Lietuvos parama skirta Ukrainos armijai, atiteko Novorosijai

Autorius: BūkimeVieningi Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-02-21 15:29:10, skaitė 4968, komentavo 1

Lietuvos parama skirta Ukrainos armijai, atiteko Novorosijai

Novorosija.jpg

Ukrainos ir Lietuvos žiniasklaida ilgą laiką melavo, kad Debalcevo "katilo" neegzistuoja ir Ukrainos kariai yra išvesti iš Debalcevo. Pateikiame Jums vaizdo įrašą iš Debalcevo kur aiškiai matosi kaip Ukrainos armija "atsitraukė ir baigė" antiteroristinę misiją Debalceve... Ukrainos p-rezidentas P. Porošenko ir jį palaikančios žiniasklaidos priemonės, tame tarpe Lietuvos, yra apgailėtini melo skleidėjai ir žmonių klaidintojai.

Vaizdo įraše matosi, kaip palikti žuvę Ukrainos kariai, kuriuos jau buvo pradėję ėsti šunys. Šių karių iki šios dienos Ukraina nesiteikė paimti ir greičiausiai jie bus įtraukti į dingusių be žinios sąrašus. 

Taip pat vaizdo įraše matosi rasta JAV gamybos ginkluotės įranga. Novorosijos kariai rado Lietuvių bei Lenkų kalbomis vaistinėlių bei kitos ginkluotės siųstos iš ES.

Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas patvirtino, kad Lietuva perdavė Ukrainos armijai ginkluotės elementų, kurių ji prašė, taip pat J.Olekas pareiškė, kad Lietuva pasirengusi teikti Ukrainai pagalbą ir ateityje.

Tai kaip čia gaunasi, Lietuva remia Novorosiją?

Į nelaisvę paimti Ukrainos kariai, apie kuriuos Ukrainos ir Lietuvos žiniasklaida nutyli.