Atskleista priežastis, kodėl Algirdas Švanys su savo dukrele bėgo į Rusiją

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/atsk... 2023-09-17 16:39:00, skaitė 1318, komentavo 26

Atskleista priežastis, kodėl Algirdas Švanys su savo dukrele bėgo į Rusiją

Daugeliui jau žinoma istorija, kaip Algirdas Švanys su savo dukrele (Aleksandra Švanyte) pabėgo į Rusiją (Kaliningrado sritį) ir dauguma jau žino, kad jis yra labai blogas, nes taip parodė žiniasklaida. Jis pasiėmė su savimi net metų neturinčią, mamos (Kotrynos Šileikaitės) žindomą dukrą ir per upelį pabėgo į Rusiją. Jis niekšas, blogas, blogas, blogas ir dar kartą blogas.

Bet ar žinote, kodėl jis taip pasielgė? Kas jį privertė taip pasielgti ir ką prieš pabėgant planavo jo vaiko mama Kotryna? Siūlome susipažinti ir įvertinti Kotrynos veiksmus. Ką ji planavo ir ko teismo keliu reikalavo iš Algirdo?

Kotryna Šileikaitė - Lithuania | Professional Profile | LinkedIn

Bylos nagrinėjimo metu atsakovė (Kotryna Šileikaitė) pateikė teismui priešieškinį dėl neterminuoto tėvo valdžios apribojimo, nepilnamečio vaiko vardo ir pavardės keitimo, nepilnamečio vaiko gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo priteisimo, laikinųjų apsaugos priemonių taikymo, kuriuo prašo:

1) prijungti prie civilinės bylos Nr. e2-10851-1052/2023 priešieškinį ir jį nagrinėti kartu su byla;

2) neterminuotai apriboti Algirdo Švanio tėvo valdžią jo nepilnametės dukters Aleksandros Švanytės atžvilgiu;

3) pakeisti Kotrynos Šileikaitės ir Algirdo Švanio nepilnametės dukters Aleksandros Švanytės vardą iš „Aleksandra“ į „Austėja“, pavardę iš „Švanytė“ į „Šileikaitė“, be jos tėvo – Algirdo Švanio sutikimo;

4) nustatyti nepilnamečio vaiko Aleksandros Švanytės gyvenamąją vietą su jos motina Kotryna Šileikaite;

5) nepilnamečio vaiko Aleksandros Švanytės išlaikymui iš Algirdo Švanio, priteisti kas mėnesį mokamomis periodinėmis išmokomis po 300,00 Eur iki nepilnametės dukters pilnametystės, išlaikymo sumą kasmet indeksuojant Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka, atsižvelgiant į infliaciją, turto tvarkytoja uzufrukto teise paskiriant Kotryną Šileikaitę;

6) nustatyti Algirdui Švaniui nuosavybės teise priklausančiam turtui priverstinę hipoteką, hipotekos kreditoriumi nustatant nepilnametę dukrą Aleksandrą Švanytę, prievolės suma – 61 800,00 Eur, priverstinio įkeitimo terminas – iki 2040 m. lapkričio 13 d.

7) taikyti laikinąsias apsaugos priemones: a) iki teismo sprendimo priėmimo ir įsiteisėjimo dienos nustatyti laikiną nepilnametės dukters Aleksandros Švanytės gyvenamąją vietą su jos motina Kotryna Šileikaite; b) iki teismo sprendimo priėmimo ir įsiteisėjimo dienos iš Algirdo Švanio priteisti laikiną išlaikymą nepilnamečiam vaikui Aleksandrai Švanytei kas mėnesį mokant periodinėmis išmokomis po 300,00 Eur, paskiriant Kotryną Šileikaitę šių lėšų tvarkytoja uzufrukto teisėmis; c) iki teismo sprendimo priėmimo ir įsiteisėjimo dienos atlikti įrašą viešame registre dėl žemės sklypo, esančio Klaipėdos r. sav., Dovilų sen., ir žemės sklypo, esančiam Klaipėdos r. sav., Veiviržėnų sen., nuosavybės teisės perleidimo draudimo;

8) priteisti iš Algirdo Švanio, Kotrynos Šileikaitės naudai jos turėtas bylinėjimosi išlaidas.

Patarimas visiems – neskubėkime teisti žmonių pagal žiniasklaidos pranešimus! Ką jūs darytumėte, kai sužinotumėte, kad jūsų vaiko mama arba tėvas ruošia jums tokį “siurprizą”?

SN inf.