Jurga Lago: Palaikau šią akciją

Autorius: Jurga Lago Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2021-11-15 07:26:00, skaitė 427, komentavo 2

Jurga Lago: Palaikau šią akciją

Basos mamos renkasi prie Vyriausybės. Nors aš basa neičiau. Man tas aukos vaidmuo ne prie širdies - per vieną mitingą pastebėjau, kad politikai jautriau reagavo į vienas kartuves, nei į tūkstančius “basų” prašymų. Visi žinom - kodėl.

Tai ir neščiausi jiems suprantamą kartuvių plakatą, o pati mūvėčiau labai šiltais batais

Tačiau palaikau mamas - simboliška ši jų kalba ir akcija - pirmadienį (lapkričio 15 d.) 11.00 jos rinksis prie Vyriausybės protesto akcijai prieš galimybių paso įvedimą vaikams nuo 12 metų.

„Vaikų galimybių apribojimas, kai vaikai nebegalės lankyti būrelių, laisvai dalyvauti renginiuose, lankytis viešojo maitinimo įstaigose, sukeltų ne tik nepatogumų, bet ir suteiktų prielaidas patyčių, mobingo ir kitų diskriminacijos „palydovų“ įsigalėjimui“, – teigia organizatorės.

Taip pat akcija kviečia neabejingus žmones pirmadienį bet kuriuo metu nuo ryto iki vakaro užsukti prie Vyriausybės ir palikti prarastos vaikystės simbolį – vaikišką žaislą. 

Mamos taip pat kreipiasi į šalies Prezidentą Gitaną Nausėdą. „Prašome išgirsti mus, kaip išgirdote kitas mamas, protestuojančias prie Prezidentūros.” Kad Prezidentas dar tikrai daug ką gali nuveikti, tiksliai rašo p. Ignas Vėgėlė.

Viskas yra gerai, kas nėra abejingumas, kuris yra cementas, sukaustysiąs mūsų rytdieną.

Jungiasi ir kiti miestai. Info va čia.