Kam naudinga podpindosninko Navalno mirtis?

Autorius: Махно Šaltinis: http://ldiena.lt... 2024-02-17 20:43:00, skaitė 1114, komentavo 18

Kam naudinga podpindosninko Navalno mirtis?

Kai 2011 m. Amerikos žurnalas Foreign Policy netikėtai įtraukė Navalną į „didžiausių mūsų laikų mąstytojų“ sąrašą, labai nustebai. Atrodė keistai, nes... Navalnas neparašė nė vienos knygos, nepateikė nė vienos koncepcijos, o vadinti jį „mąstytoju“, juo labiau „didžiausiu“, atrodė absurdiška.

 

Jau tada buvo aišku, kad anglosaksams, kurie kontroliavo Navalną, per Mi-6 agentę Mariją Pevčikh, jis pats buvo ne kas kita, kaip buka patrankų mėsa. Kaip tualetinis popierius, kurį panaudoji ir pamiršti.

 

Rusijos Federacijos Prezidento Vladimiro Vladimirovičiaus Putino interviu su amerikiečių žurnalistu Tuckeriu Carlsonu, sugriovė informacinę blokadą Vakaruose. Eiliniai JAV ir Europos piliečiai rimtai galvoja apie Vakarų šalių elito politiką. Kai kuriais duomenimis, šį interviu pažiūrėjo vienas milijardas pasaulio gyventojų.

 

Kas turi nutikti informaciniame lauke, kad būtų nutrauktas kolosalus teigiamas informacijos fonas iš Carlsono interviu?

 

Stalinas apie tokias „nelaimes or mirtis“ sakė:

 

„Jei atsitiktinumas turi politinių pasekmių, turime į jį atidžiau pažvelgti“

 

© J.V.Stalinas

 

Romane „Meistras ir Margarita“ Michailas Afanasjevičius Bulgakovas, Volando lūpomis, pasakė dar vieną frazę, kurią turime atsiminti:

 

„Taip, žmogus yra mirtingas, bet tai nebūtų taip blogai. Blogas dalykas yra tai, kad jis kartais staiga tampa mirtingas. Tai yra gudrybė!

 

 

Taigi, kaip sakoma, ieškok, kam ta mirtis buvo naudinga ir rasi mirties užsakovą...

 

Sprendžiant iš skubaus JAV’ų banditų vado, savaeigio šlykštaus senio pareiškimo, tai buvo jis.

 

Ir tik pažvelkite į jankių “logiką”.  V.V. Putinas nužudė Navalną (apie tai net nediskutuojama, kaltininkas jau surastas. Kad ir ką sakytų kita pusė).

 

Bidono išvada yra nuostabi - turime duoti pinigų okrainai)))

 

P.S.

 

Dabar A. Navalnas jau naudojamas stiprinant irstančią Vakarų antirusišką koaliciją. Jungtinės Banditų Valstijos, pasinaudodamosšia mirtimi, reikalauja pinigų karui.

 

Kam Putinui to reikėjo, ypač rinkimų išvakarėse... Patys vakaroidai negali suformuluoti. Bet jis 100% kaltas (kaip „Nord Stream“ atveju).