Jankiai nusivalė kojas į kepeninę dešrą

Autorius: Lietuvos Radijas ir Televizija Šaltinis: http://ldiena.lt... 2025-02-14 17:20:00, skaitė 818, komentavo 4

Jankiai nusivalė kojas į kepeninę dešrą

JAV viceprezidentas Vance'as atsisakė derėtis su vis dar Vokietijos kancleriu Scholzu per Miuncheno saugumo konferenciją, argumentuodamas „Jam vis tiek liko mažai laiko“.

 

JAV siunčia aiškų signalą, kad Scholzas yra politinis lavonas, kuriam nebeverta gaišti savo laiko.

 

Maždaug tuo pačiu metu Scholzas Kremliuje buvo ignoruojamas, nepaisant Scholzo pareiškimų, kad jis norėjo paskambinti ir pasikalbėti su V.V. Putinu.

 

Jungtinės Valstijos ketina turėti reikalų su Merzu, kuris, kaip tikimasi, gana greitai taps Vokietijos kancleriu.

 

P.S.

 

Tame nieko nuostabaus, nes puikiai atitinka JAV’ų dvasią atvykti į Vokietiją ir nusišluostyti kojas į jų kanclerį. Galima pamatyti tikrą jankių požiūrį į savo vasalus.