Rusija eksportavo korupciją, darkė savo kaimynų politines sisitemas. Dabar ateina laikas Vakarų Europos šalims

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: http://www.ekspertai.eu/rusija... 2017-01-23 08:06:02, skaitė 1996, komentavo 0

Rusija eksportavo korupciją, darkė savo kaimynų politines sisitemas. Dabar ateina laikas Vakarų Europos šalims


V. Bakas (antras iš kairės). Nuotr. facebook.com

Ekspertai.eu jau skelbė, kad Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas dvi dienas praleido G. Maršalo saugumo centre Vokietijoje. Iš ten parsivežė „lagaminus“ informacijos ir žinių apie grėsmes.

Socialiniuose tinkluose politikas papildė informaciją apie kelionę.

„Jei įsigilinti į situaciją, JAV mūsų krašto saugumui skyrė kokius tris kartus daugiau dėmesio, nei mes patys“, - pranešė žaliasis valstietis.

Pasak V. Bako „tuo metu, kai JAV rūpinosi mūsų saugumu ir talkino mūsų norui savo šalyje tvarkytis patiems, Rusija eksportavo korupciją, darkė savo kaimynų politines sisitemas“.

„Rusijos tikslas plėsti savo įtakos erdvę ir ji tą daro kiekvieną pasitaikiusia proga nuolat – naujausi pavyzdžiai Ukraina, Gruzija, Moldova, dabar ateina laikas Vakarų Europos šalims“, - informavo NSGK pirmininkas.

Politiko teigimu, „yra šiuolaikinės formos kaip stabdoma valstybės pažanga – korupcijos eksportas, kišimasis į politines sistemas, visuomenės supriešinimas“.

„Beje primenu kaip mes troškome saugumo 2002 („G.W.Bushas: Lietuvos priešas taps JAV priešu“), nepamirškim to, o socialines, atskirties problemas galime išsispręsti, svarbu sutarti dėl krypties, kuria norime eiti, vertybių, kurios mus vienija“, - nurodė V. Bakas.

Susiję:

NSGK pirmininkas parsiveža „lagaminus“ informacijos ir žinių apie grėsmes