Avdeevka: situacija vasario šešioliktosios vakarui

Autorius: Махно Šaltinis: http://ldiena.lt... 2024-02-17 20:04:00, skaitė 1173, komentavo 22

Avdeevka: situacija vasario šešioliktosios vakarui

Avdejevkos drama (saloreicho ginkluotosioms pajėgoms), artėja prie logiškos pabaigos.

 

Miesto viduje esanti ukrų grupė jau daugeliu atžvilgių yra neorganizuota ir akivaizdžiai nesugeba organizuoti efektyvios gynybos. Iš tikro, tai yra praktiškai katilas.

 

Šiandien mūsiškių (omenyje turiu Rusijos karius) padaliniai, perėmė pagrindinį pastatą miesto centre (kliniką) ir dalį geležinkelio stoties. Ir tai buvo pagrindiniai priešo gynybos taškai.

 

Taip pat praėjusi naktis parodė, kad okrainos chuntos ginkluotosios pajėgos nesugeba organizuoti ir suteikti koridoriaus savo daliniams pabėgti iš apsupties, todėl tai daro chaotiškai, savarankiškai, todėl patiria didelių nuostolių.

 

Negana to, apsupties nagai nenumaldomai gniaužiasi ir nuo vakaro (o dabar prasidėjo dar vienas šturmas, kurio rezultatai paaiškės kiek vėliau), tarp mūsiškių šturmuotojų okrainos chuntos palaikytojų, buvo kiek daugiau nei kilometras. Veržtis iš katilo apskritai yra savižudybė.

 

Galima paminėti nesėkmingą „Azovo“ nacių kontrataką iš Avdeevkos kokso gamyklos, dėl kurios buvo ne tik milžiniški nuostoliai, bet ir buvo prarastos milžiniškos teritorijos aplink gamyklą.

 

Apskritai okrainos ginkluotųjų pajėgų grupės agonija, kurioje, įvairiais vertinimais, dabar yra keli tūkstančiai žmonių, vystosi pagal planą…

 

P.S.

 

Rusijos ginkluotųjų pajėgų 114-osios brigados kariai prie vakarinio įėjimo į Avdeevką, kur neseniai fotografavosi okrainos fiureris, pakabino raudoną vėliavą su kūju ir pjautuvu.

 

P.P.S.

 

Keletas pastebėjimų.

 

1. Mūšis dėl Avdeevkos iš tikrųjų buvo pirmasis didelis Rusijos ginkluotųjų pajėgų mūšis, laimėtas 2024 m., ir pirmasis 2024 m išlaisvintas nuo nacių didelis miestas.

 

2. Krito priešo labiausiai įtvirtintas ir ilgalaikei gynybai parengtas, operatyvinis-strateginis rajonas Donbase.

 

3. Priešas iš tikrųjų stumiamas atgal iš tiesioginio Donecko pakraščio, kur frontas faktiškai praėjo netoli miesto ribos.

 

4. Zelenskis ir Syrskis nuskynė pagrindinius laurus dėl pralaimėjimo Avdeevkoje. Zalužnas laiku pabėgo, nors visos operatyvinės okrainos ginkluotųjų pajėgų pralaimėjimo Avdiivkoje priežastys buvo suformuotos būtent pagal Zalužną. Amerikiečiai sumaniai ištraukė savo būtybes.

 

5. Lemiamas momentas mūšyje dėl Avdeevkos buvo mūsiškių štumo karių prasiveržimas į pietus nuo kokso gamyklos ir miesto suskirstymas į 2 dalis, o tai nulėmė greitą priešo gynybos žlugimą. Didelį vaidmenį suvaidino ir masinis sunkiųjų aviacijos bombų panaudojimas, sunaikinęs ukrų gynybos dalinius mūsų kariuomenės veržimosi kelyje.

 

 

NAUJAUSIOS ŽINIOS!

 

Mūsiškiai, o būtent 90-osios tankų divizijos kariai, užėmė Avdeevkos miesto administraciją.

 

Jie pakabino Rusijos vėliavą ir nudrėbė į purvą okrainietišką skudurą.

 

 

RUSIJA-PIRMYN!