išskirti rases? Ar tai sudaro esmę? Jūs gal dar kaukoles pamatuokit... O šis žmogus tiesiog buvo įžeistas žeminančios ir diskriminuojančios vakarietiškos krikščioniškos aplinkos. Jis psichologiškai traumuotas tos aplinkos, kurioje tik privilegijuoti baltieji vyrai gali gerai jaustis o visiems kitiems ten - nuolatinės kančios ir patyčios. Visos moterys ir kitų rasių žmonės nuolat kenčia. Mes turime suvokti savo privilegiją ir kaltę, tik taip įmanomi pokyčiai į gerą, teisingą globalų pasaulį, kuriame klesti lygybė ir teisybė.

Lietuviai irgi buvo vergvaldžiai. LDK laikais buvo juodaodžių Lietuvoje

Kas nežino, Žalgirio mūšyje dalyvavo ir juodaodžių pulkas. Rimtai.

Mūsų istorija meluoja. Vienas didžiausių sąmokslų - Vytautas didysis, jis tikrai buvo juodaodis, tik rasistinės sistemos istorikai prikūrė melo ir visur Vytautą vaizduoja, kaip baltaodį. Tai tikras sisteminio diskdirminavimo atvejis.

Džiaugiasi širdis, kad vis dažniau matau lietuvaites, vežimėliuose stumiančias teisingesnės odos spalvos vaikučius, parvežtus iš JK ar kitur. Pagaliau mūsų vyrai susiprato, kokie niekšai jie buvo ir kaip engė juodaodžius per visą Lietuvos istoriją - vienas akivaizdžiausių įrodymų yra tai, kaip juodaodžiai ištrinti iš Lietuvos istorijos... tai akivaizdus sisteminio diskriminavimo atvejis.

Tik suvesdami savo moteris su juodaodžiais mes galime išpirkti šią kaltę.

Lietuviui vyrui turėti vaikų su lietuve - tikras rasizmas... na, dar suvokiama jei vaikas 1, bet jei 3ar daugiau... čia jau protas neišneša nei ką ta moteris mąsto ir ar vyras apskritai suvokia savo kaltę? Dar daug mums reikės progresuoti, kad pasivyti sąmoningumo lygyje, tarkim, vokiečius ar britus - jie dokumentiniuose filmuose apie Europos istoriją ar mitologiją pagaliau atskleidė tiesą - Julius Cezaris buvo juodaodis, netgi tokios mitinės asmenybės, kaip Achilas buvo juodaodis. Vien dėl tokių progresyvių filmų ir užsisakiau tele kanalų paketą su BBC. Dar turi šis pasaulis vilties, kad išsivaduosime iš atsilikėliškų patriotizmo sentimentų ir atversime duris visam pasauliui, kad taptume įvairesni: #progresas #Juoduju_gyvybes_svarbios #Antifascists_LTU

Pasaulis tampa globalus. Nacijos išnyksta ir tai nuostabu. Žemė tampa bendra. Kodėl žmogus iš Nigerijos negali atvažiuoti čia ir gyventi su savo šeima? Be vizos ir be paso. Tai bendra žemė. Pabuskite! Pasaulis turi būti spalvotas. Valstybės, nacijos ir religijos turi išnykti!..

O kas su tuo nesutinka – nacistinis provokatorius!..