Gabrielius LANDSBERGIS – Vokietijos agentas infiltruotas į Lietuvos vyriausybę

Autorius: Kleinlitauen Šaltinis: https://kleinlitauen.wordpress... 2016-09-06 22:55:07, skaitė 6320, komentavo 8

Gabrielius LANDSBERGIS – Vokietijos agentas infiltruotas į Lietuvos vyriausybę

Patriarcho anūkas Gabrielius Landsbergis
Anūkas nr. 1 ir Disidentas nr. 1 - saldžioji sukčių ir kombinatorių porelė

Gabrielius Landsbergis, tapęs konservatorių lyderiu, pradėjo rinkimų kampaniją kad taptų premjeru. Ir turi nemažai šansų, nes Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratai (TS-LKD) – patvirtino šešėlinės Vyriausybės kabinetą.

Bet kas yra Landsbergis? Ką mes žinome? Ką jis galėtų padaryti Lietuvos naudai?

Senelis – politikas Vytautas Landsbergis.

Tėvas – poetas, publicistas, teatro ir kino režisierius Vytautas V. Landsbergis.

Vytautas V. Landsbergis – poetas, publicistas, teatro ir kino režisierius

2003 m. Vilniaus universiteto Istorijos fakultete baigė istorijos bakalauro, 2005 metais Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute – tarptautinių santykių magistro studijas.

Buvo LR Vyriausybės kanceliarijos Užsienio ir Europos reikalų skyriaus patarėjas.

TS-LKD narys. 2015 m. išrinktas partijos pirmininku.

Vedęs. Žmona Austėja Landsbergienė, UAB „Vaikystės sodas“ įkūrėja ir generalinė direktorė.

Tai viskas. Bet G. Landsbergio biografijoje kyla daug klausimų.

Pavardė

Landsbergis – žydų pavardė. Vakarų ir Rytų Europos žydų pavardės kilo iš jų profesijų, kilmės vietovių ar tėvavardžių, pridedant vokiškas arba slaviškas galūnes.

Landsberg am Lech yra Vokietijos miestas. Įsikūręs federalinės provincijos Bayern ir apskrities Oberbayern.

Vaikai

Kodel „lietuvis“ Gabrielius pavadino savo vaikus vokišku vardu: sūnūs – Augustas Gabrielius (12 m.), Vilhelmas Konstantinas (11 m.), dukros – Morta Sofija (8 m.) ir Gertrūda Elena (5 m.)?

Protėvis buvo Hitlerio draugas

Vytautas Landsbergis-Žemkalnis gimė 1893 m. kovo 10 d. Linkavičiai, Pakruojo valsčius šiaurinėje Lietuvoje, Šiaulių apskrityje, kur gyveno žydai ir vokiečiai.

Rašytojas Vytautas Petkevičius savo knygoje „Durnių laivas“ sako, kad architektas Vytautas Landsbergis-Žemkalnis buvo sovietų agentas, Hitlerio draugas ir pasirašė po sveikinimu nacistinės Vokietijos diktatoriui Adolfui Hitleriui.

„V. Žemkalnio veiklos dvilypumas mane labai vargino, vertė ieškoti papildomos medžiagos. Kilo klausimas, kam jis sąžiningiau dirbo: rusams ar vokiečiams“, – svarstė rašytojas. Anot jo, viską į vietas jam sustatė Vlado Gulbino straipsnis, kuriame šis pranešė, jog V. Žemkalnis neva Rusijos ambasadoje buvo užverbuotas ir specialiai infiltruotas į fašistinę vyriausybę.

Galbūt tai rašytojo nuomonė, bet faktai yra faktai.

Vokiečių okupacijos metais (1941 m.) V.Žemkalnis Laikinojoje vyriausybėje tapo Komunalinio ūkio ministru.

1944 m. pasitraukė į Vokietiją, 1946–1949 m. – dirbo dėstytoju Miunchene Vokietijos universitete ir 1949 m. persikėlė į Australiją, po to 1959 m. grįžo į Lietuvą.

Senelis Vytautas Landsbergis – dviveidis žmogus

Renginys vyks Linkavičių globos namų salėje

1989 m. kovo 26 d. panevėžiečiai išrinko V. Landsbergį liaudies deputatu, o 1990 m. vasario 24 d. – Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos deputatu. 1990 m. kovo 11 d. Vytautas Landsbergis buvo išrinktas Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos pirmininku, vadovavo parlamento sesijai, kurioje tą dieną balsuota ir paskelbta atkuriama Lietuvos Respublikos nepriklausomybė; pagal Laikinąją Konstituciją tapo aukščiausiu valstybės pareigūnu – tai yra, valstybės vadovu.

Kaip V.Landsbergis galėjo SSRS metų lipti karjeros laiptais su V.Žemkalnio fašistine praeitimi? Ir po to Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos pirmininku išduoti SSRS interesus?

Габриэлюс

Dabar žinoma, kad Landsbergai – tai žydai dirbantys šeimos interesams ir tarnaujantys tuo pat laiku „dviem ponams“ tik ne Lietuvos tautai.

Gabrielius Landsbergis nori, kad ateitų daugiau vokiečių karių: istoriniu lūžiu pavadino Vokietijos sprendimą dislokuoti Lietuvoje tūkstantį karių.

Tai buvo itin naudinga Gabrielui, kuris siekė kaip galima daugiau padidinti vokiečių įtaką Pabaltyje ir įkalbėti lietuvius padovanoti Karaliaučiaus kraštą ir Mažojį Lietuvą.

Ir tu patikėjai Landsbergiu?

plakatas apie Landsbergį