Irena Degutienė, Lietuvos respublikos Seimo pirmininko pavaduotoja atvirai meluoja ir dergia Rusiją

Autorius: Laurynas Ragelskis Šaltinis: http://www.delfi.lt/news/ringa... 2015-02-22 04:29:45, skaitė 8788, komentavo 0

Irena Degutienė, Lietuvos respublikos Seimo pirmininko pavaduotoja atvirai meluoja ir dergia Rusiją

Proamerikoniškos Lietuvoje valdžią uzurpavusios chuntos statytinė, laikanti save LR seimo pirmininko pavaduotoja, atvirai ir nesislėpdama demonstruoja savo neapykantą Rusijai, priešrinkiminės agitacijos proga bandydama viešai ap(si)dergti.


Padaras imituojantis politinę veikla

Skandinavų kapitalo Delfių orakulas Lietuvoje išspausdino Irenos Degutienės "straipsnį", kuriame ji isteriškai reikalauja apginti vakaroidų monopolį į "moralę" ir reikalavo "Nuplėšti nuo V. Putino tradicinių vertybių gynėjo kaukę".

Jeigu tai būtų tik kaukė - plėšti jos ir nereikėtų: iš Vladimiro Putino veiklos būtų aišku ar jis už tradicines vertybes, ar prieš.

Deja, bet būtent Irenos Degutienės partijoje yra piarinamas vienas iš atvirų pederastų bananinės Lietuvos bananinėje politikoje - Rokas Žilinskas, į Seimą paimtas tik už savo pederastiškumą, nes jokių kitų profesinių savybių jis elementariai neturi, visą gyvenimą pradirbęs žiopčiotojų ir svetimo teksto iš lapuko skaitytoju prieš kamerą. Tuo tarpu Rusijoje uždrausta tiek pederastų, tiek bet kokių kitų iškrypėlių iškrypimų propaganda. 

Kokiais gi argumentais bando maskuoti savo demonstratyvią propagandinę rusofobiją atseit Seimo atseit pirmininko atseit pavaduotoja:

"... būtina duoti tvirtą atkirtį melagingam mitui, kad Rusija esą yra tradicinių vertybių gynėja. Užtenka vien žvilgtelėti į statistiką, kad visa ši propaganda subyrėtų kaip kortų namelis."

Įdomu, į kokią statisktiką ji nori žvilgčioti?

"Rusija iki šiol yra viena pirmaujančių valstybių pagal atliekamų abortų skaičių. Štai 2012 m. šioje valstybėje buvo atlikta daugiau kaip 900 tūkst. abortų. 100 naujagimių teko 49,7 abortų."

Taip, liberazmo bakchanalija buvusioje TSRS buvo negailestinga motinų ir vaikų atžvilgiu - 90-taisiais tiek Rusijoje, tiek ir LIETUVOJE buvo daugaiu nužudoma vaikų, negu pagimdoma.  Na, o kaip dabar atrodo padėtis mūsų pirmaujančioje vakarietiško pavyzdžio demokratijoje?


Chm, kažkodėl nesimato esminio skirtumo nuo kruvinojo režimo užengtos Rusijos?
Kiek Lietuvoje nužudoma šimtui naujagimių?

Maža to - kuo Irenos Degutienės partija prisidėjo prie abortų skaičiaus mažėjimo? Gal pagerino socialinę šeimų su mažais vaikais padėtį? Gal pasiūlė drausti abortus? Na gal bent jau įvedė apribojimus jų prieinamumui? Ne, ničnieko.

Tuo tarpu kruvinas Vladimiro Putino režimas, jau kelis metus iš eilės planingai didina paramą šeimoms ir ypač susilaukusioms naujagimių. Maža to, Rusijos federacijoje yra uždrausta bet kokia abortų reklama. Maža to, prieš mėnesį Rusijos federacijos Dūmoje pateikti svarstymui įstatymai, pagal kuriuos abortas bus išbrauktas iš valstybės apmokamų "medicinos paslaugų" sąrašo, abortus galės atlikti tik griežtai kontroliuojamos licenzijuotos įstaigos, bet kokia chemija skirta sukelti dirbtinį persileidimą bus pašalinta iš vaistų prekybos, o už nelegalius abortus įvedamos drakoniškos piniginės baudos.

Taip kad tas baisus abortų skaičius, Rusijoje nuolatos mažėjantis, mažės dar greičiau:


Abortų skaičius Rusijoje (milijonais)

Nekalbant apie tai, kad Rusijoje nuo 1999 metų stabiliai kiekvienais metais auga naujagimių skaičius. Ir štai pernai metais Rusijos federacijoje gimė daugiau žmonių, negu mirė (skirtumas +40 tūkstančių - daugmaž tiek, keik per metus emigruoja iš Lietuvos). Ir tai yra stabili tendencija, kai tuo tarpu pas mus - yra stabilus ir nesustabdomas tiek gyventojų, tiek ir naujagimių skaičiaus mažėjimas.

Dabar pereikime prie kito klasikinio rusofobinio mito - apie amžinai girtus rusus ir Rusiją, paskendusią alkoholyje. Negi tūla ir tūpa konservatorė galėjo juo nepasinaudoti:

"Pridėkime dar milžinišką alkoholizmo problemą, aukštą smurtinių mirčių skaičių."

Štai kaip atrodo milžiniška alkoholizmo problema PSO statistikoje, apie suvartojamą alkoholio kiekį ant galvos, skaičiuojant visus gyventojus nuo 15 metų:


Akivaizdu, kad Lietuva gali pamokyti Rusiją, kaip reikia saugoti savo piliečius nuo alkogenocido...

Manau, nereikia aiškinti, kad kuo daugiau suvartojama, tuo daugiau su alkoholiu susijusių problemų patiria visuomenė - tiek ligų, tiek nusikaltimų, tiek paprasčiausio nacijos degradacijos pavidalu. Beje, Rusijoje - beveik 40 procentų gyventojų yra blaivininkai, t.y., visiškai nevartoja alkoholio. Ir ne musulmonai sudaro blaivių rusų daugumą, o etniniai rusai. O dabar apsidairykime - kiek blaivininkų bendrapiliečių kiekvienas iš mūsų pažįsta savo aplinkoje?

O štai šituos "aukso" žodžius gerbiamai demagogei reiktų ištatuiruoti surūdijusiu vinimi ant jos apdribusio užpakalio: 

"Visa tai veikiau liudija apie pasidavimą mirties, o ne gyvybės kultūrai."

Ir šitai sako boba, pirmininkaujanti parlamentui tos šalies, kuri kasmet praranda po keliasdešimt tūkstančių savo piliečių? Kurioje vienas aukščiausių savižudybių skaičius pasaulyje? Kurios "sveikatos" ministrė filosofuoja apie "orios eutanazijos reikalingumą"? Kurioje vyrų gyvenimo trukmė mažesnė, negu jų pensijinis amžius? Kurios "vaikų teisių gynimo" kontoros dengia užsienio vergų prekybos tinklus?

Skaitant paskutinius jos "argumentus" apie "cinišką melą", belieka konstatuoti - kad išgamos visada elgiasi pagal tą patį, seniai liaudyje žinomą metodą: kuom pats kvep - tuom kitą tep.