Jurga Lago: Vakar pagalvojau, kad parašysiu patį nemandagiausią savo postą ever

Autorius: Jurga Lago Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2021-11-26 18:22:00, skaitė 637, komentavo 2

Jurga Lago: Vakar pagalvojau, kad parašysiu patį nemandagiausią savo postą ever

Laukiau, kad gal noras praeis, bet ne - ryte tik sustiprėjo. Tai rašau. Va - tikrai inteligentiškas ir tas, kur educated žmogus. XXI amžius

“Sistemos ir politikų bijo tik žmonės, kurie turi ką slėpti. Aš nieko blogo nedarau, tegul mane tikrina, kad ir namo atėję. Tikiu žmonių ir politikų gerumu fanatiškai, nes pasaulis yra grožio ir gėrio vieta. Leiskime kitiems dirbti savo darbus, nelįskim niekur ir džiaukimės, kad mumis visi rūpinasi.”

Man atsakius, kad šiai moteriai tiesiog trūksta išsilavinimo (ne tik politinė beraštystė, itin paplitusi Lietuvoje), bet ir elementariausio švietimo žmogus neragavęs, jos atsakymas buvo - “aš pati mokau jūsų vaikus, o jūs ieškote priešų!”

Ne, mielasis saulės zuikuti, mano vaikų tu nemokai. O durnius negali būti niekieno priešu. 

Bet vis dažniau manau, kad tie "geri ir naivūs" žmonės turi būti vadinami kitu žodžiu - jį dažnai panaudoja mano sporto treneris Sarunas. Jis vadina juos "glušais". Neatsiprašau. Tai va glušas ne tik kad nusipelnė, kad jį tratintų, bet ir privalo dar labiau stengtis, nes toks jo darbas. Dar kartą neatsiprašau. Kalbu apie žmones, kur sako "aš tikiu politikų gerumu". Tai va toks tikintysis turi būti nubaustas dvigubai - pirma, nes išdavė Dievą, o antra, nes yra absoliutus glušas.

Sakysit, o ką daryti? Ogi duoti kiekvienam užpildyti anketą. Ir tiems, kur “ieškau pozityvo, pasitikiu kolektyvu, nesikišu į politiką, nemėgstu klausti, valstybė manimi pasirūpins, neturiu priešų ir gyvenimas yra gražus” PVM tarifas - 42%. Ir dar GP. 

Patys suprantat, kad neatsiprašau. 

Padariau eksperimentą ir jai įkėliau tiesioginę nuorodą - Valstybės kontrolės išvadas, kur parodoma, kad šiais metais absoliuti dauguma valstybinių institucijų dirbo neskaidriai. Ir ką jūs sau galvojate? Ji man atsakė: “ką darysi, sovietinis palikimas.”

Nuotrauka - #WillyWee “Global warming”.

Tai yra autoriaus nuomonė, už kurios turinį minfo.lt neatsako.