Kodėl vakcinose nuodinga chemija?

Autorius: Vygantas Kelertas Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-02-07 17:08:56, skaitė 6699, komentavo 0

Kodėl vakcinose nuodinga chemija?

Net jeigu ir esate vakcinų šalininkas, paklauskite savo šeimos daktarų:

  • Kodėl vakcinų sudėtyje yra formaldehidas, gyvsidabris (nėra nepavojingos gyvsidabrio dozės), mononatrio glutamatas E621 ir aliuminis, kuris gali sukelti smegenų pažeidimą arba autizmą?
  • Kodėl sunku surinkti autizmo duomenis Lietuvoje?
  • Lietuvoje nėra jokios patikimos autizmo statistikos.

Vedama skirtinga statistika. Viena autizmui, kita nepatikslintam įvairiapusiam raidos sutrikimui, nors tai viena ir ta pati liga. Kodėl taip daroma - norima nuslėpti tikrosios epidemijos mąstą. Tik vieną kartą Lietuvoje buvo atliktas rimtesnis autizmo paplitimo tyrimas ir jį atliko VU Vaikų psichiatrijos ir socialinės pediatrijos centras daugiau nei prieš dešimtmetį. 

Tada buvo nustatyta kad autizmo sutrikimą turi kas 140-as vaikas. Įdomu tai, kad tyrimas atskleidė, kad autizmo sutrikimas nepakankamai diagnozuojamas - beveik 90 %vaikystės autizmo atvejų diagnozė pirmą kartą buvo nustatyta tik tyrimo metu. skaičius nuo 2003 m. iki 2010m. išaugo beveik trigubai. 2011 metais užfiksuoti 306 nauji autizmo atvejai, o 2012 metais autistiškų vaikų padaugėjo dar 373. Galima skaičiavimus atlikti savarankiškai. ES vienas iš 167 gyventojų yra autistiškas. http://www.autismeurope.org/about-autism/ Juk tiek Lietuvoje , tiek ES yra patvirtintos beveik tos pačios PSO vakcinizacijos programos. 

Tai jei Lietuvoje yra apie 3mln. gyventojų ( kas labai abejotina ) nesunkiai galima patiems apskaičiuoti turinčius ar neturinčius oficialią autizmo diagnozę - sutrikimą. Skaičiai iš tikro labai bauginantys. Ar vakcinos sukelia autizmą? Kodėl per pastaruosius 30 metų vėžiniai susirgimai padidėjo tris kartus, o autizmo susirgimai padidėjo tris kartus per dešimt metų? Negaliu suprasti, kodėl reikėjo į vakciną nuo poliomielito įterpti SV-40 virusą, kuris sukelia vėžį. Šis virusas naudojamas polio vakcinoje, nes sudėtinė vakcinos dalis yra bezdžionės inkstai. SV-40 virusą galima rasti vėžiniuose augliuose. Jei yra naudojami beždžionės inkstai, yra atveriamas kelias nežinomiems auglių sukėlėjams, esantiems tuose inkstuose. Peršasi išvada - mus nuodija sąmoningai. Štai norėčiau pateikti paprastą dalyką kaip jus nuodija ir jums meluoja daktarai. Lietuviška Wikipedia apie vakcinų mitus rašo: ,, Vakcinose yra gyvsidabrio turinčio konservanto tiomersalio, kuris kenkia žmonėms. 

Šio mito grėsmė slypi paprasčiausiame nežinojime, kas tas tiomersalis ir kaip jis veikia. Tiomersalis yra iš tiosalicilo rūgšties ir gyvsidabrio pagamintas konservantas, esantis kai kuriose vakcinose. Jo paskirtis – apsaugoti vakciną nuo užteršimo bakterijomis. Nors didelės gyvsidabrio dozės gali būti pavojingos gyvybei, jo kiekis, esantis vakcinoje, nėra kenksmingas vaiko sveikatai. Tai įrodyta įvairių tyrimų metu. Be to, nėra užfiksuota atvejų, jog vakcinoje esančio gyvsidabrio kiekis būtų pakenkęs žmonėms.” Koks didelis melas. Nuo kada nekenkia gyvsidabris net mažais kiekiais? Gyvsidabris buvo pradėtas dėti kaip konservantas į vakcinas 1930m. ir nuo tada autizmo susirgimai tik didėja. Ką mums rašo knygoje apie vakcinas MIRTINAS IMUNITETAS autorius ROBERT`as KENNEDY: Autizmą sukelia tiomersalis ( angl. TIOMERSALIS ) Mūsų karta gaudavo apie 10 vakcinų, o dabar vaikai gauna apie 24 vakcinas. http://www.commondreams.org/views05/0616-31.htm Iki 1930 metų autizmas mokslui buvo nežinomas. Jei ir yra saugus gyvsidabrio kiekis, tai jis dabar žymiai žymiai didesnis. Ir visiškai baisu kad ką tik gimusiam vaikui suleidžiama toks kiekis to sunkiojo metalo. Mano giliu įsitikinimu pati pavojingiausia, sukelianti autizmą yra triguba MMR vakcina nuo tymų, parotito ( kiaulytės ) ir raudonukės. Dėl to kad ji yra triguba ir vaikas gauna trigubą gyvsidabrio dozę. Tymai nėra mirtina liga, kaip ją pateikia profesūra savo užsakytuose straipsniuose tiek “Lietuvos ryte” ar ,,Delfyje”. Tai juodas melas ir keliama panika su tikslu įbauginti tėvus. Pakankamas vitamino A kiekis ir žuvies taukai yra geriausia apsauga nuo tymų. Skiepai neturi nieko bendra su mirtingumo nuo skiepų mažėjimu. Farmakologų propoganda visada pateikia susirgimų, o ne mirčių statistiką. 

