Antilietuviškos propagandos porcija Vasario 16-os proga. Kiek dar kentėsime šmeižikus ir melagius?

Autorius: Raimondas Navickas Šaltinis: https://plus.google.com/u/0/11... 2015-02-19 14:58:19, skaitė 7339, komentavo 0

Antilietuviškos propagandos porcija  Vasario 16-os proga. Kiek dar kentėsime šmeižikus ir melagius?

Praėjo Nepriklausomybės diena, kurios vienas pagrindinių šventinių akcentų buvo kasmetinės tautinio jaunimo patriotinės eitynės Kaune. Lietuviškieji portalai pagaliau išmoko nušviesti jas daugmaž objektyviai, o ne iš proputiniškų "antifašystinių" pozicijų. Nors ir grieždami dantimis iš neapykantos.

Tačiau į užsienio spaudą MIR BEZ NACIZMA veikėjai ir toliau transliuoja Lietuvą ir lietuvius šmeižiantį melą.

Štai kokį straipsniūkštį sukurpė ponai Zuroff ir Katz vienos Artimųjų Rytų šalies portale - "Lithuanian fascists march beneath swastikas near execution site of 10,000 Jews". Iliustruotą Maskvos SPARTAK sirgalių-neonacių nuotrauka, pateikiama, kaip užvakarykščių Kauno eitynių vaizdelį. Kvailesni skaitytojai, t.y. absoliuti dauguma vis vien neatskirs.

Ne veltui portaliūkštis pasisaugojo įdėti kokią nors tikrą nuotrauką, nors Katzo Antifa šutvė visą renginį pleškino fotoaparatais nuo pradžios iki galo, nes ten nebuvo nieko, kas minima tame straipsnyje.

---
LDiena.lt papildymas

Ši nuotrauka buvo straipsnyje http://www.jpost.com/landedpages/printarticle.aspx?id=391289 bent jau 2015 vasario 17, 12:15:20 GMT, kai straipsnio kopiją padarė gūglo kešas:

Dabar fašistuojančių lietuvių eiseną iliustruoja kita su Kaunu ir su vasario 16-os minėjimu itin glaudžiai ir tiesiogiai susijusi nuotrauka:

---

Štai pora ypač akis drąskančių melagysčių:

Antraštė - chemiškai grynas melas:

"Lietuvos fašistai žygiuoja su svastikomis netoli 10.000 žydų egzekucijos vietos"

[ "Lithuanian fascists march beneath swastikas near execution site of 10,000 Jews" ]

"... 500 ultranacionalistų, kai kurie dėvintys Nacių svastikas, žygiuoja Lietuvos miestuose ..."

[ "... 500 ultra nationalists, some bearing Nazi swastikas, marched through a Lithuanian city..." ]

Nebuvo NEI VIENOS "Nazi swastikas". Nei vienos. Nes ir negalėjo būti.

"Šis maršas yra ypatingai iššaukiantis, kadangi jis vyksta ten, kur vietiniai ir Naciai nužudė daugiau nei 10.000 žydų per vieną dieną," sako Dovydas kacas, JAV gimęs judėjų jidiš mokslininkas, kuris atsikraustė į Vilnių prieš 16-ą metų ir vadovauja protestams prieš nacizmo garbinimą Baltijos šalyse.

[ “This march is particularly offensive because it is taking place where locals and Nazis murdered more than 10,000 Jews in one day,” said Dovid Katz, a U.S.-born Jewish scholar of Yiddish who settled in Vilnius 16 years ago and has led protests against the veneration of Nazis in the Baltic States. ]

Kauniečiai stebisi iš tokių šnekų. Ir bando eitynių maršrute atrasti tokią vietą, kurią mini ponas Katzas. NĖRA tokios.

Apsimelavo ponas Katzas.

Jie susidūrė su 20-čia protestuotojų iš vietinių žydų bendruomenės ir antifašistų grupių, kurie palydėjo marširuojančius tylia kontrdemonstracija.

[ "...they were confronted by 20-odd protesters from the local Jewish community and anti-fascist groups who shadowed the marchers in a silent counter-demonstration." ]

Tarp tų sėkmingai užsimaskavusių ir mintyse protestavusių dvylikos Katzo internetinio puslapėlio bendradarbių, kurie trainiojosi aplink renginį, vietos žydų bendruomenės narių NEPASTEBĖTA. Dauguma jų sudarė UŽSIENIO piliečiai, tame tarpe - Rusijos. Lietuvos piliečių buvo kokie keturi, įskaitant skandalinguosius proputiniškojo MIR BEZ NACIZMA aktyvistus Milan Chersonskij ir Evaldą Balčiūną.

Įdomios diskusijos dėl šio šmeižikiško straipsniūkščio užvirė vieno Lietuvai neabejingo, bet tautiškai solidaraus Izraelio gyventojo Sienoje:

Audrius Bačiulis 
O ką bendra toji nuotrauka su V16 maršu Kaune turi? Jerušalaimo Paštas dirba geriausiomis Komsomolskaja Pravda tradicijomis. Smulkus provokatorius Kacas ir kremlinių draugelis Zurofas tik tokiame lygyje ir sugeba.

Laimis Zemaitis 
Gera foto  Šitas straipsnis - tipiškas kremlinių propagandonų braižas.

Ausrys Krisciunas 
liuks. vėl kacas apsimelavo ant viso pasaulio...

Daniel Lupshitz 
Audrius Bačiulis ir Laimis Zemaitis tai ką jūs supratot kaip žirafai tik dabar jau nieko nebejaudina. Reikėjo Pankos pienburnius tada laužti. Ausrys Krisciunas - tavo tiesos visas pasaulis negirdės, būk ramus. Girdės jo "melą". Aš juk ne degeneratas. Jūs ką, man protą dabar 3,14sit kad ne, netiesa, nebuvo?

Laimis Zemaitis 
Nope, čia px ką panka ar chujanka darė ar nedarė. Norint šunį mušti - pagalį visada rasi. Ukrai to pavyzdys. Dėkok saldžiąjai kremlinų porelei - katzui su zurofu.

Deja, negalėjau prie jos prisijungti dėl objektyvių priežasčių. 

Vienžo, įdomu, kiek dar Lietuvos saugumą privalantys užtikrinti organai pakęs tuos šmeižikus-užsieniečius mūsų teritorijoje? 

Logiškiau būtų, jeigu jie tuos savo prasimanytus reportažus, kaip "fašyzmas Lietuvoje [Ukrainoje, Latvijoje, Estijoje, etc.] kelia galvą", iliustruotus suklastotomis renginio nuotraukomis transliuotų iš Maskvos. 

Ten, kur sėdi jų užsakovai.

---
LDiena.lt: abejoju ar šių prasimanytų reportažų užsakovas sėdi būtinai ir tikrai Maskvoje. Jis visai neblogai jaustųsi ir sėdėdamas Tel-Avive, nes "Holokausto" brendą ir "Holokausto" industriją kuruoja ne nuo Maskvos priklausomi veikėjai.

Taip pat užsakovas gali puikiai integravęsisir  Vašingtone, nes pjudyti ir kiršinti tarpusavyje lietuvius [latvius, estus, gruzinus, moldavus, ukrainiečius] su rusais - tai yra tiesiogis informacinio karo, kurį prieš Rusiją vykdo JAV, tikslas.