NATO kontroliuojami delfiai, ruošia kvailių armiją prieš Rusiją

Autorius: BūkimeVieningi Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-02-23 09:12:36, skaitė 6159, komentavo 0

NATO kontroliuojami delfiai, ruošia kvailių armiją prieš Rusiją

JAV kartu su ES ir Ukrainos marionetiniais politikais karą prieš Rusiją pralaimėjo. Karo pralaimėjimą pastebėjusi Prancūzija ir Vokietija, liaudiškai sakant tepė slides ir stojo Rusijos pusėn. Lietuvos - JAV vykdoma JAV diktaroriška politika, kaip visada liko ant ledo, ir D.Grybauskaitę galima laikyti visiška pralaimėtoja.

D.Grybauskaitės Lietuvoje reitingai išlieka aukšti. Kodėl? Todėl, kad reitingus palaiko informacinio karo aukos.

Delfiai, 15min yra valdomi ir prižiūrimi JAV smegenų plovimo spec. organizacijos paruošia juos dabarčiai ir ateičiai. Tarkime JAV- NATO konflikte tarp Rusijos reikalinga palaikymo komanda (mėsa), kuri kaip užprogramuoti robotukai su įrašyta programėle galvelėse (rusai puola) eitų ginti tėvynės... . Šių smegenų plovyklų redaktoriai ir visas kitas personalas yra taip marionetinės lėlės kurios dažnai nesupranta ką daro ir už atliekamas roles gauna atlygius. 

Moralė, sąžinę šioje vietoje neegzistuoja, tai tiesiog informacinis karas. Lietuvoje svarbu įskiepyti psichozę, kad Rusija puola, o V.Putinas yra kraugerys, žudikas, narkomanas, pedofilas, serga vėžiu, aspergerio sindromu, mušantis žmoną, kvailas ir visiškai nekontroliuojamas. 

Ar ne keista, kad V.Putinas būdamas toks kvailas ir sergantis psichopatas visada laimi prieš "sveikus" tokius kaip B.Obamą P.Porošenką, o ką jau kalbėti apie D.Grybauskaitę.

Pažiūrėkime į nuotrauką, kurioje žygiuoja, karą prieš Rusijos žmones pralaimėję (Euromaidaunai). Pirmose gretose visi iki vieno JAV marionetės, nuo kurių jau nusigręžė senbuvės Europos valstybės kaip Vokietija, Prancūzija... .

Ukraina sugriauta visomis prasmėmis. Didžiuotis tuo ir žygiuoti gatvėmis gali tik labai "protingi žmonės", o V.Putinas būdamas kvailas ir sergantis, plečia Rusijos teritorijos ribas, pasinaudodamas tų "protingųjų" bukumu.

Norintiems suprasti kaip veikia V.Putinas, pradžiai reiktų išstudijuoti VSK (visuomenės saugumo koncepciją), nes iki šiol nei Delfiai, nei 15min nesugebėjo atspėti nei vieno V.Putino žingsnio į priekį.

Ne tik durnalistai, bet ir Lietuvoje ir JAV esantys politikai masto pačiu žemiausiu (kariniu) prioritetu, nes kitų nežino. Karinis prioritetas yra veiksmingas tuo atvėju, kada varžovų jėgos (šiuo atvėju ginkluotė) yra apyligės.

Tarkime 65 kg boksininkas į ringą eitų kautis su 110 kg boksininku, o prieš eidamas jį išvadintu nevykeliu, bailiu, sergančiu... . Gavęs nokdauną pirmame raunde, atsigavęs pultų tuo didžiuotis ir organizuotų gatvėmis eitynes... . Boksininkai šioje vietoje yra pranašesni, nes tokių kvailysčių nedaro, nedaro netgi boksininkai kurie kaunasi be taisyklių (gatvės lygio).

Norime pasufleruoti ir padėti durnalistams, V.Putinas nepuls Lietuvos, o padarys viską, kad Lietuva pati pasiprašys prijungiama prie Rusijos. Tai bus padaryta labai paprastai ir tai neina kalbas apie kažkokias sankcijas... Delfių ir 15min durnalistams nėra nei menkiausio šanso atspėti ar nuspėti savo šabloninėmis (biblinio tipo) žiniomis.