Dėl „pabėgėlių krizės“

Autorius: Romualdas Selvenis Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/delpa... 2021-08-02 13:42:00, skaitė 1000, komentavo 18

Dėl „pabėgėlių krizės“

Pasakysiu savo trumpą nuomonę dėl taip vadinamų pabėgėlių situacijos.Tai antra pagal svarbumą problema po feikines pandemijos, kurios neliesiu, nes pakankamai daug dalinausi informacija feisbuko paskyroje, bei savo mintis publikavau kituose portaluose.

Šiai dienai nelegalių migrantų skaičius perkopė pustrečio tūkstančio. Tokio kiekio išlaikymas per mėnesį atsieina virš 2 mln. eurų, o vieno nelegalo išlaikymas dienai kainuoja 30 eurų.

Aritmetika paprasta. Kiekvieną dieną atvyksta naujų po 100 ar 200. Daugelis sąmoningų piliečių siūlo juos apgyvendinti Turniškėse, Seimo bendrabučiuose arba „Karalienes Mortos“ mokyklose, ir tai visai protingas sprendimas būtų. Dar ir karinių poligonų miškuose nereikėtų pamiršti, bei visokių vėsaicių, maldeikienių, sysų, andriukaičių pavilionienių ir pan., kurie tikrai privaletų bent po kelis apgyvendinti savo rezidencijose, nes puikiai prisimename, kaip su plakatais kvietė juos pas save „welcome refugee“.

Deja valdžios „šaika“ nelegalus ruošiasi apgyvendinti nedidelėse gyvenvietėse, kaip Dieveniskės, Rudninkai ir pan. Šaunuoliai vietiniai šių miestelių žmonės, kurie sukilo, nes netiki bukalaurų valdžioje pažadais ir supranta, kad nėra nieko pastovesnio, nei „laikinai“. Pavyzdžių yra Kapčiamiestyje ir kitur.
Bet as noriu paliesti kitą aspektą, patį svarbiausią. Kas kaltas dėl pabėgėlių krizes? Manau protingi ir mąstantys supranta.

Žvilgsnis krypsta į parsidavėlių cerberių valdžią. Tikrai taip. Marionetinės bukapročių valdžios nesąmonės duoda rezultatus. Vietoj to,kad būtų rūpinamasi savomis problemomis, nosis kišama ten, kur visai nepriklauso, o būtent, į kaimyninės Baltarusijos reikalus.

Viskas ypač sustiprėjo po rinkimų, kai į Lietuvą buvo parsigabenta neva tikroji prezidentė, o iš tikrųjų kotletų kepėja Tihanovskaja, bei jos klikos nemažas būrys. Ne taip senai net buvo suteiktas diplomatinis statusas šiai grupuotei. Nekalbant apie tai, kokią ardomąją veiklą, gaunant komandas iš JAV, ta klika atlieka prieš Baltarusiją, kiek kainuoja jos išlaikymas mūsų mokesčių mokėtojams, pasirodo „valstybinė paslaptis“.

Bet ne paslaptis, kad pasikėsinimas į Baltarusijos prezidentą buvo organizuotas pagrindinio scenaristo JAV, o vykdymo įrankiai buvo ne tik Baltarusijoje bei Lenkijoje, bet ir Lietuvoje… Lėktuvo nutupdymo su Protasevičiumi atvejis taip pat nepasitarnavo santykių gerinimui, nes vos tik nutupdžius lėktuvą,

Baltarusija buvo apkaltinta tuoj pat, pusvalandžio bėgyje, nors veliau paaiskejo, kad tas lėktuvas pilnai galejo tupti LT, deja del anoniminio pranešimo apie bombą, Rynair kompanijai priklausančio lektuvo pilotas davė komandą pasukti į Baltarusiją, nes LT atsisake priimti lektuvą. O kad lėktuve Protasevičius, Baltarusijos spec. tarnyboms pranešė kažkas iš jo kolegų, nes tai buvo suplanuota provokacija, kad būtų įvestos naujos sankcijos Baltarusijai.

Kiek pasipylė purvo bei juokingų kaltinimu iš bukalaurų valdžios, koks Protasevičius kankinys ir kaip jį kankina Baltarusijos režimas. Ar tikrai?

Tikriausiai puikiai žinote, kad jis net ne kalėjime, nors tikrai jo nusipelnė, o namų arešte interviu dalina į kairę ir į dešinę, ir išdavė visus savo bendrus. Dabar tyla ,apie jį sorošinė masmedija jau neturi ka pasakyti,nes eilinį kartą apsišiko.

Taigi Batkai kantrybe trūko,ir tai savaime suprantama. Klaipėdos uostas skaičiuoja milijardinius nuostolius, siena kiaura, Lukašenkai nėra stimulo išlaidauti, išlaikant savo šalyje nelegalus, bei stiprinant sienos apsaugą. Ir turim ka turim. Prisiminiau Libiją ir Kadafį, kurį brutaliai nužudžius JAV parankiniams,bei sugriovus šalį ir dingus sienų apsaugai,prasidejo nelegalų antplūdžiai i Europą...

Dabar vėl grįžtu prie migrantų. Kadangi valdžia sudarė pretekstą šitam blogiui,tai privaletu ir ištaisyti.Ir tai visai nesunku. Pasufleruosiu bukalaurams, o ypač gabrieliui, kuriam ir priklausytų tai padaryti.

Juk reikia tiek nedaug. Paprasčiausiai deportuot kotletų kepėją von, su savo svita, ir, manau, to pilnai pakaktų, kad mainais už šį tikrai protingą žingsnį diplomatiniais kanalais būtų suderintas ir pabėgėlių klausimas. Taip kad, kaltinkim ne Lukašenką, o mūsų bukapročius, kurie nenori, nors galėtų šią košę išsrėbti tikrai greitai, jei rūpėtų tautos interesai.

Dėl sienos tvėrimo peripetijų,naudojant „auksinę koncertiną“, neišsiplėsiu, kas domisi, žino. O ir tverti jos nėra prasmės, nes vistiek pagal pasirašytą berods 2018 m. rezoliuciją, privaloma priimti kiekvieną,kuris tik pageidauja. Jooo.... Kas liečia „kiaurą sieną“, puikiai tinka man nežinomo autoriaus komentaras socialiniame tinkle:

„Nepaaiškinamas paradoksas. Per lokdaunus mums sukuriant Dachau stovyklos sąlygas pajėgų pakako. Buvo kontroliuojami šunkeliai net į vienetines kaimo sodybas. Buvo saugomi parkai ir tvenkiniai, kad neduok dieve kas neužeitų pasidžiaugti gamta ir pakvėpuoti grynu oru. Buvo saugomi net sniego kalneliai, kad su rogutėmis niekas neišdrįstų pasivažinėti. O kaip kiauras sienas saugoti nuo pabėgėlių, tai pajėgų nebėra... Ir kur tuos pajėgos išgaravo..?“