Infiltratoriai

Autorius: Grusha Šaltinis: http://ldiena.lt... 2022-04-30 00:25:00, skaitė 479, komentavo 19

Infiltratoriai

Infiltratoriai sąmoningai kolonizuoja svetimą teritoriją, tam, kad susikurtų sau ateitį. Teritorijos šeimininkai išmetami per bortą.

Cyganai. r dauginimosi strategija, neraštingi, žemas socialinis mobilumas. Visgi tai nesutrukdė jiems 70 metų Lietuvoje turėti sėkmingą koloniją. Net ir dabar jie turi vergų lietuvių.

Merginos iš Subsacharos. Tikros kovotojos. Įveikė tūkstančių kilometrų kelionę. Turi daugiau valios nei daugelis vietinių. Afrikoje infiltratoriai sukapojami tiesiog gatvėje. Ypatingai nusipelniusiems uždedamas afrikietiškas galstukas iš degančios padangos.

Efiopė Eskedar. Pažangesnis afrikiečių variantas. Per dešimt metų sugebėjo iščiulpti ir atsikratyti lietuvių donoru.

Mahmudas. Naujieji infiltratoriai iš Arabijos. Pažangesnis cyganų giminaitis. Tėvynėje infiltratorius apkaltina Islamo įžeidimu ir nužudo.

Hanas. Tylusis infiltratorius. Užpultas mobilizuojasi su armatūra ir vamzdžiais. Apie infiltraciją negali būti nė kalbos. 99.999% populiacijos yra tos pačios akių ir plaukų spalvos.

David. K dauginimosi strategija. Ypatingai didelis socialinis mobilumas. Infiltratorius kastruoja chemiškai arba išveža į Afriką. Infiltratoriai uždrausti įstatymais. Pirmoji kolonija įkurta idijoto Gedimin leidimu. Gitleris koloniją likvidavo. David žino, kad čia yra nesaugoma mėsa ir jis grįžo statyti antros kolonijos. Ši kartą kolonistai turi kovinę parengti ir patirtį, turi tyrą, turi ginklų, turi palaikimą iš vietinių ir užsienio koloborantų.

Jonas. Bydlo be sugebėjimo mokytis iš savo istorijos. Maitina Mahmudą. Augina Mahmudo vaikus. Atstatinėja sinagogas, vietoj to, kad jas griauti. Grąžina žydų palikuonių palikuonims 50 000 pilietybių - nes bijo. Vergauja neraštingiems cyganams už dozę. Kolaboroja su kryžiuočių palikuonimis ir leidžia jiems čia turėti bazes, iš kurie anie puls brolius slavus. Laiko pinigus svetimšalių bankuose. Parduoda teritorijas svetimiems. Savo lėšomis ginkluoja NATO. Dibilas.