Pagaliau išrasti vaistai nuo rusofobijos

Autorius: BūkimeVieningi Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-02-20 03:07:05, skaitė 5264, komentavo 1

Pagaliau išrasti vaistai nuo rusofobijos

.jpg

Rusijos farmacijos kompanija "AOO Samsasi", nesenai sukūrė naujus vaistus "Antirussofobin". Kaip teigia gamintojas, pastebėjus rusofobijos požymius nedelsiant reiktų įsigyti būtent šiuos, pasaulyje neturinčius analogo vaistus "Antirussofobin". Vaistai yra dėžutėse po 10 torpedos formos, gelsvai žalsvos spalvos žvakučių.

Žvakutės – medicinos priemonė, skirta naudoti esant rusofobijai. Naudojimas: 2 kartus per dieną į išangę arba į tiesiąją žarną įkišti po vieną žvakutę (geriau, jei tai darytumėte išsituštinus). Žvakutes naudoti ne ilgiau kaip 30 dienų. Vaistas skirtas naudoti išoriškai išangės srityje, jo negalima gerti. Vaistas yra nereceptinisi ir nekompensuojamas. 

Mūsų pastebėjimu, šį vaistą būtų galima įvežti ir į Lietuvą, o jo poveikį išbandyti ant Lietuvos koncervatorių. Jeigu poveikis tenkintų, tada būtų galima išgydyti, mūsų manymu 87% rusofobija apkrėstos Lietuvos.

Šį vaistą gaminanti kompanija Lietuvoje jau žinoma, nes nepatvirtintais duomenimis vienu iš jų gaminamų vaistų Lietuvos liberalų partija naudojasi jau keletą metų.

Tai nereceptinis ir nekompencuojamas, gaunamas juodojoje rinkoje pavadinimu "Pohuin". Paskutiniu metu šis vaistas yra patobulintas ir leidžiamas nauju pavadinimu "Pochuin plius" geriamomis XXL dydžio kapsulėmis. 

"Pochuinas" yra skirtas liberalių požiūrių bei fašizmo polinkį turintiems žmonėms, todėl patobulintas ir jo skonis. Būtent šiai grupei sergančių žmonių, nuo 2015 metų leidžiamas mėsos skonio kapsulėmis, kad geriant būtų žadinamas žudymo instinktas (norinčių kariauti).

Ar šį vaistą geria D.Grybauskaitė, duomenų neturime.