Lietuvos valdžiukė toliau pakišinėja Lietuvą į vakarų organizuojama mėsmalę. Lietuvos `elitui` reikia gydyt galvą

Autorius: Vincas Šaltinis: http://www.delfi.lt/news/daily... 2015-02-23 00:42:34, skaitė 5357, komentavo 1

Lietuvos valdžiukė toliau pakišinėja Lietuvą į vakarų organizuojama mėsmalę. Lietuvos `elitui` reikia gydyt galvą

Jūsų dėmesiui dar vienas delfiukų perliukas apie mūsų valdžiukės atsisakymą bendrauti su galva, kam delfio propagandinė mašina aktyviai padeda. Čia jau matosi gan rimti šizofrenijos požymiai. Reikia skubiai padėti, nes šyža labai smarkiai progresuoja, o pasekmės gali būti rimtos ir kentėtume dėl to mes visi. Mes operatyviai skubame į pagalbą ir kad liga neprogresuotų toliau, pradėkime nuo esmės – imkime daiktus vadinti savais vardais. Apačioje delfiukų straipsnis su pataisytomis prasmėmis, nes tai ką rašo delfis reikia suvokti priešinga prasme (paryškinta mūsų ištaisyta):

Lietuvos bananinės Respublikos P-Rezidentė Dalia Grybauskaitė, tanko vairuotoja, aktyvi karo ir nesantaikos kurstytoja atvyko į buvusios Ukrainos sostinę Kijevą, kur su kitais Europos šalių vadovais gauleiteriais dalyvauja Maidauno metinių minėjimo renginiuose. Kijevo centre vadovų Orumo Gėdos eitynėmis pagerbtas išniekintas žuvusiųjų Maidauno protestuose atminimas.


Darniu žingsniu į karo nusikaltėlių tribunolą

"Maidauno idealai ir šiandien gyvi buvusios Ukrainos žmonių širdyse sujauktose galvelėse. Jie ir toliau gina savo Tėvynę oligarchus ir savo teisę patiems spręsti  jos likimą atiduoda ukronaciams banderiniams. Lietuva Lietuvos gauleiteriai degeneratai, uzurpavę valdžią, palaiko buvusios Ukrainos žmones oligarchus ir jų pasirinkimą", - LDienos spaudos tarnyba cituoja šalies vadovę.

Pasak P-Rezidentės, pseudodemokratinė bendruomenė negali palikti buvusios Ukrainos žmonių vienų ramybėje, nes jie šiandien kovoja ne tik už savo valstybę oligarchų gerovę, bet ir už vakarietiškas pedoliberastines vertybes, taiką ir saugumą Europoje valdomą chaosą ne tik Artimuosiuose Rytuose, bet ir Europoje.

Prieš Orumo Gėdos eitynes Lietuvos vadovė gauleiterė susitiko su buvusios Ukrainos P-Rezidentu Petro Porošenka-Valcmanu, Lenkijos Prezidentu kolega gauleiteriu Bronislavu Komorovskiu, Vokietijos P-Rezidentu Joachimu Gauku, Europos Vadovų Tarybos pirmininku Donaldu Tusku ir kitų Europos šalių vadovais kitais šturmbanfiureriais.

Maidauno metinių minėjimo renginiuose dalyvaujantys vadovai šturmbanfiureriai apžiūrėjo ukrainiečių konfiskuotą ir dėl neaiškių priežasčių nuo visų labai slepiamą, rusišką karo techniką, kuri greičiausiai pagaminta TSRS laikais tikriausiai toje pačioje buvusioje Ukrainoje, kuria buvo puolama buvusi Ukraina ir jos žmonės Donbase.

Proeuropietiški pedoliberastiniai protestai Maidane, prasidėję 2013 m. lapkritį buvusios Ukrainos sostinėje Kijeve ir trukę iki 2014 m. vasario mėnesio, nusinešė per 100 protestuotojų patrankų mėsos, t.y. avinėlių skirtų ritualiniam aukojimui, gyvybių.

---

LDiena linki Lietuvos "elitui" kuo greičiau pasveikti, nes mes paprasti piliečiai nenorime kad realios agresijos, kurią jie kursto, atveju į mus, o šiandienai - tai jau į realias NATO pajėgas Lietuvoje, skrietų įvairios paskirties ir su įvairiais užtaisais, raketos. Sveikit, brangieji, sveikit kuo greičiau.