Skandinavų oligarchai per savo "lietuviškus" portalus realizuoja dar vieną klastingą V. Putino planą

Autorius: Laurynas Ragelskis Šaltinis: http://ldiena.lt... 2017-02-06 20:17:01, skaitė 3456, komentavo 0

Skandinavų oligarchai per savo


Rimvydas Valatka - vienas iš daugybės klastingo V. Putino plano vykdytojų

Yra planai, yra slapti planai, yra visiškai slapti neegzistuojančių organizacijų planai, o yra KLASTINGAS PUTINO PLANAS. Apie kurį žino visi, kuris vykdomas visiškai atvirai, tačiau kurio nesupranta niekas iš vakaroidų.

Nes kaip užneurolingvistino vargšus civilizatorius klastingas amžinai puolančios Rusijos poetas ir valstybės veikėjas Fiodoras Tiutčevas:

"Protu Rasiejos nesuprasit,
Bendra liniuote - neapjuosit."

Tai štai tiems, nesuprantantiems, dabar ir tenka aiškinti ant pirštų.

---

Skandinavų Masinio Durninimo Organo lietuviams samdinys valkata parašė dar vieną opusą kodiniu pavadinimu "apšik rusus - įkąsk Karbauskiui".

Žiūrinėdamas komentarus prie jo, pagaliau supratau, kam Delfyje greta anoniminių komentatorių buvo padaryta skiltis komentuoti visokiems užsiregistravusiems frykams.

Ogi tam, kad daugumos jų tapatybę galima būtų nesunkiai nustatyti ir susivesti į duomenų bazes automatizuotu būdu.

Dabar puolantis rusas, paleidęs nesudėtingą Delfio komentarų skanavimo algoritmą, gali atsirūšiuoti ypatingai rusofreniškus Lietuvos piliečius ir prieš įžengdamas į Lietuvą neutralizuoti visus potencialius "miško brolius", tiems dar nepakėlus šiknos nuo klaviatūros.

Net neabejoju, kad šizofreniški valkatos ir kitų išverstaskūrių presstitutų rusofobiniai rašiniai - tai specialiai kuriamos provokacijos, kad komentaruose išvilkti į dienos šviesą kiek galima daugiau tokių smegenų maidauno paveiktų poctreotų.

Negi jūs galvojate, kad sisteminės mandavoškės, kadaise prisiekusios ištikimybę TSRS Komunistų Partijai ir praėjusios KGB filtrą, darys ką nors, kas neįsipaišytų į Rusijos PLANĄ?!