Kaip vakcinos atkeliauja į Lietuvą? Kodėl vakcinos populiarinamos ,,profesūros’’? Atsakymas - per farmakologijos agresyvų, galimai nusikalstamą marketingą - korupciją. Dirbtinai farmacijos lobistų ir galimai korumpuotų ministerijos biurokratų sukurta sistema, neva viena ar kita vakcina reikalinga Lietuvos visuomenei. Paimkime vieną konkretų pavyzdį. Kodėl ir kas sugalvojo ne per seniausiai prastumti Lietuvos mergaitėms adatą, skambiai vadinamu „skiepu nuo gimdos kaklelio vėžio“? Atsakymas tik vienas - PINIGAI, PELNAS. Lietuvoje moksleivės sveikatos priežiūros įstaigose ir dabar gali gauti ,,nemokamą” vakciną ( farmacininkams apmoka Privalomojo sveikatos draudimo biudžetas ), kuri neva galinti apsaugoti nuo gimdos kaklelio vėžio. ,,Projektuką” prižiūri farmacinė kompanija "GlaxoSmithKline Lietuva" ir Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Vaikų ligų klinika ( ! ), kurią finansuoja ta pati GlaxoSmithKline. VU Medicinos fakulteto Vaikų ligų klinika yra oficialiai deklaravusi finansavimą iš ES ir tarptautinių farmacijos kompanijų. Jai vadovavęs ir dalyvaujantis Nacionalinės imunoprofilaktikos programos koordinacinės tarybos (NIPKT) veikloje, BALTIPA lyderis Vytautas Usonis buvo supainiojęs viešuosius ir privačius interesus, pasisakydamas už konkrečius preparatus. ( tada farmacijos giganto „GlaxoSmithKline Lietuva“ užsakymu buvo atliekamas vaikams skirtų vakcinų klinikiniai tyrimai !! ) Kompanijos vakcinos CERVARIX ( Amerikoje naudojama GARDASIL ) reklama žada 100% apginti moteris nuo klastingos ligos. Klinikos vadovai tampriai susiję su Sveikatos Ministerija. Pagal žurnalo „Journal of the American Medical Assotiation“ duomenis, pasiskiepijus minėta vakcina, JAV 47 mergaitės mirė, šimtai mergaičių tapo nevaisingomis. http://jama.jamanetwork.com/article.aspx?articleid=186354&resultClick=3 Bet Lietuvos medikams tas visiškai nerūpi. Į tai ,,profesūros” Vytautas Usonis yra ciniškai atsakęs: „Taip pažiūrėjus, yra daug „sensacingų“ pranešimų apie mirtis po ŽPV vakcinos, bet tuos atvejus ištyrus, matyti, kad yra mirtys nuo kitų nediagnozuotų būklių. Mano žiniomis, iki šiol nėra nė vieno įrodyto mirties atvejo, kur vienintelė priežastis būtų vakcina.

ŽPV vakcinos šiandien yra vienos saugiausių, dėl to jokių abejonių profesionalams nėra“. Pats V. Usonis neigia bet kokius komercinius įsipareigojimus farmacininkams. Supainiojęs viešuosius ir privačius interesus, vakciną nuo gimdos kaklelio vėžio taip pat stūmė ir visaip populiarino sėdėjęs SAM viceministro kėdėje provizorius Audrius Klišonis. Politikas ( Lietuvos liberalų sąjunga ) yra Plungės masonijos klubo ROTARY narys, Individalios farmacinės įmonės ,,Inesa” savininkas ( žmona įmonės direktorė, sūnus vadybininkas ) , UAB Alsėdžių vaistinės ( žmona direktorė ) ir UAB Plungės žinios akcininkas. Vietoj pabaigos.

ES Komisijos direktyvos nieko gero nežada. Kiek daug klausimų, o TIESOS farmakologai nelinkę atskleisti. Perdideli pinigai įsukti. O vakcinų technologijos taip sparčiai tobulėja, pereina į NANO technologijų lygį. Štai Australijos vyriausybė rengiasi patvirtinti genetiškai modifikuotą gyvų bakterijų vakciną nuo choleros, kuri bus panaudota geoinžinerijos pagalba. Kitaip sakant, bus išpurkšta iš lėktuvų. Tai nėra naujas reiškinys. Šis būdas yra naudojamas JAV ir yra įrodymų, kad Kalifornijoje buvo išpurkštos genetiškai modifikuotos vakcinos, kuriose buvo žalios beždžionės SV-40, Epstein-Barr`o ir Cytomeglios virusai, naudojami genų inžinerijoje. Apie tai prakalbo ir Europos Komisija. Gera žinia yra tai, kad vis daugiau tėvų pradeda domėtis ta tema. Nuo 2009 m. iki 2012 m. Lietuvoje vyksta žymus visų skiepijimo apimčių mažėjimas. Pvz. 2012 m. vienerių metų vaikų skiepijimo nuo poliomielito apimtys siekė 92,8 proc. lyginant su 2007 m. 97,8%.