Lietuvos teritorijos administratoriams ypač svarbu išlaisvinti neonacį Protasevičių iš Lukašenkos gniaužtų

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/lietu... 2021-05-27 15:50:00, skaitė 477, komentavo 4

Lietuvos teritorijos administratoriams ypač svarbu išlaisvinti neonacį Protasevičių iš Lukašenkos gniaužtų

Lietuvos liberalai vieningai, visa širdimi remia neonacį Romaną Protasevičių ir kovoja už jo išlaisvinimą. Nuotr. liberalai.lt

JAV Kongreso Atstovų Rūmai 2015 m. priėmė pataisą, kuria draudžiama teikti pagalbą Ukrainos savanorių batalionui „Azov“, kuris savo veiklą vykdo kontroliuojant Ukrainos kariuomenei.

Apie priimtą dokumentą tąkart paskelbė JAV kongresmenas ir Demokratų partijos narys Johnas Conyersas, kuris „Azov“ pavadino ultradešiniųjų karine organizacija, pasisakančia už baltųjų viešpatavimą.

Oficialiame JAV Kongreso atstovo puslapyje „Azov“ įvardinta kaip neonacistinė organizacija.

„Aš džiaugiuosi, kad atstovų taryba garantavo, kad mūsų kariai netreniruos neonacių iš „Azov“, - tąsyk teigė J. Conyersas.

Jis pateikė brių „Daily Telegraph“ straipsnio ištraukas, kuriose nurodoma, kad „Azov“ kariai neslepia savo rasistinių ir antisemitinių pažiūrų, o taip pat naudoja nacistinę simboliką.

2019 keturiasdešimt JAV Demokratų partijos kongresmenų pasirašė laišką, kuriuo reikalavo ukrainiečių „Azov“ batalioną paskelbti teroristine organizacija.

Jungtinės Tautos yra skelbusios apie neonacistiniame batalione vykusius žmogaus teisių pažeidimus bei kankinimus.

Šiomis dienomis paaiškėjo, kad kanalo „Nexta“ įkūrėjas Romanas Protasevičius, kurį Lietuva siekia išvaduoti iš tariamo Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos gniaužtų, buvo minėto teroristinio bataliono „Azov“ narys, drąsiai naikinęs rusų tautybės priešus Donbase.

Ekspertai.eu primena, kad Lietuva remia Ukrainą ne tik finansais ir karinėmis priemonėmis, bet taip pat komandiruoja daug specialistų ir politikų, kurie padeda mūsų kaimynui geriau įveikti korupciją, sparčiau artėti prie vakarietiškos kultūros ir integruotis į Europos Sąjungą bei NATO.

O oficialus Lietuvos atstovas Ukrainos kare su Rusija Jonas Ohmanas valstybinio transliuotojo eteryje yra informavęs, kad ukrainiečiai šiame kare stengiasi žudyti pirmiausia būtent rusų tautybės žmones.

Dažniausiai Lietuvoje nepageidaujama ar, neretai, tiesiog draudžiama publicistika ir dokumentika – kiekvieną dieną rodoma „PressJazz TV“ kanale.