Deguonies trūkumas ypatingai greitai užrūgština organizmą, o rūgštinė terpė mylimiausia virusams

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/deguo... 2020-11-10 11:22:00, skaitė 1973, komentavo 4

Deguonies trūkumas ypatingai greitai užrūgština organizmą, o rūgštinė terpė mylimiausia virusams

Kaip žinoma, visa informacija, kurioje kalbama apie prievartinių veido kaukių žalą, internete stengiamasi panaikinti. Apie veido kaukių žalą kalbėti atsisako ir Lietuvos Sveikatos ministras Aurelijus Veryga.

Susipažinkime su žymios neurologės, neurofizikės Dr. Margarite Griesz-Brisson, dirbančios Vokietijoje ir Anglijoje mintimis.

Jos teigimu, priverstinės veido kaukės sukelia negrįžtamus smegenų pažeidimus ir tokia prievarta yra nusikaltimas, kaukės daro tiesioginį poveikį smegenims.

Pasak medikės, kvėpuojant iškvėptą orą, be abejo, susidaro deguonies trūkumas ir anglies dioksido perteklius.

„Gerai žinome, kad žmogaus smegenys yra labai jautrios deguonies stygiui. Yra nervų ląstelių, kaip pvz. hipokampas (Hipokampas – seniausia ir giliausiai nugrimzdusi į galvos smegenų vidų smegenų žievės – apsiausto (lot. pallium) dalis, kuri dalyvauja emocijų mechanizmo formavime ir atminties konsolidavime), kurios be deguonies negali likti ilgiau kaip 3 minutes – tiesiog negali išgyventi.

Ūmūs įspėjamieji simptomai yra galvos skausmas, mieguistumas, galvos svaigimas, susikaupimo problemos, lėtas reakcijos laikas – kognityvinės sistemos reakcijos.

Tačiau kai deguonies trūkumas tampa chronišku, visi šie simptomai išnyksta, nes prisitaikoma (taip atrodo iš pradžių).

Bet jūsų efektyvumas išliks pažeistas, o deguonies badas jūsų smegenyse toliau progresuos.

Mes žinome, kad neurodegeneracinėms ligoms vystytis reikia metų ar dešimtmečių.

Jei šiandien pamiršti savo telefono numerį, smegenų išsekimas-disfunkcija jau galėjo prasidėti prieš 20 ar 30 metų.

Kai manote, kad jau įpratote nešioti kaukę ir vėl įkvėpti iškvepiamo oro, degeneraciniai procesai smegenyse paspartėja dėl nuolatinio deguonies bado.

Antroji problema yra ta, kad jūsų smegenų nervinės ląstelės nesugeba normaliai dalytis. Taigi, jei mūsų vyriausybės neleis atsikratyti kaukių ir vėl grįžti prie normalaus, natūralaus kvėpavimo, po kelių mėnesių jau prarastos nervinės ląstelės nebeatsistatys!

Aš nedėviu kaukės, nes man reikalingos smegenys, kad galėčiau galvoti. Noriu turėti aiškų, skaidrų protą bendraujant su savo pacientais ir nebūti nejautroje, kurią sukelia anglies dioksidas.

Deguonies trūkumas yra pavojingas kiekvienoms smegenims. Turi būti laisvas kiekvieno žmogaus apsisprendimas, ar jis nori dėvėti ar ne kaukę, kuri visiškai neveiksminga, neapsauganti nuo virusų.

Vaikams ir paaugliams kaukės yra absoliučiai negalimos! Vaikų ir paauglių imuninė sistema yra ypač aktyvi ir adaptyvi, todėl jiems reikalinga nuolatinė sąveika su Žemės mikrobioma. Jų smegenys taip pat yra nepaprastai aktyvios, nes turi daug ko išmokti, todėl joms reikia ypatingai daug deguonies.

Kuo daugiau organas yra metaboliškai aktyvus, tuo daugiau jam reikia deguonies. O vaikų ir paauglių kiekvienas organas yra metaboliškai aktyvus.

Atimti deguonį iš vaiko ar paauglio smegenų arba kaip nors jį apriboti tai yra ne tik pavojinga jų sveikatai, bet tai visiškai nusikalstama kriminalinė veika! Deguonies trūkumas slopina smegenų vystymąsi, o padaryta žala NEGALI būti panaikinta.

Vaikui mokymuisi reikalingos smegenys, o smegenims reikalingas deguonis, kad jos funkcionuotų.

Deguonies trūkumas yra medicininė kontraindikacija. Tai paprasta ir neginčijama fiziologija. Tyčia sukeliamas deguonies trūkumas kelia pavojų sveikatai ir yra absoliuti medicininė kontraindikacija.

Absoliuti medicininė kontraindikacija medicinoje reiškia, kad negalima vartoti šio vaisto, šios terapijos, šio metodo ar priemonės – jį vartoti draudžiama.

Norint priversti visus gyventojus priverstinai naudotis absoliučia medicinine kontraindikacija, tam turi būti rimtos priežastys, o priežastys turi būti nurodytos kompetentingoms, tarpdisciplininėms ir nepriklausomoms institucijoms, kad jos būtų patikrintos ir įgaliotos.

Kai po dešimties metų demencija (silpnaprotystė) – padidės eksponentiškai, o jaunosios kartos nesugebės išnaudoti Dievo jiems duoto potencialo, niekam nereikės pasakymo „tada mums nereikėjo kaukių“.

Atsakomybė. Prašau, mieli kolegos, visi turime pabusti! .Aš žinau, koks žalingas smegenims yra deguonies trūkumas, kardiologas žino – širdžiai, pulmonologas – plaučiams. Deguonies trūkumas pažeidžia kiekvieną organą.

Dar pridėsiu nuo savęs: iš kitų rimtų mokslinių tyrimų – deguonies trūkumas ypatingai greitai užrūgština organizmą, o rūgštinė terpė mylimiausia virusams, grybams, bakterijoms, o taip pat vėžinėms ląstelėms, kurios mielai dauginasi joje... […]

Kas yra atsakingas už šį nusikaltimą? Tie, kurie nori tai priversti? Tie, kurie leidžia tai atsitikti ir žaidžia kartu, ar tie, kurie to nesustabdo?

Tai ne apie kaukes, ne apie virusus, ne apie jūsų sveikatą. Tai yra daug, daug daugiau....

Aš nedalyvauju šiame žaidime. Aš nebijau. Kaip matote, jie jau atima orą, kuriuo kvėpuojame. Šio momento esminis raktas yra asmeninė atsakomybė: Mes esame atsakingi už tai, ką galvojame, o ne žiniasklaida. Mes esame atsakingi už tai, ką darome, o ne viršininkai. Mes esame atsakingi už savo sveikatą, o ne Pasaulio sveikatos organizacija. Mes esame atsakingi už tai, kas vyksta mūsų šalyje, o ne vyriausybė!“, - teigia Dr. Margarite Griesz-Brisson.