Medikai iki paskutiniosios neigė tėvams, kad jų kūdikio vos nenužudė "nekalta" ir "saugi" PRIVALOMA vakcina

Autorius: LRytas.lt Šaltinis: http://sveikata.lrytas.lt/ligo... 2016-02-13 22:01:45, skaitė 5770, komentavo 0

Medikai iki paskutiniosios neigė tėvams, kad jų kūdikio vos nenužudė

LDiena.lt: žemiau esantis straipsnis cituojamas pilna apimtimi, kaip ypatingai svarbi visuomenei informacija
---

Dėl reanimacijoje atsidūrusio vaiko tėvas kaltina skiepus

Kęstutis įsitikinęs – nusprendęs paskiepyti vaiką padarė didelę klaidą, mat kaip teigia, pasireiškus šalutiniams poveikiams, mažylį teko vežti į ligoninę.

Savo sūnų Kęstutis sausio 26 dieną paskiepijo privaloma vakcina nuo tymų, raudonukės bei kiaulytės. Prieš tai tikina išklausinėjęs visko šeimos gydytojos apie galimus šalutinius poveikius, vakcinacijos rizikas, vakcinos savybes.

„Tačiau mums buvo pateikta informacija, jog skiepas yra visiškai saugus ir negali sukelti jokių ilgalaikių šalutinių poveikių. Kaip trumpalaikius šalutinius poveikius, gydytoja paminėjo tik paraudimą skiepijimo vietoje. Į konkretesnius klausimus apie vakciną ir jos riziką, mums nebuvo atsakyta. Gydytoja tiesiog atsakė „aš nesigilinau į tai“ ir mums svarstant darė spaudimą „jūsų laikas šiame kabinete svarstymui baigėsi“. Kur tada informuoto apsisprendimo galimybė?“, – klausė Kęstutis.

Kitą dieną po vakcinos vaikas pasidarė irzlus, nevalgus, sutriko jo miegas. Vėliau prisidėjo nežymus kosulys. „Visas dienas nuo skiepijimo valandos su vaiku buvome namuose ir laukėme, kol pasveiks. Temperatūra nebuvo pakilusi, todėl nematėme poreikio kreiptis į gydytoją“, – pasakojo vyras.

Vasario 5 dieną po pietų Kęstučio sūnui pradėjo kilti temperatūra. Vaikas pasidarė vangus, užmigo, nors ką tik buvo atsibudęs po pietų miego.

„Skambinome į polikliniką, pranešdami apie vaiko būklę, paminėjome, kad vaikas po skiepo. Versija, kad tai gali būti skiepo komplikacija, iš karto buvo atmesta lyg matytų kiaurai. Šeimos gydytoja tuo metu nebedirbo, todėl mums buvo pasiūlyta kreiptis į ligoninę, jei situacija pablogėtų. Kai grįžau iš darbo vaikas buvo prabudęs, linksmas, tačiau kiek pablyškęs. Apsidžiaugė, jog grįžau iš darbo bei apkabino. Po kurio laiko pasiprašė mamos pieno, mama jį pamaitino. O tada prasidėjo košmaras..“, – prisiminė Kęstutis.

Kaip teigia vyras, jo sūnus įprastai yra labai judrus, bet tą kartą gulėjo ir nejudėjo, tik dairėsi išsigandusiomis akimis, visiškai nepajudindamas galvos.

„Su žmona nesupratome, kas vyksta. Pradėjome kalbinti, tačiau neatsakė, tiesiog toliau dairėsi. Pradėjo darytis neramu, pamatavome temperatūrą – 38,5o C. Davėme paracetamolio žvakutę. Tačiau po jos nepagerėjo – vaikas pradėjo sunkiai kvėpuoti. Paskambinome pagalbos telefonu ir informavome apie tai, jog mūsų vaikas dūsta. Greitoji pagalba važiavo 10 min., kol laukėme pagalbos – mūsų vaikas pradėjo mėlti. Nebegirdėjau ir nebejaučiau jo kvėpavimo“, – sakė Kęstutis.

Atvykusi greitoji nedelsiant davė deguonies kaukę. Tuo tarpu tėvai mažino vaiko temperatūrą jį vėsindami.

„Sūnus trumpam „atgavo spalvą“. Netoliese nebuvo laisvų reanimobilių, todėl greitoji pagalba nusprendė sūnų vežti į ligoninę patys, tiesiai į vaikų ligoninės reanimacijos skyrių. Greitosios pagalbos automobilyje situacija negerėjo, vaikas buvo leisgyvis, beveik nereagavo į aplinką. Visa tai truko apie 30 min.!“, – pasakojo vyras.

Kęstučio sūnus pateko į reanimaciją ir tik tada jis tikina kiek atsikvėpęs:

„Reanimacijos skyriaus durims užsidarius pasijutome saugūs. Dėkojame GMP bei medikams už kokybiškai suteiktą skubią medicinos pagalbą“.

Tačiau priekaištų medikams Kęstutis vis dėlto turi. Vyras įsitikinęs, jog jam nebuvo suteikta visa informacija apie vakciną ir galimą šalutinį poveikį.

