Konservatorių partijos narys kaltinamas pedofilija

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/kons... 2023-01-24 01:58:00, skaitė 417, komentavo 23

Konservatorių partijos narys kaltinamas pedofilija

Generalinė prokurorė Nida Grunskienė šiandien kreipėsi į Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen informuodama apie 2022 m. lapkričio 15 d. pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 4 dalyje, 153 straipsnio 1 dalyje ir 150 straipsnio 3 dalyje.

Šaltiniai: tyrime – mažiausiai du vaikai Ikiteisminiame tyrime dėl prievartavimo ir tvirkinimo minimi mažiausiai du galimai seksualiai išnaudoti vaikai.

Seimo Pirmininkei adresuotame rašte generalinė prokurorė N. Grunskienė nurodė, kad, remiantis šiame tyrime surinktais duomenimis, būtina spręsti klausimą dėl leidimo patraukti šios kadencijos Seimo narį Kristijoną Bartoševičių baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržyti jo teises Seimo statuto 23 straipsnyje nustatyta tvarka.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 62 straipsnio nuostatomis, Lietuvos Respublikos Seimo nario asmuo neliečiamas, o Seimo narys be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimamas, negali būti kitaip suvaržoma jo laisvė. Seimo statuto 22 ir 23 straipsniai nustato, kad dėl Seimo nario neliečiamybės atėmimo į Seimą turi kreiptis Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras.

Galimai pedofilo draugai:

Konservatorių partijos narys kaltinamas pedofilija

LR Prokuratūra inf.