Augustino Rakausko verslumo dvasia naikina daiktinius įrodymus

Autorius: Kazimieras Juraitis Šaltinis: http://sauksmas.lt/augustino-r... 2016-04-05 10:07:16, skaitė 3011, komentavo 0

Augustino Rakausko verslumo dvasia naikina daiktinius įrodymus

2016m. balandžio 4 d. youtube administracija pagal UAB “Žinių radijas” skundą užblokavo mūsų filmą "Žodžio laisvė Lietuvoje turi ribas. 2016 03 31"

http://www.youtube.com/watch?v=iZz323js9RU

Pareiškiu, kad UAB “Žinių radijas” skundas yra nepagrįstas dėl šių priežasčių.

1. Mūsų filmas buvo sukurtas ne svetimo audio-vizualinio kūrinio platinimo tikslais, bet siekiant įrodyti nesąžiningą žurnalistinį darbą, kurio objektais buvo mūsų nufilmuoti asmenys – du garsūs politikai.

2. UAB “Žinių radijas” laida, kurios fragmentą panaudojome – politinė. Jos dalyviai – laidos pagrindiniai herojai ir vieši asmenys, kurių teises mes siekėme apginti, nepriklausomai juos nufilmuodami telefoninio interviu metu. Todėl UAB “Žinių radijas” nėra vienintelis laidos savininkas ir autorius. Mūsų nufilmuoti laidos herojai yra bendraautoriai, nes apie juos ir buvo laida..Bendraautoriai yra ir mes, kurie nepriklausomai nuo pagrindinio laidos rengėjo, nufilmavo laidos dalyvius su originaliu audio garsu, kurio turinys sudaro laidos esmę.

3. Mūsų filmas – vienintelis viešas daiktinis įrodymas, kad UAB “Žinių radijas” dirba nesąžiningai, nes visą laidą, kurios fragmentą mes panaudojome savo filmui – UAB “Žinių radijas” sunaikino ir padarė neprieinamą  laisvam vartojimui.

Todėl prašau grąžinti prieigą į laisvas peržiūras mūsų filmui "Žodžio laisvė Lietuvoje turi ribas. 2016 03 31"
http://www.youtube.com/watch?v=iZz323js9RU

Pagarbiai,
Kazimieras Juraitis

Užblokuotą filmą galima žiūrėti čia – ačiū ekspertai.eu:

http://www.ekspertai.eu/signataru-pokalbis-telefonu-suziniu-radijofiladelfijumi/