Skelbiamas manifestas, pakeisiantis Lietuvos raidą – triumfuos teisingumas ir bus atvertas kelias į ateitį

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/skelb... 2021-04-25 13:05:00, skaitė 865, komentavo 25

Skelbiamas manifestas, pakeisiantis Lietuvos raidą – triumfuos teisingumas ir bus atvertas kelias į ateitį

Lietuvoje kyla vis didesnis nepasitenkinimas tais, kurie yra valdžioje ir dažnai ignoruoja tautos lūkesčius.

Todėl buriasi įvairūs judėjimai, į vieną kumštį telkiasi partijos.

Šią savaitę pasiekė žinia, kad centristai ir tautininkai pasiruošę sujungti patriotus į antiliberalią koaliciją.

Taip artėja didžiulis šeimų maršas, kuris vyks visoje Lietuvoje, o Vilniaus Vingio parke bus paskelbtas ultimatumas valdžiai, kuri privalės nurodytu turiniu papildyti Konstitucijos 38 ir 39 straipsnius, arba jai teks trauktis ir užleisti vietą naujiems žmonės.

Tam tikra prasme šiuo metu valdžią galima pateisinti – ji visa susikoncentravusi kovai su siaučiančia pasaulyje koronaviruso pandemija.

Valdininkai siekia mūsų gyventojams kuo greičiau parūpinti kuo daugiau vakcinų, kad visi būtų išvakcinuoti iki karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos, kaip yra suplanavęs valstybės lyderis Gitanas Nausėda.

Nes tik įgijus bandos imunitetą visiems palengvėtų ir gyvenimas sugrįžtų į senas vėžias, nors ir su naujais atributais – kaukėmis ir saugiu dviejų metrų atstumu vienas nuo kito.

Tačiau ir šią nelengvą valstybei akimirką, negalima nepastebėti ryškių valdžios pražangų ir neteisybės.

Todėl ekspertai.eu, remdami visus politinius ir visuomeninius judėjimus už teisingumą, skelbia manifestą ir kviečia kurti Trečiąją Respubliką.

„Tik atsakinga ir sąžininga valdžia atnaujins ir modernizuos valstybės valdymą, išlaisvins verslo veikimą ir pagerins kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybę“, - sakoma manifeste.

Manifesto skelbėjai „regi Trečiąją Respubliką, kurioje piliečiai įtakos jiems atsakingą ir skaidrią valdžią, kur vaikas bus išmokytas, ligonis pagydytas, vagis pagautas“.

„Sutelkę jėgas, mes įveiksime praeitį ir atversime kelią į ateitį!“, - skelbiama revoliuciniame manifeste, pekeisiančiame Lietuvos raidą.

Su visu manifestu galima susipažinti čia:

https://youtu.be/3_6e3l9R3oY