Kas laukia Dalios Grybauskaitės?

Autorius: BūkimeVieningi Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2014-11-21 05:38:27, skaitė 5496, komentavo 6

Kas laukia Dalios Grybauskaitės?


"Aš gi tau sakiau - šitie debilai patys balsuos už pederastus ir kitus iškrypėlius, o tu bijojai!"

Dalia Grybauskaitė (g. 1956 m. kovo 1 d. Vilniuje) – Lietuvos politikė, diplomatė, buvusi LR ministrė ir viceministrė, Europos Sąjungos komisarė, 2009 m. gegužės 17 d. išrinkta Lietuvos Respublikos Prezidente, o 2014 metų gegužės 25 dieną perrinkta antrai kadencijai.

Nesiplėsime apie tai, kad Dalia Grybauskaitė buvo ištikima Rusijos "draugė", ten baigė 1983 m. – Leningrado A. Ždanovo universitete politinės ekonomijos studijas, 1983 m. Maskvos visuomenės mokslų akademijoje įgijo ekonomikos mokslų kandidato laipsnį. 

"Tapus" prezidente nedelsdama suorganizavo susitikimą su Rusijos Federacijos Prezidentu Vladimiru Putinu, Baltarusijos Prezidentu Aleksandru Lukašenka.

Pradėjo prezidentauti sveiku protu, o baigs greičiausiai kaip Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis. Kaip sakant pagaminta Rusijoje, bet patobulinta JAV (1991m. Džordžtauno (Vašingtonas) universiteto Tarptautinių ekonominių santykių institute baigė specialią programą vadovams).

Ir kaip gi veikia tos amerikoniškos programos? Gal reiktų klausti, kas ir kokią naudą iš šitų specialių programų turi? Atsakymas greičiausiai, kad tie kurie jas kuria.


"Pajuokavom, o dabar klausai čia. Man liepė perduoti, kad darysi taip..."

Paskutinis Dalios Grybauskaitės programiškas išsišokimas prieš buvusius "draugus" (Dalia Grybauskaitė Rusiją pavadino teroristine valstybe) gali labai brangiai kainuoti, taip kaip Michailui Saakašviliui, dar kitaip vadinamam "Galstukajiedui". 

Kas nutinka su tais kurie iš RU perbėga į JAV pusę siūlome pažiūrėti video reportažą apie buvusį Gruzijos prezidentą Michailą Saakašvilį ir pasistengti rasti panašumų su "mūsų" Dalia Grybauskaite.