Šėtono tarnai ir jų simboliai

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: https://lebionka.blogspot.com/... 2021-02-19 06:04:00, skaitė 1653, komentavo 13

Šėtono tarnai ir jų simboliai

Vasario 16 skirto LRT minėjimo-koncerto metu Lietuvos prezidentai buvo be jokios Tautinės simbolikos, o Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas Vytautas Landsbergis demonstravo panieką mūsų Tautai ir buvo prisisegęs neužmirštuolę - tarptautinį masonųkurie meldžiasi šėtonui, simbolį.

mUVlx-dFWDI8esHANPvoPvQ.jpg

Bilo Geico veiklą žymi šėtono ženklas 666

Patentas numeriu WO/2020/060606, buvo užregistruotas 2020 metų kovo 26 dieną. Jo pareiškėjas kompanija MICROSOFT TECHNOLOGY LICENSING, LLC, kuriai vadovauja Bilas Geitsas. Balandžio 22 dieną patentas gavo tarptautinį statusą. Jis vadinasi „Kriptovaliutos sistema, panaudojanti kūno aktyvumo duomenis“. Patento reziumė nurodoma, kad „žmogaus kūno aktyvumas asocijuojamas su užduotimi, suteikiama vartotojui, gali būti panaudojama kriptovaliutos sistemos mainingo procesui.“

 maxresdefault-2-1024x576.jpg

COVID-19 isterija tęsiasi, o melas apie Geitso ir jo šeimininkų virusą eskaluojamas tam, kad priversti valstybes skolinti žalią satanistų pagamintą makulatūrą, gojus įklampinti į dar didesnes skolas, o po to užgrobti likusi jų turtą, padaryti vergais. Jiems jau nepakanka valdyti pinigus, jie Geitso „666 skiepų“ pagalba nori valdyti mūsų elgesį ir mintis.

Google Chrome“ žiniatinklio naršyklė, pažymėta 666 ženklu

Šėtono tarnai ir jų simboliai

Sputnik-V vakcinos pavadinime šėtono ženklas

Rusų stačiatikių portalas „Maskva Trečioji Roma“ atkreipia dėmesį į vakcinos Sputnik-V pavadinimą ir sako: „Atkreipkite dėmesį, kaip parašyta lotyniša p: pavidalu apskritimo su trimis uodegėlėmis. Tai žinomas žvėries skaičiaus simbolis – 666.

Nuorodos: