Pederastai jau pasirinko. Homoseksualizmo plėtros aktyvistų rekomendacijos savivaldos rinkimuose

Autorius: Raimondas Navickas Šaltinis: https://www.facebook.com/bloge... 2015-02-17 03:08:08, skaitė 5638, komentavo 0

Pederastai jau pasirinko. Homoseksualizmo plėtros aktyvistų rekomendacijos savivaldos rinkimuose

LDiena.lt: nors feisbuko įrašuose tokio dalyko kaip antraštė nėra, bet jeigu ji būtų, ji būtų tokia (čia ir toliau, visi pakeitimai - LDiena.lt):

Gėjai jau pasirinko. Homoseksualizmo plėtros aktyvistų rekomendacijos savivaldos rinkimuose

Įdomus dalykas - kuomet kadaise Vyskupų konferencija prieš rinkimus paskelbė rekomendacijas dėl krikščioniškų vertybinių nuostatų, kurios turėtų būti svarbios tikintiems katalikams darant pasirinkimą tarp siūlomos partijų gausos, viešojoje erdvėje kilo nemenkas šaršalas.

Nors nei partijų pavadinimų, nei pavardžių vyskupų rekomendacijose nebuvo, tolerantiškieji aktyvistai baisiausiai piktinosi ir griežtai reikalavo uždrausti katalikų hierarchams skelbti savo nuomonę.

Didieji portalai skardėte skardėjo nuo pasipiktinusių homoseksualizmo plėtros aktyvistų ar šiaip kvailesnių karingųjų ateistų šūkavimų.

Ir še tau - pasirodo, patys sau tų griežtų nuostatų dėl neutralumo rinkimų atžvilgiu homoseksualizmo plėtros aktyvistai net nemano taikyti.

Priešingai - gėjų pederastų ir kitų iškrypėlių (LDiena.lt pak.) lyderiai itin aktyviai rekomenduoja tos pačios orientacijos ar dar nesusipratusiems dėl jos rinkėjams - už ką jie turėtų balsuoti. Jei nori, kad homoseksualizmo plėtros siekiai būtų deramai atstovaujami politiškai.

Minimi ne tik partijų pavadinimai, bet ir konkrečios pavardės mažiau gėjiškose pederastiškose (LDiena.lt pak.) partijose.

Ir jokios problemos dėl neutralumo, dėl kurio tariamo nesilaikymo tiek priekaištauta katalikų hierarchams.

Na, gal tai ir nėra blogai.

Tos rekomendacijos gali praversti ne tik homoseksualizmo plėtros šalininkams, bet ir jų ideologiniams oponentams.

Rinkimų dieną neteks daug sukti sau galvą...