„Nuo pat skambučio pagalbos telefonu, visiems medikams ir visam personalui teikėme informaciją apie tai, jog vaikas sausio 26 dieną buvo paskiepytas ir nuo skiepo buvo praėję tik 10 dienų. Tačiau visi medikai kaip susitarę iš karto neigdavo, jog ši reakcija gali būti dėl vakcinos šalutinio poveikio – per daug laiko praėjo nuo vakcinacijos.

Faktą, jog vakcina gali būti susijusi su mūsų vaiko būkle, mums neigė 7 skirtingi gydytojai 4 dienas praleistas ligoninėje. Iš gydytojų girdėjome įvairiausių versijų apie tai, kodėl mūsų vaikas tapo nervingas, jam sutriko miegas, valgymas, pakilo temperatūra, prasidėjo traukuliai ir kodėl jis duso. Tų versijų buvo įvairių“, – sakė Kęstutis.

Pirmoji nurodyta priežastis buvo gripas. Tyrimams gripo mėginys buvo paimtas antrą dieną atsidūrus ligoninėje. Tačiau kaip paaiškėjo po trijų dienų – tyrimai buvo neigiami. Medikai taip pat spėjo, jog prastos vaiko savijautos priežastis gali būti neįvardinta kvėpavimo takų infekcija. „Jos tikrai šiuo metu siaučia. Tačiau pradėjus klausinėti, kodėl kvėpavimo takų infekcija vakcinos informacniame lapelyje yra nurodoma, kaip vakcinos komplikacija, o mūsų infekcijos gydytojai nelaiko vakcinos šalutiniu poveikiu – atsakymų negavome.

Gydytojai mums neteikė informacijos apie mūsų vaiko gydymo eigą – nežinojome nei kiek laiko planuoja mus „laikyti“ ligoninėje, nei kokius tyrimus darys. Po savo patirties bijojome likti be medikų priežiūros, nežinodami tikrųjų mūsų vaiko dusimo priežasčių“, – stebėjosi Kęstutis. Ketvirtos dienos vakare Kęstučio sūnų išbėrė, jis apie tai informavo gydytojus.

„Šio bėrimo gydytojai niekaip nebegalėjo priskirti kvėpavimo takų infekcijai. Penktą dieną – bėrimas išplito į rankas ir kojas. Norėdami pateisinti bėrimą – gydytojai pradėjo klausinėti apie alergines reakcijas, ar nedavėme vaikui alergiją galinčio sukelti maisto. Tačiau tokie klausimai mums pasirodė visiškai absurdiški – mūsų vaikas niekada iki šiol nebuvo išbertas, vaikas ligoninėje nevalgė jokio maisto galinčio sukelti alergiją.

Tik po mūsų klausimų ar vakciną sudaro gyvi virusai? Koks jų inkubacinis periodas? Ar mūsų vaikui pasireiškę simptomai neatitinka vakcinos informaciniame lapelyje nurodytų šalutinių poveikių? Gydytojai po 4 dienų neigimo buvo priversti pripažinti, jog mūsų vaikui dusimo bei traukulių priepuolį sukėlė vakcina nuo tymų, raudonukės ir kiaulytės.

Tai galiu drąsiai teigti, nes mūsų vaiko ligos dokumentuose yra aiškiai parašyta „negalime atmesti pašalinės reakcijos į skiepą“ ir nėra pateikta jokios informacijos apie tai, kas kitas galėjo sukelti tokią mūsų vaiko būklę“, – tikino Kęstutis.

Tiesa, vyras teigia nenorintis tėvų atkalbėti nuo vaikų skiepijimo, tačiau jį piktina, kad esą nepaliekama galimybė dėl to apsispręsti tėvams.

Sunku suvokti, kad vaiko sveikatos klausimais valstybė atima visus sprendimus iš tėvų, bet palieka visą atsakomybę už pasekmes. Neturiu nieko prieš konkrečius gydytojus, nors ir esu nepatenkintas kai kurių suteiktų paslaugų kokybe. Tačiau esu įsitikinęs, jog aš turiu turėti galimybę priimti sprendimą ar man rizikuoti savo vaiko gyvybe ateityje skiepijant vakcinomis, dėl kurių mano vaikas gali uždusti. Tokio sprendimo laisvės šiuo metu aš neturiu“, – tikino Kęstutis.

---
LDiena.lt: perspėjame visus tėvus - kapitalistinėje sistemoje, kurioje medicina yra viso labo tik DAR VIENAS VERSLAS, SKIRTAS UŽSIDIRBTI KUO DAUGIAU PINIGŲ, žmonės- tai yra, mes ir mūsų sveikata esame tik RESURSAS. Todėl medikai, kaip pinigus KAPITALISTAMS uždirbančios SISTEMOS dalis tarnauja NE MUMS, o tiems, KAS MOKA BABKES.

Deja, BET šioje IŠGAMŲ ir PARAZITŲ sukurtoje visuomenėje KIEKVIENAS PATS YRA ATSAKINGAS UŽ SAVO ir SAVO ARTIMŲJŲ sveikatą ir gyvybę.

Norime gyventi KITOKIOJE visuomenėje? Atsisakykime PARAZITIZMO ir SUSIKURKIME sau kitokį - TEISINGĄ PASAULĮ!