Be pederastų Lietuva prapuls. Delfio mokslinykai šturmuoja naujas kvailumo aukštumas

Autorius: Raimondas Navickas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2014-12-30 02:57:09, skaitė 4681, komentavo 1

Be pederastų Lietuva prapuls. Delfio mokslinykai šturmuoja naujas kvailumo aukštumas

Žinomas faktas, kad portalas Delfi mėgsta aprašinėti visokias kvazimokslinio pavidalo kvailystes, pasiremdamas anoniminių "britų mokslininkų" ar šiaip kokių šarlatanų išradimais.

Bet šis Mindaugo Jackevičius tekstas, skambiai pavadintas žurnalistiniu tyrimu, nagrinėjančiu klausimą "kiek Lietuvai kainuoja homofobija?" pramušė visus absurdo rekordus.

Juokingiausia, kad jame lyg ir remiamasi JAV LGBT aktyvisto, laisvalaikiu besidarbuojančio žaliosios energetikos lektoriumi, tačiau iškilimingai tituluojamo profesoriumi - dr. Rimvydo Baltaduonio "skaičiavimais", kurie šiaip jau labiau primena kažkokį absurdo cirką, nei mokslinio tyrimo išvadas. Joks rimtas mokslininkas savo vardu tokių svaičiojimų pagal analogiją iš ne savo tyrimų srities nepateikinės.


"Mokslininkas" Rimvydas Baltaduonis - kairėje

Tačiau, matyt, daktaras Rimvydas pirmiausia yra homoseksualizmo plėtros aktyvistas, o tik po to - gan neaiškios srities mokslininkas. Todėl ir leidžia prikabinti savo vardą su pagražintu akademiniu titulu* prie tų kvailysčių.

*assistant professor (USA) Lietuvoje atitinka lektorių (LT), o ne profesorių.

Skaitau:

"Pasaulio banko atlikta Indijos studija nėra tobula, nes daugiausia koncentravosi į darbo rinką – diskriminaciją ir patyčias, nuo ko krenta darbingumas, atsiranda psichologinių problemų, LGBT asmenys gali gauti mažesnį uždarbį, - sako JAV Getisburgo koledžo Pensilvanijoje dėstantis ekonomikos profesorius Rimvydas Baltaduonis, vienas iš LGBT judėjimo aktyvistų

Studija parodė, kad Indija dėl diskriminacijos kasmet netenka 0,1-1,7 proc. BVP.

Remdamasis šiuo principu, ekonomistas-LGBT aktyvistas apskaičiavo, kad kiekvienas Lietuvos gyventojas dėl homofobijos gali netekti 600 Lt per metus."

Kitaip sakant, dr.R.Baltaduonis tuos savo minimus skaičius paėmė ...nuo lubų.

Nusirašydamas juos nuo visai kitą šalį, kitokią ekonomiką, kultūra ir kitas aplinkybes nagrinėjančią studijos.

Nei ką besakyti apie tokius homoseksualizmo akademikus.

Šiaip jau šis straipsnis vertas būti nagrinėjamas visuose aukštosiose mokyklose, kaip įžūlios kvazimokslinės demagogijos pavyzdys.

Skaitau toliau:

"Ekonomistas pasitelkė JAV pavyzdį: kai valstija po valstijos įteisino LGBT santuokas, ekonomika stagnavo po pasaulinės krizės. Kai kurios valstijos, priimdamos LGBT palankius įstatymus, tikėjosi ekonomikos stimuliacijos dėl vedybų bumo: iš vestuvių uždirba kepyklos, fotografai, muzikantai, drabužių nuomos salonai, viešbučiai, pokylių salės, dovanų jaunavedžiams pardavėjai bei gamintojai.

Įteisinus santuokas, taip ir atsitiko: valstijų ekonomika pajuto stimuliaciją. Valstijos, kurios suskubo pirmos, susigriebė lėšų iš kitų – pavyzdžiui, daug porų iš tolimesnių valstijų važiavo tuoktis į Niujorką ir šventes rengė čia."

Taip, taip, jūs teisingai supratote - USA ekonomikos atsigavimą po krizės nulėmė gėjų santuokų legalizavimas. Mat jie masiškai pradėjo tuoktis ir taip sukėlė dar neregėtą vestuves aptarnaujančių verslų augimą.

Ponaitis Mindaugas Jackevičius ir jo mokslinis patarėjas daktaras Rimvydas tai rašo rimtais veidais.

Toliau:

"Kalbėdamas apie LGBT poveikį ekonomikai, R. Baltaduonis taip pat pamini LGBT asmenų turizmą: šie, keliaudami į itin tolerantiškus miestus, pavyzdžiui, Barseloną, juose palieka daug pinigų."

Girdėdamas apie LGBT asmenų turizmą aš visuomet suklūstu, nes man smalsu: o kuo gi jis skiriasi nuo heteroseksualių žmonių turizmo?

Negi gėjams kažkaip kitaip pasakojama apie tas įžymias vietas, kurių visi važiuoja pamatyti? Kodėl jie negali vykti bendroje grupėje su kitais turistais?

Gal reikalas tame, kad sąvoka "gėjų turizmas" atitinka tai, kas heteroseksualų atveju vadinama "sekso turizmu"?

Kuomet važinėjama ne tiek paekskursauti ar pamatyti žymių vietų, kiek smagiai ir pigiai pasikrušti su mokamų seksualinių paslaugų teikėjais?

O gal kas gali paaiškinti, kuo LGBT asmenų turizmas skiriasi nuo ne-LGBT turizmo, jeigu jau preziumuojama, jog jį būtina organizuoti atskirai?

Bet labiausiai mane pritrenkė ši finalinė frazė:

"Tyrimas parengtas „Media4Change“ žurnalistinių tyrimų konkursui"

Khhm, jeigu ši svaičiojimų ir atsargių mokslininkų bendro pobūdžio pasisakymų košė yra "tyrimas", tai linkiu jam laimėti pirmą vietą.

Idant visiems viskas galutinai taptu aišku su tais "tolerantiškais mokslais" ir juos populiarinančia kvailasklaida.


Lietuva be pederastų turistų - Lietuva be ateities!